18 października 2016, 22:40:29 - dyrovski
LM: Sporting 1-2 Borussia

Borussia Dortmund wygrała na wyjeździe ze Sportingiem 2-1 (2-0) w meczu 3. kolejki grupy F Ligi Mistrzów. W grupie tej rywalizuje także Legia Warszawa.

18 października 2016, 20:45 - Lizbona (Estádio José Alvalade)
Sporting Clube de Portugal (Lizbona) 1-2 BV Borussia 1909 (Dortmund)
Bruno César 67 - Pierre-Emerick Aubameyang 9, Julian Weigl 43

Sporting: 1. Rui Patrício - 2. Ezequiel Schelotto, 13. Sebastián Coates, 35. Rúben Semedo, 31. Marvin Zeegelaar - 77. Gelson Martins, 14. William Carvalho, 22. Elias (60, 11. Bruno César), 3. Lazar Marković (65, 7. Joel Campbell), 10. Bryan Ruiz (79, 16. André) - 28. Bas Dost.

Borussia: 38. Roman Bürki - 28. Matthias Ginter (71, 18. Sebastian Rode), 25. Sokrátis Papastathópoulos, 5. Marc Bartra (68, 26. Łukasz Piszczek), 30. Felix Passlack (90, 32. Dženis Burnić) - 22. Christian Pulišić, 23. Shinji Kagawa, 33. Julian Weigl, 10. Mario Götze, 7. Ousmane Dembélé - 17. Pierre-Emerick Aubameyang.

żółte kartki: Elias, Schelotto, Campbell, Bruno César - Passlack, Rode, Bürki.

sędziował: Damir Skomina (Słowenia).
widzów: 46 609.

W 68. minucie w drużynie gości na boisku pojawił się Łukasz Piszczek, który wszedł za Marca Bartrę.

andy3284 - 18 października 2016, 22:50:35 - *.icpnet.pl
Dlaczego Real jest przed BVB? Real i BVB mają po 7 pkt w bezpośrednim meczu było 2-2 Real ma bilans bramkowy +5, a BVB +7 więc dlaczego?

fanTom - 18 października 2016, 22:50:39 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Jestem pierwszy ha

sqt - 18 października 2016, 22:55:34 - *.dynamic.chello.pl
Kurczę jakby tu był remis to bym miał 4 z 5 remisów (Tottenham,Monaco,A.Villa) liczyłem na remisu tu i w Leicester szkoda

rozbawiony - 18 października 2016, 23:02:41 - *.centertel.pl
dobry wynik dla Legii i innych polskich ekip.

@andy3284 - 18 października 2016, 23:14:44 - *.dynamic.chello.pl
bo real dwa gole na wyjeździe

Thorgal - 18 października 2016, 23:19:37 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Andy - na stronie Uefy jest BVB pierwsza, tylko tutaj z dziwnych powodów nie.

qlty - 19 października 2016, 4:53:30 - *.opera-mini.net (*.134.147.35)
Bo jeszcze są 3 kolejki

Beret - 19 października 2016, 8:01:28 - *.internetdsl.tpnet.pl
Legia jeszcze powalczy o III miejsce zobaczycie!

KCH - 19 października 2016, 8:15:18 - *.dynamic-ra-11.vectranet.pl
668zł poszło.. a mogło być za 2 zeta, 7/8 trafionych.. liczyłem że mimo wszystko Sporting postawi się Borussi i sprawi małą niespodziankę, biorąc pod uwagę ilość kontuzji w BVB. trudno

kghm - 19 października 2016, 9:05:16 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
dobry wynik dla legii

j23 - 19 października 2016, 10:44:45 - *.220.75.5
podejrzewam,ze to kwestia budowy skryptu, ktory bramki w nierozegranych bezposrednich meczach liczy jako 0 zamiast NULL. dlatego real ma bramki 2:2, ale dwie na wyjezdzie, zero w domu. borussia zas na odwrot. tak samo jest chyba w pozostalych tabelach na 90minut.

Gauczan - 19 października 2016, 16:17:55 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
@j23 we wszystkich pozostałych nie licząc tabeli ekstraklasy. Tam jakoś dziwnym trafem zawsze jest poprawna kolejność

LEO - 19 października 2016, 19:15:30 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Było ciężko będzie ciężej

ksp - 20 października 2016, 9:28:10 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Ciekawe, co teraz mogą mówić Ci, co tak wieszczyli np. 22-0 dla Realu? Pewno trochę głupio im się zrobiło... Legia ogólnie długimi fragmentami dosyć dobry mecz (poza wynikiem), tylko zbrakło skuteczności i szczęścia (słupek). Za to Real w 1 poł. fuks na 2-0 i gol na 3-1 ze spalonego. Ogólnie wynik wstydu nie przynosi, wg mnie w porównaniu nawet do meczu w Lizbonie dużo lepiej to zwł. z przodu wyglądało.