11 listopada 2016, 22:34:09 - koofel
eMŚ: Fedor Černych i Edvinas Girdvainis zagrali w kadrze Litwy

Fedor Černych z Jagiellonii Białystok i Edvinas Girdvainis z Piasta Gliwice wystąpili w reprezentacji Litwy w przegranym 0-4 (0-3) meczu eliminacji mistrzostw świata ze Słowacją. Obaj rozegrali całe spotkanie.

11 listopada 2016, 20:45 - Trnava (Štadión Antona Malatinského)
Słowacja 4-0 Litwa
Adam Nemec 12, Juraj Kucka 15, Martin Škrtel 36, Marek Hamšík 86

żółta kartka: Georgas Freidgeimas (Litwa).

sędziował: Aléxandros Aretópoulos (Grecja).

W składzie gości na mecz znaleźli się byli gracze polskich klubów. Georgas Freidgeimas (ŁKS) i Vytautas Andriuškevičius (Lechia Gdańsk) rozegrali całe spotkanie, Nerijusa Valskisa (Wigry Suwałki) w 86. minucie zmienił Manfredas Ruzgis, a na ławce przesiedzieli się Vytautas Lukša (Polonia Warszawa) oraz Emilijus Zubas (GKS Bełchatów i Podbeskidzie Bielsko-Biała).

Na liście rezerwowej reprezentacji gospodarzy znalazł się Patrik Mráz z Piasta Gliwice.