22 listopada 2016, 15:49:38 - Kiellini_
Liga Młodzieżowa: Borussia 3-3 Legia

Legia Warszawa zremisowała w Niemczech z Borussią Dortmund 3-3 (2-1) w meczu 5. kolejki fazy grupowej Ligi Młodzieżowej w ścieżce LM. Stołeczny zespół stracił szanse na awans do 1/16 finału.

22 listopada 2016, 14:00 - Dortmund-Brackel (Trainingsgelände BVB)
BV Borussia 1909 (Dortmund) 3-3 Legia Warszawa
Gabriel Kyeremateng 10, Jacob Bruun Larsen 59, Etienne Amenyido 79 - Sebastian Szymański 31, 87, Miłosz Szczepański 41

Borussia: 1. Will Pulišić - 32. Alexander Schulte, 30. Sören Lippert (46, 2. Amos Pieper), 28. Luca Kilian, 27. Jan-Niklas Beste (46, 7. Jacob Bruun Larsen) - 33. Dominik Wanner, 22. Dženis Burnić, 16. Orel Mangala, 8. Yoel Yilma (75, 14. Etienne Amenyido), 29. David Kopacz - 9. Gabriel Kyeremateng.

Legia: 1. Radosław Majecki - 7. Tomasz Nawotka, 14. Adrian Małachowski, 5. Mateusz Żyro, 3. Mateusz Hołownia - 17. Konrad Michalak (75, 8. Mateusz Leleno), 15. Sebastian Szymański, 16. Bartłomiej Urbański, 20. Miłosz Szczepański (79, 11. Aleksander Waniek), 6. Adam Ryczkowski - 9. Sandro Kulenović (70, 21. Patryk Czarnowski).

żółte kartki: Wanner, Burnić, Amenyido, Larsen - Szymański.

sędziował: Jarosław Kozyk (Ukraina).
widzów: 170.

W barwach gospodarzy cały mecz rozegrał juniorski reprezentant Polski - David Kopacz. Z powodu kontuzji poza kadrą na to spotkanie znalazł się z kolei inny reprezentant - Robin Wodniok.

Komisja - 22 listopada 2016, 15:56:44 - *.walbrzych.dialog.net.pl
Sędzia oszukał Legie w 94 minucie ! Ręka w polu karnym ;////.... Jeszcze się sędzia dziwi że pretensje trener miał do sędziego.

rade - 22 listopada 2016, 15:58:12 - *.devs.futuro.pl
Brawo za walkę! Aż szkoda tego niewykorzystanego sam na sam Czarnowskiego w doliczonym czasie gry i kilku innych okazji, bo była poważna szansa wyjść z grupy do dalszej fazy. Ale plamy nie dali. Ze Sportingiem też powalczą.

Yola - 22 listopada 2016, 16:00:06 - *.23.92.62.static.cust.telenor.com (*.33.0.116)
Brawo.

Komisja - 22 listopada 2016, 16:01:29 - *.walbrzych.dialog.net.pl

zlocistyR - 22 listopada 2016, 16:01:59 - *.178.009.pools.vodafone-ip.de
na Brackel nie chcialo mi sie jechac......a mieli na Holzwickede.Decyzja podjeta kilka dni temu....dobra cos sie za chwila dziabnie i na spiel wymarsz!

RR - 22 listopada 2016, 16:05:09 - *.devs.futuro.pl
Aż szkoda, ze w doliczonym czasie Czarnowski nie wykorzystał sam na sam, bo byłaby nawet poważna szansa awansować do dalszych rozgrywek. Brawo za walkę i za umiejętności.

Trąba - 22 listopada 2016, 16:05:20 - *.dynamic-ww-09.vectranet.pl
Brawo młodzi

greg - 22 listopada 2016, 16:05:27 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Bravo teraz ograc Sporting

do KOMISJA - 22 listopada 2016, 16:25:04 - *.leon.com.pl
Przykro mi, ale tam niema polskich sędziów co ciągną Legię za rękaw na każdym kroku

BOMBA!! (J - 22 listopada 2016, 16:25:48 - *.bialystok.vectranet.pl
DO kOMISJA:
A widzisz jak przyjemnie jak sędzie nie dyktuje karnego....co wtedy pisaliście?? karny nie bramka, sędzie lepiej widział, byliśmy lepsi itd....
tak na zakończenie to dobry wynik bo juniorzy to przyszłość każdego klubu i całej krajowej

Konik - 22 listopada 2016, 16:45:04 - *.dynamic.mm.pl
Powiem Wam - młodzież mamy zdolną.
Może by tak seniorzy wieczorem powtórka wyniku? :P

u44 - 22 listopada 2016, 16:56:27 - *.dynamic-ra-06.vectranet.pl
Czy to nie najlepszy wynik młodych Legii w LM? Dobry prognostyk na dzisiejszy wieczór od seniorów, ale byłby szok gdyby Legia znowu zaskoczyła pozytywnie.

Polska - 22 listopada 2016, 16:58:32 - *.ssp.dialog.net.pl
A seniorzy 4-0 dla BVB

sgh - 22 listopada 2016, 17:08:55 - *.play-internet.pl
Słyszałem za Magiera jest solidarny z Tuchellem dlatego wystawia będącego bez kondycji Cierzniaka
Wmyśl zasady skoro przeciwnik jest bez hetmana więc i my wystawmy tylko dowódcę.

Edvs - 22 listopada 2016, 17:19:23 - *.dynamic.chello.pl
Ten wynik oznacza że Legia straciła szansę na wyjście z grupy i mecz ze Sportingiem nie będzie już miał żadnego znaczenia.

sbn - 22 listopada 2016, 19:03:43 - *.dynamic.chello.pl
Real ma cienko młodzież potwierdza to wiele meczów myślę że w finale zagra młodzież PSV (super bramkarz!) i Barcelony

jkp - 22 listopada 2016, 19:41:12 - *.dynamic.chello.pl
Malarz ma uraz to kogo ma wystawić jak nie 2 bramkarza?

lisiasty10 - 22 listopada 2016, 20:04:50 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Młoda Legia pomimo niepowodzeń pozostawia za sobą naprawdę dobre wrażenie co może zaprocentować w przyszłości.

Albert - 22 listopada 2016, 23:28:32 - *.centertel.pl
Taki wyniki i gra młodych to kolejny plus awansu Legii do LM. Bravo!

legja - 23 listopada 2016, 9:09:16 - *.internetdsl.tpnet.pl