11 października 2016, 22:36:29 - euzi
eMŚ: Dania 0-1 Czarnogóra

Czarnogóra wygrała na wyjeździe 1-0 (1-0) z Danią w meczu grupy E eliminacji mistrzostw świata, w której o awans walczy także reprezentacja Polski.

11 października 2016, 20:45 - Kopenhaga (Telia Parken)
Dania 0-1 Czarnogóra
Fatos Bećiraj 32

Dania: 1. Kasper Schmeichel - 6. Andreas Christensen, 4. Simon Kjær, 13. Mathias Jørgensen (83, 9. Nicolai Jørgensen) - 2. Peter Ankersen, 23. Pierre Højbjerg (63, 15. Pione Sisto), 8. Thomas Delaney, 10. Christian Eriksen, 11. Viktor Fischer (70, 21. Andreas Cornelius), 5. Riza Durmisi - 20. Yussuf Poulsen.

Czarnogóra: 1. Mladen Božović - 23. Adam Marušić, 15. Stefan Savić, 22. Marko Simić (70, 2. Aleksandar Šofranac), 6. Žarko Tomašević - 7. Marko Vešović (90, 5. Nemanja Mijušković), 19. Aleksandar Šćekić, 4. Nikola Vukčević, 10. Stevan Jovetić, 16. Damir Kojašević (63, 18. Vladimir Jovović) - 11. Fatos Bećiraj.

żółte kartki: Poulsen, Fischer, Delaney - Vešović.

sędziował: Alberto Undiano Mallenco (Hiszpania).
widzów: 20 582.

Były pomocnik Jagiellonii Białystok i Górnika Łęczna Damir Kojašević grał do 63. minuty, a zastąpił go Vladimir Jovović. Poza kadrą pozostał były pomocnik Cracovii Vladimir Boljević.

JanekKiep - 11 października 2016, 22:46:52 - *.dynamic.mm.pl
W 4-4-2 na TVP Sport idiota Tomaszewski znowu swoje filozofie snuje... Przestańcie go w końcu zapraszać na każdy mecz do studia, jego już się nie da słuchać!!!

meduza - 11 października 2016, 22:57:15 - *.176-19-135.mc.videotron.ca
no to ze stawki definitywnie odpadaja dunczyki, no i chiba rumunczyki. w wyscigu po tykiet do ms2018 pozostaje teraz nowy faworyt czarnogora oraz polanie znad wisly. i prosze zapamietajcie te slowa bo z taka padlina jaka nas fanow kopanej uraczyli dzisiaj orelki to oni daleko nie zajada!! nawalka musi sie dobrze zastanowic jak pokierowac dalej ta kadra i czy przypadkiem nie potrzeba w niej fresh blow.

:-) - 11 października 2016, 23:07:08 - *.146.66.53.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Jakoś mnie nie dziwi ten wynik - Duńczycy w Warszawie niewiele pokazali, te dwa gole to im Piszczek z Glikiem podarowali.
A Czarnogóra znów na początku eliminacji kozaczy.

artuur,,, - 11 października 2016, 23:09:55 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Na Polsacie zenada komentatorzy ,Tomaszewski rowniez.Oj brakuje takich jak S.p Jan ciszewski

Piotrek_S - 11 października 2016, 23:22:47 - *.dynamic.chello.pl
Dania już się nie liczy.

artuur,,, - 11 października 2016, 23:47:32 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
@DylansJno madre slowa.Ciekawe co powie Piotrek_S za rok oby sie mylil.

cecol - 12 października 2016, 3:38:36 - *.51.108.145
To Dania była tak mocna, czy Polska tak słabiutka? Wyniki pokazują, że i Polska i Dania, chociaż mogliśmy już wygrać z Duńczykami 3:0, a przynajmniej 3:1, gdyby nie ten okropny babol Glika, samobój do własnej bramki. Wyniki także pokazują, że przeciętna Rumunia potrafiła wygrać na wyjeździe z Armenią 0:5, a my męczymy się do ostatniej minuty z nimi i strzelamy zwycięską bramkę w 90. minucie i to po golu gwiazdy Bayernu, który znów uratował nam skórę... Polska i Dania ,jak tak będą dalej słabo grać to z grupy wyjdzie Czarnogóra z Rumunią.
P.S. Myślałem, że Dania będzie lepsza, a okazała się po prostu słaba, jednak cieszy mnie zwycięstwo Czarnogóry. Bravo Słowianie !!!

Sława - 12 października 2016, 5:51:55 - *.dynamic-ww-02.vectranet.pl
cecol - apostazja złożona skoro tak się do Słowian pucujesz ?

Dir - 12 października 2016, 7:06:50 - *.play-internet.pl
Mecz z Rumunia i Czarnogóra pokaże prawdę kim jesteśmy

KLAWESYN - 12 października 2016, 7:36:48 - *.direct-adsl.nl
@cecol: Ty, a może być samobój do bramki rywala?

cc - 12 października 2016, 8:22:58 - *.51.108.145
Dania była lepsza. Nie oglądałem tego meczu, ale na uefa.com są ciekawe statystyki. Czarnogóra pewnie miała sporo szczęścia, że wygrała, bo statystyki-miazga na korzyść Duńczyków. Dania to dobry zespół, ale coś u nich nie trybi. Zresztą, my też mamy zjazd formy i tak np. Glik to cień samego siebie, niż ten Glik sprzed pół roku.
11 listopada mecz z Rumunami na wyjeździe. Trzeba ugrać chociaż remis, ale będzie ciężko. Rumunia dzisiaj 0:0 na wyjeździe z Kazachstanem, ale Kazachstan miał nawt więcej posiadania piłki, ale 0 strzałów celnych.
Czarnogóra i Rumunia to pewnie poziom Danii. Na pewno nie lepszy, więc z Rumunią trza na remis, a z Czarnogórą u siebie po zwycięstwo.

KCH - 12 października 2016, 8:30:10 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Czarnogóra zagrała świetny mecz, którego kwintesencją była asysta Joveticia przy golu.

abc - 12 października 2016, 8:51:35 - *.233.60.65.static.msgaz.pl
coś mi sie wydaje że Lewandowski w Bukareszcie złapie 2 zółtą kartkę.... no i bedziemy mieć problem w kluczowym meczu, na dodatek na poczatku wiosny a wtedy gram najgorzej jak pokazuje historia. Zapewne zagramy wtedy z Czarnogóra 1 napastnikiem i nie będzie to Milik

Wiesław - 12 października 2016, 10:33:06 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Z taką grą mecze przeciwko Rumunii a tym bardziej Czarnogórze mogą wypaść fatalnie.
Brakowało mi w tych 3 meczach Krzysia Mączyńskiego z nim na Euro i w kwalifikacjach do nich Polska prezentowała się naprawdę dobrze.
Myślę że bez Milika powinna Polska zagrać 4-2-3-1.
Fabiański
Jędrzejczyk, Glik, Thiago (Pazdan), Piszczek
Krychowiak, Mączyński,
Grosicki, Zieliński, Błaszczykowski,
Lewandowski.
Oczywiście jeśli kontuzji nie będą mieli Ci zawodnicy.

cecol - 12 października 2016, 11:43:27 - *.users.sevstar.net
Straszna szkoda tego Milika. Ktoś się w ogóle orientuje ile tak naprawdę będzie pauzował?

@cecol - 12 października 2016, 12:13:06 - *.29.180.78
do stycznia

Daro - 12 października 2016, 13:59:56 - *.cpe.webspeed.dk
Ten śmieszny schemichel tez był taki mądry jak w meczu z polską . Ładnie go lewy w karnym objechał a teraz pokazał klasę w kopenchadze

obel - 12 października 2016, 15:26:41 - *.sileman.net.pl
Jeszcze siedem meczów do końca eliminacji. Dania powalczy.

Max - 12 października 2016, 16:13:37 - *.komputersat.pl
Teraz wyjazdy z Rumunia Czarnogórą, potem u siebie z Rumunia i wyjazd z Danią, teraz praktycznie zaczynamy eliminacje te 4 mecze zadecydują 12 punktów to będzie sukces liczę na 10pkt tyle powinno wystarczyć by mieć spore szansę za 1 miejsce

jacek jack - 12 października 2016, 18:21:39 - *.adsl.inetia.pl