14 września 2016, 22:36:41 - Adrian10
LM: Real 2-1 Sporting

Hiszpański Real Madrid CF wygrał z portugalskim Sporting Clube de Portugal 2-1 (0-0) w spotkaniu 1. kolejki grupy F Ligi Mistrzów. W grupie tej rywalizuje także Legia Warszawa.

14 września 2016, 20:45 - Madryt (Estadio Santiago Bernabéu)
Real Madrid CF 2-1 Sporting Clube de Portugal (Lizbona)
Cristiano Ronaldo 89, Álvaro Morata 90 - Bruno César 47

Real: 13. Kiko Casilla - 2. Daniel Carvajal, 5. Raphaël Varane, 4. Sergio Ramos, 12. Marcelo - 19. Luka Modrić, 14. Casemiro, 8. Toni Kroos (77, 10. James Rodríguez) - 11. Gareth Bale (67, 17. Lucas Vázquez), 9. Karim Benzema (68, 21. Álvaro Morata), 7. Cristiano Ronaldo.

Sporting: 1. Rui Patrício - 21. João Pereira, 35. Rúben Semedo, 13. Sebastián Coates, 31. Marvin Zeegelaar - 77. Gelson Martins (69, 3. Lazar Marković), 14. William Carvalho, 23. Adrien Silva (73, 22. Elias), 10. Bryan Ruiz (90, 7. Joel Campbell), 11. Bruno César - 28. Bas Dost.

żółte kartki: Kroos - Adrien Silva, William Carvalho, Zeegelaar.

:-) - 14 września 2016, 22:39:56 - *.146.8.144.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Krysia, nie płacz, że tylko jedna - odkujesz się z kelnerami z Warszawy...

gfgh - 14 września 2016, 22:43:00 - *.173.3.21.tesatnet.pl
Szkoda Sportingu ale z drugiej strony będą podrażnieni wiec liczę na przebitke dzisiejszego 6-0 i tak z 8-0 poproszę

Wiesław - 14 września 2016, 22:46:05 - *.leczyca.vectranet.pl
Szkoda Sportingu bo uważałem przed meczami że z grupy wyjdą razem z Realem i nadal tak uważam więc dla Legii to zła informacja bo wyniki mogą być jeszcze gorsze, ale w sumie czego możemy się spodziewać po 13-stej drużynie naszej Ekstraklasy.

scx - 14 września 2016, 22:49:42 - *.dynamic.chello.pl
Jakby grali: Rues i Kagawa byłoby 0:10 i tam mamy farta

driver - 14 września 2016, 23:00:52 - *.dynamic.chello.pl
porownajcie sobie wartosci rynkowe tych druzyn jeden zawodnik wiecej wart niz cala LEGIA światem rzadzi KASA i tyle kto nie ma albo żałuje jej ten zazwyczaj odpada

Makalele - 14 września 2016, 23:02:48 - *.speed-net.com.pl
widze ustawione mecze zawsze w normie ile ludzi poplynelo w obstawianiu na zywo ;d;d uefa to dno

aaa - 14 września 2016, 23:11:22 - *.opera-mini.net (*.154.84.98)
Dobrze, że Leicester nie miało takiego toku myślenia w zeszłym sezonie jak Ty. Jak wychodzisz na boisko bez woli walki i w ogóle bez niczego jak dzisiaj paralitycy z Warszawy, to nie ma o czym mówić.

scv - 14 września 2016, 23:28:46 - *.dynamic.chello.pl
Ja dzis przewidziałem niemożliwe czyli Leucester i Monaco szczególnie i pozostałe 5 wyników!!! A pośliznąłem się na frajerskiej stracie bramek Bayeru (jak można stracić 2 gole w 1,5 minuty????) I Porto które mimo przeeagi liczebnej nie potrsfi wygrać u siebie!!!! 5zł zabrał buko!!! A mogło być prawie tysiąc!

clicker - 14 września 2016, 23:29:56 - *.ntlworld.ie
Dyszka na real jak przegrywali, stowka na bvb, darmowy zakład za taką samą kwotę od bet365 i stowka na czysto. Dziękuję, dobranoc.

superlks - 14 września 2016, 23:35:49 - *.dynamic-ra-03.vectranet.pl
Wał jak ...

Ante - 14 września 2016, 23:36:35 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
do driver
Wartości rynkowe nie mają tu nic do rzeczy. Najświeższy przykład to mecz Kazachstan (ok. 10 mln euro) - Polska (ok. 220 mln euro) i Cziżniczenko (400 tys. euro) - Lewandowski ( 75 mln euro).
Najbardziej denerwujące, że zamiast człapiącego Odjidji nie grał np. Kopczyński, który na pewno pokazałby więcej zaangażowania i walki.

:-) - 15 września 2016, 0:58:31 - *.146.8.144.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Jakby w piłkę grały pieniądze, to nie byłoby niespodzianek.

Wlkp-Polsk - 15 września 2016, 2:27:14 - *.146.3.86.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
I tak jedynym prawdziwym MISTRZEM kraju w tej grupie jest LEGIA WARSZAWA reszta to nie mistrzowie krajów nic tego nie zmieni nawet jak LEGIA przegra z Real Madryt 100:0.Czas podjąć walkę z UEFA dla dobra europejskiej i światowej piłki."Gramy FAIR PLAY w Lidze MISTRZÓW grają tylko MISTRZOWIE".

lel - 15 września 2016, 3:02:59 - *.21.69.158.rdns.lunanode.com
Ależ fart Realu Madryt i niefart Sportingu Lizbona... Jak można było takie coś przegrać to wiedzą tylko Portugalczycy... Prowadzić z potężnym Realem i to na Santiago Bernabeu 0:1 do 89. minuty i na minutę przed końcem dać sobie wbić 2 gole... Portugalczycy muszą być naprawdę załamani. Nie oglądałem tego meczu (oglądałem niestety Legię z BVB), ale po statystykach - 14 do 9 w strzałach, 5 do 4 w celnych wyraźnie widać, że to był bardzo wyrównany mecz i Real chyba może dziękować tylko niebiosom, że to wygrał... :]
Sporting w Lizbonie to zmiecie tę Legię z 6:0. Będzie powtóreczka z rozrywki z meczu w BVB.

K.s. - 15 września 2016, 7:05:52 - *.CNet.Gawex.PL
Lesnodorski,Co 6-0!

:-) - 15 września 2016, 7:12:12 - *.146.8.144.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Sporting nie wygrał - bo "specjalista od wolnych" strzela raz na sto prób i ta setna akurat wczoraj wypadła

kzet69 - 15 września 2016, 7:36:25 - *.gallus.pl
bzdura kolego z Wlkp-Polsk, pamiętam czasy PEMK, jakiekolwiek ciekawe mecze na poziomie zaczynały się gdzieś ok 1/4, czyli na wiosnę, wcześniej trwało wyrzynanie kelnerów (tyle że wtedy do nasze kluby dość często wyrzynały, a teraz same są rżnięte)

roro - 15 września 2016, 8:44:45 - *.icpnet.pl
@ ;-)
Niespodzianki są dlatego, że w piłkę grają pieniądze, ale niekoniecznie na boisku ;)

Polska - 15 września 2016, 11:08:04 - *.adsl.inetia.pl
Legia 06 Warszawa

jjo - 15 września 2016, 11:13:20 - *.bialapodlaska.vectranet.pl
Jak sukces awansu do LM przekuć w porażkę ? Wpuścić kibiców Legii na stadion

Kondzio - 15 września 2016, 11:44:07 - *.naszasiec.net
Dawać na Sporting od pierwszej minuty tego z prawej pomocy co myślał, że rzut rożny jest wtedy kiedy sam na niego wykopie:D Jaja były jak berety

xyz - 15 września 2016, 11:59:25 - *.215.35.206
Myślałem że znowu w doliczonym czasie Ramos strzelił :D

do wlk-pol - 15 września 2016, 16:45:36 - *.dynamic.chello.pl
Tylko mistrzowie ? Myślisz że wszyscy chcą oglądać mistrzów Albanii czy Armenii w LM ? Na 32 zespoły , 90 % meczów to byłyby kopaniny z 1 ligi.

LEO - 15 września 2016, 19:32:31 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl