10 października 2016, 22:37:12 - euzi
eMŚ: Bramka Ádáma Gyurcsó i występ pięciu graczy Ekstraklasy w meczu Łotwa - Węgry

Łotysz Vladislavs Gabovs (Korona Kielce) oraz Węgrzy Richárd Guzmics (Wisła Kraków), Ádám Gyurcsó (Pogoń Szczecin), Tamás Kádár (Lech Poznań) i Nemanja Nikolić (Legia Warszawa) zagrali w barwach swoich reprezentacji w meczu grupy B eliminacji mistrzostw świata. Węgry wygrały w Rydze 2-0 (1-0), a pierwszego gola dla gości strzelił Gyurcsó po podaniu Nikolicia.

10 października 2016, 20:45 - Ryga (Skonto stadions)
Łotwa 0-2 Węgry
Ádám Gyurcsó 10, Ádám Szalai 77

żółte kartki: Dāvis Ikaunieks, Valērijs Šabala, Artūrs Zjuzins, Artūrs Karašausks - Tamás Kádár.

sędziował: Paweł Gil (Polska).

Gabovs, Guzmics, Gyurcsó i Kádár rozegrali całe spotkanie, a Nikolicia w przerwie meczu zastąpił László Kleinheisler. Na ławce rezerwowych Łotyszy pozostali Pāvels Šteinbors (Arka Gdynia) oraz Vladislavs Gutkovskis (Bruk-Bet Termalica Nieciecza).

W reprezentacji Łotwy zagrali ponadto byli gracze polskich klubów. Valērijs Šabala (Miedź Legnica) i Igors Tarasovs (Jagiellonia Białystok) rozegrali całe spotkanie, Oļegsa Laizānsa (Lechia Gdańsk i ŁKS) w 78. minucie zastąpił Artūrs Karašausks (Piast Gliwice), a za Aleksejsa Višņakovsa (Cracovia i Widzew Łódź) w 57. minucie wszedł Artūrs Zjuzins. Na ławce rezerwowych całe spotkanie spędzili Artis Lazdiņš (Piast Gliwice), Ivans Lukjanovs (Lechia Gdańsk) i Mārcis Ošs (Górnik Zabrze), a wśród węgierskich rezerwowych pozostał Gergő Lovrencsics (Lech Poznań).

Artjoms Rudņevs (w przeszłości Lech Poznań) z powodu kontuzji znalazł się poza kadrą Łotwy na ten mecz.

Boa - 10 października 2016, 22:39:15 - *.itsa.net.pl
Nikolic zaliczył asystę i go zdjął po przerwie? Ten trener strasznie za nim musi nie przepadać.

xy - 10 października 2016, 23:02:59 - *.157.37.42
Zna ktoś jakiś stream Polsatu? Jestem za granicą i chcę obejrzeć jutro mecz.

qwertx - 10 października 2016, 23:13:50 - *.164.242.32
do xy
wpisz sobie w necie telewizja online czy cos w tym rodzaju

xy - 10 października 2016, 23:25:00 - *.157.37.42
qwertx, wyniki wyszukiwania w tym przypadku na ogół prowadzą na manowce, ale dzięki

konradNY - 11 października 2016, 3:13:06 - *.nyc.res.rr.com