[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
REKLAMA
 PZPN
RSSSF
REKLAMA

 


26 listopada 2016, 22:19:18 - koofel
Lotto Ekstraklasa: Wisła 5-1 Arka

26 listopada 2016, 20:30 - Kraków (Stadion Miejski)
Wisła Kraków 5-1 Arka Gdynia
Rafał Boguski 18, 29, 63, Petar Brlek 38, Paweł Brożek 71 - Marcin Warcholak 5

Wisła: 24. Łukasz Załuska - 5. Boban Jović, 6. Arkadiusz Głowacki, 8. Alan Uryga, 4. Maciej Sadlok (77, 15. Adam Mójta) - 9. Rafał Boguski (73, 17. Jakub Bartosz), 29. Krzysztof Mączyński, 10. Denis Popovič, 21. Petar Brlek, 88. Patryk Małecki - 23. Paweł Brożek (80, 20. Mateusz Zachara).

Arka: 13. Konrad Jałocha - 33. Damian Zbozień, 4. Dawid Sołdecki, 3. Krzysztof Sobieraj, 23. Marcin Warcholak - 8. Marcus Vinícius, 6. Antoni Łukasiewicz, 21. Yannick Kakoko (67, 10. Mateusz Szwoch), 20. Dominik Hofbauer, 7. Adrian Błąd (59, 18. Rashid Yussuff) - 22. Dariusz Zjawiński (46, 11. Rafał Siemaszko).

żółte kartki: Sadlok - Sobieraj.

sędziował: Jarosław Przybył (Kluczbork).
widzów: 9132.

REKLAMA

znawca - 26 listopada 2016, 22:20:06 - ip-89-161-17-135.tel.tkb.net.pl
Pięknie! Tylko Wisła!

Karolex - 26 listopada 2016, 22:20:18 - 89-77-247-223.dynamic.chello.pl
Jakim cudem?

Jan - 26 listopada 2016, 22:21:15 - 89-71-48-44.dynamic.chello.pl
Przykre, ale nasza Arka podniesie się. Będzie lepiej Arkowcy.

as - 26 listopada 2016, 22:21:36 - by3483.petrus.pl
brawo Wisła! a arkę zapewnie czekają kolejne baty we wtorek z Bytovią w PP

REKLAMA

dex - 26 listopada 2016, 22:21:38 - user-94-254-227-163.play-internet.pl
Granda!!!

lol - 26 listopada 2016, 22:21:58 - public-gprs356266.centertel.pl
Jeżeli we wtorek nie będzie wygranej nitek aut

sdgg - 26 listopada 2016, 22:22:01 - 195.205.27.1
najnizszy wymiar kary. 3 bramka w wykonaniu Rafała Boguskiego to mix Messiego, Neymara i Ronaldo. Kto nie widział to niech obejrzy.

jackmar - 26 listopada 2016, 22:22:11 - 31-178-194-131.dynamic.chello.pl
Ta liga jest śmieszna, Pogoń tydzień temu gromi Wisłe 6-2 a dzisiaj Wisła zatopiła Arke, a Pogoń baty od Korony

MAG - 26 listopada 2016, 22:22:25 - host-81-190-64-162.dynamic.mm.pl
No to lecim... z powrotem do Trójmiasta.
Jałocha jednak jest bardzo dobry, jak trafiają w niego. Choć dziś za bardzo nie miał winy....ale też nic nie wybronił

AGfan - 26 listopada 2016, 22:23:02 - 89-71-192-3.dynamic.chello.pl
Nitek wypad!

Corsar - 26 listopada 2016, 22:23:55 - ip-31-0-127-245.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
nareszcie piękny mecz w wykonaniu Wisełki Nareszcie Boguski odpalił w tym sezonie. Na słabą postawę całego zespołu, przynajmniej ten zaczął grac tak jak powinien. Oby tak dalej!

Baca - 26 listopada 2016, 22:23:56 - 0279b1fc.bb.sky.com
Kolejny weekend w ekstraklasie i masa goli w naszej lidze. Tym razem w 5 meczach 21 goli i średnia 4,2 gola na mecz. Żadne tam nudne 0:0 czy 1:0 jak się rozkręcili to strzelają aż miło i do tego piękne bramki.

pobierz - 26 listopada 2016, 22:24:42 - user-94-254-144-26.play-internet.pl
Arka jest w lidze po to żeby wygrać bądź zremisować z gwiazdami z Lechły Gdańsk.....I o to chodzi ....Lechia mosi dostawać baty i jutro Łęczna nie przegra z nimi....

dzid - 26 listopada 2016, 22:24:59 - agpe63.neoplus.adsl.tpnet.pl
no , akurat dziś wybronił 3 bardzo trudne sytuacje (m.in. Brożka na słupek i głową z 5 metrów), ale to niesamowite, że obrona tak często dopuszczała graczy Wisły niekrytych blisko bramki

REKLAMA

bis - 26 listopada 2016, 22:25:14 - 188.146.25.117.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Coś niesamowitego! Arka zatonęła w płytkiej Wiśle...

@jackmar - 26 listopada 2016, 22:25:56 - efm212.neoplus.adsl.tpnet.pl
Tej ligi nikt nie zrozumie

Baca - 26 listopada 2016, 22:26:12 - 0279b1fc.bb.sky.com
Dlaczego dziś nie grał podpora defensywy Guzmics ? kończy się mu kontrakt i czyżby szykował się do odejścia z Wisły?

jwstk - 26 listopada 2016, 22:27:35 - user-94-254-178-126.play-internet.pl
Tylko Arka Gdynia!

Zetka - 26 listopada 2016, 22:28:04 - user-94-254-130-241.play-internet.pl
Do pobierz: Nie spinają się. Na wybrzeżu liczy się tylko LECHIA. Spójrz na tabelę.

swoj - 26 listopada 2016, 22:29:17 - p57AEEB2E.dip0.t-ipconnect.de
Arka to jest potega ha ha ha

Adrian - 26 listopada 2016, 22:31:59 - pub-109.3.5.213.multiplay.pl
Kmiecik na stałe

lechXVI - 26 listopada 2016, 22:34:00 - evs95.neoplus.adsl.tpnet.pl
Sądzę, że dla każdego sympatyka piłki nożnej porażka zespołu demonstrującego taką grę jak Arka to radosna wieść. Jest smutne, że w najwyższej klasie rozgrywkowej są drużyny zabijające futbol, demonstrujące wszystko to, czego w futbolu nie lubimy oglądać, nie mające niczego pozytywnego do zaoferowania. Gdynianom życzę albo szybkiej i bardzo radykalnej poprawy gry, albo szybkiego powrotu tam, skąd przyszli. Grajcie sobie ten wasz antyfutbol w jak najniższych klasach rozgrywkowych.

Brzeszcze - 26 listopada 2016, 22:34:09 - 178-37-206-16.adsl.inetia.pl
Arka grała tak jakby już się pogodziła ze spadkiem, zero ambicji i pomysłu.

Mikigg - 26 listopada 2016, 22:40:52 - public-gprs375185.centertel.pl
Ta liga nie jest normalna...

Uzi - 26 listopada 2016, 22:43:36 - ip-109-47-1-219.web.vodafone.de
Pisałem w sierpniu i w wrzesniu ze podobno mi sie gra Arki,szczególnie Szwoch.
Pisałem ten, że kibicem Arki nie jestem.
Teraz gra Arki...to jedno wielkie zero; w pare kolejek ta drużyna zmieniła sie o 180st.....zmieniła na gorsze.

pobierz - 26 listopada 2016, 22:45:23 - user-94-254-144-26.play-internet.pl
Ale frekwencja śmiech na sali...takie miasto jak Kraków piwinno być conajmniej 20tys kibiców każdy mecz...legia powinna mieć conajmniej 30tys...itp

kibic - 26 listopada 2016, 22:58:03 - 109241156096.mlawa.vectranet.pl
Boguski w takiej formie do kadry powinien być brany pod uwagę

mlody - 26 listopada 2016, 23:13:51 - 87-239-45-119.ip.gronet.pl
Polsat już zaciera ręce... od przyszłego sezonu znów w I lidze wróci Arka TV w Polsacie ;)

shyder - 26 listopada 2016, 23:18:47 - 217.96.254.145.ipv4.supernova.orange.pl
Były obustronne pozdrówki dla Widzewa? ;)

REKLAMA

olaf - 26 listopada 2016, 23:20:59 - public-gprs393992.centertel.pl
arka jeszcze spadnie..

znafffca - 26 listopada 2016, 23:36:53 - 92.40.248.171.threembb.co.uk
po ostatniej wpadce, Radek sprzedal kilka plaskaczy na treningu i od razu sa efekty :P

Pp - 26 listopada 2016, 23:54:22 - user-94-254-226-90.play-internet.pl
Nitek, pewnie tego nie przeczytasz, ale jeśli przegrywamy 5_1 to może warto spróbować dac zjawinskiemu wsparcie z 2 napastnikiem zamiast 3 w środku? NITEK gorzej nie będzie!! Wyjdź ze "strefy komfortu" i ZARYZYKUJ!!!!

Z oddali - 27 listopada 2016, 0:18:46 - 188.146.59.105.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Czytając dzisiejsze komentarze nasuwa się tylko jeden wniosek: kibiców Arki zatkało, oni zaniemówili! Co niektórym trudno się dziwić, gdy na kilka godzin przed wyjazdem do Krakowa czyta się teksty w stylu: "Arka ma jeszcze szanse wrócić do pierwszej ósemki, a z Wisłą trzeba zapunktować". Ktoś, kto jeszcze tak myślał nie powinien mieć z Arką nic wspólnego już od kilku tygodni. Arka to w 50% szrot, który się rozsypuje niczym dwudziestokilkuletnie auto. Ludzie, czas się ocknąć, już jest bardzo późno!!!

recenzent8 - 27 listopada 2016, 0:47:12 - 77-254-231-91.adsl.inetia.pl
Arka Gdynia! Wygrana czy przegrana Arka w Mielcu szanowana! Dzielne chlopaki z nadmorskiego miasta...

kibic - 27 listopada 2016, 0:54:32 - host-92-18-106-169.as13285.net
Dużo winy Nitka w tym jest ale to nie czas na zwolnienie.Cały sezon i utrzymanie i finał PP oto cele. Błędy popełnia np trzymając megadrewno Sołdeckiego czy zawodnika Rashida Youssufa... Ci dwaj to jakieś jaja a Nitek z uporem maniaka drewniaków pcha do składu,zresztą Zjawiński to samo. Marcjanik miał dziś grać- Grzegorzu nie można takich asekuracji odstawiac z nim jak to teraz było,Marcjanik grał w rezerwach bo wg książki musi zagrac w rezerwach, Nitek nie ma na to czasu!!! Graj,ryzykuj! smród koło tyłka Ci się zbiera a Ty Sołdeckiego wstawiasz... To jak strzał w kolano i tak było,niestety. Zjawiński tragedia... a w juniorach podobno jakieś diamenty pykają brame za bramą, kiedy taki chłopak ma dostać szanse jak nie teraz??? jak będzie miał 23 lata? Dawać 17-18 letnich chłopaków do otrzaskania bo nigdy nikogo nie wychowamy sobie sami. Węsier nic, Wardziński pogonoiony, to samo Suli. Wojo zmarnowany,powoli marnujesz Nalepe kosztem Szwocha ktory i tak odejdzie. aha i na kiego grzyba ten Wacek z Ukrainy??? Troche sie ogarnij Grzegorzu Nicinski przyjacielu

adi - 27 listopada 2016, 1:20:24 - 078088087058.szczecin.vectranet.pl
rozumiecie cos z tego ? tydzien temu POG - WIS 6-2, dzisiaj KOR - POG 4-1 a WIS - ARK 5-1. czyli za tydzien: WIS - LGD 0-3, PIA - KOR 7-1 a ŚLĄ - POG 2-5. biorac na logike, ale w sumie to nasza e-klapa wiec bedzie jeszcze inaczej...

Wisła Fan - 27 listopada 2016, 1:48:10 - axq218.neoplus.adsl.tpnet.pl
W Krakowie w końcu normalność Wisełka nad Cracowią,a i Arka Gdynia poniżej serce rośnie.

Marek - 27 listopada 2016, 2:12:27 - 109241040217.gdansk.vectranet.pl
Co Wy chcecie od tego Nitka? Facet ulepił drużynę z niczego i wprowadził ją do Ekstraklasy. Powinniście mu na kolanach dziękować za to, co dla Was zrobił. Pewne było to, że Arka z takim składem nie zawojuje Ekstraklasy i walka o pierwszą ósemkę, na koniec rundy zasadniczej, to jest maksimum możliwości klubu z Gdyni. Więcej pokory. Naprawdę nie wiem, czego Wy oczekujecie..

Bodo - 27 listopada 2016, 2:27:21 - 89-78-16-183.dynamic.chello.pl
Najważniejsze, że w PP Wisła dostanie baty.

lukasz88 - 27 listopada 2016, 2:55:40 - 87.116.212.133
@Bodo
Co ty k.... jakiś jasnowidz jesteś ???

poznaniak - 27 listopada 2016, 6:51:53 - 199.115.115.210
wstyd arka nam tylko przynosi, kibicowsko i piłkarsko 2liga. Pozdro cracovia

SJZ - 27 listopada 2016, 7:32:56 - apn-37-7-68-145.dynamic.gprs.plus.pl
8k.
Finał PP Gks Jastrzębie-jakaś tam Wisła K.

Mister Min - 27 listopada 2016, 8:03:22 - 185.16.146.237
poznaniak - arka wstyd przynosi a co zrobiła z nia Termalika w piątek buhaha...

jAA - 27 listopada 2016, 9:03:50 - apn-77-113-96-216.dynamic.gprs.plus.pl
do Lukasz88: Bodo nie jest jasnowidzem, ale z pewnoscia kibicem Lecha, Arki i Cracovii, co zresztą widać po nieobiektywnym poście ;) Szanse Wisły z Lechem 50 na 50. Obydwa zespoły w gazie. Boguski dzis mecz sezonu jak narazie.

kibic - 27 listopada 2016, 10:53:32 - user-94-254-231-139.play-internet.pl
Arka planowo oby tak dalej kupon wszedł

WTF - 27 listopada 2016, 12:03:25 - host-37-190-141-245.dynamic.mm.pl
Widzę że dzieci zachwycają się jednym meczem.
Ciekawy jestem czy bedziecie się cieszyć po meczu z lechią :D

WTF - 27 listopada 2016, 12:05:31 - host-37-190-141-245.dynamic.mm.pl
,,Kmiecik na stałe,, po jednym meczu ?

jacOl - 27 listopada 2016, 12:08:51 - ip-31-0-126-212.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Arka i Polonia B. solidarnie po 1:5, jak na zgodę przystało.

Polelum - 27 listopada 2016, 12:11:02 - 188.146.171.236.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Prezesie Pertkiewicz, gdzie Pan się schował? Czas zacząć działać, Arka dryfuje i nabiera wody.

adam - 27 listopada 2016, 12:23:10 - 79-70-56-149.dynamic.dsl.as9105.com
I tak został spruty został mit trenera sukcesu. Nitka wydaje się być do odstrzału jeszcze przed "gwiazdką". Sobol od zera do bohatera. Od 2:6 z Pogonią która dostaje łomot w Kielcach do 5:1 z Arką.

resoviak - 27 listopada 2016, 12:32:55 - 188.146.27.56.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
niebieska kortka bialy berecik to dzielnicowy kazimierz kmiecik

Giovanni - 27 listopada 2016, 12:53:47 - user-46-112-24-0.play-internet.pl
Arka zatoneła w Wiśle

Ojj - 27 listopada 2016, 13:36:29 - host-81-190-108-197.dynamic.mm.pl
Jeśli bramkarz Arki przy swoich warunkach się nie ogarnie, nie zacznie grać na przedpolu i łapać piłek, które ma na wyciągnięcie rąk, to arka będzie niestety przegrywać, tracąc gole w sytuacjach do obrony, do tego przy słabo dysponowanych obrońcach. Przynajmniej dwie bramki zawalił bramkarz...

Ojj - 27 listopada 2016, 13:46:05 - host-81-190-108-197.dynamic.mm.pl
Przynajmniej dwie piłki były bramkarza przy straconych bramkach Arki (pomijam słabo dysponowaną obronę i powroty do obrony w truchcie, jak ten Warcholaka). Przy takich warunkach gra na przedpolu powinna być atutem bramkarza, a nie tylko liczenie na refleks, stanie na linii i odbijanie przypadkowych piłek... Jałocha - ma waruny, może być wielki, ale musi otworzyć umysł, zacząć grać na przedpolu i łapać piłki... Arka jak wróci do swojego stylu gry z początku sezonu i gry z wieloma podaniami, to znowu będzie nie do zatrzymania...

olk - 27 listopada 2016, 14:18:56 - 89-67-66-3.dynamic.chello.pl
Śledzie co się z wami dzieje zadyszka czy co grajcie tak aby się utrzymać bo cos cienko to wygląda obecnie ave BKS pozd dla Wisly bez delfinow

Kilo - 27 listopada 2016, 14:51:11 - d223-150.icpnet.pl
@Resoviak: Łaska "najstarszych w świecie" z Rzeszowa widzę na pstrym koniu jeździ;p

LEO - 27 listopada 2016, 18:15:18 - aebk196.neoplus.adsl.tpnet.pl
Co oni jedli

needle - 28 listopada 2016, 12:53:49 - gli210.internetdsl.tpnet.pl (192.168.74.13)
Ale fala wzburza Wisłę; ...Arkę wywróciła
IGła

babicz16 - 28 listopada 2016, 13:14:07 - 91.231.92.196
Jak na razie sprawdza się moje przewidywanie co do gry Arki. Po meczu z Termalicą pisałem, że Pan Niciński nie ma już pomysłu na swoją drużynę. Jeszcze gorzej niż z Termalicą wyszedł mecz z Wisłą. Żadna taktyka, zły dobór zawodników – to podstawowe błędy Nicińskiego. Do tego dochodzi oczywiście tragiczna gra wszystkich zawodników. Nadal twierdzę, że Zjawiński to porażka, że Sołdecki bezużyteczny, że Yussuff może w innej dyscyplinie, i że Błąd póki co to błąd. Te nazwiska powinny zniknąć z wykazu drużyny Arki raz na zawsze. Twierdzę także, że Arka nie wygra już w tej rundzie żadnego z meczów, również w ramach PP z Drutexem. Myślę, że Niciński nie potrafi w pełni analizować sytuacji meczowych, a już na pewno uparcie wbrew mądrym podpowiedziom stawia na swoim popełniając tak rażące błędy. Cóż na przykład miał zdziałać duet Zjawiński – Hofbauer ? Co zrobili to wszyscy widzieli. Pan Warcholak szczególnie w meczu z Wisłą błysną brakiem profesjonalizmu. Łukasiewicz zadziwił mnie zupełnie, gdzie ta pewność, i przebojowość ?
Jeszcze nic straconego ale pracy przed Arkowcami w bród .

Pseudonim (max 10 znaków):

E-mail: