[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
REKLAMA
 PZPN
RSSSF
REKLAMA

 


20 listopada 2016, 19:35:09 - Kiellini_
I liga: Górnik 0-2 Miedź

20 listopada 2016, 17:45 - Zabrze (Arena Zabrze)
Górnik Zabrze 0-2 Miedź Legnica
Grzegorz Bartczak 7, Wojciech Łobodziński 76

Górnik: 99. Grzegorz Kasprzik - 3. Adam Wolniewicz, 2. Bartosz Kopacz, 26. Adam Danch, 4. Rafał Kosznik - 25. Łukasz Wolsztyński (61, 14. Armin Ćerimagić), 22. Szymon Matuszek, 28. Maciej Ambrosiewicz (76, 20. Marcin Urynowicz), 17. Igor Angulo, 7. Rafał Kurzawa - 11. David Ledecký (73, 23. Szymon Skrzypczak).

Miedź: 33. Paweł Kapsa - 3. Hunter Gorskie, 16. Jonathan de Amo, 24. Tomasz Midzierski, 19. Grzegorz Bartczak - 21. Damian Rasak, 7. Łukasz Garguła (66, 20. Adrian Łuszkiewicz), 31. Keon Daniel, 10. Petteri Forsell, 9. Mariusz Rybicki (74, 18. Michał Bartkowiak) - 4. Wojciech Łobodziński (90, 11. Óscar Martín).

żółte kartki: Wolniewicz, Kosznik - de Amo.

sędziował: Szymon Marciniak (Płock).
widzów: 10 036.

REKLAMA

opole - 20 listopada 2016, 19:36:29 - apn-46-169-168-193.dynamic.gprs.plus.pl
jaki doping taka gra, niech ten gniazdowy sam śpiewa i tak tylko jego słychać

brocha - 20 listopada 2016, 19:36:29 - user-94-254-179-169.play-internet.pl
Brosz nie moja brocha ale do Knurowa..

tato - 20 listopada 2016, 19:36:45 - staticline-31-183-236-131.toya.net.pl
Dno i jeszcze raz dno Górnik.

abc - 20 listopada 2016, 19:36:47 - cpc75380-sotn16-2-0-cust666.15-1.cable.virginm.net
Londyn

REKLAMA

matadoR - 20 listopada 2016, 19:36:57 - 178-37-37-35.adsl.inetia.pl
Hahaha Gratulacje! Miód na serce

kikikiki - 20 listopada 2016, 19:37:15 - user-94-254-243-135.play-internet.pl
Mowa nienawiści na trybunach skarcona wynikiem 2:0 hahahahaha
Nie będzie torebek dla D.

judasz - 20 listopada 2016, 19:37:25 - n14-08-06.opera-mini.net (83.137.1.213)
dobry wynik dla gieksy

hahahha - 20 listopada 2016, 19:37:29 - b242.na5.pl
hahhahahahhahahahhahahahahahahhaahhahaha

Marcin - 20 listopada 2016, 19:38:00 - 89-69-64-58.dynamic.chello.pl
Górnik stracony sezon :/

Only KSG - 20 listopada 2016, 19:38:13 - D97B0947.cm-3-4a.dynamic.ziggo.nl
Z tym składem nie ma szans na awans.

on - 20 listopada 2016, 19:38:35 - user-94-254-179-211.play-internet.pl
Grac to moze i potrafia.Gorzej z wykonczeniem,strzeleniem bramki.

RRRR - 20 listopada 2016, 19:38:53 - edg182.neoplus.adsl.tpnet.pl
bRawo górniczku zagrałeś jak za dawnych lat !!!

wrc - 20 listopada 2016, 19:40:12 - 178-37-149-56.adsl.inetia.pl
zagrał, zagrał jak za dawnych lat....

yS - 20 listopada 2016, 19:40:15 - bup148.neoplus.adsl.tpnet.pl
ciezko bedzie. Do konca walka o utrzymanie

REKLAMA

Varadi - 20 listopada 2016, 19:40:38 - dynamic-62-87-214-219.ssp.dialog.net.pl
Hej Miedź hej Miedź. Pięknie wiosną nasza

Zsh - 20 listopada 2016, 19:42:14 - 77-253-40-26.adsl.inetia.pl
Brawo Miedzianka ,Ekstraklasa nie dla Zabrza , brak kultury i chamstwo , Pozdro Miedz z Sosnowca ;)

loth - 20 listopada 2016, 19:42:34 - pub-134.172.multiplay.pl
najgorsze jest to ze pewnie i tak sie utrzymają:/mogli by im dowalic z 9 punktow za długi to by przynajmniej fajnie w lidze bylo :/

wrc - 20 listopada 2016, 19:43:01 - 178-37-149-56.adsl.inetia.pl
zagrał, zagrał jak za dawnych lat....

bociek - 20 listopada 2016, 19:43:19 - apn-31-1-47-84.dynamic.gprs.plus.pl
już wracamy ...

WONgA.com - 20 listopada 2016, 19:44:25 - 178.62.93.181
30 milionow macie oddac do konca roku !

kalbaro74 - 20 listopada 2016, 19:44:45 - 89-69-251-196.dynamic.chello.pl
Brak awansu to dla Górnika będzie dramat,bo zadłużenie jest już wielomilionowe.

PG - 20 listopada 2016, 19:45:27 - marx.redtriangletc.net
Klub z Zabrza ma 62 mln długu. W 2017 ma ten dług wynieś 75 mln. Wykres jest na Weszło. Mam nadzieje że już w następnym rozdaniu licencyjnym ten klub zagra w lidze okręgowej. Miasto płaci na klub grube miliony żeby utrzymać bankruta a tu taki przekręt.
Ten klub jest niezdolny do istnienia bez systemu komunistycznego który ten klub go stworzył.
Na boisku paralityki nie piłkarze.

KruchA zab - 20 listopada 2016, 19:45:47 - 113.151.9.51.dyn.plus.net
czekamy na derby z niebieskimi za rok

mexykanos - 20 listopada 2016, 19:46:46 - p57A66655.dip0.t-ipconnect.de
W Zabrzu niech lepiej pomyślą o wzmocnieniach bo widać braki w rozgrywce jak i ataku.Brak podstawowych zawodników pokazał słabość Górnika.Lepiej grać na zapleczu extraklasy i budować zespół powoli a z głową niż po sezonie zlecieć z hukiem i wstydem.Bez nowego właściciela i zarzadu Nasz Górnik wiele nie osiągnie.

firmoni - 20 listopada 2016, 19:46:59 - 31-179-93-7.dynamic.chello.pl
Brawo Miedź Legnica.

erni - 20 listopada 2016, 19:47:42 - cak76.neoplus.adsl.tpnet.pl
10.000 koła kibiców a stadion wyglądał w tv pusty, takie setki co nie strzelił dziś Górnik to jest szok, tej Miedzi bym nie gloryfikował, z kontry poszli.

tatarzyn - 20 listopada 2016, 19:52:30 - abmz188.neoplus.adsl.tpnet.pl
Brawo Miedzianko zwycięstwo zasłużone Wiosna będzie nasza Górnik środek tabeli o awansie mogą zapomnieć hej MIEDZ

GieKSiarz - 20 listopada 2016, 19:53:01 - pc137-42.oldnet.pl
Miedź patrząc na to, że w wiosennej rundzie będzie grała większość meczy na swoim boisku myśe, że jest głównym kandydatem do awansu. Chojniczanka ze swoja obecną formą jest drugim kandydatem. Górnikowi z jego zadłużeniem i patologią na trybunach życzę spadku.

wrc - 20 listopada 2016, 19:54:31 - 178-37-149-56.adsl.inetia.pl
zagrał, zagrał jak za dawnych lat....

REKLAMA

Legia - 20 listopada 2016, 19:55:27 - 77-253-40-26.adsl.inetia.pl
Gieksa jak i Górnik nie wejdą przez dluuugi czas , Awans Sosnowiec i Legnica lub Chojnice

kibic - 20 listopada 2016, 19:57:28 - agtb91.neoplus.adsl.tpnet.pl
Robak dwa gole dla Lecha... Lech nie chce przedłużyć z nim umowy,myślę że Marcin powinien wrócić do Legnicy by z nią zrobić awans.Brawo Kapsa

Super ML - 20 listopada 2016, 19:57:45 - 90-156-52-228.internetia.net.pl
Bardzo dobry mecz ML, pokazali że Górnik to już PRLowska historia tyle !

gosc - 20 listopada 2016, 19:58:04 - host-n1-101-58.telpol.net.pl
10 000 to prawie pol stadionu.Kto ogladal w tv ten widzial. Badzmy powazni ...

Varadi - 20 listopada 2016, 19:58:36 - dynamic-62-87-214-219.ssp.dialog.net.pl
Spoko z tym awansem miedzi. Póki co to więcej szans mają GKS i Zagłębie. Obie fajne ekipy chociaż trzymam kciuki za dobrą wiosnę mojej Miedzianki

axel - 20 listopada 2016, 20:00:27 - 84-234-13-82.internetia.net.pl
co za piękny wekeend...Górnik i Katowice w plecy...haha...awans Miedż i Zagłębie!!!

xyz - 20 listopada 2016, 20:03:02 - bss48.neoplus.adsl.tpnet.pl
Jak sędziował sędzia I ligowy Sz. Marciniak?

Rafi - 20 listopada 2016, 20:06:04 - 188.146.150.234.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Gornik ma ogromne dlugi prawdopodobnie spadnie do okregowki.i przez najbluzsze lata bedzie gral w 3 i 2lidze,tak jak Widzew ŁKS Polonia.Podbeskidzie tez cienkie,Ruch z Fornalikiem daremny,GKS Katowice wiele lat straconych,Polonia Bytom upadek.jednym slowem pilka upada na Slasku.

xtxtxt - 20 listopada 2016, 20:07:13 - public-gprs686601.centertel.pl
Hehe i znowu jutro polewka w pracy z zabrskich
Zagrali jak za dawnych lat za rok 2 liga

1976 - 20 listopada 2016, 20:07:42 - n20-10-01.opera-mini.net (94.254.163.137)
Gdzie te 3-0dla Gornika? w sumie taki wynik w 2 meczu jest a ze troche odwrotny to juz inna sprawa

Z.S.1906 - 20 listopada 2016, 20:09:41 - ip-79-175-212-163.cable.smsnet.pl
Słyszeliscie jak hanysy śpiewali ole ole całe hanysowo dzis płacze. Górnik i Gieksa w dupsko macie.Brawo Miedż pozdrowienia i gratulacje z Sosnowca.

xtxtxt - 20 listopada 2016, 20:11:30 - public-gprs686601.centertel.pl
@PG. Z tego co mi kolega w pracy mówił,to zabrskie mieliby sponsora bo był jakiś koleś z Niemiec zainteresowany.Ale jak usłyszał ile jest długu i kto stoi za sterami spółki stadion i zarzadzania klubem to dał nogę puki czas
W sumie to miał racje nikt by nie chciał utopić swojej kasy w upadłym bankrucie

fkm - 20 listopada 2016, 20:22:00 - 89-79-132-244.dynamic.chello.pl
Ha,ha,ha, Górnik ma bliżej do strefy spadkowej niż do awansu, sześć punktów to dużo i mało, zależy jak na to patrzeć, na pewno do awansu znacznie dalej, podobnie z Podbeskidziem, brawo Miedź, oni mogą ciągle awansować, realnie o tym awansie myśleć.

Pepe - 20 listopada 2016, 20:22:00 - 188.146.95.185.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Brawo Miedź. Na wiosnę Masz handicap w postaci 12 meczy u siebie i.... w czerwcu może być fajne.

ChG Fan - 20 listopada 2016, 20:22:56 - apn-46-169-48-202.dynamic.gprs.plus.pl
W Sosnowcu niech mysla o nowym stadionie,a nie o Ex ha ha ha

żabol - 20 listopada 2016, 20:28:20 - host-178.212.40.201-internet.zabrze.debacom.pl
Czy wygrywasz czy nie, ja i tak kocham Cię, w moim sercu GÓRNIK i na dobre i na złe!!!!!

kalbaro74 - 20 listopada 2016, 20:35:33 - 89-69-251-196.dynamic.chello.pl
Z takim wykresem zadłużenia Komisja licencyjna powinna cofnąć licencję Górnikowi na grę w 1 lidze.

Miedz - 20 listopada 2016, 20:38:53 - dynamic-78-8-52-164.ssp.dialog.net.pl
Witam mecz calkiem niezly pilkarz nr 1 Kapsa chyba gornicy zgodza sie z to opinia,rewelacyjny mlodziezowiec Rasak nie na darmo dostaje powolania do kadru u21. Ladne udezenie Grzesia brawo, a wyprzedzenie Wojtka i to potakiej kotuzji to rewelacja. O awasie sie nie wypowiadam bo wiosna zweryfikuje ,jedynie mysle ze chojnice odpuszcza z forma jest roznie? A co do skladu to przydalo by sie w karzdej formacji po 1dobrym zawodniku + ten nowy fin iswietnie jak by Robak wruci wtedy napewno Miedz by sie liczyla w walce. Ale itak widac ze ta druzyna w tym sezonie jest najlepsza z ostatnich lat CZEKAMY NA WIOSNE

t - 20 listopada 2016, 20:41:38 - rev83-150.sferanet.pl
Trener do wywalenia dajcie Zurek Wracaj

lipa - 20 listopada 2016, 20:58:42 - 89-72-245-140.dynamic.chello.pl
Brosz + Kasprzik = spadek

k - 20 listopada 2016, 21:00:02 - secreto21.idfnv.net
jaki żurek, lepsza jest pomidorowa.

zomo1 - 20 listopada 2016, 21:00:49 - 89-66-60-21.dynamic.chello.pl
Ekstraklasa spadek Piast oraz Ruch
I liga spadek Tychy oraz Żabole
II liga spadek Polonia Bytom Row oraz Rozwój
Miód na me serce

GIEKSA - 20 listopada 2016, 21:06:37 - public-gprs685744.centertel.pl
Gieksiarz nie podszywa się pod kibica Gieksy. Bo wiadomo skąd jesteś. Górnik,nie martwcie się,ta liga taka jest. Jest ciężka i wyrównana. Kto potrafi najczęściej punktowac, ten doczeka się awansu. Widzimy się na wiosnę. GieKSa Górnik Ole!!!

Gliwice R - 20 listopada 2016, 21:09:40 - studio1.clubnet.pl (192.168.0.79)
Go Zabrze ..wstyd dla Śląska

MichałKSG - 20 listopada 2016, 21:21:50 - 77-253-41-7.adsl.inetia.pl
Drób leczy swoje kompleksy w temacie Górnika - nie ma się zresztą co dziwić - Piast Gliwice - klub bez kibiców

andy - 20 listopada 2016, 21:32:54 - 188.146.166.24.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Za rok WDŚ w 1 lidze.

Stary Żabo - 20 listopada 2016, 21:47:13 - 89-72-102-163.dynamic.chello.pl
Polonia Bytom, życzę pokonania trudności.

Popi - 20 listopada 2016, 22:33:32 - apn-31-0-47-232.dynamic.gprs.plus.pl
I tak już bywa miedź z dziadami wygrywa

sdf - 20 listopada 2016, 22:33:39 - eaf212.neoplus.adsl.tpnet.pl
Jako kibic Miedzi napisze tylko jedno. Transparent który zawisł z wyśmiewaniem upadającej Polonii Bytom był jak dla mnie tragedią w waszym wykonaniu. Pokazaliście że zwykłe was Ruskie lamusy.
I chociaż z Polonią Bytom nigdy nam nie było po drodze, to jako kibic Miedzi napiszę tak:
Polonia Byto - trzymajcie się !!

wara - 20 listopada 2016, 22:34:16 - 84-234-7-202.internetia.net.pl
A JASTRZĘBIE swoje😊 i znowu się miniemy my do 2 wy okręgówki😁

ktoś - 20 listopada 2016, 22:39:36 - 188.146.10.56.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
zabrze skończy jak widzew bankrut, kwestia czasu. Awans? ha ha chyba futbol manager na PCcie

m - 20 listopada 2016, 22:46:31 - 188.146.80.243.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Górny Śląsk piłkarsko biednieje z sezonu na sezon coraz bardziej, ale głuptaki się cieszą z niepowodzeń sąsiadów.
Może i dobrze - skoro tyle tam głuptaków.

MisiekPB - 20 listopada 2016, 22:50:15 - pD9F1BB96.dip0.t-ipconnect.de
sdf,stary żabol i inni,dzięki za normalnośhć,niech się śmieją,znajdą się predzej czy później tam gdzie my,trudno wymagać od nich jakiegoś poziomu i wogóle mnie to nie dziwi.
Pozdro dla normalnych.

żabol - 20 listopada 2016, 22:50:40 - host-178.212.40.201-internet.zabrze.debacom.pl
@greg7575 - wy Polonia, Piast i Ruch od 15 lat życzycie GÓRNIKOWI upadku. Na każdym forum sportowym jest z Waszej strony jazda na GÓRNIK i na żaboli. Zatem teraz się nie burz, że na stadionie Górnika zawisł taki transparent. PS. osobiście nie popieram tego transparentu

Henryk KSG - 20 listopada 2016, 23:23:00 - 078088028076.dynamic-ra-05.vectranet.pl
To co dzisiaj pokazał Górnik to jest szok cała drużyna nadaje sie do wymiany razem z trenerem chaos przez cały mecz cały mecz wyglądał jakby pierwszy raz ze sobą grali👎👎👎Sezon w d...e!!

Henryk KSG - 20 listopada 2016, 23:29:58 - 078088028076.dynamic-ra-05.vectranet.pl
To co dzisiaj pokazał Górnik to jest szok cała drużyna nadaje sie do wymiany razem z trenerem chaos przez cały mecz cały mecz wyglądał jakby pierwszy raz ze sobą grali👎👎👎Sezon w d...e!!Jeśli GÓRNIK chce jeszcze powalczyć konieczne wzmocnienie i zmiana trenera!!!

Albert - 20 listopada 2016, 23:43:25 - public-gprs383817.centertel.pl
Słaby doping, słaba gra.. Górnik bez awansu..

ML - 21 listopada 2016, 0:30:53 - 176-109-163-210-dolnet.pl
Czy kibice Miedzi byli od początku na meczu? czy później dojechali? Bo w TV prawie wcale ich nie pokazywali.
Latem w Legnicy podczas pierwszego meczu doping był bez żadnych wyzwisk z obu stron, było fair Play. Czy teraz też tak było? Czy się przesłyszałem w TV? Ciężko coś usłyszeć jak jest komentarz.

Wierny - 21 listopada 2016, 1:00:50 - 5.39.217.14
@żabol
Niby wasze miejsce powinno być w EKS,ale za zasługi to wy grać nie będziecie i musicie sobie na ten awans zapracować a tak swoją drogą jeśli ambitniejsze ekipy pokroju Chojniczanka,gdzie piłkarze zarabiają małę sumki są ambitniejsi to o czym chcesz rozmawiać ? powyrzucać ich wszystkich i sciągnąć ambitniejszych lub grać zdolną i ambitniejszą młodzieżą nawet kosztem spadku czy wieloletnim błąkaniu się jak Polonia Bytom.W Gliwicach na mecze chodzi mało kibiców a mimo to klub funkocjonuję na poziomie i są stabilni w miarę a Wy macie ciagle jakieś zadłużenia i to jest chore że klub który puchnie w długach dalej ma pozwolenie na grę i nie ma żadnych odjętych punktów.Czemu was kluby nienawidzą ? choćby za wasz buractwo i udawanie Bogów na Górnym Śląsku a jesteście już po prostu reliktem a byłem ostatnio świadkiem śmiesznego incydendu a raczej sytuacji pod stadionem Piasta gdzie brakło Wam piłeczek do gry na śniegu bo wtedy mieliście mecz z Puławami a tak troszkę sypało że trzeba było mieć pomarańczowe piłki i jeden pracownik od Was do nas przyjechał je pożyczyć i nie wydaje Ci się że to jest śmiech na sali zwłaszcza że to już okres zimowy ? macie w tym klubie taki organizacyjny bubel że to jest abstrakcja a ja gdy to widziałem to chciało mi się po prostu śmiać że klub ma takie fatalne zarządzanie bo nie powiesz mi że wiedząć że może coś naprzuszyć i nie mieć piłeć koloru na śnieg,jeździ się po Piastach i prosi się by pożyczyć.Wybacz,ale to są po prostu jaja a tego prymitywa jak Kasprzik to powinniście wyrzucić bo sam swoim zachowaniem robi z siebie kretyna,ale jaki klub taki organizacja.

Piter33 - 21 listopada 2016, 1:02:52 - 078088028083.dynamic-ra-05.vectranet.pl
No coz mowi sie trudno gramy dalej to jest sport

m - 21 listopada 2016, 1:04:07 - 188.146.80.243.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Jak to komuny nie ma?
A co masz od roku jak nie jej hałaśliwy powrót?

Damian76 - 21 listopada 2016, 7:50:21 - rev-217.17.39.2.atman.pl
Ten kto ten transparent wymyśliił, pozwolił wywiesić i popiera jest niczym drugi zbrodniarz z ewangelii który wyśmiewa Chrystusa.
Jest mi wstyd jako kibicowi Górnika.
Miejmy honor do końca, przecież my tyż idymy na 100% na dno.
Na zawsze zostanę wiernym kibicem, wspieram Socios, jestem jego współzałożycielem, będę chodził na ręczną - na Roosevelta do czasu zmiany w zarządzaniu (ratusz, MMS, Lewy)- jednak ja się do tego bagna już nie dokładam.
Najsmutniejszy jest nie tyle upadek klubu, tylko upadek jedności i potęgi tej starej dobrej Torcidy. Tego już nie ma.
Wyniki drużyny Brosza nie mają żadnego znaczenia.

