[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
REKLAMA
 PZPN
RSSSF
REKLAMA

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Liga Młodzieżowa 2016/2017

REKLAMA
REKLAMA

I runda - 27-28 września, 18-19 października
(Losowanie - 30 sierpnia 2016, 13:45 - Nyon)

FC Nitra 2-3 Málaga CF 28 września, 18:00
Filip Balaj 14, Andrej Fábry 57 - Kuki Zalazar 56, 87, Hicham Boussefiane 90
Puskás Akadémia FC 1-1 PAÓK 28 września, 18:00
Zsolt Óvári 58 - Antónis Stathópoulos 75
APÓEL (Nikozja) 0-3 AS Roma 28 września, 15:00
Marco Tumminello 28, 29, Emanuele Spinozzi 78
Éngomi
NK Domžale 1-1 FK Čukarički (Belgrad) 28 września, 18:00
Žan Žužek 54 - Marko Šarić 63
Breiðablik (Kópavogur) 0-3 AFC Ajax 28 września, 18:00
Kaj Sierhuis 5, Matthijs de Ligt 25, Dani de Wit 69
HJK 0-0 Cork City FC 28 września, 18:00
RSC Anderlecht 0-0 FC Midtjylland 27 września, 19:00
Rosenborg BK 0-0 AIK (Solna) 28 września, 18:00
Viitorul Constanța 4-1 Sheriff Tiraspol 28 września, 18:00
Andrei Ciobanu 10, 65, 90, Alexandru Cicâldău 32 - Marin Căruntu 45 (k)
Ovidiu
HŠK Zrinjski (Mostar) 0-3 FC Zürich 28 września, 18:00
Kevin Rüegg 9, 76, Izer Aliu 33
FC Salzburg 5-0 FK Vardar (Skopje) 27 września, 18:00
Amadou Haïdara 21, 33, Mërgim Berisha 43, 88, Xaver Schlager 66
Grödig
AC Sparta Praga 4-0 FK Mladost (Podgorica) 28 września, 14:00
Zinedin Mustedanagić 20, 45 (k), Nebojša Šćekić 45 (s), Daniel Mareček 69
Qəbələ FK 0-2 Dinamo Moskwa 21 września, 17:00
Nikita Kaługin 42, Nikołaj Obolskij 47
Maccabi Hajfa 5-0 Szachtior Soligorsk 5 października, 17:00
Mohammad Awwad 42, 68 (k), 74, Amit Zenati 71, Dolev Bura 90
Dinamo Tbilisi 0-3 Kajrat Ałmaty 29 września, 18:00
Maksim Kotow 55, Akmal Bachtijarow 60, 72
Altınordu FK 5-0 Lewski Sofia 28 września, 17:00
Alican Özfesli 33, 61, İzlem Anıl Balakkız 36, Musa Caner Aktaş 50, Enis Durak 59

Málaga CF 5-0 FC Nitra 19 października, 18:00
Javi Ontiveros 27, Kuki Zalazar 45, Joel Arimany 58, 62, Jonatan Martínez 90
PAÓK 0-0 Puskás Akadémia FC 19 października, 17:00
AS Roma 6-1 APÓEL (Nikozja) 19 października, 15:30
Marco Tumminello 22, 59, 90, Edoardo Soleri 42, 73, Andrea Marcucci 83 - Michális Papakonstantínou 81
FK Čukarički (Belgrad) 4-1 NK Domžale 19 października, 18:00
Erhan Mašović 9, Zehrudin Mehmedović 49 (k), Milutin Vidosavljević 73, Marko Šarić 89 - Marcel Kene 82
AFC Ajax 4-0 Breiðablik (Kópavogur) 19 października, 19:00
Francesco Antonucci 9, Kaj Sierhuis 13, Dani de Wit 40, Boy Kemper 82
Duivendrecht
Cork City FC 1-0 HJK 19 października, 20:00
Aaron Drinan 47 (k)
FC Midtjylland 3-1 RSC Anderlecht 19 października, 19:00
Mads Vang 45, Mads Thychosen 65, Victor Torp 90 - Antoine Bernier 72
AIK (Solna) 1-3 Rosenborg BK 19 października, 18:00
Christos Gravius 25 (k) - Vegard Erlien 7, 17, 90
Sheriff Tiraspol 0-1 Viitorul Constanța 19 października, 17:00
Alexandru Cicâldău 45 (k)
FC Zürich 6-0 HŠK Zrinjski (Mostar) 19 października, 17:00
Toni Domgjoni 20, 90, André Ribeiro 24, 68, Began Kurtović 82, Lavdrim Rexhepi 85
FK Vardar (Skopje) 0-3 FC Salzburg 19 października, 19:00
Philipp Sturm 69, Oliver Filip 84, 86
FK Mladost (Podgorica) 0-5 AC Sparta Praga 19 października, 13:30
Jan Fortelný 10, Ondřej Novotný 32, 49, Zinedin Mustedanagić 41, Marian Burda 58
Dinamo Moskwa 5-0 Qəbələ FK 19 października, 17:00
Anton Tieriechow 29, Nikołaj Obolskij 50, 73, Wiaczesław Grulow 85, Dienis Siedych 89
Chimki
Szachtior Soligorsk 2-3 Maccabi Hajfa 19 października, 18:00
Witalij Lisakowicz 68, 90 (k) - Avi Butbul 8, Mohammad Abu Fani 18, Mohammad Awwad 37
Kajrat Ałmaty 5-1 Dinamo Tbilisi 19 października, 15:00
Akmal Bachtijarow 53, Maksim Kotow 71 (k), Żandos Sołtan 80, Artiom Popow 87, Ramazan Orazow 90 - Giorgi Czakwetadze 7
Lewski Sofia 1-1 Altınordu FK 19 października, 16:00
Iwajło Najdenow 41 - Murat Arslan 80

II runda - 1-2 listopada, 22-23 listopada
(Losowanie - 30 sierpnia 2016, 13:45 - Nyon)

PAÓK 0-2 AFC Ajax 2 listopada, 14:00
Justin Kluivert 24, Kaj Sierhuis 75
Cork City FC 1-3 AS Roma 2 listopada, 20:00
Aaron Drinan 20 - Davide Frattesi 10, Edoardo Soleri 86, Filippo Franchi 90
Málaga CF 2-0 FC Midtjylland 2 listopada, 18:00
Jonatan Martínez 78 (k), Mario Mendes 90
Rosenborg BK 0-1 FK Čukarički (Belgrad) 2 listopada, 18:00
Stefan Ilić 76
Altınordu FK 6-2 AC Sparta Praga 9 listopada, 14:00
Fatih Aktay 3, 23, 41, 47, 60, Yusuf Arslan 90 - Filip Havelka 45, Christian Frýdek 82
Viitorul Constanța 5-0 FC Zürich 2 listopada, 17:00
Carlo Casap 4, Cristian Ene 39, Florinel Coman 74 (k), 82, Mircea Manole 89
Ovidiu
Maccabi Hajfa 0-0 Dinamo Moskwa 16 listopada, 16:00
FC Salzburg 8-1 Kajrat Ałmaty 2 listopada, 18:00
Hannes Wolf 16, 68, 79, Mërgim Berisha 24, 70, 80, 87, 90 - Żandos Sołtan 55

AFC Ajax 2-1 PAÓK 22 listopada, 19:00
Kaj Sierhuis 73 (k), 75 - Kóstas Dimitríou 86
Duivendrecht
AS Roma 1-0 Cork City FC 23 listopada, 15:00
Sidy Keba Coly 61
FC Midtjylland 4-0 Málaga CF 23 listopada, 19:00
Mads Thychosen 7, 24, Andreas Poulsen 85, Mads Vang 88
FK Čukarički (Belgrad) 0-2 Rosenborg BK 23 listopada, 18:00
Fredrik Vinje 88 (k), Simen Nordskag 90
AC Sparta Praga 3-2 Altınordu FK 30 listopada, 15:00
Jan Fortelný 54, Daniel Köstl 66, Daniel Mareček 78 - Fatih Aktay 4, Musa Caner Aktaş 89
FC Zürich 2-0 Viitorul Constanța 23 listopada, 17:00
André Ribeiro 14 (k), Arbenit Xhemajli 19
Dinamo Moskwa 1-1 Maccabi Hajfa 23 listopada, 11:30
Dienis Siedych 55 - Ofri Arad 64
Chimki
Kajrat Ałmaty 0-1 FC Salzburg 23 listopada, 14:00
Luca Meisl 17

I faza grupowa
 
Grupa A
 
Kolejka 1 - 13-14 września
(Losowanie - 27 sierpnia 2015, 17:45 - Monako)

Paris Saint-Germain FC 0-0 Arsenal FC 13 września, 18:00
Saint-Germain-en-Laye
FC Basel 1893 1-0 Łudogorec Razgrad 13 września, 16:00
Pedro Pacheco 90

Kolejka 2 - 27-28 września

Łudogorec Razgrad 1-8 Paris Saint-Germain FC 28 września, 15:00
Denisław Aleksandrow 38 - Samuel Essende 9, 32, Timothy Weah 29, 48, 85, Christopher Nkunku 39, 79 (k), Moussa Diaby 88
Sofia
Arsenal FC 1-2 FC Basel 1893 28 września, 15:00
Vlad Dragomir 55 - Eray Cümart 40, Neftali Manzambi 90 (k)
Borehamwood

Kolejka 3 - 18-19 października

Arsenal FC 3-0 Łudogorec Razgrad 19 października, 14:00
Reiss Nelson 3, Edward Nketiah 81 (k), 87
Borehamwood
Paris Saint-Germain FC 4-1 FC Basel 1893 19 października, 16:00
Mahamadou Dembélé 35, Moussa Diaby 47, Alexis Giacomini 74, Christopher Nkunku 87 - Neftali Manzambi 76
Saint-Germain-en-Laye

Kolejka 4 - 1-2 listopada

Łudogorec Razgrad 1-1 Arsenal FC 1 listopada, 15:00
Presław Petrow 73 - Reiss Nelson 33
Sofia
FC Basel 1893 2-3 Paris Saint-Germain FC 1 listopada, 16:00
Martin Liechti 16, Kenan Herić 47 - Moussa Diaby 40, Christopher Nkunku 76, 80

Kolejka 5 - 22-23 listopada

Arsenal FC 2-2 Paris Saint-Germain FC 23 listopada, 14:00
Stephy Mavididi 40 (k), 90 - Antoine Bernede 17, Félix Eboa Eboa 83
Borehamwood
Łudogorec Razgrad 0-4 FC Basel 1893 23 listopada, 14:00
Atdhe Rashiti 37, 53, 84 (k), Neftali Manzambi 61 (k)
Sofia

Kolejka 6 - 6-7 grudnia

Paris Saint-Germain FC 4-1 Łudogorec Razgrad 6 grudnia, 15:00
Nanitamo Ikoné 32, 62, Samuel Essende 74, 90 - Presław Petrow 34
Saint-Germain-en-Laye
FC Basel 1893 1-1 Arsenal FC 6 grudnia, 16:00
Martin Liechti 90 - Edward Nketiah 80

Grupa A
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Paris Saint-Germain FC 6 14 4 2 0 21-7 2 1 0 8-2 2 1 0 13-5
2.  FC Basel 1893 6 10 3 1 2 11-9 1 1 1 4-4 2 0 1 7-5
3.  Arsenal FC 6 7 1 4 1 8-6 1 1 1 6-4 0 3 0 2-2
4.  Łudogorec Razgrad 6 1 0 1 5 3-21 0 1 2 2-13 0 0 3 1-8

Grupa B
 
Kolejka 1 - 13-14 września
(Losowanie - 27 sierpnia 2015, 17:45 - Monako)

Dynamo Kijów 4-1 SSC Napoli 13 września, 13:00
Nazarij Rusyn 50, 77, Bohdan Mychajliczenko 55, Bohdan Ledniew 81 - Achmed Alibekow 25 (s)
SL e Benfica 0-0 Beşiktaş JK 13 września, 16:00
Seixal

Kolejka 2 - 27-28 września

Beşiktaş JK 3-3 Dynamo Kijów 28 września, 13:00
Muhammed Öztürk 3, Yusuf Can Abay 24, Muhammed Enes Durmuş 40 - Bohdan Ledniew 59, Denys Janakow 66, İbrahim Akıncı 69 (s)
SSC Napoli 2-3 SL e Benfica 28 września, 16:00
Gennaro De Simone 79, 85 - João Félix 24, Filipe Soares 55 (k), Florentino Luís 86
Frattamaggiore

Kolejka 3 - 18-19 października

SSC Napoli 2-2 Beşiktaş JK 19 października, 15:00
Raffaele Russo 35, Luigi Liguori 85 - Alpay Çelebi 28, Muhammed Enes Durmuş 59
Frattamaggiore
Dynamo Kijów 2-1 SL e Benfica 19 października, 13:00
Denys Janakow 20, Serhij Bułeca 57 - Mésaque Djú 90

Kolejka 4 - 1-2 listopada

Beşiktaş JK 0-1 SSC Napoli 1 listopada, 12:00
Antonio Negro 12 (k)
SL e Benfica 1-2 Dynamo Kijów 1 listopada, 16:00
João Félix 18 (k) - Bohdan Ledniew 47, Achmed Alibekow 86 (k)
Seixal

Kolejka 5 - 22-23 listopada

SSC Napoli 0-2 Dynamo Kijów 23 listopada, 15:00
Denys Janakow 20, Bohdan Ledniew 58
Frattamaggiore
Beşiktaş JK 0-3 SL e Benfica 23 listopada, 12:00
José Gomes 76, Gedson Fernandes 87, Ricardo Araújo 90

Kolejka 6 - 6-7 grudnia

Dynamo Kijów 3-1 Beşiktaş JK 6 grudnia, 13:00
Bohdan Ledniew 39, 64, Serhij Bułeca 73 - Muhammed Öztürk 43
SL e Benfica 2-0 SSC Napoli 6 grudnia, 18:00
João Félix 47, João Carvalho 75 (k)
Seixal

Grupa B
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Dynamo Kijów 6 16 5 1 0 16-7 3 0 0 9-3 2 1 0 7-4
2.  SL e Benfica 6 10 3 1 2 10-6 1 1 1 3-2 2 0 1 7-4
3.  SSC Napoli 6 4 1 1 4 6-13 0 1 2 4-7 1 0 2 2-6
4.  Beşiktaş JK 6 3 0 3 3 6-12 0 1 2 3-7 0 2 1 3-5

Grupa C
 
Kolejka 1 - 13-14 września
(Losowanie - 27 sierpnia 2015, 17:45 - Monako)

FC Barcelona 2-1 Celtic FC 13 września, 16:00
Carles Pérez 3, Jérémy Guillemenot 64 - Jack Aitchison 72
Manchester City FC 4-1 VfL Borussia Mönchengladbach 1900 13 września, 16:00
Lukas Nmecha 6 (k), 10, Mika Hanraths 58 (s), Jadon Sancho 78 - Milo Yousef 75

Kolejka 2 - 27-28 września

VfL Borussia Mönchengladbach 1900 1-3 FC Barcelona 28 września, 14:00
Florian Schikowski 45 - Dani García 9, Jérémy Guillemenot 39, Jordi Mboula 90
Celtic FC 0-4 Manchester City FC 28 września, 18:00
Javairô Dilrosun 25, Rodney Kongolo 32, Isaac Buckley-Ricketts 71, 89
Greenock

Kolejka 3 - 18-19 października

Celtic FC 1-1 VfL Borussia Mönchengladbach 1900 19 października, 15:00
Michael Johnston 22 - Tilmann Jahn 57
Greenock
FC Barcelona 1-0 Manchester City FC 19 października, 16:00
Carles Pérez 86

Kolejka 4 - 1-2 listopada

VfL Borussia Mönchengladbach 1900 4-1 Celtic FC 1 listopada, 14:00
Florian Schikowski 21, 28, 31, Mika Hanraths 83 - Regan Hendry 12 (k)
Manchester City FC 0-2 FC Barcelona 1 listopada, 16:00
Jordi Mboula 19, Marc Cucurella 45

Kolejka 5 - 22-23 listopada

Celtic FC 1-4 FC Barcelona 23 listopada, 15:00
Jack Aitchison 84 - Jordi Mboula 8, 36, Jérémy Guillemenot 44, Dani García 55
Greenock
VfL Borussia Mönchengladbach 1900 1-2 Manchester City FC 23 listopada, 16:00
Tilmann Jahn 33 - Paolo Fernandes 7, Brahim Díaz 58

Kolejka 6 - 6-7 grudnia

FC Barcelona 1-2 VfL Borussia Mönchengladbach 1900 6 grudnia, 16:00
Jordi Mboula 79 - Tilmann Jahn 22, Ba-Muaka Simakala 85
Manchester City FC 3-2 Celtic FC 6 grudnia, 14:00
Rodney Kongolo 50, Jadon Sancho 81, Lorenzo González 90 - Michael Johnston 5 (k), Theodore Archibald 31

Grupa C
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  FC Barcelona 6 15 5 0 1 13-5 2 0 1 4-3 3 0 0 9-2
2.  Manchester City FC 6 12 4 0 2 13-7 2 0 1 7-5 2 0 1 6-2
3.  VfL Borussia Mönchengladbach 1900 6 7 2 1 3 10-12 1 0 2 6-6 1 1 1 4-6
4.  Celtic FC 6 1 0 1 5 6-18 0 1 2 2-9 0 0 3 4-9

Grupa D
 
Kolejka 1 - 13-14 września
(Losowanie - 27 sierpnia 2015, 17:45 - Monako)

FC Bayern München 4-2 FK Rostow 13 września, 14:00
Meritan Shabani 17, Marco Friedl 43, 78 (k), Mario Crnički 87 (k) - Dmitrij Sołowjow 37, 90
PSV Eindhoven 0-0 Club Atlético de Madrid 13 września, 16:00

Kolejka 2 - 27-28 września

Club Atlético de Madrid 1-3 FC Bayern München 28 września, 16:00
Pablo de Castro 72 - Timothy Tillman 4, Mario Crnički 60, Adrian Fein 90
Majadahonda
FK Rostow 0-6 PSV Eindhoven 28 września, 13:00
Dante Rigo 7, 11 (k), Lennerd Daneels 22, Maksim Suchomlinow 30 (s), Gianluca Scamacca 49, Danił Swiridow 60 (s)
Batajsk

Kolejka 3 - 18-19 października

FK Rostow 1-3 Club Atlético de Madrid 19 października, 13:00
Dmitrij Wiebier 64 - Dmitrij Tananiejew 45 (s), Yael Ballesteros 62, Salomón Obama 83
Batajsk
FC Bayern München 0-2 PSV Eindhoven 19 października, 18:00
Dirk Abels 28, Sam Lammers 55

Kolejka 4 - 1-2 listopada

Club Atlético de Madrid 1-0 FK Rostow 1 listopada, 12:00
Giovanni Navarro 72
Majadahonda
PSV Eindhoven 2-0 FC Bayern München 1 listopada, 14:00
Marco Friedl 38 (s), Matthias Verreth 68

Kolejka 5 - 22-23 listopada

FK Rostow 0-1 FC Bayern München 23 listopada, 10:00
Manuel Wintzheimer 53
Batajsk
Club Atlético de Madrid 2-0 PSV Eindhoven 23 listopada, 16:00
Giovanni Navarro 29, Toni Moyà 90
Majadahonda

Kolejka 6 - 6-7 grudnia

FC Bayern München 1-1 Club Atlético de Madrid 6 grudnia, 14:00
Jonathan Meier 38 - Nicolás Schiappacasse 78
PSV Eindhoven 6-0 FK Rostow 6 grudnia, 16:00
Leandro Fernandes 1, Sam Lammers 12, Lennerd Daneels 19, 25, Cody Gakpo 73, 75

Grupa D
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  PSV Eindhoven 6 13 4 1 1 16-2 2 1 0 8-0 2 0 1 8-2
2.  Club Atlético de Madrid 6 11 3 2 1 8-5 2 0 1 4-3 1 2 0 4-2
3.  FC Bayern München 6 10 3 1 2 9-8 1 1 1 5-5 2 0 1 4-3
4.  FK Rostow 6 0 0 0 6 3-21 0 0 3 1-10 0 0 3 2-11

Grupa E
 
Kolejka 1 - 13-14 września
(Losowanie - 27 sierpnia 2015, 17:45 - Monako)

TSV Bayer 04 Leverkusen 2-1 CSKA Moskwa 14 września, 14:00
Simon Rhein 28, Atakan Akkaynak 39 - Timur Puchow 35 (k)
Tottenham Hotspur FC 2-3 AS Monaco FC 14 września, 15:00
Samuel Shashoua 24, Shayon Harrison 78 (k) - Irvin Cardona 7, 43, 62
Enfield

Kolejka 2 - 27-28 września

AS Monaco FC 2-1 TSV Bayer 04 Leverkusen 27 września, 15:00
Irvin Cardona 45 (k), 76 - Atakan Akkaynak 13
La Turbie
CSKA Moskwa 3-2 Tottenham Hotspur FC 27 września, 13:00
Timur Żamaletdinow 59, Iwan Olejnikow 65, Konstantin Kuczajew 90 - Reo Griffiths 39, 90

Kolejka 3 - 18-19 października

CSKA Moskwa 4-1 AS Monaco FC 18 października, 13:00
Timur Żamaletdinow 24, 54, Dylan Ouédraogo 79 (s), Fiodor Czałow 89 - Tristan Muyumba 30
TSV Bayer 04 Leverkusen 3-1 Tottenham Hotspur FC 18 października, 16:00
Jakub Bednarczyk 57, Cedric Harenbrock 67, Tim Handwerker 90 (k) - Jack Roles 17

Kolejka 4 - 1-2 listopada

AS Monaco FC 0-5 CSKA Moskwa 2 listopada, 15:00
Fiodor Czałow 8, 43 (k), 45, 49, Timur Żamaletdinow 79
La Turbie
Tottenham Hotspur FC 2-1 TSV Bayer 04 Leverkusen 2 listopada, 18:00
Lukas Boeder 35 (s), Shayon Harrison 55 - Simon Rhein 90
Enfield

Kolejka 5 - 22-23 listopada

CSKA Moskwa 2-1 TSV Bayer 04 Leverkusen 22 listopada, 12:00
Chietag Chosonow 24, Timur Żamaletdinow 74 - Sam Schreck 30
AS Monaco FC 2-1 Tottenham Hotspur FC 22 listopada, 15:00
Anton Walkes 62 (s), Moussa Sylla 67 - Kazaiah Sterling 52
La Turbie

Kolejka 6 - 6-7 grudnia

TSV Bayer 04 Leverkusen 1-2 AS Monaco FC 7 grudnia, 14:00
Tim Handwerker 8 - Kévin Appin 36, Irvin Cardona 59
Tottenham Hotspur FC 0-0 CSKA Moskwa 7 grudnia, 15:00
Enfield

Grupa E
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  CSKA Moskwa 6 13 4 1 1 15-6 3 0 0 9-4 1 1 1 6-2
2.  AS Monaco FC 6 12 4 0 2 10-14 2 0 1 4-7 2 0 1 6-7
3.  TSV Bayer 04 Leverkusen 6 6 2 0 4 9-10 2 0 1 6-4 0 0 3 3-6
4.  Tottenham Hotspur FC 6 4 1 1 4 8-12 1 1 1 4-4 0 0 3 4-8

Grupa F
 
Kolejka 1 - 13-14 września
(Losowanie - 27 sierpnia 2015, 17:45 - Monako)

Real Madrid CF 1-1 Sporting Clube de Portugal (Lizbona) 14 września, 18:00
Sergio Díaz 55 - Pedro Marques 90
Legia Warszawa 0-2 BV Borussia 1909 (Dortmund) 14 września, 16:00 (1167)
Jonas Arweiler 10, Adrian Małachowski 68 (s)
Ząbki

Kolejka 2 - 27-28 września

BV Borussia 1909 (Dortmund) 2-5 Real Madrid CF 27 września, 16:00
Jonas Arweiler 12, Etienne Amenyido 52 - Óscar Rodríguez 10, Achraf Hakimi 28, Mario Rodríguez 35, Sergio Díaz 57, Fran García 63
Holzwickede
Sporting Clube de Portugal (Lizbona) 2-2 Legia Warszawa 27 września, 16:00 (250)
Pedro Marques 32, Nuno Moreira 79 - Sandro Kulenović 38, Miłosz Szczepański 90
Alcochete

Kolejka 3 - 18-19 października

Sporting Clube de Portugal (Lizbona) 1-1 BV Borussia 1909 (Dortmund) 18 października, 16:00
Pedro Marques 45 - Gabriel Kyeremateng 63
Alcochete
Real Madrid CF 3-2 Legia Warszawa 18 października, 16:00 (465)
Franchu Feuillassier 4, Dani Gómez 61, Sebastian Szymański 76 (s) - Sandro Kulenović 41, Mateusz Bondarenko 65

Kolejka 4 - 1-2 listopada

BV Borussia 1909 (Dortmund) 0-1 Sporting Clube de Portugal (Lizbona) 2 listopada, 14:00
Rafael Leão 41
Holzwickede
Legia Warszawa 1-2 Real Madrid CF 2 listopada, 16:00 (600)
Luca Zidane 90 (s) - Toni Segura 40, Alberto Fernández 45
Ząbki

Kolejka 5 - 22-23 listopada

Sporting Clube de Portugal (Lizbona) 1-3 Real Madrid CF 22 listopada, 14:00
Daniel Bragança 69 - Martín Calderón 7, Manu Hernando 38, Franchu Feuillassier 73
Alcochete
BV Borussia 1909 (Dortmund) 3-3 Legia Warszawa 22 listopada, 14:00 (170)
Gabriel Kyeremateng 10, Jacob Bruun Larsen 59, Etienne Amenyido 79 - Sebastian Szymański 31, 87, Miłosz Szczepański 41

Kolejka 6 - 6-7 grudnia

Real Madrid CF 1-3 BV Borussia 1909 (Dortmund) 7 grudnia, 18:00
Francisco Llario 45 - Jano Baxmann 51, Etienne Amenyido 68, David Kopacz 82
Legia Warszawa 2-0 Sporting Clube de Portugal (Lizbona) 7 grudnia, 16:00 (850)
Mateusz Praszelik 3, Konrad Michalak 55
Pruszków

Grupa F
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Real Madrid CF 6 13 4 1 1 15-10 1 1 1 5-6 3 0 0 10-4
2.  BV Borussia 1909 (Dortmund) 6 8 2 2 2 11-11 0 1 2 5-9 2 1 0 6-2
3.  Sporting Clube de Portugal (Lizbona) 6 6 1 3 2 6-9 0 2 1 4-6 1 1 1 2-3
4.  Legia Warszawa 6 5 1 2 3 10-12 1 0 2 3-4 0 2 1 7-8

Grupa G
 
Kolejka 1 - 13-14 września
(Losowanie - 27 sierpnia 2015, 17:45 - Monako)

Club Brugge KV 2-1 Leicester City FC 13 września, 19:00
Dennis Van Vaerenbergh 15, 39 (k) - Admiral Muskwe 43
Roeselare
FC Porto 4-1 FC København 14 września, 16:00
Moreto Cassamã 19, Rui Pedro 51, 59, Rui Pires 90 (k) - Jonas Wind 12
Vila Nova de Gaia

Kolejka 2 - 27-28 września

FC København 0-0 Club Brugge KV 27 września, 16:00
Leicester City FC 0-2 FC Porto 27 września, 15:00
Bruno Costa 69, Rui Pedro 86
Loughborough

Kolejka 3 - 18-19 października

Leicester City FC 3-2 FC København 18 października, 14:00
Alexandru Pașcanu 45, Layton Ndukwu 51, 66 - Nicklas Røjkjær 12, Jonas Wind 72
Loughborough
Club Brugge KV 0-2 FC Porto 18 października, 14:00
Rui Pedro 43, 58
Roeselare

Kolejka 4 - 1-2 listopada

FC København 3-2 Leicester City FC 2 listopada, 16:00
Julian Kristoffersen 1, Nicklas Røjkjær 8, Morten Hjulmand 90 - Harvey Barnes 14, 51
FC Porto 1-3 Club Brugge KV 2 listopada, 15:00
Rui Pedro 90 - Terry Osei-Berkoe 20, 36, Jur Schrijvers 86
Vila Nova de Gaia

Kolejka 5 - 22-23 listopada

Leicester City FC 2-3 Club Brugge KV 22 listopada, 15:45
Admiral Muskwe 65, Calvin Ughelumba 71 - Dennis Van Vaerenbergh 18, 39 (k), Singa Joël Ito 53
Loughborough
FC København 3-1 FC Porto 22 listopada, 16:00
Nikolas Nartey 50, Nicklas Røjkjær 51, Julian Kristoffersen 90 - Moreto Cassamã 45

Kolejka 6 - 6-7 grudnia

Club Brugge KV 0-3 FC København 7 grudnia, 16:00
Niklas Vesterlund 13, Julian Kristoffersen 56, Jonas Wind 77 (k)
Roeselare
FC Porto 2-1 Leicester City FC 7 grudnia, 14:00
João Cardoso 20, 56 - Elliott Moore 55
Vila Nova de Gaia

Grupa G
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  FC Porto 6 12 4 0 2 12-8 2 0 1 7-5 2 0 1 5-3
2.  FC København 6 10 3 1 2 12-10 2 1 0 6-3 1 0 2 6-7 2 4 1 1 0 3-0
3.  Club Brugge KV 6 10 3 1 2 8-9 1 0 2 2-6 2 1 0 6-3 2 1 0 1 1 0-3
4.  Leicester City FC 6 3 1 0 5 9-14 1 0 2 5-7 0 0 3 4-7

Grupa H
 
Kolejka 1 - 13-14 września
(Losowanie - 27 sierpnia 2015, 17:45 - Monako)

Olympique Lyonnais 2-0 GNK Dinamo (Zagrzeb) 14 września, 15:00
Quentin Vieira 18, Myziane Maolida 58
Juventus FC 2-1 Sevilla FC 14 września, 16:00
Moise Kean 35, Gabriele Bove 90 - José Mena 53

Kolejka 2 - 27-28 września

Sevilla FC 2-1 Olympique Lyonnais 27 września, 14:00
José Mena 35, Álvaro González 90 - Houssem Aouar 6 (k)
San José de La Rinconada
GNK Dinamo (Zagrzeb) 2-1 Juventus FC 27 września, 16:00
Ivan Božić 17, 90 - Moise Kean 12

Kolejka 3 - 18-19 października

GNK Dinamo (Zagrzeb) 2-4 Sevilla FC 18 października, 15:00
Ivan Božić 6, 30 - Javi Pérez 3, Rubén Colmenero 14, 45, 89
Olympique Lyonnais 0-3 Juventus FC 18 października, 14:00
Fabrizio Caligara 34, Mehdi Léris 61, Luca Clemenza 72

Kolejka 4 - 1-2 listopada

Sevilla FC 1-1 GNK Dinamo (Zagrzeb) 2 listopada, 14:00
Álvaro González 5 - Ivan Božić 58
San José de La Rinconada
Juventus FC 0-1 Olympique Lyonnais 2 listopada, 18:00
Houssem Aouar 37

Kolejka 5 - 22-23 listopada

GNK Dinamo (Zagrzeb) 1-2 Olympique Lyonnais 22 listopada, 14:00
Dario Špikić 8 - Houssem Aouar 66, Myziane Maolida 83
Sevilla FC 0-2 Juventus FC 22 listopada, 16:00
Luca Clemenza 4, Andi Zeqiri 63
San José de La Rinconada

Kolejka 6 - 6-7 grudnia

Olympique Lyonnais 0-1 Sevilla FC 7 grudnia, 15:00
Rubén Colmenero 19
Juventus FC 0-1 GNK Dinamo (Zagrzeb) 7 grudnia, 15:00
Antonio Đurić 78

Grupa H
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Sevilla FC 6 10 3 1 2 9-8 1 1 1 3-4 2 0 1 6-4
2.  Juventus FC 6 9 3 0 3 8-5 1 0 2 2-3 2 0 1 6-2 2 3 1 0 1 3-1
3.  Olympique Lyonnais 6 9 3 0 3 6-7 1 0 2 2-4 2 0 1 4-3 2 3 1 0 1 1-3
4.  GNK Dinamo (Zagrzeb) 6 7 2 1 3 7-10 1 0 2 5-7 1 1 1 2-3

1/16 finału - 7-8 lutego
(Losowanie - 12 grudnia 2016, 14:00 - Nyon)

FC Salzburg - Manchester City FC 8 lutego, 18:00
Grödig
FC Midtjylland - SL e Benfica 7 lutego, 16:00
Viitorul Constanța - FC København 8 lutego, 16:00
Ovidiu
AS Roma - AS Monaco FC 8 lutego, 14:00
Rosenborg BK - FC Basel 1893 8 lutego, 18:00
Altınordu FK - Club Atlético de Madrid 8 lutego, 16:00
Maccabi Hajfa - BV Borussia 1909 (Dortmund) 7 lutego, 16:30
AFC Ajax - Juventus FC 7 lutego, 18:00
Duivendrecht

1/8 finału - 21-22 lutego
(Losowanie - 13 lutego 2017 - Nyon)

1/4 finału - 7-8 marca
(Losowanie - 13 lutego 2017 - Nyon)

1/2 finału - 21 kwietnia
(Losowanie - 13 lutego 2017 - Nyon)
Nyon

Finał - 24 kwietnia
Nyon

Autor: Maciej Kusina

 

Napisz do nas