[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
REKLAMA
 PZPN
RSSSF
REKLAMA

 


22 września 2016, 22:22:31 - dyrovski
Ciąg dalszy niespodzianek

Pierwszoligowa Bytovia Bytów wygrała na własnym boisku ze Śląskiem Wrocław 3-0 (2-0) w meczu 1/8 finału Pucharu Polski i awansowała do ćwierćfinału rozgrywek. Bramki dla gospodarzy zdobyli Marek Opałacz, Łukasz Wróbel z rzutu karnego oraz Mateusz Klichowicz. Jest to największy sukces w historii bytowskiego klubu.

Szybko, bo już w 11. minucie, prowadzenie objęli gospodarze. Filipe Gonçalves wybił piłkę spod nóg Michała Efira wprost do Marka Opałacza, a ten, nie namyślając się zbyt długo, uderzył w kierunku bramki. Futbolówkę głową podbił jeszcze Piotr Celeban, co kompletnie zmyliło bezradnego Mariusza Pawełka. W 28. minucie wreszcie udało się zaatakować Śląskowi. Joan Román oddał strzał sprzed pola karnego, lecz piłka odbiła się od Martina Cseha i poleciała obok bramki. Pięć minut później pierwszoligowiec wygrywał już 2-0. Sędzia odgwizdał rzut karny za zagranie ręką w polu karnym Filipe Gonçalvesa, a pewnym wykonawcą "jedenastki" był Łukasz Wróbel.

W 38. minucie indywidualną akcję strzałem zakończył Michał Rzuchowski, jednak Pawełek zdołał złapać futbolówkę. W odpowiedzi sprzed pola karnego kopnął Łukasz Madej, ale Gerard Bieszczad nie miał problemu ze skuteczną interwencją. W 42. minucie niecelny strzał z daleka oddał Omar Monterde. Tuż przed przerwą idealną szansę do zdobycia gola miał Śląsk. Ręką w szesnastce zagrał Cseh i sędzia odgwizdał drugi rzut karny w tym spotkaniu. Do piłki ustawionej na jedenastym metrze podszedł Sito Riera, jednak Bieszczad obronił strzał Hiszpana.

Druga część spotkania rozpoczęła się od ataków gospodarzy. Najpierw w sytuacji sam na sam z Pawełkiem znalazł się Jakub Bąk, ale nie udało mu się oddać celnego strzału, a następnie sprzed pola karnego kopnął Efir, lecz golkiper gości wybił futbolówkę. W 53. minucie ładnie sprzed szesnastki uderzył Alvarinho, ale dobrą interwencją popisał się Bieszczad. W 67. minucie Bytovia strzeliła trzeciego gola. Jakub Bąk zagrał do Mateusza Klichowicza, lecz wydawało się, że Kamil Dankowski zgra piłkę głową do Pawełka i nic z tej akcji nie będzie. Bramkarz Śląska wyszedł jednak z bramki i minął się z futbolówką, a Klichowicz umieścił ją w pustej bramce. Dziewięć minut później z okolic szesnastego metra uderzył Ryota Morioka, ale ponownie górą był Bieszczad. W 82. minucie Riera podał z prawej strony pola karnego do Morioki, a Japończyk oddał strzał bez przyjęcia, lecz trafił jedynie w poprzeczkę.

22 września 2016, 20:30 - Bytów (stadion MOSiR)
Bytovia Bytów 3-0 Śląsk Wrocław
Marek Opałacz 11, Łukasz Wróbel 33 (k), Mateusz Klichowicz 67

Bytovia: 87. Gerard Bieszczad - 3. Łukasz Wróbel, 26. Martin Cseh, 5. Krzysztof Bąk - 8. Sebastian Kamiński, 16. Robert Mandrysz, 6. Michał Rzuchowski, 10. Jakub Bąk, 7. Omar Monterde (62, 14. Mateusz Klichowicz), 2. Marek Opałacz (90, 19. Lukáš Bielák) - 24. Michał Efir (80, 15. Artur Formela).

Śląsk: 33. Mariusz Pawełek - 23. Paweł Zieliński, 3. Piotr Celeban, 21. Lasza Dwali, 30. Kamil Dankowski - 9. Mario Engels (46, 14. Alvarinho), 6. Filipe Gonçalves, 20. Adam Kokoszka, 7. Joan Román (57, 10. Ryota Morioka), 18. Łukasz Madej - 22. Sito Riera.

żółte kartki: Opałacz - Filipe Gonçalves.

sędziował: Łukasz Bednarek (Koszalin).
widzów: 1700.

W 45. minucie Sito Riera (Śląsk) nie wykorzystał rzutu karnego (Gerard Bieszczad obronił).

Bytovia w ćwierćfinale zagra z Arką Gdynia. Spotkania tej fazy rozgrywek odbędą się 26 października i 30 listopada.

Puchar Polski 2016/2017

REKLAMA

Lol - 22 września 2016, 22:24:21 - abbe44.neoplus.adsl.tpnet.pl
Oddajcie koszulki. xD

kisiu - 22 września 2016, 22:25:39 - d223-252.icpnet.pl

znawca - 22 września 2016, 22:29:11 - 095160249054.zabrze.vectranet.pl
nieżle Madej - Pan piłkarz jednak nie dał rady ?

kisiu - 22 września 2016, 22:29:27 - d223-252.icpnet.pl

REKLAMA

jop tv mać - 22 września 2016, 22:29:33 - host-79-78-65-156.static.as9105.net
Quo Vadis Śląsku?!

ghettowzl - 22 września 2016, 22:29:36 - 87-99-35-236.internetia.net.pl
hehe a malinowe noski smialy sie z ZL, ze dostali z Bytovia. Zaciag z Barcelony i kumple Neymara nie wystarczyly

majk - 22 września 2016, 22:29:39 - 193.109.239.245
w kazdej druzynie w ktorej pojawi się gwiazdor Łukasz Madej od razu słabiej idzie :D

J - 22 września 2016, 22:29:41 - 109.231.5.115.koba.pl
Jaga jest Lepsza od Bytowii, bo ograł Śląsk 4:00 - Brawo Jaga Białystok, brawo Bytowia....a potem w Eurpejskich pucharach kompromitacja z pasterzami, kelnerami, listonoszami i spawaczami.
Porażająco słaba jest nasza Polska piłka nożna.

znawca - 22 września 2016, 22:29:42 - 095160249054.zabrze.vectranet.pl
Nieźle Madej - pan piłkarz nie dał rady ?

Wiślak - 22 września 2016, 22:29:42 - n06-04-08.opera-mini.net (77.113.14.161)
Co na to coach Rumak?!Na rumaku do Europy hihihi coś ta Europa się oddala dzwońce wks

L - 22 września 2016, 22:29:43 - 89-79-77-246.dynamic.chello.pl
Poziom piłki w Polsce się wyrównał... nie ma już mocnych drużyn:D

kam - 22 września 2016, 22:29:50 - 195.245.104.40
Brawo Bytovia, pozdrowienia z Suwałk

Kysar - 22 września 2016, 22:29:50 - public-gprs393358.centertel.pl
3-0 dla Bytovi a mogło być z 7-0 z tego co widziałem w relacji. Moim zdaniem w Śląsku powinni wszystkich wyp...lić na zbity ryj

kibic - 22 września 2016, 22:29:51 - ably211.neoplus.adsl.tpnet.pl
a tak się śmialiście z Zagłębia
mimo wszystko współczuje

REKLAMA

simon - 22 września 2016, 22:29:59 - apn-31-0-35-20.dynamic.gprs.plus.pl
Brak słów...
Widzicie, że ekstraklasa to... Ja tego słowa nie powiem

ixsa - 22 września 2016, 22:29:59 - 128.199.117.61 (188.246.158.50)
To co nie udało się dzisiaj III-ligowemu KSZO, to udało się I-ligowej Bytovii. Coraz mniej ekstraklapowiczów w PP

L - 22 września 2016, 22:29:59 - 89-79-77-246.dynamic.chello.pl
Poziom piłki w Polsce się wyrównał... nie ma już mocnych drużyn:D

Kysar - 22 września 2016, 22:30:00 - public-gprs393358.centertel.pl
3-0 dla Bytovi a mogło być z 7-0 z tego co widziałem w relacji. Moim zdaniem w Śląsku powinni wszystkich wyp...lić na zbity ryj

ixsa - 22 września 2016, 22:30:20 - 128.199.209.118 (188.246.158.50)
To co nie udało się dzisiaj III-ligowemu KSZO, to udało się I-ligowej Bytovii. Coraz mniej ekstraklapowiczów w PP

Kawi - 22 września 2016, 22:30:22 - 89-76-84-146.dynamic.chello.pl
W Polsce poziom Ekstraklasy, I ligi, II ligi i czołowych drużyn III ligi jest bardzo zbliżony. Dlatego wczorajsze wyniki czy ten dzisiejszy to nie są jakieś sensacje. Ewentualnie niespodzianką jest rozmiar zwycięstwa Bytovii.

kibic - 22 września 2016, 22:30:28 - ably211.neoplus.adsl.tpnet.pl
a tak się śmialiście z Zagłębia

J - 22 września 2016, 22:30:29 - 109.231.5.115.koba.pl
Jaga wygrała ze Śląskiem 4:0, Bytowia 3:0 - Brawo Jaga Białystok, brawo Bytowia....a potem w Eurpejskich pucharach kompromitacja z pasterzami, kelnerami, listonoszami i spawaczami.
Porażająco słaba jest nasza Polska piłka nożna.

L89 - 22 września 2016, 22:30:43 - 89-79-77-246.dynamic.chello.pl
Poziom piłki w Polsce się wyrównał... nie ma już mocnych drużyn:D

james - 22 września 2016, 22:31:02 - adqf150.neoplus.adsl.tpnet.pl
Tak, stawiajmy dalej na drewnianego Kokoszkę w pomocy. Z tych zagranicznych wynalazków zostawiłbym tylko tego Engelsa. Celeban i Zieliński dać im odpocząć ze dwie kolejki

leo - 22 września 2016, 22:31:03 - 188-125-132-245.petrus.pl
ŚLĄSK WSTYD...CO WY GRACIE?? Poziom 2 ligi...Ekstraklasa słaba strasznie..widać to na tle europy..

ooo - 22 września 2016, 22:31:21 - customer-ip-185-123-48-161.ipv.net.pl
Między extraklasą i 1 ligą jest tyko przepaść finansowa i nic więcej.

Klip - 22 września 2016, 22:31:21 - user-94-254-177-82.play-internet.pl
Dajcie sobie spokój z tym Rumakiem Lech się do dzisiaj nie umie otrząsnąć i podnieść po jego wyczynach RUMAK =1 LIGA

Smuda - 22 września 2016, 22:34:25 - host-79.173.3.21.tesatnet.pl
Mariusz RUMAK!

kibic - 22 września 2016, 22:35:17 - 88-105-15-153.dynamic.dsl.as9105.com
Był Pawełek i to jaki!!! Super ekstrapawełek!!! Dzięki.

REKLAMA

Fyb - 22 września 2016, 22:35:31 - 188.146.43.198.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Pawełek, Kokoszka, Zieliński, Riera na ławę. Wstyd. Celeban dalej jesteś w.....y? Amatorzy. Srebrny medalista z Barcelony miał jak zawsze z was piłkarzyki polewkę. Oddajcie połowę wynagrodzenia lub kupujcie bilety kibicom, gdyż nikt was nie chce oglądać.

kbbb - 22 września 2016, 22:35:49 - 89-79-132-244.dynamic.chello.pl
Taki jest właśnie obecnie poziom polskiej ekstraklasy, dwa kluby na sześć na razie awansowały, a pewne jest tylko że awansuje trzeci, a czy czwarty to już niekoniecznie, dwie ćwierćfinałowe pary, GKS Jastrzębie-Wigry Suwałki, Arka Gdynia-Bytovia Bytów, a zapewne dojdą Lech-Chojniczanka, Puszcza-Jagiellonia.

kbbb - 22 września 2016, 22:36:42 - 89-79-132-244.dynamic.chello.pl
Taki jest właśnie obecnie poziom polskiej ekstraklasy, dwa kluby na sześć na razie awansowały, a pewne jest tylko że awansuje trzeci, a czy czwarty to już niekoniecznie, dwie ćwierćfinałowe pary, GKS Jastrzębie-Wigry Suwałki, Arka Gdynia-Bytovia Bytów, a zapewne dojdą Lech-Chojniczanka, Puszcza-Jagiellonia.

WigryF - 22 września 2016, 22:37:16 - apn-31-0-45-26.dynamic.gprs.plus.pl
Bytovia zagrała niesamowita piłkę, takiej presji, agresji, ale i techniki może Wam zazdroscic niejedna ekipa z ekstraklasy.
Brawo!

WigryF - 22 września 2016, 22:38:39 - apn-31-0-45-26.dynamic.gprs.plus.pl
Bytovia zagrała niesamowita piłkę, takiej presji, agresji, ale i techniki może Wam zazdroscic niejedna ekipa z ekstraklasy.
Brawo!

Roche - 22 września 2016, 22:39:08 - adsl-83-100-154-50.karoo.KCOM.COM
HAHAHAHAHA A tak sie smialiscie ze Zaglebie przegralo 1-0 z Bytovia to teraz macie... w lidze od Zaglebia dostaniecie jeszcze becki i tyle sie skonczy z waszego spinania.

Velvet - 22 września 2016, 22:39:35 - dyg238.neoplus.adsl.tpnet.pl
"Jezu, jak się cieszę, z tych króciutkich wskrzeszeń" ...
Tych cudownych zjazdów Podchorążaka Wrocław będziemy mieć bardzo wiele Teraz to już rynna na bagno kompletnie!

BI - 22 września 2016, 22:39:35 - mail82.anonymouse.org
Bez kitu Wigry będą finalistą z tej strony drabinki.

BastiFanta - 22 września 2016, 22:44:27 - host-89-229-5-23.torun.mm.pl
Status Quo! Rumakowi puchary jednak nie służą!

scb - 22 września 2016, 22:53:16 - 89-64-26-187.dynamic.chello.pl
Na początku roku grałem w fm 16 Bytovią po 2 sezonach awans do ex. i Puchar Polski po trzecim mistrzostwo, kluczem do sukcesów byli gracze III lig Francji i Anglii. Gabonczyk Alexander N'Doumbiou i Grenadyjczyk Elliot Charles, na bramce świetnie spisywał się znany z polskich boisk Egipcjanin Osama Yehia, a najlepszym defensorem był właśnie Łukasz Wróbel.

artuur,,, - 22 września 2016, 22:54:40 - ip-5-172-235-142.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
@velvet Wyluzuj koni sie nie dobija!!!

kibic - 22 września 2016, 22:54:59 - apn-77-112-27-175.dynamic.gprs.plus.pl
W handlu to nazywa się ZMOWA CENOWA TU JEST ZMOWA KLUBOWA nikt nie chce grać w PP. Do tego zakłady bukmacherskie .
A Boniek śpi i udaje że wszystko jest ok.

alex11 - 22 września 2016, 22:56:20 - host165-120-101-29.range165-120.btcentralplus.com
Dlatego teraz cala Polska kibicuje Lechowi Poznan

40i4 - 22 września 2016, 22:56:30 - 031011156054.legnica.vectranet.pl
Wójt zadbał o atrakcje. Kupił fajerwerki na mecz by widzowie dobrze się bawili. W Śląsku Riera dobry. Cały czas z czegoś się śmiał. Może z tych atrakcji wójta gimny bytów.

Pseudonim - 22 września 2016, 22:57:27 - 31-178-57-198.dynamic.chello.pl
Tak czułem. Jeszcze Chojniczanka jest w stanie Wisłę pocisnąć.

kruger - 22 września 2016, 23:00:09 - public-gprs352774.centertel.pl
A jak tą żenadkę wytłumaczył trener intelygent ?

ryba - 22 września 2016, 23:00:29 - 190.155.53.185.ajc.com.pl
Panie Boniek cza abdykować
wstyd i chańba

alex11 - 22 września 2016, 23:05:27 - host165-120-101-29.range165-120.btcentralplus.com
Final Lech-Jagiellonia 6-0

fevernova - 22 września 2016, 23:08:38 - 87-205-82-70.adsl.inetia.pl
W Rumuni mieli Maradonę Karpat, my mamy Gerrarda Bieszczad

max - 22 września 2016, 23:11:57 - 185.53.144.2
No i fajnie jeszcze nie Chojniczanka wisłe pyknie i z pomorza 3 kluby a to jest mozliwe nawet bardzo ,kursy na chojne juz napewno lecą .
Brawo Bytovia szkoda ze tylko 3 gole

max - 22 września 2016, 23:15:43 - 185.53.144.2
fevernova@ bieszczad dzisiaj zagrał dobre zawody ale trzeba przyznać ze wszyscy dale dzisiaj 110%

Knur - 22 września 2016, 23:19:32 - dynamic-78-8-158-225.ssp.dialog.net.pl
Kompromitacja kopaczy z Wroclawia i apel do prezydenta Dutkiewicza żeby zaprzestał finansować ta patologie piłkarska.Co się dzieje z tą drużyną???Tak naprawdę to żaden z nich nie nadaje się do gry w extraklasie.Brawo Bytowia i na tle Śląska i Arki jesteście wielcy.

tellchar - 22 września 2016, 23:19:53 - 159-205-189-233.adsl.inetia.pl
@ryba - a co ma Boniek do tego, że Śląsk jest słaby? Że Ekstraklasowe kluby nie przykładają się do pucharu

Koruptczyk - 22 września 2016, 23:21:07 - host-37-190-137-4.dynamic.mm.pl
Rumak celowo odpadł bo nie chciał grać w pucharach. Przecież tam można trafić na takie potęgi jak Tetovo i przegrać oba mecze. Teraz to mi już Lotto ta Ekstraklapa.

Greg - 22 września 2016, 23:22:08 - apn-31-1-110-91.dynamic.gprs.plus.pl
rumak patataj ze Śląska ino raus !!!
Tego nie da się w żaden sposób oglądać !!!

kibic - 22 września 2016, 23:25:04 - 109241156020.mlawa.vectranet.pl
Ile w Bytovii polaków ilu w Śląsku dlatego też wniosek czym różni się Ekstraklasa od 1 ligi warto zwrócić uwagę jak co sezon radzą sobie beniaminki w ekstraklasie 18 klubów 3 spadają i 3 wchodzą każdy krytykuję Legię to niech powie czy to nie kompromitacja a też popatrzmy jak radzą sobie spadkowicze Podbeskidzie i Górnik średnio

Bart - 22 września 2016, 23:25:05 - ip-37-248-155-253.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Finał Lech - Arka Gdynia czekam na to

19R20Ruch - 22 września 2016, 23:25:07 - public-gprs367353.centertel.pl
nasz poziom piłki jest żałosny obojetnie kto by grał Jaga legia Lech śLąsk czy Ruch
tego sie nie da oglądać

kibic - 22 września 2016, 23:26:07 - 109241156020.mlawa.vectranet.pl
Jakbym był trenerem by na piechotę wracali za autokarem poważnie

max - 22 września 2016, 23:28:14 - 185.53.144.2
bart@ jak arka odpadnie z bytovią to nie możliwe
Co ty piszesz

kibic - 22 września 2016, 23:30:31 - 109241156020.mlawa.vectranet.pl
Polska liga to dno przereklamowana ciekawe dlaczego ale ja już jej nie oglądam i bojkotuję w jednym jesteśmy dobrzy w kibicowaniu i ładne stadiony ale dla kogo bo ci kopacze nie godni są po nich biegać i skończyć ze ściąganiem szrotu stawiać na młodych wychowanków i szukać w niższych ligach a z zagranicy wprowadzić limity do 2 zawodników

fago - 22 września 2016, 23:30:58 - bex192.neoplus.adsl.tpnet.pl
Ciekawe co tu wypisują potomkowie chłopów pańszczyznianych o pasterzach, spawaczach, kelnerach itd....

TomTom - 22 września 2016, 23:35:45 - afnr125.neoplus.adsl.tpnet.pl
hahahhahaahahhahahahhauuuuuuuuuuuuuuuuuhahaha cała Polska w cieniu Śląska

fff - 23 września 2016, 0:13:01 - cgo43.neoplus.adsl.tpnet.pl
Rumak musi odejść, natychmiast !
Dni 10, mecze trzy, bramki 1-9 . Strach jechać do Gliwic

wars - 23 września 2016, 0:46:10 - user-94-254-244-59.play-internet.pl
Kopacze Ślaska dorównali poziomem swoim kibicom... Dno!

Maras70 - 23 września 2016, 0:49:43 - apn-46-169-65-253.dynamic.gprs.plus.pl
Gratulacje z niedalekiego Grudziądza i Chełmna, dojdźcie jak najdalej w PP.

GKS 1962 - 23 września 2016, 1:34:19 - 204.69.39.229
gratulacje z Jastrzebia!

Kilof - 23 września 2016, 2:05:29 - 31-178-239-253.dynamic.chello.pl
Pewne info: Rumaka zwolni Piotr S. pseudonim "Rudzielec" :-D

Laki - 23 września 2016, 4:43:45 - 188.146.70.252.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Tak się dzieje bo trenerzy pilkrscy wpłacę to 80% debile nie mający pojęcia o trenowaniu a skauci sprowadzają szrot z zagranicy którzy tylko obniżają poziom polskiej piłki bo na konkretnych piłkarzy z zagranicy ich poprostu nie stać. Dlatego wolę oglądać naszych piłkarzy.

jony - 23 września 2016, 5:54:05 - acdv20.neoplus.adsl.tpnet.pl
Stawiam na finał Jagiellonia :Wigry ile płacą u Buka ?

or - 23 września 2016, 6:45:07 - 4-184-124-188.rev.pro-internet.pl
Można tego było się spodziewać jak w podstawowym składzie tylko 5 Polaków!!.Przecież obcokrajowccy nie będą umierać za Śląsk.Widać że ta sytuacja przerosła trenera Konia i teraz drużyna wygląda jak kiedyś Amica za jego rządów.Widać brak zaangażowania i chęci wygrania szczególnie w pierwszej połowie i brak formy kopaczy.

Darek - 23 września 2016, 7:02:38 - 31-178-220-7.dynamic.chello.pl
Śmiali się z Zagłębia Wrocławscy znawcy piłki że przegrało z Drutexem 1:0 a tu proszę totalna klęska. Co to będzie jak najbardziej zadłużone miasto w Polsce wywali na was lage?

stalbyd - 23 września 2016, 7:57:43 - 188.146.2.1.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Bytovia - gratulacje ! Bytovia to nie Stal Stalowa Wola, z którą Śląsk szczęśliwie wymęczył dwa razy zwycięstwo w ub. latach. Jeszcze raz gratuluję !

jaś - 23 września 2016, 8:01:56 - 078088031037.dynamic-ra-08.vectranet.pl
Rumak skutecznie oduczył wrocławskich skórokopów od strzelania bramek. Wczorajszy mecz to tragedia a wręcz pogrom myśli trenerskiej Don Rumaka.
Portugalczyk dostał w twarz a sędzia stwierdził, że to ręka. Piłka z karnego podana do bramkarza. Kolejny "pawełek" Pawełka i po sprawie. Śląsk wczoraj pokazał totalne zero. Na 70 lecie do 1. ligi czas się zbierać.
Ewentualnie pogonić Patalasa, Rumaka i kilka innych gwiazdeczek. Możne coś się zmieni w łepetynach wkładów wrocławskich.

Staś - 23 września 2016, 8:39:27 - user-94-254-240-202.play-internet.pl
@Darek
Hipokryta. Co będzie, jak KGHM zakręci kurek?

gizmo - 23 września 2016, 8:52:37 - ex165.internetdsl.tpnet.pl
Ludzie , czemu WY sie dziwicie takiemu wynikowi ? To dla mnie żadna niespodzianka. Myślicie że Kokoszka , Zieliński , Madej i ten zaciąg obcokrajowców to lepsi gracze od chłopaków z Bytovi ? To kolejna żenada w działaniach polskich działaczy klubowych....RumakowI można dać tylko czerwoną kartkę za to ze się podpisuje pod takimi transferami. Facet pracuje od 15 lat jak trener i nie potrafi sobie graczy w Polsce zorganizować do przeciętnego Klubu (bez urazy) jakim jest Śląsk.

Bongo - 23 września 2016, 8:58:27 - 088156134034.dynamic-ww-03.vectranet.pl
- śląsk!!
- co??
- 3:0 HAHAHAHAHAHA

@Staś - 23 września 2016, 9:04:20 - lh26418.voxility.net
Co będzie? Roman Zieliński wstąpi do KODu

bis - 23 września 2016, 10:00:29 - 188.146.0.19.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
2 "wielcy królowie " za burtą PP. Najpierw Lechia zagubiona w Puszczy, a teraz malinowe nosy zostały rozbite /dostały mocne bęcki/ w Bytowie. Poziom naszej E-klapy widoczny gołym okiem. Prawdopodobny finał PP: Lech-Jagiellonia.

bis - 23 września 2016, 10:01:33 - 188.146.0.19.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
2 "wielcy królowie " za burtą PP. Najpierw Lechia zagubiona w Puszczy, a teraz malinowe nosy zostały rozbite /dostały mocne bęcki/ w Bytowie. Poziom naszej E-klapy widoczny gołym okiem. Prawdopodobny finał PP: Lech-Jagiellonia.

Edziu - 23 września 2016, 10:35:10 - user-94-254-224-158.play-internet.pl
Polecam, ciekawa sprawa i zabawa - można zarobić na inwestowaniu w recykling i dają 20 Euro na start:
https://recyclix.com/?id=f5a42a417fa875

zdzich659 - 23 września 2016, 10:57:22 - 77-253-33-198.adsl.inetia.pl
Zagłebie,Lechia odpusciły PucharPolski , wola walkę o mistrzostwo,

zdzich659 - 23 września 2016, 10:58:08 - 77-253-33-198.adsl.inetia.pl
Zagłebie,Lechia odpusciły PucharPolski , wola walkę o mistrzostwo,

jo - 23 września 2016, 11:12:47 - h-176-98-121-112.pppoe.covernet.pl
no i to sie nazywa profesionalne podejscie do pilki noznej,do zawodu,co tam taki puchar Polski,wazniejsze mistrzostwo kraju i Liga Mistrzow! pozdro dla pilkarzy..ps.za takie male pieniadze jakie zarabiacie w ekstraklasie to i mi nie chcialoby sie biegac..wole zarobic sobie 1800 zl miesiecznie i spokojnie pracowac w fabryce.

artuur,,, - 23 września 2016, 11:20:11 - ip-5-172-238-59.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Pora wracac do domu > czy 1 lub 2 liga ale swoiski klimat. Na molochu niech stworza ci nieudacznicy ( zarzad i ta cala reszta pajacow druzyne Patalaisdutka Wroclaw frekwencja murowana.Rysiu Tarasiewicz wracaj Oporowska czeka

Knur - 23 września 2016, 11:25:55 - user-94-254-246-45.play-internet.pl
Szkoda mi tylko kibiców Sladka ktorzy jechali cały dzień a potem wracali cała noc a w Bytowie musieli oglądać taka zenade swoich piłkarzy.Cos czuję że za moment kibice wezmą sprawy Śląska w swoje ręce i moze być we Wrocławiu gorąco.

artuur,,, - 23 września 2016, 11:40:53 - ip-5-172-238-59.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Pawelek co ty takiego burknales w strone kibicow ze tobie Celeban zatykal usta? wszyscy widzieli na Polsacie po meczu.Cieplo to widze na treningu jak sie bedzie tlumaczyl >

ekstraklas - 23 września 2016, 11:52:09 - public-gprs211878.centertel.pl