11 października 2016, 19:55:21 - Kiellini_
eMŚ: Kazachstan 0-0 Rumunia

W meczu eliminacyjnym do mistrzostw świata Kazachstan zremisował z Rumunią 0-0. Obie reprezentacje są rywalami Polski w grupie E.

11 października 2016, 18:00 - Astana (Astana Ariena)
Kazachstan 0-0 Rumunia

Kazachstan: 12. Stas Pokatiłow - 21. Abzał Biejsiebiekow, 6. Jełdos Achmietow, 2. Serhij Małyj, 23. Jurij Łogwinienko, 18. Dmitrij Szomko - 5. Isłambiek Kuat (86, 10. Aschat Tagybiergien), 8. Samat Smakow, 15. Maksat Bajżanow (66, 13. Azat Nurgalijew), 11. Sierikżan Mużykow - 20. Siergiej Chiżniczenko (82, 19. Roman Murtazajew).

Rumunia: 12. Ciprian Tătărușanu - 2. Romario Benzar, 22. Cristian Săpunaru, 21. Dragoș Grigore (25, 4. Cosmin Moți), 6. Alin Toșca - 8. Adrian Popa (84, 9. Florin Andone), 14. Răzvan Marin, 5. Ovidiu Hoban, 23. Nicolae Stanciu, 7. Alexandru Chipciu (46, 20. Gabriel Enache) - 19. Bogdan Stancu.

żółte kartki: Szomko, Kuat.

sędziował: Manuel Jorge Neves Moreira de Sousa (Portugalia).
widzów: 12 306.

W drużynie Kazachstanu zagrali byli piłkarze Korony Kielce - Abzał Biejsiebiekow (cały mecz) i Siergiej Chiżniczenko, który został zmieniony w 82. minucie przez Romana Murtazajewa.

J.N - 11 października 2016, 19:57:07 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Kupon poszedł się .... Ale jestem zadowolony, bo Rumuni to nasz główny rywal i dobrze że tracą punkty.

Mihu - 11 października 2016, 19:57:44 - *.residential.rdsnet.ro
Nic sie nie stalo, Rumunia, nic sie nie stalo. I tak Rumunia wygra te grupe.

kris - 11 października 2016, 19:57:50 - *.wieszowanet.pl
super wynik dla Polski dzis obejmujemy pozycje lidera i nie oddamy do końca eliminacji

Piotrek_S - 11 października 2016, 19:57:55 - *.dynamic.chello.pl
Ale kiepsko zagrała Rumunia. Polacy byli zdecydowanie lepsi w meczu z Kazachami. Powinniśmy pojechać wszystkich w tej grupie.

lisiasty10 - 11 października 2016, 19:58:03 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
bardzo dobra informacja , jeden z groźniejszych rywali do pierwszego miejsca traci punkty w Astanie.

G. Rasiak - 11 października 2016, 20:00:09 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Buahahahahahahahaha. Kazachstan się skompromitował. Nawet bramki nie strzelili! Wstyd i hańba.

faf - 11 października 2016, 20:02:26 - *.dynamic-ra-04.vectranet.pl
A jutro Czarnogóra remis z Danią i będzie elegancko

klang Pask - 11 października 2016, 20:02:39 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Jak nasza reprezentacja zremisowała z nimi.To wylewali niektórzy także na tych łamach pomyje na naszych piłkarzy.A tu proszę bardzo Rumunia dobry zespół uczestnik ME we Francji REMISUIJE.Oni z Dania pokusza sie jeszcze o 3 pkt ci Kazachowie.Dopiero sie narobi.

Thorgal - 11 października 2016, 20:21:23 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Jedna kopanina kontra druga to i wynik bezbramkowy. Mecz nudny, może poza ostatnimi 10 minutami.

str - 11 października 2016, 20:22:13 - *.dynamic.chello.pl
Widziałem końcówkę Rumuni prawie weszli do bramki z piłką i tylko przez przymulenie napastnika nie padł gol oczywiście kupon w p...
Pozytywnie sięza to pokazuję młodzieżówka Macedonii i oczywiście Danii, napewno trener Danii się w nerwi i powoła kilku chłopaków (szczególnie megazdolny Ingvertsen) z U-21 na listopadowy mecz pierwszej kadry!

Suslon - 11 października 2016, 20:22:39 - *.centertel.pl
A podobno remis w Kazachstanie to kompromitacja, fachowcy. Co z tymi Rumunami? suslon alias bar pulpet.

Kawi - 11 października 2016, 20:24:29 - *.dynamic.chello.pl
Warto zauważyć, że w składzie Kazachstanu nie było najlepszego ich zawodnika - Islamkhana. Gdyby był, myślę że Kazachowie wbiliby gola na 1:0. Generalnie to był mecz na remis i Rumuni na pewno nie mają co narzekać na końcowy rezultat.

magic - 11 października 2016, 20:25:37 - *.176-19-135.mc.videotron.ca
ogladalem ten nieciekawy mecz i powiem tak , druzyna ktora wygra w astanie zdobedzie bilet na MS2018. kazachy zagrali slabo, a rumunczyki nie byli jakos mocno zmotywowani i grali tak jakby sie bali o kontuzje i jeszcze na pol gwizdka. jesli dunczyki nie wygraja na tej sztucznej murawie to bedzie ogromna szansa dla czarnogorcow na pierwszy mundial w ich histerii. dostalem niusa ze stolicy ze dach zostal dobrze uszczelniony przed meczem z ormianami, tak zeby nasze orelki mogly fruwac na 100%, bo moze byc tak ze beda sie liczyly bramki !!! (szczelone na wyjezdzie licza sie podwojnie!!)

Kibic - 11 października 2016, 20:30:51 - *.play-internet.pl
Dobry wynik, szanse na zajęcie (przez Polaków) upragnionego 4. miejsca w grupie znacząco wzrosły.

123 - 11 października 2016, 20:41:07 - *.098.c84.petrotel.pl
No i co? Tak jak i w Kazachstanie, tak i na boisku Armenii jeszcze nie jedna drużyna straci punkty. Ale pseudoznawcy już po pierwszym meczu wszystko wiedzieli.

lew azji - 11 października 2016, 20:41:39 - *.kpn.net
Nie wjechał Wam kupon? A mi wjechał myśleć trzeba a nie za kursem podążać. Rumuni strasznie dziś słabi, Kazachowie mogli wcisnąć jednego co niewątpliwie byłoby dla mnie także na plus.

Susłoń - 11 października 2016, 21:49:13 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Teodorczyk. Wyrób drewnopodobny z wiórów i mielonego łyka.

cecol - 12 października 2016, 8:33:40 - *.51.108.145
Jak widać Kazachstan nie tylko Polsce potrafi urwać punkty, ale też Romom.
11 listopada decydujące starcie, od którego będzie baardzo, a to baardzo dużo zależało. Musimy pokonać Romów, a Lewandowski musi znowu błysnąć.

n - 12 października 2016, 12:37:53 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl