19 października 2016, 22:33:33 - bartekwr9
LM: Gol Roberta Lewandowskiego

Robert Lewandowski strzelił gola dla Bayernu w wygranym 4-1 (2-1) meczu 3. kolejki grupy D Ligi Mistrzów z holenderskim PSV Eindhoven. Reprezentant Polski zagrał cały mecz. Była to jego druga bramka w obecnej edycji Ligi Mistrzów.

19 października 2016, 20:45 - Monachium (Allianz Arena)
FC Bayern München 4-1 PSV Eindhoven
Thomas Müller 13, Joshua Kimmich 21, Robert Lewandowski 59, Arjen Robben 84 - Luciano Narsingh 41

Boa - 19 października 2016, 22:38:13 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Samodzielnie zajmuje 17 miejsce na liście wszechczasów najlepszych strzelców LM. Ma 34 gole, do Gerda Mullera traci jednego gola do Puskasa dwa. Jak jeszcze parę lat pogra w Bayernie to spokojnie może przeskoczyć czwartego na tej liście Van Nisterloya (56 goli).

kibic - 19 października 2016, 22:44:22 - *.free.aero2.net.pl
Co to za gol? Zwykła dobitka. Po prostu stał i piłka się mu od głowy odbiła. Taki gol powinien się liczyć w statystykach jak pół normalnego gola.

df - 19 października 2016, 22:46:56 - *.dynamic.chello.pl
Brawo Robert.

loko - 19 października 2016, 22:53:26 - *.static.isp.enf.pl
do kibic, ....prowokujesz?, jednak ty powinieneś być w statystykach swego taty ujęty jako "pół normalnego gola"

opel - 19 października 2016, 22:54:25 - *.adsl.inetia.pl
Kicker uznał Roberta bohaterem meczu !!!

jas - 19 października 2016, 23:16:21 - *.uznam.net.pl
do kibic,a jednak nic nie powiem,szkoda.

:-) - 19 października 2016, 23:49:29 - *.146.80.237.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Dobił - bo łysol by przecież nie podał...

roloy - 20 października 2016, 0:09:37 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Stanie tam, gdzie piłka sama się od głowy odbija i wpada do bramki, to niezwykle istotna umiejętność u prawdziwego lisa pola karnego.

Waddle - 20 października 2016, 9:15:53 - *.dynamic.gprs.plus.pl