JohnyKSG - 21 listopada 2016, 8:10:03 - apn-5-60-38-185.dynamic.gprs.plus.pl
Brosz-OUT z Zabrza! Nie tego oczekujemy w Zabru,żeby z takimi ogórkami przegrywac! Żenada.A jaki skład on wystawia? Mysli,że juniorzy ograja cwaniaków starych z Ex? Dla mnie Brosz-wylot i to juz w grudniu! Polowa zawodników do wymiany,a sytuacji,których nie wykorzystuja-to tragedia.Kibice jak zwykle dopisali.
Tych "komentujacych"tutaj z wsi typu gliwice,sosnowiec i bytom albo chorzów-odsyłam do świerszczyka..

MisiekPB - 21 listopada 2016, 9:13:19 - pD9F1BB96.dip0.t-ipconnect.de
I właśnie przez takich jak johnyksg nikt was nie lubi chociaż jak tu widać zdażają sie normalni,wypowiedź na poziomie przedszkola,nazwy miast z małej litery,teksty typu świerszczyk,bez komentarza,wieczny internetowy napinacz,bądź z siebie dumny i lecz kompleksy bo masz ich chyba sporo?!!!

tw.bolek - 21 listopada 2016, 9:30:59 - axr76.neoplus.adsl.tpnet.pl
Dobry mecz , Górnik lepszy, ale przegrał bo stary lis Taraś przechytrzył Brosza taktyką i fartem. Miedż jednak bez perspektyw na awans.

artuur,,, - 21 listopada 2016, 10:38:18 - ip-37-248-154-115.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Brudne paznokcie i tyl na temat zabole. Chociaz Polonia Bytom nie podrodze to jakis szacunek sie nalezy orczyki z Zabrza!! w trudnych chwilach dla Bytomia.Ludzie Zasad SW

Portowiec - 21 listopada 2016, 10:44:23 - user-94-254-235-126.play-internet.pl
Szkoda tych punktów, Pogoń pozdrawia Górnika i Gieksę, będzie lepiej.

b - 21 listopada 2016, 11:09:28 - apn-5-60-112-132.dynamic.gprs.plus.pl
już wracamy ...

bee - 21 listopada 2016, 12:27:53 - azm19.neoplus.adsl.tpnet.pl
buhahahaha! Kto się jeszcze śmieje z Górnika? Wpisujcie miasta-Kraków!
A tak miał być awans od razu! A tu wtopa! Podążacie drogą sąsiadki z Bytomia gnicie w 1 lidze sezon po spadku, a potem spadek do 2. Górnik-co? 60 mln długu!

ech - 21 listopada 2016, 12:32:27 - ip-5-172-236-14.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Miedź i Olimpia ładnie weszły w kuponie, ale nie było co najmniej 3 bramek w meczu bodajże Crotone(?)-Torino 0:2...

CZPG - 21 listopada 2016, 13:13:11 - ip-193-028-000-200.net.tauron.pl
A Kapsa "zepsuł piłkę" i kto teraz za nia zapłaci ?

jer - 21 listopada 2016, 13:56:29 - gcv17.internetdsl.tpnet.pl
Rewelacyjna gra Rasaka i Kapsy,która w pełni wystarczyła na Górnika,brawo Panowie.

1976 - 21 listopada 2016, 18:03:49 - n10-02-02.opera-mini.net (94.254.147.68)
Jak Miedz nie ma perspektyw na awans to Gornik juz ich nie ma nawet na 2 lige! 62 banki długu to wiecej niz budzet chyba wszystkich klubow z 1 ligi. A sportowo 3-0 dla Miedzi w dwu meczu i tyle w temacie, wiec jak nie Miedz na awans to napewno nie Gornik bo to jakis zart jest i to słaby!

hanys - 21 listopada 2016, 19:04:58 - 77-253-46-183.adsl.inetia.pl
tyn johnyksg to abo mo 12 lot abo mo coś z deklym

. - 22 listopada 2016, 14:59:21 - 188.146.93.183.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Brawo miedziowi ! Jazda z Gorolami
Johny tys je dupny hahaha

Pseudonim (max 10 znaków):

E-mail: