żółte kartki: Kędziora - Mączyński, Głowacki, Ondrášek.

sędziował: Jarosław Przybył (Kluczbork).

jsk - 16 października 2016, 19:54:32 - *.centertel.pl

jb - 16 października 2016, 19:54:45 - *.24.28.78.cable.dyn.petrus.com.pl
Brożek dociągnie do 150 goli, zanim Wisła spadnie?

Razor - 16 października 2016, 19:55:25 - *.dip0.t-ipconnect.de
Lech znowu gubi pkty!

kibic - 16 października 2016, 19:55:30 - *.mlawa.vectranet.pl
Brożek znów kąsa

z - 16 października 2016, 19:56:00 - *.range109-154.btcentralplus.com
nie rozumiem trenerow w PL lidze bronic wyniku 1-0 wpuszczajac def pomocnika Tralke na ostatnie minuty, przy 1-0 sie dobija na 2-0 a nie broni wyniku ale coz na szczescie remis to dobry wynik ktory mnie cieszy moze moj Slask w koncu cos wygra

amd - 16 października 2016, 19:56:11 - *.dynamic.chello.pl
małecki krzyczał po golu tu cytuje "ku*** lech"... :|

SPQR - 16 października 2016, 19:57:06 - *.dynamic.chello.pl
Przewaga optyczna Wisły, Lech miał w drugiej połowie jedną sytuacje i od razu brama. Trener Belica taki typowy 'dobry trener,ale wyników mu brak' coś jak Rumak.

kaz - 16 października 2016, 19:57:24 - *.adsl.inetia.pl
Dobrze im tak jak nie umieją przejąć piłki tylko się cofają i kopią na pałę.

ekstraklap - 16 października 2016, 19:59:12 - *.146.133.251.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Wstyd,zremisować z czerwoną latarnią !

w - 16 października 2016, 19:59:55 - *.255.187.128
Jak sędziowie mogli nie widzieć takiego karnego? Jak zwykle ciągną Poznań za uszy...

rafn - 16 października 2016, 20:00:43 - *.85-237-175.tkchopin.pl
W Lechu zagraniczna myśl trenerska oznacza zerową organizację gry. W ofensywie jest: pobiegnij gdzieś tam i kopnij gdzieś, nigdy dwa razy tak samo. Już Wisła lepsza tylko większość na pół gwizdka albo pod siebie gra.

Koralik - 16 października 2016, 20:02:41 - *.254.65.21
@ekstraklap. Wstyd to klub udawać na czyjeś licencji. AMICA WROZNAŃ!!!

carki - 16 października 2016, 20:03:09 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Brawo Wisełka gdzie ta AMICA???

v - 16 października 2016, 20:05:13 - *.bsi.3s.pl
Do amd...i swietnie!Wisla ......byla rowna leszkowi!!!

Robmax - 16 października 2016, 20:06:47 - *.dynamic-ra-07.vectranet.pl
Zgadzam się z "z" wejście Trałki przy stanie 1:0 to błąd a za błędy się płaci. Z drugiej strony Wiśle należał się remis.

Jeremi - 16 października 2016, 20:08:59 - *.dynamic.chello.pl
No to Trałka wzmocnił obronę w 88 minucie. To wzmocnienie trwało z przerwami 3 minuty

Cracovia - 16 października 2016, 20:09:44 - *.centertel.pl
Słabiutko Leszku remis u siebie z przyszłym spadkowiczem i w dodatku bankrutem- to strata 2 oczek. Pozdrawiam

pyra - 16 października 2016, 20:45:36 - *.play-internet.pl
trałka i Majewski ciągną Lecha w dół.

Kuba - 16 października 2016, 20:49:03 - *.ip-87-98-219.eu (unknown)
Legia potęga pokonuje za tydzień lecha i mają obaj 16 pkt!

kbclucek - 16 października 2016, 20:49:21 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
CRACOWIA patrz na siebie

historyk - 16 października 2016, 21:08:56 - *.9-2.cable.virginm.net
Kolejorz postawił pod stadionem swój symbol lokomotywe,wisła będzie stawiać na rejmonta swoje symbole milicyjną lodówe lub armatke wodną.
Dzielnicowy Kazimierz Kmiecik wiecznie żywy.

tomekk - 16 października 2016, 21:10:36 - *.237.91-rev.victor.pl
I Wisła wyszarpała punkt a czy to tylko punkt czy aż punkt okaże się po 30 kolejce.
Ale na dziś to można powiedzieć że to tylko punkt.

poznaniak - 16 października 2016, 21:17:29 - *.icpnet.pl
Amika Poznań to wstyd dla Poznania!!!
promowanie tego klubiku wiejskiego jest bez sensu
i ośmiesza tych wszystkich naciągaczy na bilety!!!

pasek - 16 października 2016, 21:22:02 - *.dynamic.chello.pl
zaprzyjaźniona amica, dziś bez ikry, krakowia by was dziś zlała

Jkg - 16 października 2016, 21:37:52 - *.play-internet.pl
Wisla sie cieszy jakby jakis puchar wygrali

ABG Calgar - 16 października 2016, 22:00:00 - *.abhsia.telus.net
Pyry, mieliscie szczescie dzisiaj i cieszcie sie z remisu bo na nic wiecej nie zasluzyliscie. JAZDA JAZDA BIALA GWIAZDA

@cracovia
Mylisz się to ani przyszły spadkowicz, ani bankrut śmieszny trollu.

Seba Mila - 16 października 2016, 22:48:01 - *.dynamic.kabel-deutschland.de
Życzę Wiśle utrzymania , bo Lechia ma pewne 3 punkty w meczu z wami.

WD - 17 października 2016, 5:26:24 - *.play-internet.pl
Gdyby nie podział tabeli to już mielibyśmy pewnego kandydata do spadku, ale z powodu dzielenia punktów Wisła zapewne się utrzyma. Spadek dobrze by im zrobił, przewietrzył ten klub po latach urodzaju.

king - 17 października 2016, 8:04:09 - *.182.36.9
O poziomie tej ligi świadczy to, że Brożinio strzela gole takiej firmie jak Lech, z takim budżetem i kibicami...to że ten człowiek gra w Wiśle nie powinno się zdarzyć, to jest kryminał. Wisła zmierza przez politykę brożków do 1 ligi.
Lech z taką kasą, kibicami, stadionem, tydzień wcześniej cudem wygrywa z małym Górnikiem Łęczna który budżet ma 15 razy mniejszy, a sportowo wygląda lepiej, a potem Lech kompromituje się u siebie z ostatnią drużyną ligi, która straciła po 1/3 sezonu 22 gole, a na Bułgarskiej przeważała.
Dodam że Legię demolują w lidze wszyscy i mamy cały obraz ligi.

abc - 17 października 2016, 8:39:22 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Poziom kompleksu po pasiastej części Błoń jest taki że Ci z północnej strony jeszcze długo będą słuchać o spadkach, bankructwie itp., po każdej stracie punktów. Szkoda, oba kluby to tradycja polskiej piłki a takimi wpisami jak @Cracovia szerzy się tylko buractwo.
Mecz Leszka z Wisłą na dużo lepszym poziomie niż popołudniowa rąbanka w Niecieczy.

logik - 17 października 2016, 8:46:30 - *.internetdsl.tpnet.pl
@king: a Lech to co to za firma? Przeciętniak z śmiesznie słabej ligi. Przeciętniak, którego nawet w pucharach nie ma. Taka to firma.

mario255 - 17 października 2016, 9:32:22 - *.2.126.222
Kraków, ja Wam pokory życzę i normalności... wczoraj w derby Łodzi w III lidze (czyli IV) ŁKS:Widzew 2:2... uwierzcie, że nie tego chcecie...

ford - 17 października 2016, 9:45:58 - *.4-2.cable.virginm.net
kiedy wreszcie ten wdowiec zrozumie ze przez trzymanie na boisku bogusia zadnego meczu nie wygra dla takiego gracza to lawka co najwyzej a dac szanse mlodym np. drzazdze bartoszowi

bis - 17 października 2016, 17:41:29 - *.146.7.240.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
@ king
100% racji. To tylko E-klapa. Nie ma się czym frapować. Pyrki czy oszczędne centusie, to podobny poziom, stąd wynik sprawiedliwy. Może nie będzie banu, skoo nikogo nie obraża, a stwierdza tylko fakty, podobnie jak king.

bis - 17 października 2016, 17:41:30 - *.146.7.240.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
@ king

barti - 17 października 2016, 22:37:58 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
powinni zakupić lepszego napastnika z ligi europy jakiegoś Brożek juz emeryt i nie bedzie miał kto dla Wisły strzelać żal że sprzedali Stępińskiego

Ark - 19 października 2016, 11:26:58 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Nie wiem co biorą ludzie wieszczący spadek Wisły. Czy wy umiecie czytać tabelę? Wisła ma 3 punkty straty do 9 miejsca i 4 do grupy mistrzowskiej. Równie dobrze moglibyście liczyć na spadek Legii. Jest w tej lidze sporo klubów znacznie słabszych sportowo od krakowian. Wisła jeśli da rade finansowo to na pewno nie spadnie.