23 września 2016, 19:51:06 - dyrovski
Dobra passa Bruk-Betu Termaliki trwa

W pierwszym meczu 10. kolejki Lotto Ekstraklasy Bruk-Bet Termalica Nieciecza zremisował na własnym boisku z Wisłą Płock 0-0. Obie drużyny miały swoje sytuacje do zdobycia bramki, jednak w kluczowych momentach brakowało precyzji. Gospodarze ostatni raz przegrali w 5. kolejce ligowych rozgrywek i zostali nowym liderem.

Goście mogli objąć prowadzenie już w 3. minucie, kiedy Dominik Furman dośrodkował z rzutu rożnego, a strzał głową oddał Piotr Wlazło, jednak piłka odbiła się jedynie od słupka. W 11. minucie, także za sprawą rzutu rożnego, zrobiło się niebezpiecznie w polu karnym Wisły. Guilherme zacentrował ze stałego fragmentu gry, a niecelnie z bliska uderzył Kornel Osyra. W 20. minucie z bardzo dalekiej odległości próbę podjął Furman, ale był to nieudany strzał. W odpowiedzi spod linii końcowej boiska dośrodkował Patryk Fryc, a w dobrej sytuacji niecelnie głową uderzył Vladislavs Gutkovskis. W 34. minucie Gutkovskis zagrał do Romana Gergela, a Słowak kopnął bez przyjęcia sprzed szesnastki, jednak Seweryn Kiełpin zdołał odbić futbolówkę.

W 60. minucie blisko strzelenia gola był José Kanté, lecz piłka po dośrodkowaniu Patryka Stępińskiego i uderzeniu głową Hiszpana odbiła się od poprzeczki. W 67. minucie Bartłomiej Babiarz podał do Dawida Nowaka, a napastnik niecieczan oddał strzał, z którym poradził sobie jednak golkiper gości. W odpowiedzi Arkadiusz Reca zagrał do Kanté, a Hiszpan opanował futbolówkę i uderzył niecelnie. W 72. minucie sprzed pola karnego kopnął Dimityr Ilijew, lecz była to próba nieudana. W 86. minucie bardzo dobrą okazję do zdobycia bramki mieli gospodarze. Dwójkowy kontratak Babiarza i Nowaka strzałem bez przyjęcia zakończył pierwszy z wymienionych, jednak nie udało mu się trafić w bramkę.

23 września 2016, 18:00 - Nieciecza (stadion Bruk-Betu Termaliki)
Bruk-Bet Termalica Nieciecza 0-0 Wisła Płock

Bruk-Bet Termalica: 80. Krzysztof Pilarz - 8. Patryk Fryc, 15. Kornel Osyra, 77. Artem Putiwcew, 22. Guilherme - 10. Roman Gergel, 6. Bartłomiej Babiarz, 25. Mateusz Kupczak, 28. Vlastimir Jovanović (67, 20. Dawid Nowak), 17. Dalibor Pleva (60, 7. Samuel Štefánik) - 21. Vladislavs Gutkovskis (76, 24. Wojciech Kędziora).

Wisła: 87. Seweryn Kiełpin - 20. Cezary Stefańczyk, 25. Przemysław Szymiński, 24. Tomislav Božić, 95. Patryk Stępiński - 18. Piotr Wlazło, 8. Dominik Furman, 21. Maksymilian Rogalski, 30. Siergiej Kriwiec (70, 41. Dimityr Ilijew), 10. Giorgi Merebaszwili (62, 9. Arkadiusz Reca) - 29. José Kanté.

żółta kartka: Jovanović.

sędziował: Daniel Stefański (Bydgoszcz).
widzów: 3851.

majkel - 23 września 2016, 19:54:57 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
dramatycznie słaby mecz, wstyd mieć takie lidera mam nadzieję, że Nieciecza zacznie w tabeli spadać i wróci na swoje miejsce

z - 23 września 2016, 19:55:14 - *.range81-158.btcentralplus.com
dali na niebiesko bo dzis obawiaja sei porazki cos ostatnie tygodnie dziwnym trafem nie ma pewnych newsow na niebiesko ciekawe czemu

Franz - 23 września 2016, 19:55:22 - *.136.20.133
Stawiam pięć złotych że Nieciecza będzie w grupie mistrzowskiej na koniec sezonu

arek - 23 września 2016, 19:55:31 - *.range165-120.btcentralplus.com
Wjec czuje ze Plock idzie na mistrza ,a Termalika spadek ,pewne info

lider4 - 23 września 2016, 19:55:34 - *.dynamic.chello.pl
Niezła frekwencja u lidera.

Alex - 23 września 2016, 19:55:34 - *.opera-mini.net (*.128.8.239)
ojjj Panie Babiarz takie pudłooo Słoniki brawo za passę brawa dla Wisły

majkel - 23 września 2016, 19:55:35 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
dramatycznie słaby mecz, wstyd mieć takiego lidera mam nadzieję, że Nieciecza zacznie w tabeli spadać i wróci na swoje miejsce

zks - 23 września 2016, 19:55:35 - *.multimo.pl
Reca i Stefanczyk dramat

Wp - 23 września 2016, 19:57:43 - *.centertel.pl
Brawo Wisła

Jaśniej Pa - 23 września 2016, 19:58:49 - *.static.as9105.net
Za oglądanie takiego gniotu piłkarzyki- miernoty powinny dopłacać kibicom. Ciekaw jestem ile by taka Borussia rozbiła taki Bruk-bet czy Wisłe?? Zero bieganie tylko czekanie na piłke i patrzenie czy kaska na konto dla miernot wpada!!

scv - 23 września 2016, 20:01:01 - *.dynamic.chello.pl
Niewielki hajs został u buka Liczyłem na Słoniki

Gostynin - 23 września 2016, 20:05:12 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Wisła Płock zagrała dobry mecz poprzeczka słupek brawo chłopaki Z białą CIASNĄ tylko zwycięstwo FC GOSTYNIN

sul - 23 września 2016, 20:05:39 - *.leon.com.pl
Stefańczyk, jak prawie zawału przez Ciebie dostałem.
Pechowe spotkanie dla obu ekip.
Zabrakło Kuna i z niecierpliwością czekam na powrót Piotrowskiego ;)

daro - 23 września 2016, 20:08:10 - *.static.chello.pl
miałem wrażenie ,że grają oldboye a nie drużyny z ekstraklapy....żenada

edd - 23 września 2016, 20:09:33 - *.dynamic.chello.pl
@z może dlatego by niektórym wytłumaczyć że Legia nie musi być na niebiesko, to po pierwsze
A po drugie 90minut zawsze opisuje mecz tej drużyny która jest wyżej, a że na stan obecny Termalica jest 1, a Legia 14...

Koks - 23 września 2016, 20:11:21 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Jutro Korona-Jagiellonia 1:1, w niedzielę Lechia-Ruch 4:0 i Lechia liderem. Brawo Wisła.

ONUFRY - 23 września 2016, 20:15:13 - *.static.system77.pl
Czesław zrobił styl aż oczy bolą,czy tak będzie cały sezon?pewno tak, po Termalice Mandrysza nie ma śladu-gdzie on te nauki pobierał?

Kurczewski - 23 września 2016, 20:20:11 - *.dynamic.chello.pl
Takiego dennego poziomu nie spotyka się nawet na boiskach V ligi. Na mecz nie można patrzeć jak grają same nieudaczniki. Nieciecza pod wodzą Michniewicza zrobiła 8 a nawet 10 kroków do tyłu i nie da się patrzeć na chałę jaką kopacze Polacy czy ci z importu grają to jest totalna padaka jakich mało.Za poprzednigo trenera chociaż poziom gry wyglądał poprawnie ale teraz to o pomstę do nieba woła.Dziwię się Panu Witkowskiemu, który wyłożył kupę grosza na całą drużynę czy piękny stadion a nie wymaga nie tylko punktów ale jakości gry.

ROCO - 23 września 2016, 21:16:32 - *.plock.mm.pl
toytoy oszołomie powtarzasz się hehehe!!!

agKŚ - 23 września 2016, 21:20:28 - *.play-internet.pl
jutro LECHIA ma lidera

fer - 23 września 2016, 21:25:17 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
"Jaśniej Pa Ciekaw jestem ile by taka Borussia rozbiła taki Bruk-bet" Napewno nie 6-0 jak rozbiła Legie bo Termalica już dwa razy wygrała z Legią

lgksz - 23 września 2016, 22:16:09 - *.gdynia.mm.pl
zdziwisz się .Ruch jutro powiezie was tak jak Puszcza.

Wisła - 23 września 2016, 22:30:23 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Jest cenny punkt i cały czas idziemy do przodu. Szkoda, że Piotrek Wlazło nie strzelił na początku. Hej ZKS!

halny - 23 września 2016, 22:36:22 - *.play-internet.pl
Reca chyba płaci trenerowi za to,że gra bo prezesowi nie musi.

iron - 23 września 2016, 22:55:22 - *.146.43.132.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
W przyszłym roku LM w kukurydzy ;)

Krzyś - 24 września 2016, 5:40:41 - *.adsl-surfen.hetnet.nl
Red Bull Nieciecza.

z - 24 września 2016, 8:21:57 - *.range81-158.btcentralplus.com
@edd a czy ja napisalem ze o Legie mi chodzilo ? napisalem ze obawiaja sie porazki nie napisalem kto, wiec moglo chodzic mi o Wisle i byc moze tak bylo, jako kibic(zapewne Legii) sam sie kompromitujesz , bo dokladnie wiesz ze ostatni brak wynikow stolecznego klubu jest taki ze nie ma newsow na niebiesko(a jak byly zwyciestwa to co tydzien Mogiel ktory sam przesadzal dawal to na niebiesko) , nawet nie bylo jak grali niby mecz dnia bodajze z Zaglebiem a powinno byc

Uy - 24 września 2016, 8:24:32 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Taktyka "Słoni"strzelić bramkę przeciwnikowi i własną zabetonować.Dlatego ich pracownicy boją się z nimi grać otwartą piłkę

Kik - 24 września 2016, 8:36:41 - *.146.131.168.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Ile to można tego Ręce ciagnąć slabiaki jakich mało

Niecieczan - 24 września 2016, 10:00:04 - *.opera-mini.net (*.146.4.214)
Nieciecza ma ochote na lige europejską jak amika grocklin tez mali pokazują jak naleźy grać w piłke .wzmocnienia krajowe bez gwiazd swiatowych co nieumieją grac a ządaja kase jak z kosmosu

Lubin - 24 września 2016, 11:21:34 - *.dynamic.chello.pl
Dobry wynik dla Zagłębia, by dziś doskoczyć

aa@vp.pl - 24 września 2016, 11:31:48 - *.internetdsl.tpnet.pl
Prawda o spotkaniu kibiców Słoników i Nafciarzy ??

Romer - 24 września 2016, 13:22:23 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Zobaczyta, że do Niecieczy w przyszłym sezonie zawita Barcelona w ramach Czempions Lik

Nafciarz - 24 września 2016, 14:06:57 - *.200.c79.petrotel.pl
Aa@vp.pl - Farmazon. Nafciarze docierają na stadion nie niepokojeni przez nikogo, bez eskorty. Ostatecznie na sektorze 26 osób. Słaby wyjazd, ale i taki musiał się w końcu pojawić. Przed nami mecz u siebie z Wisłą Kraków i wyjazd na Cracovię. Z pewnością kibicowsko będzie godnie. Tylko Wisła ZKS!

LEO - 24 września 2016, 16:01:26 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Jagiellonia gra dopiero jutro trochę poliderują

Magafaka - 24 września 2016, 16:31:40 - *.146.134.112.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Mam pytanie do Trenera i prezeska
Za jakie zasługi gra Reca
Gdzie od początku rundy gra piach
Ile można oglądać gościa który ma tylko po wejściu sił na 5 minut a tu widać ze go sie ciągnie za uszy na sile
Zero gry jeden na jeden , tylko jak dzikus biega po murawie
Gość nie wie co sie dzieje żenada , i wstyd ze on Występuje
Następny Stefanczyk o pomstę ze on jeszcze gra

autor - 24 września 2016, 16:47:54 - *.class96.petrotel.pl
Nie wjeżdżajcie na Rece. Chłopak jest w dołku. Trzeba mu pomóc, a nie tylko dojeżdżać. Umiejętności ma, także to kwestia tylko i wyłącznie głowy lub przygotowania fizycznego. Rogalski trzeci mecz z rzędu dobrze. Jednak ja wciąż widzę większy potencjał w Piotrku Wlazło. Czekam z niecierpliwością na Sylwestrzaka. Środek obrony już jest w miarę zgrany, to można go w końcu puścić na lewą stronę. Stefańczyk kolejny wielbłąd, a do tego w ofensywie wczoraj nie dawał nic. Co z Kunem i Piotrowskim? Czy wczoraj nie można było zagrać z Krivetsem na prawym skrzydle i Ilievem na 10' tce? Nie rozumiem dlaczego Mereba kolejny raz schodzi w okolicy 60 min jak widać, że spokojnie ma siły na dalszą część meczu. Ogólnie widać dużą poprawę w każdym aspekcie patrząc na pierwsze mecze sezonu. Oby tak dalej.

Krull - 24 września 2016, 21:01:42 - *.146.134.112.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl