I liga: Wigry 2-1 Stomil

12 listopada 2016, 17:00 - Suwałki (Stadion Miejski)
Wigry Suwałki 2-1 Stomil Olsztyn
Rafał Augustyniak 3, Damian Kądzior 25 (k) - Grzegorz Lech 35 (k)

Wigry: 30. Hieronim Zoch - 23. Jakub Bartkowski, 19. Maciej Wichtowski, 3. Rafał Remisz, 15. Frank Adu Kwame - 11. Damian Kądzior, 8. Rafał Augustyniak, 17. Łukasz Wroński (77, 18. Janusz Bucholc), 25. Damian Gąska, 24. Kamil Zapolnik - 28. Kamil Adamek (87, 10. Mateusz Radecki).

Stomil: 82. Piotr Skiba - 3. Marcel Ziemann (89, 11. Karol Żwir), 6. Piotr Klepczarek, 87. Arkadiusz Czarnecki, 31. Tomasz Wełnicki (59, 97. Wiktor Biedrzycki), 4. Jarosław Ratajczak - 14. Tsubasa Nishi, 21. Łukasz Jegliński, 5. Grzegorz Lech, 23. Patryk Kun - 10. Krzysztof Szewczyk (61, 88. Rafał Kujawa).

żółte kartki: Wroński, Zapolnik - Jegliński, Klepczarek.

OE - 12 listopada 2016, 19:01:59 - *.adsl.inetia.pl
Ojeju , bardzo się zmartwiłem porażką Stomilu.

w1947 - 12 listopada 2016, 19:32:22 - *.centertel.pl
Znowu brak koncentracji mogł nas kosztować bramkę w koncowce, ale Stomilowi brakowało skutecznosci. Zdecydowanie trzeba cos z tym zrobic, bo nie mozna miec takich przerw w grze gdzie oddaje sie rywalowi przewage

Puchar dla - 12 listopada 2016, 19:39:28 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Jak tam będzie mecz pucharowy 30 listopada z Gks Jastrzębie,....chodzi mi o przygotowanie boiska.

OKS - 12 listopada 2016, 19:51:00 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Wigry suwalki to pałki

z bieguna - 12 listopada 2016, 19:54:37 - *.dynamic.mm.pl
Wigry-Stomil 2:1 Mecz wyrównany,ale ciut lepsze Wigry,na stadionie mroźną,ok.1100widzow,Stomil obecny na meczu.

do kamil d - 12 listopada 2016, 20:12:21 - *.centertel.pl
Za trzy lata jak usuna B klasy i inne 8ligi skonczy sie marny zywot jezioraczka. Takze topcie sie sami w paru metrach mulu w ktorym juz dlugo jestescie

ks - 12 listopada 2016, 20:13:19 - *.suwalki.vectranet.pl
Nie planujemy spadku kamilku

kamil84IKS - 12 listopada 2016, 20:21:11 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Smiejcie się z Jezioraka ma awans pewny do okregowki poki co jest kasa i mozliwosci odradza sie tu fuutbol krok po kroku i spotkamy sie

Volcan - 12 listopada 2016, 20:22:01 - *.bb.sky.com
gdy przegrywasz, to ja jeszcze bardziej wspieram cię, Mój Stomilu kochany z Chrobrym rozprawimy się. Zsufanie do trenera Łopatko 100%

zes - 12 listopada 2016, 20:23:15 - *.hsd1.il.comcast.net
W najskrytszych myslach nie mialem wygranej Wigier....ale dziekuje za poprawienie mi humoru. Brawo Wigry...

waldi - 12 listopada 2016, 21:01:24 - *.net-el.pl
I co Kamil84IKS ??? Mówiłem Ci wczoraj, ze Wigry pojadą z nimi jak z podartym płaszczem???

gurew - 12 listopada 2016, 21:17:32 - *.wad.pl