8 października 2016, 19:50:23 - MichalMKS
eMŚ: Czarnogóra 5-0 Kazachstan

W meczu eliminacyjnym do mistrzostw świata Czarnogóra wygrała w Podgoricy z Kazachstanem 5-0 (1-0). Obie reprezentacje są rywalami Polski w grupie E.

8 października 2016, 18:00 - Podgorica (Stadion Pod Goricom)
Czarnogóra 5-0 Kazachstan
Žarko Tomašević 24, Nikola Vukčević 59, Stevan Jovetić 64, Fatos Bećiraj 73, Stefan Savić 78

Czarnogóra: 1. Mladen Božović - 23. Adam Marušić, 15. Stefan Savić, 22. Marko Simić, 6. Žarko Tomašević - 7. Marko Vešović, 19. Aleksandar Šćekić (83, 8. Marko Bakić), 4. Nikola Vukčević (68, 20. Nemanja Nikolić), 10. Stevan Jovetić, 16. Damir Kojašević - 11. Fatos Bećiraj (76, 21. Filip Raičević).

Kazachstan: 12. Stas Pokatiłow - 21. Abzał Biejsiebiekow, 3. Aleksandr Kislicyn, 2. Serhij Małyj, 23. Jurij Łogwinienko, 18. Dmitrij Szomko - 5. Isłambiek Kuat (76, 10. Aschat Tagybiergien), 7. Almir Muchutdinow, 9. Bauyrżan Isłamchan (63, 11. Sierikżan Mużykow), 13. Azat Nurgalijew - 20. Siergiej Chiżniczenko (85, 19. Roman Murtazajew).

żółte kartki: Bećiraj - Isłamchan, Kislicyn, Muchutdinow.

sędziował: Robert Schörgenhofer (Austria).

W drużynie Czarnogóry cały mecz zagrał Damir Kojašević (dawniej Jagiellonia Białystok i Górnik Łęczna). Całe spotkanie na ławce rezerwowych spędził Vladimir Boljević (dawniej Cracovia). Z kolei w drużynie gości zagrali byli zawodnicy Korony Kielce - Abzał Biejsiebiekow (cały mecz) i Siergiej Chiżniczenko, który został zmieniony w 85. minucie przez Romana Murtazajewa.

Endriu - 8 października 2016, 19:53:29 - *.adsl.inetia.pl
Pytanko do trenejro Nawałki - jak można zremisować z Kazachstanam.

hadrian - 8 października 2016, 19:57:40 - *.residential.rdsnet.ro
Obejrzalem dotychczasowe mecze i obiektywnie stwierdzam ze najlepsza w tej grupie jest Rumunia i to ona wygra grupe.

321 - 8 października 2016, 19:58:11 - *.48.60.193
OBy nie odbil sie nam czkawka remis z tymi ogorkami

Zagloba - 8 października 2016, 20:09:06 - *.40.248.143.threembb.co.uk
No to dzis Dania nam nastuka

FATUM - 8 października 2016, 20:10:19 - *.kalisz.mm.pl
Kazachstan na swojej murawie jest groźny wszędzie na wyjazdach będzie zbierał wpier...

Pezet - 8 października 2016, 20:15:46 - *.dynamic.chello.pl
Nemanja Nikolić znowu z ławki

irek - 8 października 2016, 20:16:23 - *.internetdsl.tpnet.pl
Co tam u nas głownym kreatorem gry jest gwiazda Napoli chwalony przez niebiosa P Zieliński o asyst o goli

Kowal - 8 października 2016, 20:17:00 - *.mycingular.net
Ale Kazachowie odbieraja puntky az milo , Adas dzisiaj moze byc twoj koniec trenerzyno

UWAGA - 8 października 2016, 20:19:50 - *.146.66.139.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Ten i poprzedni wynik Kazachstanu mówi sam za siebie . . . będziemy się z nimi bić o 4 miejsce - niestety .

matadoR - 8 października 2016, 20:19:50 - *.adsl.inetia.pl