13 listopada 2016, 19:49:11 - dyrovski
eMŚ: Gol Ádáma Gyurcsó i występ Richárda Guzmicsa w reprezentacji Węgier

Ádám Gyurcsó z Pogoni Szczecin i Richárd Guzmics z Wisły Kraków zagrali w barwach reprezentacji Węgier w wygranym 4-0 (2-0) meczu grupy B eliminacji mistrzostw świata z Andorą. Pomocnik Pogoni, który był autorem trzeciego trafienia, został zmieniony w 81. minucie przez Krisztiána Németha, a obrońca "Białej Gwiazdy" rozegrał całe spotkanie.

13 listopada 2016, 18:00 - Budapeszt (Groupama Aréna)
Węgry 4-0 Andora
Zoltán Gera 33, Ádám Lang 43, Ádám Gyurcsó 73, Ádám Szalai 88

żółte kartki: László Kleinheisler, Mihály Korhut (Węgry).

sędziował: Chrístos Nikolaḯdis (Cypr).

Tamás Kádár (Lech Poznań) znalazł się poza kadrą Węgrów na to spotkanie z powodu pauzy za żółte kartki, a Nemanję Nikolicia (Legia Warszawa) z udziału w zgrupowaniu wykluczyła kontuzja.

Cały mecz na ławce rezerwowych gospodarzy spędził Gergő Lovrencsics, który w przeszłości był zawodnikiem poznańskiego Lecha.