1 października 2016, 16:00 - Zambrów (Stadion Miejski)
Jakub Bach 21, Bartosz Biel 88 - Piotr Giel 81

Olimpia: 50. Maciej Humerski - 17. Artur Bogusz, 7. Michał Kuczałek, 5. Mariusz Gogol, 4. Hubert Kotus - 23. Jakub Bach (85, 22. Mateusz Jastrzębski), 10. Daniel Michałowski, 21. Bartosz Osoliński, 18. Sebastian Szerszeń (60, 11. Karol Buzun), 14. Bartosz Biel (89, 9. Przemysław Jastrzębski) - 15. Fabian Piasecki.

Kotwica: 1. Adrian Woszczyna - 3. Błażej Chouwer (88, 25. Michał Michurski), 18. Jakub Poznański, 6. Mateusz Jagiełło, 10. Tomasz Rydzak - 16. Mateusz Janeczko (46, 13. Maciej Horna), 5. Maciej Załęcki, 26. Arkadiusz Lewiński, 9. Piotr Giel, 7. Łukasz Kacprzycki (74, 22. Piotr Paprocki) - 17. Hubert Laskowski (46, 11. Karol Zieliński).

żółte kartki: Piasecki - Poznański.
czerwone kartki: Fabian Piasecki (48. minuta, Olimpia, za drugą żółtą) - Jakub Poznański (58. minuta, Kotwica, za drugą żółtą).

sędziował: Łukasz Karski (Słupsk).
widzów: 250.

luka - 1 października 2016, 18:10:13 - *.centertel.pl
No Piotrek,czas się żegnać z Kołobrzegiem!Dno dna te wyniki Kotwicy!

zks - 1 października 2016, 18:12:34 - *.tepsanet.com
Wynik sprawiedliwy, błąd sedziego przy czerwonej kartce dla Olimpii

empty - 1 października 2016, 18:13:43 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Panie Tworek, oszczędź wstydu i podaj się do dymisji...

Bumar - 1 października 2016, 18:20:00 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Gielu wracaj do domu do Warty 1912 z takim napastnikiem byłby Awans do 1 ligi a tak to bronimy sie przed spadkiem do 3 ligi !!! Warta Pamięta Giel Napastnik Super Pozdro Kibice Kotwy !!! Szkoda że Kotwa tak dołuje , piękny stadion dobrzy kibice a wyniki poniżej możliwości !!! Gielu Warta Czeka!!!

K.s. - 1 października 2016, 18:20:25 - *.CNet.Gawex.PL
Szkoda Kotwicy, pasowała do drugiej ligi.

... - 1 października 2016, 18:38:22 - *.play-internet.pl
Bylo ściągnąć poważnych grajkow a na 10 transferów tylko giel wypalił

Neo - 1 października 2016, 19:24:35 - *.dynamic.gprs.plus.pl
pierwsza połowa troche szarpana ale z przewagą Olimpii na początek drugiej fatalna decyzja sędziego czerwona niesłusznie podyktowana ale olimpijczycy dzielnie walczyli i po drugiej czerwieni w meczy tym razem dla kotwicy po ładnej akcji Olimpia strzela na 2:1 i już tylko kontruje
ciekawy mecz Biel przez cały mecz ciężko pracował i ukoronował to bramką brawo ZKS oby tak dalej

ZIBI - 1 października 2016, 19:31:23 - *.dynamic-ww-04.vectranet.pl
Wielki szacun dla Bartosza Biela oraz Karola Buzuna widać że ci zawodnicy mają ciąg na bramkę przeciwnika.BRAWO dla całej drużyny Olimpii Zambrów za walkę do końca, oby tak dalej Panowie, POWODZENIA w następnych meczach.

obserwator - 1 października 2016, 19:40:35 - *.fiberway.pl
Pozdrowienia dla Bartosza Biela.Kibice Puszczy Go pamietają z I ligi.

mich - 1 października 2016, 20:01:17 - *.146.137.133.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Z transferów Kotwicy nie tylko Piottr Giel wypalił ale także Karol Zmijewski

zambrow - 1 października 2016, 20:07:23 - *.tel.tkb.net.pl
Karola Buzun pokazuje ze ma serce do walki :-) Brawo !!! 75% to jego zasługa przy drugiej zdobytej bramce dla Olimpii.

zambrow - 1 października 2016, 20:11:50 - *.tel.tkb.net.pl
brawo Olimpia.z taka walka i zaangazowaniem mozemy w tej lidze namieszac,sedziowanie dramat,czy w PZPN mogloby juz takich drukarzy nie wysylac do Zambrowa.faulowany Buzun przez obronce gosci ktory jest ostatni przed bramkarzem a rozjemca daje tylko zolta kartke.jestem ciekaw jaka note od obserwatora dostal pan z gwizdkiem.

ZIBI - 1 października 2016, 20:35:31 - *.dynamic-ww-04.vectranet.pl
Co do głównego sędziego Łukasza Karskiego ze Słupska , to PZPN powinien wyciągnąć jakieś wnioski ( koszmarne błedy ) takie sędziowanie nadaje się co najwyżej na 4 ligę

Greg - 1 października 2016, 21:19:50 - *.dynamic.chello.pl
ZKS OLIMPIA ZAMBRÓW RULEZ!! Chłopaki robią fantastyczną robotę!

kk - 1 października 2016, 23:17:13 - *.tkk.pl
tworek i jego super bramkarz z okregowki WON z Kotwicy bo wstyd przynosicie...

Olorson - 1 października 2016, 23:54:46 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
tworek już pora!!!!

Kibic - 2 października 2016, 0:48:22 - *.146.129.207.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl