28 września 2016, 22:38:36 - MichalMKS
LM: Bramka Arkadiusza Milika

Arkadiusz Milik zdobył bramkę, a jego Napoli wygrało z Benficą 4-2 (1-0) w meczu 2. kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzów. Polski napastnik zaliczył także asystę przy czwartym golu dla swojej drużyny. Milik na boisku przebywał przez całe spotkanie. Było to jego trzecie trafienie w tej edycji Ligi Mistrzów.

28 września 2016, 20:45 - Neapol (Stadio San Paolo)
SSC Napoli 4-2 SL e Benfica
Marek Hamšík 20, Dries Mertens 51, 58, Arkadiusz Milik 54 (k) - Gonçalo Guedes 70, Eduardo Salvio 86

żółte kartki: Pepe Reina - Lisandro López, Júlio César, André Carrillo, Ljubomir Fejsa.

sędziował: Felix Brych (Niemcy).
widzów: 41 281.

W Napoli cały mecz na ławce rezerwowych spędził Piotr Zieliński. Do rozgrywek nie został zgłoszony natomiast defensor drużyny z Neapolu Igor Łasicki.

opel - 28 września 2016, 22:42:10 - *.adsl.inetia.pl
Na swojej oficjalnej stronie UEFA wybrała Milika najlepszym piłkarzem dzisiejszej kolejki meczów , dzieki pięknej i najważniejszej bramce meczu .

A2kt - 28 września 2016, 22:42:34 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Gratuluje Panie Arkadiuszu.

Xy - 28 września 2016, 22:43:39 - *.dynamic.gprs.plus.pl
O, skubany! Gratulacje! A czemu Zieliński na ławie?
Napoli już prawie z grupy wyszło.

strs - 28 września 2016, 22:50:20 - *.dynamic.chello.pl
Ale Bayern zabrał mi 500zł (chciałem remis), ale Newcastle ... niespodziewanie dało 25
Naprawdę to co zrobiło Newcastle to cud malina, 95min 2:3 dla Norwich, i nagle jest 3:3, 96 minuta 4:3 dla Newcastle KONIEC MECZU
Takie mecze zdarzają się rzadko ostatni taki mecz to APOEL-Rosenborg gdy APOEL w ostatnich 2 minutach wyciągnął z 0:1 na 2:1

kamiilson - 28 września 2016, 23:02:28 - *.175.84.21
Fajnie że nasi grają w LM i odgrywają ważne role, szkoda że w Legi nie ma więcej Polaków składzie bo raczej nie są gorsi od zaciągu BH. Za rok chciałbym zobaczyć naszą reprezentację w takim ustawieniu.
Szczęsny- Jędrzejczyk Glik Bielik - Piszczek Linetty Krychowiak Zieliński Rybus - Lewandowski Milik
rez. Fabiański,Kędziora,Dawidowicz,Salamon,R. Murawski,Kapustka,Kuba,Grosicki,Stępiński,Teo.

czesiek - 28 września 2016, 23:06:45 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
@strs
Ostatnio Chrobry wygral 2-1 chociaż do 90 minuty bylo 1-0 dla Sandecji Nowy Sącz

Bartt - 28 września 2016, 23:11:19 - *.emiter.com
strs, niedawno w Lidze Europy Zenit... przepraszam Zienit (a właściwie to Zjenit) przegrywając 0:3 z Maccabi bodaj w 78 minucie, zdołał wyciągnąć na 4:3 choć tam bramki w doliczonym czasie nie padały.

M.Koniarek - 28 września 2016, 23:11:24 - *.72.117.194
Raklama na chama

MauroPB - 28 września 2016, 23:57:47 - *.play-internet.pl
OPEL gdzie niby wyczytałes takie info?Juz drugi raz ktos pisze ze Milik graczem kolejki gdzie keyplayer of the match byl kto inny nie mowiac o rundzie.

Eh - 29 września 2016, 0:04:25 - *.dynamic.mm.pl
Mauro - naprawdę uwierzyles że graczem kolejki został gość który strzelił gola z karnego?

Mądry - 29 września 2016, 0:17:17 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Niestety ZNÓW uderzył z pięciu metrów wysoko nad bramką.
Smutne to i przykre.
Niestety...

WnukPowsta - 29 września 2016, 7:30:15 - *.dynamic-ww-01.vectranet.pl
Zapomnieliście napisać, że bramkę strzelił z rzutu karnego po faulu na nim.

xyz - 29 września 2016, 8:53:56 - *.215.35.206
Ale i tak lepiej niż Lewy który dostał porządnej zadyszki. A Bayern wczoraj przypominał nieudolną drużynę z czasów Guardioli.

Rafi - 29 września 2016, 9:00:05 - *.146.43.192.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Tak sie zachwycacie milikiem jak nagiera trenerem w legii.macie fantazje.wiecej pokory klase to milik pokazuje w reprezentacji gdzie ma najwiecej niewykorzystanych sytuacji w Europie i to sa fakty nieuki!!!!!!a bramke benfice strzelil z karnego.

Rafi - 29 września 2016, 9:05:53 - *.146.43.192.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Tak sie zachwycacie milikiem jak magiera trenerem w legii.macie fantazje.wiecej pokory klase to milik pokazuje w reprezentacji gdzie ma najwiecej niewykorzystanych sytuacji w Europie i to sa fakty nieuki!!!!!!a bramke benfice strzelil z karnego.a zielinski grzeje lawe,kapustka zaginal w anglii.

barti - 29 września 2016, 10:09:45 - *.centertel.pl
dawać tego Łasickiego do repry

amd - 29 września 2016, 11:30:38 - *.dynamic.chello.pl
Czy mi się dobrze zdaje ze Milik jako jedyny gracz tej kolejki LM strzelił karnego? Na chyba 5-6 wykonywanych w tej kolejce przez inne zespoły?

LEO - 29 września 2016, 14:57:14 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl