I liga: Wigry 3-2 Katowice

19 listopada 2016, 17:00 - Suwałki (Stadion Miejski)
Wigry Suwałki 3-2 GKS Katowice
Kamil Zapolnik 22, Damian Kądzior 47, Jakub Bartkowski 61 - Paweł Szołtys 23, Mikołaj Lebedyński 90

Wigry: 30. Hieronim Zoch - 23. Jakub Bartkowski, 19. Maciej Wichtowski, 3. Rafał Remisz, 15. Frank Adu Kwame - 11. Damian Kądzior (88, 17. Łukasz Wroński), 8. Rafał Augustyniak (85, 4. Adrian Karankiewicz), 25. Damian Gąska (64, 10. Mateusz Radecki), 28. Kamil Adamek, 9. Miłosz Kozak - 24. Kamil Zapolnik.

Katowice: 1. Mateusz Abramowicz - 23. Łukasz Pielorz (63, 17. Andreja Prokić), 27. Mateusz Kamiński, 21. Oliver Práznovský, 3. Dawid Abramowicz - 4. Alan Czerwiński, 20. Sławomir Duda (73, 7. Grzegorz Goncerz), 35. Łukasz Zejdler, 10. Tomasz Foszmańczyk, 19. Paweł Szołtys (81, 97. Eryk Sobków) - 90. Mikołaj Lebedyński.

żółte kartki: Kądzior, Gąska, Zapolnik - M.Abramowicz, Duda, Kamiński, Sobków.

w1947 - 19 listopada 2016, 18:58:52 - *.centertel.pl
Gdyby nie ten gol z 90minuty, to napisałbym że udało sie utrzymać koncentrację przez cały mecz, ale i tak było dobrze, dużo lepiej niz chociazby ze Stomilem a to dobry prognostyk przed rewanzem w Pucharze Polski

k.aasa.pl - 19 listopada 2016, 19:05:52 - *.151.9.51.dyn.plus.net
z Chrobrym tylko zwyciestwo ! Brzeczek inaczej wisna juz nie popracujesz na B1.

dospel - 19 listopada 2016, 19:08:24 - *.150.146.183.internetia.net.pl
Kiereś jest wolny.

1000 lecie - 19 listopada 2016, 19:13:23 - *.play-internet.pl
nie wiem czy mam siasc i plakac czy sie smiac ha ha ha ha

marqos - 19 listopada 2016, 19:14:31 - *.146.196.203.internetia.net.pl
Brawo Wigierki! W srode dokladamy awans do polfinalu i zima bedzie radosna...

datekada2 - 19 listopada 2016, 19:20:52 - *.compnet.com.pl
TAK JAK TYDZIEŃ TEMU: Jeśli Pan Trener mówi, że przegrane są po to by wyjść z nich mocniejszym, to życzę mu ich jak najwięcej! Ole!

xyz - 19 listopada 2016, 19:24:49 - *.airmax.pl
Brawo Wigierki, pozdro z Sosnowca.

frej - 19 listopada 2016, 19:31:35 - *.free.aero2.net.pl
Wklejcie teraz tabelę 1 ligi (i przy okazji Ekstraklasy) na wszystkie możliwe fanpage hehehe :D masturbowaliście się bardzo króciutko przy tabeli i Wy stadion w ciągu 4 lat chcecie wybudować...dla kogo?

horasSZCZ - 19 listopada 2016, 19:52:39 - *.cable.smsnet.pl
Panowie z GKS'u głowa do góry i do przodu !!! pozdro ze Szczecina ;) Jedziemy z Wisłą :D

daro GKSa - 19 listopada 2016, 20:04:51 - *.play-internet.pl
jpzpn ty sie na fussbalu nie znosz przeciep sie na triatlon.

962 - 19 listopada 2016, 20:16:20 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Puchar jest nasz wasza liga .aPolska 1962

he he - 19 listopada 2016, 20:30:00 - *.free.aero2.net.pl
a miał być awans taki amerykański ha ha, równia pochyła teraz czeka mniejszość narodową

maro - 19 listopada 2016, 20:32:03 - *.146.194.52.internetia.net.pl
@ daro GKSa.. a ty nie znasz języka polskiego. Poza tym wasi piłkarze to straszne beksy i brutale. Gdyby nie ten upośledzony sędzia to ktoś z GKS-u wyleciałbym z boiska z czerwienią.

kamil84IKS - 19 listopada 2016, 20:45:56 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Szkoda GKS Katowice oj oj oby ten kryzys nie za długo trwał tylko Gieksiarze trzymajcie sie powodzenia tylko tu GKS 1964 Katowice trojkolorowi pozdro z północy polski Iława i Szczecin powodzenia panowie

kieres - 19 listopada 2016, 20:49:00 - *.centertel.pl
super wigierki-pozdrowienia z Tychów..

kiereś - 19 listopada 2016, 20:51:45 - *.centertel.pl
Wg mnie powinno się nie dopuścić klubów z takimi stadionami do 1 ligi.Góra 2 liga

Wigry! - 19 listopada 2016, 21:15:26 - *.play-internet.pl
W szatni GKSu nie ma zawodnika z charakterem ! Znowu skończy sie tak jak w ostatnich latach !! Sprzedali dzisiejszy mecz ! Kibice GKSu, nie jest wam żal za tych grajków ?

Rado - 19 listopada 2016, 21:23:20 - *.centertel.pl
Sędziowie stronniczy ( gwizdali pod gks) wynik nie oddaje sytuacji na boisku Pierwsza bramka dla gks nie powinna wogle mieć miejsca grajek który asystował przyjol piłkę ręką Gdyby Wigry były skuteczniejsze 5 by przyjęli Gks słabiutki na ten moment

Furiat - 19 listopada 2016, 21:28:19 - *.e-sbl.net
Co łączy Arsenal Londyn i GKS Katowice?
Wiecznie kończą w tym samym miejscu :D

Andrzej - 19 listopada 2016, 21:31:28 - *.adsl.inetia.pl
Adu Kwame coraz lepszy

GD - 19 listopada 2016, 21:39:42 - *.petrus.pl
Jak Wigry grały u nas w Chojnicach to gra Adu Kwame też mi się bardzo podobała. Mocno się wyróżniał. Zresztą Wigry grały całkiem niezłą piłkę. Po meczu z nami mocno się zastanawiałem, jak Oni mogli do tej pory tyle meczy zremisować i przegrać? Gratki za wygraną.

Max - 19 listopada 2016, 21:44:54 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Do kaasa. Za tydzien tylko Chrobry !

MacSKS - 19 listopada 2016, 21:50:47 - *.suwalki.vectranet.pl
Bez napinki napisze- bardzo dobre widowisko, ale lepsze były Wigry. Taki zespół chcę oglądać. BRawo za to co działo się w szatni po pierwszej połowie i za konsekwencję tego. Bardzo dobra ofensywna gra Wigier, jeśli tak będą grali w przyszłym sezonie to o pozycję w tabeli jestem spokojny Najlepszy mecz Wigier w tym sezonie. Brawo dla Gieksy za stawianie oporu. Brawo dla kibiców obu ekip za głośny doping.

ORZEŁ sc - 19 listopada 2016, 21:52:36 - *.centertel.pl
Gieksa kupila mecz w sosnowcu gdyby zaglebie wygralo to problem z awansem a tak to zaglebie nie odskoczy przy wygranej na bukowej

fritz - 19 listopada 2016, 22:46:15 - *.dyn.telefonica.de
Graty dla Wigier! Przegrac mozna, lecz po walce. A ta widac dzisiaj byla. Zdarza sie, sezon jeszcze dlugi, gramy dalej GieKSa!

waz - 19 listopada 2016, 23:20:29 - *.89-22-36-53.matrix-net.pl
Dobry mecz Wigier,sędzia jak zwykle gwiżdże przeciw nam, ale nie wszystko można składać na sędziego.Przy stanie 3-1 wychodzimy 2 na 1 a Adamek strzela tuż obok słupka.Kamil popraw się bo masz potencjał.GKS walczył do końca za co mu chwała.A co to za panienka z nr.19 z GKS co po każdym dotknięciu padała niczym rażona piorunem?

Ptr - 19 listopada 2016, 23:47:37 - *.auto.m2m.net.pl