22 września 2016, 17:30 - Ostrowiec Świętokrzyski (Miejski Stadion Sportowy)
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 1-2 Arka Gdynia

KSZO 1929: 1. Stanisław Wierzgacz - 4. Michał Stachurski, 14. Dariusz Pietrasiak, 23. Mateusz Podstolak, 22. Klaudiusz Łatkowski - 2. Piotr Ferens (46, 24. Kamil Bełczowski), 18. Paweł Czajkowski, 7. Mateusz Mianowany (87, 8. Fabian Burzyński), 9. Jakub Kapsa, 5. Rafał Gil - 21. Michał Grunt (79, 16. Tomasz Persona).

Arka: 1. Pāvels Šteinbors - 2. Tadeusz Socha, 32. Przemysław Stolc, 3. Krzysztof Sobieraj, 25. Paweł Wojowski - 7. Adrian Błąd (80, 8. Marcus Vinícius), 15. Damian Mosiejko, 20. Dominik Hofbauer (67, 17. Adam Marciniak), 11. Rafał Siemaszko, 18. Rashid Yussuff - 9. Paweł Abbott (72, 10. Mateusz Szwoch).

żółte kartki: Błąd, Mosiejko.

sędziował: Tomasz Wajda (Żywiec).
widzów: 4000.

W 77. minucie Klaudiusz Łatkowski (KSZO 1929) nie wykorzystał rzutu karnego (Pāvels Šteinbors obronił).

Arka w ćwierćfinale zagra ze zwycięzcą meczu Bytovia Bytów - Śląsk Wrocław. Mecze tej fazy rozgrywek odbędą się 26 października i 30 listopada.

Puchar Polski 2016/2017

Bolo - 22 września 2016, 19:21:14 - *.146.128.76.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
kibice śpiewali - Tu stoi Bolek, tu stoi Bolek! Ooooooooooo!

Gdyniak - 22 września 2016, 19:21:36 - *.17-4.cable.virginm.net
Brawo Arka! Pozdro dla braci z KSZO!

Max - 22 września 2016, 19:23:40 - *.play-internet.pl
Sędzia tragedia. Karny z kapelusza. Gol dla KSZO po spalonym bo napastnik atakowal piłkę i absorbowal uwagę bramkarza. Ale przynajmniej były emocje xD

zet - 22 września 2016, 19:24:30 - *.walbrzych.dialog.net.pl
Nie było widać zwłaszcza w 2 połowie różnic kilku klas rozgrywkowych. BRAWO KSZO za walkę i ambicję! Szkoda karnego..Życzę KSZO awansu, bo zasługują na to sportowo i kibicowsko! Grtalujacje dla Arki

Stal Sanok - 22 września 2016, 19:24:55 - *.static.as9105.net
Szkoda KSZOKI, że odpadacie- dzięki za walke jeszcze piłkarska Polska o Was usłyszy !!!

pawel - 22 września 2016, 19:25:33 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Ogladalem mecz na polsacie i panowie z f1 po co tak glosno bylo to arka gdynia przeciez ich moze bylo 10 to tak oni pokazali jak szanuja nas jako zgode olac arke nam nie potrzebna jesta co do meczu moglismy eygrac i ta arka kamienna poplynelaby do gdyni

ixsa - 22 września 2016, 19:26:04 - *.199.115.225 (*.246.158.50)
Ten karny... Szkoda że nie wpadło. Dogrywka byłaby dla KSZO

xXx - 22 września 2016, 19:26:32 - *.dynamic.chello.pl
Arka cienki mecz ale dużo szczęścia. Lechia dobra gra lecz zbyt wolna i pech.

Kibic - 22 września 2016, 19:29:17 - *.dynamic.dsl.as9105.com
Po tym meczu widać dlaczego Wojo,Błąd czy Mosiejko są daleko od pierwszego składu.

jest ok - 22 września 2016, 19:32:38 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Moze i Arka zagrała 2 składem ale KSZO z taką grą, stadionem i kibicami to na pewno nie 3 liga

hugo - 22 września 2016, 19:35:58 - *.telecity.net
@pawel, jesli nie wiesz czegos dokladnie, po co sie udzielasz? Byli liczni kibice Arki, tylko zasiedli w naszych sektorach, weszli razem z wiernymi kibicami KSZO okolo 5-7 minuty meczu.

ixsa - 22 września 2016, 19:37:38 - *.199.115.225 (*.246.158.50)
@pawel
Co ty za głupoty gadasz??? Arkowcy byli z nami na trybunach człowieku a nie w sektorze dla gości. Ten sektor był otwarty bo to mecz przyjaźni i tych 10 co tam siedziało to miejscowi

pawel - 22 września 2016, 19:42:04 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Ja wiem ze to niby wielki mecz przyjazni a tylko 1 fana hfa zadnej oprawy nie to co bylo w krosnie oprawa zr stala az milo patrzec. A co do zrspolu jest potencjal nawet duzy i szkoda jak w tym sezonie nie awansuja pozdrawiam normalnych

lel - 22 września 2016, 19:46:58 - *.85.37.67
KSZO jest same sobie winne, bo nie wykorzystało karnego po golu kontaktowym 2 minuty później... Arka pół rezerwami, na spokoju awans. Szkoda trochę KSZO.

Ewa - 22 września 2016, 19:50:46 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Brawo nasza Areczka. Jest awans. Brawa też dla KSZO.

lubelak - 22 września 2016, 19:58:00 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
brawo KSZO awans do II.Ligi ma być

SPQR - 22 września 2016, 20:08:30 - *.dynamic.chello.pl
Arka więcej szczęścia niż umiejętności nie było widać różnicy klasy miedzy przedstawicielem esy a III ligowcem.

pawel - 22 września 2016, 20:12:51 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Awansuja jezeli nie odpuszcza jak w zeszlym sezonie tak jak mowili kibice po meczu z hutnikiem w krakowie ze ci pilkarze moeoli na miesci ze odpuszczaja walke o awans bo nie wszyscy zarabiaja rowne pieniadze te slowa mowia kibice na filmie na yt pt. Repremenda kibicow po mecz z hutnikiem

zks - 22 września 2016, 20:21:23 - *.adsl.inetia.pl
Ten Gil z Kszo za ambicję powinien już być w ekstraklasie zerducha dał więcej niż cała Arka

makos57 - 22 września 2016, 20:26:51 - *.szczecin.mm.pl
Tym razem mimo wygranej Arki nie mogę powstrzymać się od kilku gorzkich słów krytyki. 2 połowa to żenada i wstyd na tle 3 ligowca. Przecierałem oczy widzą c bezradność i wybijanie na piłek na oślep. Mosiejko miałby problemy aby załapać się w 3 ligowym zespole gospodarzy lub jakimkolwiek innym. Wojowski i Błąd co najwyżej IV ligowe rezerwy. Yussuff odbył kolejny spacerek po parku.

TTSL - 22 września 2016, 20:30:50 - *.cloudatcost.com
Wielkie brawa i szacunek dla kibiców KSZO za głośny i konkretny doping przez cały mecz. To jest właśnie mecz zgody. Dzięki i do zobaczenia w Gdyni.

Max - 22 września 2016, 20:34:23 - *.146.71.52.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
KSZO kibicowsko fajnie. I liga to minimum co powinno być w Ostrowcu. Sportowo też dali radę, była piłka meczowa ale taki sport

Mad - 22 września 2016, 20:39:10 - *.146.71.52.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Do zarządu KSZO!!!!! Co za kretynski pomysł aby 5 tys ludzi upychac na 2 trybunach a pozostałe 2 puste. Dobrze ze ktoś poszedł po rozum do głowy i otworzył 1 bo robiło się nieciekawe. Na 2 raz myśleć to maprawde nie boli!!!!!! A za to że kibice stali i siedzieli w przejściach powinniście dostać solidne kary!!!!!

ixsa - 22 września 2016, 20:46:04 - *.199.115.225 (*.246.158.50)
Co racja to racja. Po co próbowali upychać kibiców na dwóch trybunach???? Przecież to było nie możliwe żeby się ok. 5000 zmieściło na połowie stadionu. Ludzie stali na schodach bo krzesełka były wszystkie zajęte. W ostatniej chwili otworzyli trzecią trybunę...

y - 22 września 2016, 21:15:30 - *.146.64.230.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
A jak tam w Ostrowcu z frekwencją na co dzień, w lidze?

kibic - 22 września 2016, 21:15:33 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Gdybyś próbował samodzielnie poprowadzić klub, tak jak to robią kibole KSZO (cały zarząd to kibole KSZO) to byś zrozumiał, jak wiele serca trzeba włożyć, aby to wszystko "działało". Stadion na ten mecz, jak i na cały obecny sezon jest przygotowany na te 4-5 tys miejsc (dwie trybuny: za bramką i prosta z z VIP), a to dlatego, że dzięki temu KSZO oszczędza bardzo dużą kwotę na ochronie. Nikt nie był w stanie przewidzieć, (nawet na topowe mecze III ligi w sobotę wieczorem przychodzi ledwie 2 tys. kibiców), że nagle w czwartek po 17-tej pęknie 5 tysięcy. Gdybyś jeden z drugim cały czas wspierał KSZO na meczach, to zarząd byłby na to przygotowany, niestety na meczu z Arką mieliśmy ponad 3 tys tzw. kibiców "sukcesu".

gosc - 22 września 2016, 21:25:40 - *.15-1.cable.virginm.net
Z frekwencją na co dzien w lidze - dobrze . Mysle ze druga frekwencja w lidze , pierwsze miejsce pewnie Motor co chyba nie dziwi . Ogołem na tle wszystkich 3 ligowych ekip myśle ze czołowka , TOP 5 .

ASD - 22 września 2016, 21:29:47 - *.adsl.inetia.pl
Brawo Arka, Brawo KSZO! Klimat godny Ekstraklasy!

kibic - 22 września 2016, 21:33:45 - *.dynamic.chello.pl
Niektórzy się dziwą że mecz był dosyć wyrównany. Z tym że drużyna Arki to był drugi zespół, nie zagrał od począatku nikt z podstawowej 11 która wyjdzie na Lecha. Ławka rezerwowych plus kilku chłopaków Mosiejko, Wojowski, Stolc którzy na co dzień grają w Arce II w 4 lidze-czyli ligę niżej niż KSZO. Arka mocno zaryzykowała - ale się opłaciło, do Poznana jedziemy z wypoczętą drużyną.

Tomasz - 22 września 2016, 21:43:17 - *.internetia.net.pl
Finał według faworytów jak niespodzianek nie będzie Arka Lech.......ale niespodzianki raczej będą i może będzie Wigry Jagiellonia...jeśli Jagiellonia wygra z Pogoń..

AGK - 22 września 2016, 21:44:44 - *.centertel.pl
Zagraliśmy jako Arka Gdynia a nie Arka ll Gdynia więc niech nikt nie tłumaczy, że grał ktoś z rezerw. Brawo KSZOki za serce i zdrowie zostawione na murawie! Wyrównany mecz.

Tomasz - 22 września 2016, 21:44:51 - *.internetia.net.pl

gosc - 22 września 2016, 21:46:36 - *.15-1.cable.virginm.net
Niby rezerwowy , niby drugi zespol , ale Abbott , Siemaszko , Błąd to grajki raczej na wyzszym poziomie niz 3 liga Ale gratulacje dla Arki , obyście doszli do finalu !

nieprawdzi - 22 września 2016, 21:49:19 - *.252.14.184
Do kibiC (21:15:33); ano widzisz facet, łatwo jest ryczeć z trybun na zarząd najróżniejsze przyśpiewki, obrażać, rymować sobie przyśpiewki wtedy nie wie się jak to jest 'samodzielnie prowadzić klub". "Nikt nie był w stanie przewidzieć" - założę się, że jakbyście nie byli w zarządzie, na następnym meczu ligowym zwymyślalibyście zarząd od najgorszych.

Max - 22 września 2016, 21:56:58 - *.146.71.52.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Do kibic: doceniam i szanuję. Ale chłopie jak nie mógł przewiedzieć klub monitorowal sprzedaż biletów i wiadomo było że jest sporo. Po 2 nie musiał być nikt z papierami tylko skoro widzę że na 10 min przed zapelnilly się trybuny a przed brama jest 1 tys to reaguje. Proste. Poza tym skąd wiesz że nie dopinguje co tydzień? każda ekipa jak spada to frekwencja leci i to nie tylko w KSZO. Jeżeli myślisz że na

gosc - 22 września 2016, 21:59:24 - *.15-1.cable.virginm.net
Dobra Panowie bez spiny , oficjalnie było 4,5 tys

Max - 22 września 2016, 21:59:48 - *.146.71.52.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
2 liga q dodatku polska będą przychodzić ludzie w liczbie 5 tys to albo jesteś fantasta albo zmień dealera. Fanatycy jak q każdym klubie głównie ciągną w niższych ligach kluby i tyle. Nie ma w tym nic dziwnego. Pojawia się jakiś wyższy poziom sportowy zaczynają przybywać kibice

Max - 22 września 2016, 22:03:38 - *.146.71.52.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Luz było naprawdę git tylko denerwuje mnie usprawiedliwianie czyjejś głupoty czy braku organizacji i odpowiedniego reagowaniem. Bo kibice sukcesu, bo nie wiedzieli, bo to.... Itd Pamiętajcie że bierzecie odpowiedzialność robiąc takie imprezy koniec kropka. Prokurator nie będzie się pytał czy ty miałeś doświadczenie, czy jesteś kibicem czy się uczysz. Koniec kropka

Max - 22 września 2016, 22:09:22 - *.146.71.52.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
I na koniec koleżenska podpowiedź!!! Jako dobra karta na przyszłość. Ciągi komunikacyjne w tym schody mają być czyste nie mogą siedzieć na nich ludzie to jest usankcjonowane przepisami o od tego macie ochronę żeby Wam to robiła. Ze teraz tego nikt nie robił ani nie sprawdzał to szczęście, ale do czasu. Pozdrowienia tylko KSZO!!

kibic - 22 września 2016, 22:29:46 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Sami urodzeni prezesi, wszyscy mają kasy jak lodu. Zapraszam więc na walne zgromadzenia ze swoimi pomysłami.

kibic - 22 września 2016, 22:30:27 - *.dynamic.gprs.plus.pl

kibic - 22 września 2016, 22:31:30 - *.dynamic.gprs.plus.pl

ucu - 22 września 2016, 22:34:42 - *.ostrowiec-sw.vectranet.pl
Dumni po zwycięstwie, wierni mimo porażki. Tylko KSZO Ostrowiec, Pomarańczowo-Czarni. Gratulacje dla Braci z ARKI

ueo - 22 września 2016, 22:38:32 - *.77.253.130
SPQR esem to Ty jestes, bo czegos takiego najzwyczajniej nie ma. Nie interesuja mnie wasze gimniazjalne skróty

mma - 23 września 2016, 8:03:27 - *.gdynia.mm.pl
Brawo ARKA, Brawo KSZO. Fajny mecz, zmiany akcji. Pozdrowienia dla Ostrowca i zapraszamy do Gdyni.
Szacun za ambicje i doping.

xyz - 23 września 2016, 9:12:33 - *.215.35.206
Szkoda że akurat tutaj nie było niespodzianki bo chętnie zobaczyłbym KSZO w 1/4

zibi - 23 września 2016, 10:37:21 - *.cluster-j.websense.net (*.60.119.138)
Wiemy wszyscy że od kiedy KSZO nie jest z Bodzechowa i nie prowadzi go Pan Łata i nasz znamienity obrońca Rafał Lasocki to inny poukładany zespół. Potrafimy konstruować akcje, potrafimy grać do przodu i to nie te czasy gdy 3 podań na połowie przeciwnika nie było nigdy...Dlatego nie należy porównywać frekwencji z tamtych czasów gdzie ograniczenia były do 1000 osób. Teraz tez przychodzę na mecze ale słowo, nie lubię ogladać zza bramki bo normalnie niewiele widzę na przeciwnej połowie boiska. Myslę, że wielu kibiców , również w okularach tak ma. dlatego proszę otwórzcie przeciwna trybunę na każdy mecz. Dlatego wiem , wierzę że ludzi odwiedzających stadion, przy cenie biletów 10zł będzie coraz więcej. Dlatego proszę przewidujcie frekwencję w górę nie w dół.

zibi - 23 września 2016, 10:38:56 - *.cluster-j.websense.net (*.60.119.138)

Stefan - 23 września 2016, 10:45:48 - *.adsl.inetia.pl
zibi - póki co miejsca na trybunie od Świętokrzyskiej na meczach ligowych jest na tyle, by spokojnie zająć komfortowe miejsce.

zibi - 23 września 2016, 11:59:47 - *.cluster-j.websense.net (*.60.119.138)
Stefan- tak na trybunie VIP, w 1-wszym , drugim rzędzie, równo z linia kończącą boisko lub stojąco-siedzące na barierkach lub schodach. Pozdrawiam

arczis - 23 września 2016, 12:41:56 - *.rev.cloud.scaleway.com (*.246.158.50)
Oficjalna stronka KSZO - liczba widzów 5500.
I jest to prawdziwa liczba. 2 przepełnione trybuny z ludźmi stojącymi na schodach + 2/3 trzeciej trybuny.
90minut nie wiem skąd macie tą liczbę 4000, może z jakiejś kieleckiej gazety która z wiadomych względów ciągle zaniża nam liczbę widzów hahahahaha

arka - 23 września 2016, 15:42:29 - *.play-internet.pl
tylko ara kszoki cienizna

Do Arczisz - 23 września 2016, 16:42:45 - *.10.204.52
Liczba 4000 jest liczbą oficjalną ponieważ tyle było przydzielonych miejsc siedzących (pół stadionu), trzecia trybuna została otworzona nadplanowo praktycznie równo z gwizdkiem. Dlatego liczbą kibiców mogła przekraczać spokojnie 5 tysięcy ale planowo miało być max 4000, stąd pewnie takie dane na wielu portalach.

LEO - 23 września 2016, 16:53:12 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Życzę KSZO powodzenia w lidze i szybkiego awansu wygrał faworyt

as - 23 września 2016, 17:57:07 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
tak Kieleckie gazety zaniżają frekfencje na KSZO ,hehehe chłopie ale masz kompleks Kielc

as - 23 września 2016, 17:59:14 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
zmowa kieleckich mediów wszystkie zaniżają frekfencje na meczach KSZO ,HEHEHE chłopie ale masz kompleks Kielc

as - 23 września 2016, 18:01:05 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

kibic - 23 września 2016, 19:52:22 - *.18.133.214