12 listopada 2016, 17:00 - Kołobrzeg (Stadion Miejski)
Łukasz Kacprzycki 9, Mateusz Świechowski 48 - Paweł Piceluk 22, 90

Kotwica: 12. Robert Błąkała - 3. Błażej Chouwer, 18. Jakub Poznański, 23. Wiktor Witt, 4. Remigiusz Szywacz - 15. Karol Żmijewski (76, 19. Sebastian Bartlewski), 26. Arkadiusz Lewiński, 14. Korneliusz Sochań (46, 5. Maciej Załęcki), 8. Mateusz Świechowski (86, 20. Oskar Paprzycki), 7. Łukasz Kacprzycki (72, 11. Karol Zieliński) - 9. Piotr Giel.

Olimpia: 12. Wojciech Daniel - 19. Łukasz Pietroń (82, 6. Anton Kołosow), 23. Dawid Kubowicz, 5. Kamil Wenger, 14. Radosław Bukacki (89, 9. Michał Bartkowski) - 17. Jakub Bojas, 20. Adam Wolak (72, 2. Rafał Maciążek), 8. Patryk Sokołowski, 10. Radosław Stępień, 7. Damian Szuprytowski (74, 21. Rafał Lisiecki) - 11. Paweł Piceluk.

żółte kartki: Sochań, Załęcki, Szywacz - Bojas, Kubowicz.
czerwone kartki: Jakub Bojas (63. minuta, Olimpia, za drugą żółtą), Rafał Lisiecki (81. minuta, Olimpia, za brutalny faul).

sędziował: Marcin Kochanek (Opole).
widzów: 620.

OE - 12 listopada 2016, 18:59:28 - *.adsl.inetia.pl
No i gitara.

bromek - 12 listopada 2016, 19:00:23 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Brawo Kotwica ! brawo trener, brawo zawodnicy !!!

Smuda - 12 listopada 2016, 19:00:23 - *.adsl.inetia.pl
W dziewieciu wyrownali i to w doliczonym czasie. Niezle jaja

Jags - 12 listopada 2016, 19:00:32 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Ten sedzia to MASAKRA!!!W Bytomiu już pokazał sie w meczu Poloni z Olimpia ze nie nadaje sie do 2 ligi.Chłopie za takie czerwone kartki jak dałeś Lisieckieu z Olimpii.To kryminał.

Bumar - 12 listopada 2016, 19:02:48 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Za tydzien mecz o 6 punktów Kotwa-Warta!!!

amstemann - 12 listopada 2016, 19:04:15 - *.222.116.233
Olimpia strzela bramke w dzieiwatke!!SZACUN !! kotwiaca slabiutka, a sedzia wypacza mecz..
pozdrowienia z Amsterdamu

100%BB - 12 listopada 2016, 19:08:40 - *.bielskobiala.vectranet.pl
Do napisania komentarza dot meczu w Kołobrzegu, skłoniła mnie niecodzienna sytuacja. Goście grający przez kilkanaście minut w 9 na 11 byli wstanie zdobyć gola na wagę 1 punktu.
Wierzyć się nie chce, ze gospodarze mając przewagę w polu 2 piłkarzy, pozwolili aby goście mieli jakąkolwiek szansę na strzelenie gola, to się nie mieści w głowie. Zamiast 3 albo 4-1 wynik remisowy.
Można sobie wyobrazić co się działo na trybunach wśród kibiców Kotwicy, a co dzieje w szatni tej drużyny....
Kołobrzeg niby bogate miasto nad Bałtykiem, wydawać by się mogło, że II liga to jakiś poziom optymalny dla tego miasta, a tutaj mogą się nie podnieść po takiej dramatycznej stracie punktów.
Drużyna dobrze przygotowana do rundy, mająca 3-4 piłkarzy którzy nakręcą grę w przewadze w ataku pozycyjnym i Olimpia, do końca meczu, nie powinna nawet wyjść z własnej połowy. No cóż taki obraz naszej piłki, nawet przewaga 2 piłkarzy w polu to okazuje się żadna przewaga.

mi - 12 listopada 2016, 19:12:59 - *.146.173.211.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Kto Waszym zadaniem zasłużył na wyroznienie w Kotwicy a kto w Olimpii?

pasek1958 - 12 listopada 2016, 19:18:04 - *.51.213.193.static.cust.telenor.com
Kotwicy juz nie wyciagna nawet sedziowie

gingciak58 - 12 listopada 2016, 19:25:52 - *.51.213.193.static.cust.telenor.com
Moim zdaniem w Kotwicy sedzia a w Olimpi bramkarz

K.s. - 12 listopada 2016, 19:32:51 - *.CNet.Gawex.PL
Kto trenuje tą Kotwicę? To parodia trenerki!

bileter - 12 listopada 2016, 19:43:31 - *.hsd1.fl.comcast.net
wspomne tylko tego " experta " z Kolobrzegu ktory komentowal mecz Kotwica - Odra. Na bank Kotwica spada razem z tym nieudacznikiem i tam bedziecie sobie komentowali 3 a potem 4 lige. Tyle w temacie

Puk - 12 listopada 2016, 20:02:22 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Koniec kariery Tworka w Kołobrzegu

jags - 12 listopada 2016, 20:15:51 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Tworek do Tworek

K.s. - 12 listopada 2016, 21:18:56 - *.CNet.Gawex.PL
Tworek to worek ale na pieniądze!

qlty - 12 listopada 2016, 22:21:23 - *.opera-mini.net (*.188.154.22)
Nie ma Woszczyny nie ma zwycięstwa

Kiki - 12 listopada 2016, 22:43:25 - *.115.255.214
A woszczyna to gosc sie kopal w 6 czy 5 lidze po cole moze ma warunki ale nie jest to bramkaz co ma technike przeglad pola nie wie jak grac nogami nie umie nawet kopnac pilki sory ale poogladajare meczy na poziomie i potem pytaj gdzie sa tacy ludzie ktorzy sa tam gdzie ich miejsce.

Kiki - 12 listopada 2016, 22:46:50 - *.115.255.214
Woszczyna rozumiem ze ty sie napedzasz ale czlowieku jak goscie z bylej ekstraklasy czy tez 1 ligi graja dno totalne druzyna kompletnie nie poukladana trenera od 5 kolejek nie powinno byc jakby zarzad mial glowe na karku to by go juz dawno zwolnil i dal druzynie impuls w postaci nowego trenera ktory by napewno cos nowego wprowadzil a oni graja swoje moze i z przodu strzela czasami a jesli chpdzi o tyl to od kilku meczy zawodnik wjezdza sam na sam srodkowym obroncom. bo to jak on zastraszal mlodych na treningu czy meczu nie majac kompletnie pojecia jak do nich dotrzec zamiast zastraszac ich to tylko sam on wie.

Elvis - 12 listopada 2016, 23:39:28 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Kotwa już chyba 10 mecz bez zwycięstwa z rzędu... Żenada, trener nie ma jakiegokolwiek pomysłu na tą drużynę...

Kib - 12 listopada 2016, 23:45:47 - *.play-internet.pl
Błąkala kompletnie bez formy,jak można robić tak rażące błędy w poprzednim meczu a trener i tak go wpuszcza na boisko? A dzis to samo.
Cała drużyna -jedna wielka kicha. Jak można zepsuć taki wynik grając 11 na 9???!!
No pytam Sie jak?! Podobno nadzieja umiera ostatnia...

Beret - 13 listopada 2016, 13:25:06 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl