9 października 2016, 19:53:26 - bartekwr9
eMŚ: Waleri Kazaiszwili wystąpił w reprezentacji Gruzji

Waleri Kazaiszwili wystąpił w reprezentacji Gruzji w zremisowanym 1-1 (0-1) meczu eliminacji do mistrzostw świata z Walią. Pomocnik Legii Warszawa rozegrał cały mecz, ponadto asystował przy bramce dla swojego zespołu.

9 października 2016, 18:00 - Cardiff (Cardiff City Stadium)
Walia 1-1 Gruzja
Gareth Bale 10 - Tornike Okriaszwili 57

żółte kartki: Murtaz Dauszwili, Walerian Gwilia, Tornike Okriaszwili, Guram Kaszia (Gruzja).

sędziował: Paolo Mazzoleni (Włochy).
widzów: 32 652.

W 75. minucie w miejsce Lewana Mczedlidze na boisku pojawił się grający w przeszłości w Polonii Warszawa, Legii Warszawa i Pogoni Szczecin Wladimer Dwaliszwili. Cały mecz na ławce Gruzji spędzili obrońca Śląska Wrocław Lasza Dwali oraz były zawodnik Legii i Agrykoli Warszawa Zurab Ciskaridze.

Pułkownik - 9 października 2016, 20:05:03 - *.dynamic.gprs.plus.pl
On nawet murawy w stolicy nie powącha. Kolejny no name po Trickovskim, Aleksandrowie, Prijovicu, Langlilu. Moulinie czy otyłym Odjidji co miał podbić i tak marną ligę swoimi "umiejetnosciami"haha. Skad Legia bierze ten szrot?

edd - 9 października 2016, 20:11:06 - *.dynamic.chello.pl
@Pułkownik Po czym wnioskujesz że to szrot? Oglądałeś mecz?

król - 9 października 2016, 20:15:18 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
W Legii gra cały szrot,on jest za dobry na tych kelnerów.

meduza - 9 października 2016, 20:28:24 - *.176-19-135.mc.videotron.ca
gruziny na pewno wyjda z grupy

sebek30 - 9 października 2016, 20:41:43 - *.dynamic.chello.pl
Warto jeszcze dodać, że zaliczył asystę przy golu Okriaszwilego

Boa - 9 października 2016, 22:11:12 - *.itsa.net.pl
Znowu najjaśniejsza postać w gruzińskiej reprezentacji i to on zaliczył ładną asystę przy bramce sprawiającej niespodziankę.

kibic - 9 października 2016, 22:18:23 - *.as13285.net
Gruzja w drugiej połowie super grała

Giovanni - 9 października 2016, 22:18:42 - *.play-internet.pl
A gdzie Awas Goridze ?

jAA - 9 października 2016, 23:50:26 - *.28.56.203
Nie wiem czy ktoś zauważył takie szczegóły, ale w każdym z dotychczasowych eliminacyjnych trzech spotkań (nawet tych przegranych) Gruzini mieli przewagę zarówno w posiadaniu piłki jak i sytuacjach bramkowych. Myślę, ze świadczy to o tym iż to niezła ekpia na tę chwilę i ten wynik 1:1 to nie przypadek. Warto dodać także o niesamowitym pechu Macedończyków którzy trzeci mecz z rzędu przegrywają w doliczonym czasie gry.

KCH - 10 października 2016, 9:01:45 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
A ja zauważyłem taką prawidłowość że Walijczycy umieją się dobrze spiąć na mecze z dobrymi rywalami (Rosja, Belgia kilka razy, remis w Wiedniu z Austrią) a gubią punkty ze słabszymi,

asd - 10 października 2016, 12:33:25 - *.dynamic-ra-04.vectranet.pl
@Pułkownik skąd te wnioski?.Zainteresuj się jak gość grał w Holandii.Spójrz chociaż na liczby.Co jak co,ale ten transfer jest obiecujący.Młody,zdolny,regularnie występujący w lepszej lidze.

Thorgal - 10 października 2016, 14:43:11 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Kazaiszwili i Odzidzia jak zaczną grać na 100 procent, to zmiotą naszą ligę.

LEO - 10 października 2016, 15:17:51 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl