[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
REKLAMA
 PZPN
RSSSF
REKLAMA

 


26 listopada 2016, 14:51:14 - elenril
II liga: Bełchatów 0-1 Kotwica

26 listopada 2016, 13:00 - Bełchatów (GIEKSA Arena)
GKS Bełchatów 0-1 Kotwica Kołobrzeg
Piotr Giel 31

Bełchatów: 12. Kamil Bruchajzer - 15. Krzysztof Michalak, 3. Marcin Grolik, 14. Adrian Klepczyński, 2. Mateusz Szymorek - 22. Robert Pisarczuk (74, 59. Przemysław Zdybowicz), 20. Patryk Rachwał, 5. Artur Lenartowski, 23. Bartłomiej Kondracki (46, 6. Szymon Zgarda), 7. Bartłomiej Bartosiak (46, 27. Dawid Dzięgielewski) - 19. Maciej Łabędzki (46, 10. Dawid Flaszka).

Kotwica: 12. Robert Błąkała - 3. Błażej Chouwer (58, 6. Mateusz Jagiełło), 18. Jakub Poznański, 23. Wiktor Witt, 4. Remigiusz Szywacz - 15. Karol Żmijewski (90, 20. Oskar Paprzycki), 26. Arkadiusz Lewiński, 14. Korneliusz Sochań, 8. Mateusz Świechowski (82, 10. Tomasz Rydzak), 7. Łukasz Kacprzycki (77, 5. Maciej Załęcki) - 9. Piotr Giel.

żółte kartki: Lenartowski, Grolik - Błąkała, Szywacz, Sochań.

sędziował: Mirosław Górecki (Katowice).
widzów: 707.

REKLAMA

yahoo - 26 listopada 2016, 14:52:57 - user-94-254-128-128.play-internet.pl
Parodia sędziego Góreckiego.

KRZYSZTOF - 26 listopada 2016, 14:55:39 - public-gprs386906.centertel.pl
Brawo Kotwa !!!

AA - 26 listopada 2016, 15:02:33 - 109241188044.belchatow.vectranet.pl
Konwiński i 3/4 skórokopów nadają się do zbierania ziemniaków nie do gry w piłkę nożną!

xdvdc - 26 listopada 2016, 15:07:04 - 89-71-231-172.dynamic.chello.pl
A tu jak zwykle skowy przegranych i winn zawsze sedzia, a nie nieudacznicy na boisku. Brawo, tak trzymac.

REKLAMA

garbowlovs - 26 listopada 2016, 15:09:25 - host-212.96.243.136.tvksmp.pl
Śmieszny klub ten Bełchatów, niech lepiej zaraz ogłoszą upadłość bo ten ich regres jest żenujący

Robin - 26 listopada 2016, 15:33:39 - ash209.neoplus.adsl.tpnet.pl
Jak tam wychowankowie klubu w pierwszej połowie ? Jeszcze ktoś będzie miał czelność pisać , że GKS ma grac wychowankami ?

widzlive - 26 listopada 2016, 16:08:40 - h-87-199-44-176.dolsat.pl
Mecz o dwóch obliczach miejscowych. Pierwsza połowa i skład wyjsciowy to świadectwo kompetencji szkoleniowca GKS. Dramat do potęgi w ofensywie i średnio w obronie. Kotwica piłkarsko poukładana nad wyraz dobrze. Prowadzenie gości zasłużone, choć gol trochę kontrowersyjny, bo mógł być spalony. Druga połowa to szturm Bełchatowa. Kilka bardzo dobrych sytuacji zmarnowanych. Słupek, piłka wybita z linii bramkowej... GKS mógł i powinien strzelić minimum 3 bramki, ale słabej baletnicy przeszkadza... Kotwica szczęśliwie dowiozła prowadzenie do końca, mając przy okazji kilka szans na kontry, ale umiejętnosci i szczęścia zabrakło.
Dziś 39 rocznica powstania naszego GKS. Żyjemy tylko historią nie mając dziś żadnych optymistycznych perspektyw. W każdym jednym aspekcie organizacyjnym, sportowym jesteśmy w tym samym miejscu co ok. 30 lat temu. Finansowo jest najdramatyczniej w historii. Czy czekamy na zgon?

rafalski - 26 listopada 2016, 16:10:15 - bfh95.neoplus.adsl.tpnet.pl
Było brać Wieczorka do Bełchatowa

Laki - 26 listopada 2016, 16:12:43 - 188.146.14.142.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Brawo Gielu za upokorzenie tego we-fi ste Konwinskiego gdzie Bełchatów zatrudnił takiego Nikodema Dyzmy zwanego trenerem.

TBG - 26 listopada 2016, 16:24:39 - 185.63.202.152
gratulacje i pozdrowienia dla Kotwicy z Tarnobrzega. Oby tak dalej

Kalost - 26 listopada 2016, 16:49:25 - multinet-8-236.kal.pl
Bełchatów idzie na dno mam na myśli piłkę kopaną

y - 26 listopada 2016, 16:52:47 - user-94-254-129-142.play-internet.pl
Brawo Piotr giel

mic - 26 listopada 2016, 17:12:21 - 188.146.87.4.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Kot Waszym zdaniem zasłuzył na wyróżnienie w GKS a kto w Kotwicy?

Robin - 26 listopada 2016, 17:13:27 - ash209.neoplus.adsl.tpnet.pl
PiS niszczy GKS. Ciekawe czy kibice już przejrzeli na oczy na kogo zagłosowali. PiS-owski zarzą PGE nie daje kasy !

REKLAMA

Pele - 26 listopada 2016, 17:24:33 - 89-67-81-252.dynamic.chello.pl
Robin..a Ty byś chciał Michnika?....won do Izraela...

jhgjhg - 26 listopada 2016, 17:55:07 - h-87-199-46-21.dolsat.pl
PiS kończy to co zaczęła PO, choć myślałem, że będzie lepiej to jedna widze, że obie te partie są siebie warte. na szczęście na nie nie głosowałem.

osa - 26 listopada 2016, 19:40:45 - apn-46-169-216-250.dynamic.gprs.plus.pl
A dlaczego nie gra Krzywicki? To chyba jedyny sensowny napastnik w Bełchatowie.

kibic - 26 listopada 2016, 22:49:28 - apn-31-0-64-133.dynamic.gprs.plus.pl
Naród Wybrany Kołobrzeg pany!!!!!Bielsko-biała pozdrawia 

jaja ture - 27 listopada 2016, 8:10:00 - user-94-254-130-193.play-internet.pl
No to się Giel zemscil na Konwinskim za odpalenie go z Kluczborka

Michal - 27 listopada 2016, 10:42:32 - 088156134096.dynamic-ww-03.vectranet.pl
707 widzów hahaha

kibic - 27 listopada 2016, 13:51:08 - host-abn-93-89-194-67.tkk.pl
brawo kotwa tak dalej

Mazgaj - 28 listopada 2016, 10:36:37 - n19-10-05.opera-mini.net (188.146.168.107)
W Bełchatowie poza tym że brakuje pieniędzy brakuje dyrektora sportowego który by ten cały bałagan organizacyjny i sportowy ogarnął. Prezes nie uciągnie tego sam i skończy się spadkiem do 3 ligi.

Pseudonim (max 10 znaków):

E-mail: