7 października 2016, 22:35:53 - koofel
eMŚ: Richárd Guzmics, Tamás Kádár i Nemanja Nikolić zagrali w kadrze Węgier

Richárd Guzmics (Wisła Kraków), Tamás Kádár (Lech Poznań) i Nemanja Nikolić (Legia Warszawa) wystąpili w reprezentacji Węgier w przegranym 2-3 (0-0) meczu ze Szwajcarią w ramach eliminacji mistrzostw świata. Dwaj pierwsi rozegrali całe spotkanie, a Nikolić wszedł na murawę w 87. minucie, zmieniając Ádáma Szalaia.

7 października 2016, 20:45 - Budapeszt (Groupama Aréna)
Węgry 2-3 Szwajcaria
Ádám Szalai 53, 71 - Haris Seferović 51, Ricardo Rodríguez 67, Valentin Stocker 89

żółte kartki: Blerim Džemaili, Valon Behrami (Szwajcaria).

sędziował: Björn Kuipers (Holandia).

Na ławce Węgier spotkanie przesiedzieli Ádám Gyurcsó (Pogoń Szczecin) oraz były zawodnik Lecha Poznań Gergő Lovrencsics.

Wiesław - 7 października 2016, 22:49:21 - *.leczyca.vectranet.pl
Nikolić wszedł na boisku i Helweci zdobyli bramkę dającą 3 punkty.
Szwajcara awansuje do MŚ.

Ojgen - 7 października 2016, 23:06:53 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Gwiazda Nikolic, coś musi być w tym że przez tyle lat nie wyszedł poza węgry. w reprezentacji gra ogony, w legii miał jeden udany sezon, teraz dupka, no co z nim ? stary ? o co chodzi lol ziom

HWDK - 7 października 2016, 23:53:32 - *.dynamic.chello.pl
na Węgrzech to on się nazywa Nikolics

@Ojgen - 7 października 2016, 23:55:05 - *.131.188.187
Jesteś niedowidzący, czy mecze oglądasz na livescore? Nikolić jest zbyt ograniczony szybkościowo na poważne granie w piłkę i dlatego, mimo niewątpliwej umiejętności strzelania bramek, nie wzbudza zainteresowania innych klubów. Tzn. wzbudza, ale nie takich, w jakich on sam chciałby grać, a i Legia nie byłaby zadowolona z ofert, jakie te kluby mogą zaproponować. Teraz dupka? Wystarczy że Legia zacznie lepiej funkcjonować jako zespół i Nikolić (jeśli zostanie) strzeli spokojnie 15-20 bramek w sezonie.

z - 8 października 2016, 9:38:34 - *.range81-159.btcentralplus.com
ciekawi mnie czy Wyspy Owcze zdobeda wiecej pktow w tej grupie bo to kolejny outsider ktory zrobil ogromny postep w ostatnim czasie

slayer - 8 października 2016, 10:57:37 - *.1-3.cable.virginm.net
Co trochę informacje że ten czy inny z naszej ekstraklapy zagrał w reprezentacji a w pucharach i tak dostajemy omłot.

Kibol - 8 października 2016, 11:21:39 - *.dynamic.chello.pl
Oczywiscie Polsat zamiast pokazac wyrownany mecz porownywalnych ekip na ladnym nowym stadionie. gdzie zagrało 3 reprezentantów naszej Ekstraklasy a 4 mógł zagrac, to uraczyl nas fantastycznym widowiskiem do jednej bramki Portugalia - Andora. No ale pewnie oficer polityczny zabronił pokazywać mecze Węgier.

Arek - 8 października 2016, 11:49:09 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
@slayer, że co dostają? @kibol, polszmat, to polszmat i tyle w temacie.

pechoviec - 8 października 2016, 12:11:42 - *.play-internet.pl
Kurde trafiłem pierwszy raz od dawna wszystkie obstawiane mecze eliminacji (pominąłem specjalnie Bel-BIH, Hol-Blr i niepotrzebnie pominąłem Gre-Cyp (bałem sie remisu) i słusznie Lat-Far) i U21 mecz Danii (polecam ten typ) która wygrała z Bułgariąi pięknie zafrała Czarnogóra z Belgią wiem nie było trudne bo faworyci nie zawiodli, ale hokej 2 mecze dowaliłem tych co seryjnie mecze wygrywają, a oni wczoraj dostali ogromne baty (chocby sputnik ) Ależ pech

@pechoviec - 8 października 2016, 12:14:02 - *.stargard.vectranet.pl
Generalnie wszystko fajnie, ale Belgia grała z Bośnią i Hercegowiną

pechoviec - 8 października 2016, 12:28:22 - *.play-internet.pl
Tak, ale w młodzieżowych Czarnogóra wygrała z Belgią i to samo było w Belgii stąd na Montenegro

x - 8 października 2016, 15:24:38 - *.bsi.3s.pl