Lotto Ekstraklasa: Legia 2-2 Wisła Płock

2 grudnia 2016, 20:30 - Warszawa (Stadion Wojska Polskiego)
Nemanja Nikolić 10, Kasper Hämäläinen 56 - Dominik Furman 63, Kamil Sylwestrzak 78

Legia: 1. Arkadiusz Malarz - 19. Bartosz Bereszyński, 25. Jakub Rzeźniczak, 2. Michał Pazdan, 28. Łukasz Broź - 18. Michał Kucharczyk, 3. Tomasz Jodłowiec, 75. Thibault Moulin, 8. Vadis Odjidja-Ofoe, 22. Kasper Hämäläinen (84, 9. Waleri Kazaiszwili) - 11. Nemanja Nikolić (65, 99. Aleksandar Prijović).

Wisła: 87. Seweryn Kiełpin - 20. Cezary Stefańczyk (67, 2. Kamil Sylwestrzak), 5. Bartłomiej Sielewski, 24. Tomislav Božić (86, 25. Przemysław Szymiński), 95. Patryk Stępiński - 18. Piotr Wlazło, 21. Maksymilian Rogalski, 8. Dominik Furman, 30. Siergiej Kriwiec (63, 41. Dimityr Ilijew), 9. Arkadiusz Reca - 29. José Kanté.

żółte kartki: Broź - Stefańczyk.

sędziował: Jarosław Przybył (Kluczbork).
widzów: 21 821.

Przemek - 2 grudnia 2016, 22:23:17 - *.adsl.inetia.pl
Rano obudził mnie dziadek w czapie Mikołaja i gada jedziemy do stolicy. Długo się nie zastanawiając ruszyliśmy do Warszawy. Mecz dobrze rozpoczęła Legia czego efektem była dyszka do przerwy. Po przerwie pomimo drugiej dyszki od stołecznych, coraz lepiej jednak wyglądała gra gości z Płocka a zwłaszcza tego no… Furmana, który pewnie formę na ten mecz szykował od sezonu ogórkowego. Oczywiście jak każdy zawodnik Legii na wypożyczeniu czy były legionista musiał zdobyć gola byłej drużynie. Do tego dorzucił asystę przy kolejnym golu i w tym momencie miałem 40 złotych w skarbonie. Potem oczywiście ruszyła Legia, gdzie w bramce Wisły stał słynny no jak mu tam było temu w opasce no... Rambo... Kielpin. Wynik jednak się już nie zmienił.

siwewlosy - 2 grudnia 2016, 22:23:25 - *.dynamic.chello.pl
Wystarczyło 10 minut, by osłabiona Legia strzeliła gola i zlekceważyła przeciwnika. Nie wiem czy w szatni piłkarze z Łazienkowskiej dostali burę od siwowłosego trenera, ale na drugą połowę wyszli skoncentrowani niczym tygrys przed skokiem. Jednak znów wystarczyło 10 minut, by po akcji dwóch eks-Lechitów bramkę zdobył Hamalainen i ponownie Legioniści spoczęli na laurach. Tym razem zemściło się to w postaci bomby Furmana, który dziś nie uderzył kolegi z drużyny, lecz huknął niemal w sam środek bramki rywali. Na naszą ligę to wystarczy by strzelić gola. Następnie kibice z Płocka jak rasowi szamani wywołali swoimi czarami opad deszczu ze śniegiem. To sprawiło, że widowisko coraz częściej przypominało kartofliskową kopaninę od piątego poziomu rozgrywkowego w dół i w konsekwencji przyniosło punkt Nafciarzom. Malarz pozazdrościł umiejętności Cierzniakowi i pokazał, że również potrafi nabić przeciwnika. Widać, że pomiędzy tymi bramkarzami trwa zdrowa rywalizacja.

simon - 2 grudnia 2016, 22:26:50 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Gratulacje. Szkoda, że Petrochemia nie wygrała, bo była lepsza i dojrzała.

mi(L)ik - 2 grudnia 2016, 22:27:11 - *.38.9.51.dyn.plus.net
Konflikt z trenerem? Magiera wracaj do Sosnowca !

Oskar - 2 grudnia 2016, 22:27:11 - *.adsl.inetia.pl
Za to co zrobił Wisła z meczu przegranego powinna wygrać po co Kaczmarek się zakładał z Smokowskim że Kante strzeli 10 goli

ąćóś pąćóś - 2 grudnia 2016, 22:27:20 - *.97.2.129
gróbo

jarock - 2 grudnia 2016, 22:27:50 - *.free.aero2.net.pl
Malarzowi przy drugiej bramce zabrakło " cojones"...

Erm - 2 grudnia 2016, 22:28:09 - *.gate.wayne-enterprises.company
Boże,co za wstyd przecież oni z taką obroną to ze Sportingiem stracą osiem goli.

hdhd - 2 grudnia 2016, 22:28:14 - *.centertel.pl
przy dobrym farcie to powinno byc 2:3 ale paralityk i kabareciarz kante pokazuje poraz kolejny swoje zdolnosci

Wo(L)a - 2 grudnia 2016, 22:28:32 - *.czumy.net (*.70.64.168)
O mały włos porażka z cienką Wisłą, widać, że już im brakuje świeżości i przyda się zimowa przerwa. Dzięki Kante.

sd@. - 2 grudnia 2016, 22:28:46 - *.adsl.inetia.pl
Szczęśliwy remis dla Legii...

@mi(L)ik - 2 grudnia 2016, 22:29:24 - *.dynamic.chello.pl
Do Sosnowca raczej nie wróci bo w Sosnowcu mają już 2 trenerów na etacie a od stycznia dojdzie 3ci

kalbaro74 - 2 grudnia 2016, 22:29:50 - *.dynamic.chello.pl
Pycha znów Legię zgubiła.

hhh - 2 grudnia 2016, 22:30:04 - *.centertel.pl
jezeli Wisla cienka to Legia w tym meczu zenada

OE - 2 grudnia 2016, 22:30:34 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Oj brakowało Miro i Gulerme.Z nimi 3 pkt bankowe.Niepotrzebnie Legia odpusciła drugą połowę bo byłoby z 4;0 a tak to niesmak.

haha - 2 grudnia 2016, 22:32:16 - *.dynamic.mm.pl
Hahaha, wielka Legia. Brawo Nafciarze

jas - 2 grudnia 2016, 22:32:36 - *.uznam.net.pl
Będą teraz płakać że puchary i dużo meczy, pewne,i gdzie nasza kopana do innych.

Odoktoro - 2 grudnia 2016, 22:33:19 - *.as13285.net
Arek malarz to sie nadaje do malowania i tapetowania scian w blokach na ursynowie a nie gry w pilke. Dam mu 10zl/h plus bonus25zl /dzien za prace u mnie w janusz bud sp z.o.o pol/max

haparoiden - 2 grudnia 2016, 22:34:20 - *.dynamic.chello.pl
Brawo za walkę! Zawsze lepszy punkt niż nic i to jeszcze po odrobieniu dwubramkowej straty. Brawo Wisła!

... - 2 grudnia 2016, 22:34:59 - *.dynamic.mm.pl
oj Kante... legie uratowales...

Wawa - 2 grudnia 2016, 22:37:28 - *.dynamic-ww-12.vectranet.pl
No trzeba przyznać że Wisła mogła wygrać 2:3.
Wisła na murawie i na trybunach klasa. Brawo.

ted - 2 grudnia 2016, 22:38:13 - *.dynamic.chello.pl
Dlaczego nie jako wiadomość dnia? Nie na kolorowo? Bo Legia nie wygrała, to trzeba ukryć wstyd?

lumpek - 2 grudnia 2016, 22:40:31 - *.centertel.pl
kibole z Płocka trochę pocisnęli miejscowym.

Klita - 2 grudnia 2016, 22:41:02 - *.dynamic.chello.pl
Beznadziejna ta Legia...

RDPF - 2 grudnia 2016, 22:43:47 - *.228.126.54
Brawo Dominik Furman ! Nic tak nie smakuje jak strzelenie gola swojemu byłemu chlebodawcy... ;)

scan - 2 grudnia 2016, 22:45:20 - *.211.101.215
Widzę, że Legia uhonorowana nowa umowę z Fortuną ciekawe ile placili za remis po drugim golu Legii. Pozdro dla kumatych.

Kibic wp - 2 grudnia 2016, 22:45:36 - *.class100.petrotel.pl
Nie wiem jak dla was, ale dla mnie to Kante przegrał wygrany mecz. A tak ogólnie to słabo to wygląda, brama na 1.0 z winy obrony,obrony tylko z nazwy. Nie wiem czemu tak jest że przesypiamy 1 polowe w 2 pobudka i gonienie wyniku,gdy gramy lux w pierwszej to brakuje sił na 2 polowe. Do tego faule przed p.karnym w końcówce. Sporo nie udanych podań i przyjęć, zdecydowanie za mało strzałów takich jak pokazał Furman. Słuszne pretensje do Kante w końcówce.

djh - 2 grudnia 2016, 22:45:39 - *.dynamic.mm.pl
galaktyczni jak nie kupia meczu to nie wygraja, swoja droga to ile madej od was wzial ?

Lechia G-s - 2 grudnia 2016, 22:52:25 - *.centertel.pl
Z ogórkami nie potrafią wygrać więc i majstra nie będzie. Wielka Lechia pozdrawia wielki Slask.

ryba - 2 grudnia 2016, 22:54:31 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Dobry doping Płocka, dobrze było ich słychać.

jacOl - 2 grudnia 2016, 22:55:00 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
No jasne. Petra zasłużyła na 3 pkt, Legia fartem zremisowała, sędzia pomógł itd. Co za brednie. Jakby Prijo nie kombinował, a Legia nie spacerowała przy 2:0, to skończyłoby się 4:1. A tak bomba Furmana, potem farfocel po babolu Malarza i już Wisła lepsza w meczu z Legią. Legia z Lechem o majstra i tu nie ma żadnych złudzeń. Nie wszystko można wygrywać, ale odpuszczać meczu też nie wolno i kara przyszła. Szkoda, że z takimi ogórami.

realista - 2 grudnia 2016, 23:01:58 - *.248.227.164
Całe szczęście że zaraz z pucharów odpadną, nie mają szans z Portugalczykami. Skończy się ta żenada i pompowanie balonika jak to Legia znakomita, pozostanie już tylko szara, ligowa rzeczywistość i walka o utrzymanie, bo z taką grą to tylko grupa spadkowa.

RDPF - 2 grudnia 2016, 23:02:21 - *.228.126.54
jacOL ... no trochę obiektywizmu chłopaku ! Legia z Lechem o majstra tak ??? Pytanie tylko na ilu ogórach jak to miałeś czelność nazwać resztę ligi się potkną Ci potentaci hłe hłe hłe !!!

@Lechia G- - 2 grudnia 2016, 23:02:37 - *.dynamic-ww-12.vectranet.pl
Te ogorki pochodza z dawnej stolicy Polski. Wisła Płock zdobywała Puchar Polski i później Super Puchar Polski wygrywajac z Legia na jej stadionie. 2 ktrotny uczestnik Pucharu UEFA. W tym czasie twoja Lechia tułała sie po niższych ligach.
W poznaniu niecale 600 glow na wyjezdzie teraz z Legia 1300.
Zastanow sie, poczytaj troche zanim coś napiszesz.

opo - 2 grudnia 2016, 23:04:33 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Ponawiam prośbę kibiców. My chcemy tytuł na niebiesko!!! To ważny mecz w kontekście walki o mistrzostwo kraju

RadomiakR - 2 grudnia 2016, 23:07:11 - *.play-internet.pl
ŹLE...kur mać źle... :-( Legia i Radomiak, Radomiak i Legia!!!!!

Buncol80 - 2 grudnia 2016, 23:08:29 - *.dynamic-ww-05.vectranet.pl
Gratuliję wyniku Wiśle bo z tego co wiem to chyba ich najlepszy wynik na Legii od chyba 20 lat.
Furman zagrał mecz rundy i należą się mu pochwały. Zresztą nie pierwszy raz Legie pogrąża jej były piłkarz.
Co do Legii to zdecydowanie jej najsłabszy mecz od conajmniej dwóch miesięcy. Bez wyrazu bez agresji. Zreszta Magiera przeczuwał słaby mecz bo już w zapowiedzi powiedział ze musza być skoncentrowani i sprężeni. Niestety byli tylko przez 20 minut.
Inna sprawa ze bez Rado i Guiego legia traci połowę mocy ofensywnej. No cóż była szansa na pudło a tak niestety runda jesienna będzie poza pierwszą trojką

agamz - 2 grudnia 2016, 23:09:09 - *.dynamic.chello.pl
koniec Legii, zaczną się klócić i wyrzucą Magierę

@Buncol80 - 2 grudnia 2016, 23:17:10 - *.dynamic-ww-12.vectranet.pl
w 2006 r Wisła Płock wygrała 1:2 z Legia w Warszawie i tym samym wygrała Super Puchar Polski ;)

lolo - 2 grudnia 2016, 23:23:44 - *.228.252.67
Chyba za Sporting tak sie szybko zaczeli oszczedzac!
Zeby zbyt wyluzowani nie byli bo im Sporting moze Borussie powtorzyc. Ekstraklapa w pelni, wyniki jak w totolotku.

Buncol80 - 2 grudnia 2016, 23:24:07 - *.dynamic-ww-05.vectranet.pl
Pisałem o lidze
W lidze chyba ze 20 lat Wisła z Warszawy nie wywiozła punktu. Ale mogę się mylić

judasz - 2 grudnia 2016, 23:32:36 - *.bb.online.no
Kante jest żenujący, Górnik przez niego spadł bo nie potrafił raz w bramkę na runde trafić. Teraz jak ma setkę to tak samo a w końcówce, zamiast wystawić na strzał do pustaka to chce sobie gola strzelić i strzela jak w a-klasie.

Lubin - 2 grudnia 2016, 23:43:30 - *.dynamic.chello.pl
Nigdy nie lubiłem tych z Płocka, ale dziś idą gratulacje
Warszawiaczki mają zchrzaniony wieczór

efc - 2 grudnia 2016, 23:45:34 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Brawo Płock. Na co dzień jesteście mi obojętni ale dziś duży szacun za prawie zwycięstwo nad polskimi galaktycznymi. Bereszyński dziś dno. Cała Legia dno. Kibole Wisły - duży plus.

fritz - 2 grudnia 2016, 23:46:50 - *.centertel.pl
Sporting przyjedzie jak po swoje.

max - 3 grudnia 2016, 0:19:38 - *.11.103.251 (*.25.90.68)
i po kuponie

Zajmon - 3 grudnia 2016, 0:24:59 - *.146.166.223.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Pozdrawiam wszystkich ktorzy kpia z Legii bo przeciez o swoich marnych klubach nie maja co pisac hehr

askier - 3 grudnia 2016, 1:28:51 - *.play-internet.pl
Kaczmarek trochę pomieszał w składzie i wydaje się, że są tego dobre efekty. Jeszcze pozostaje się ogarnąć w ataku, bo w E-klasie pewne sytuacje trzeba zwyczajnie wykorzystywać. Najważniejsze, że ten najgorszy kryzys jest przełamywany. Teraz ino wygrać z Ruchem, że tak powiem 😆

wislak - 3 grudnia 2016, 1:33:47 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Brawo Wisełka! Super wynik, szczególnie ze było już 2:0 dla słoików! Arek Reca wraca do formy, dobrze Furman no i tez całkiem nieźle Stefan. Wielkie brawa dla Wisły i z Ruchem tylko 3 pkt!

lisiasty10 - 3 grudnia 2016, 2:26:04 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Do końca w pełni świadomy obstawiam , że Petrochemia będzie czarnym koniem tych rozgrywek.(Najlepsze ofensywne trio w Płocku funkcjonowało za czasu Peszkina , Pyrka oraz Gevorgyana ku woli ścisłości)

dujasz - 3 grudnia 2016, 2:29:51 - *.opera-mini.net (*.13.106.209)
miod na serce

Plocensis - 3 grudnia 2016, 5:34:30 - *.play-internet.pl
W moim sercu tylko Wisła-Petrochemia Płock

apol - 3 grudnia 2016, 6:30:10 - *.play-internet.pl
#akcja meczu i pozamiatane!!!

Tomek - 3 grudnia 2016, 7:27:58 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Czemu ta wiadomosc nie jest na niebiesko?
Legia bardzo slaba.
Miala wiele szczescia, ze nie przegrala 3-2.

bis - 3 grudnia 2016, 8:09:19 - *.146.168.176.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Derby Mazowsza -słuszny remis.Legia ratuje Wisłę. Grała prawie rezerwowym składem bo szykuje się na Sporting.

vader - 3 grudnia 2016, 8:24:46 - *.ssp.dialog.net.pl
Bravo Wisła! Urwaliście punkty pewnym siebie stolycznym cwaniakom. Pozdro z Głogowa

Miki - 3 grudnia 2016, 8:34:19 - *.2-4.cable.virginm.net
Sprawa jest taka zejak legia sedziego nie przekupi to nie wygra

BPG - 3 grudnia 2016, 9:03:12 - *.internetia.net.pl
Marzy mi się Legia w ósemce!,ale tej dolnej....

legia - 3 grudnia 2016, 9:05:18 - *.telpol.net.pl
Dlaczego jak legia nie wygrywa to nie jest na niebiesko ?

byd(l)ak - 3 grudnia 2016, 9:06:54 - *.play-internet.pl
stomil trafiony na trasie

wojciech - 3 grudnia 2016, 9:08:43 - *.136.58.4
Malarz asystuje! Wisła remisuje!!!

bis - 3 grudnia 2016, 9:11:19 - *.146.168.176.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Tytuł mógłby brzmieć: Płytka Wisła, ale nie do przebicia na przez Legię- na drugi brzeg.
Lub: Legia nie spławiła Wisły...itp.

lost - 3 grudnia 2016, 9:12:59 - *.dynamic-ww-12.vectranet.pl
Kante nie zagrwya Wisła nie wygrywa.

Rafi - 3 grudnia 2016, 9:19:48 - *.146.171.247.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Legia odpuscila mecz przed sportingiem i tyle w tym temacie.

lost - 3 grudnia 2016, 9:24:42 - *.dynamic-ww-12.vectranet.pl
Swoja droga zgoda Wisła i Stomil widać że ma sie bardzo dobrze.
W sumie nic dziwnego bo dużo historii ich łaczy. Pozdro dla Petry i Stomilu z Wawy i oby tak dalej!!!

Kolo - 3 grudnia 2016, 9:52:45 - *.146.80.133.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Dzieki za remis
Ale nic tu nie zmienia spółdzielnia K&k&M
do dymisji
Widać ze kasa musi sie zgadzać do p........u
W innym dobrze zarządzającym klubie juz Kaczmar by poleciał i jego Ala pomocnicy

zks - 3 grudnia 2016, 9:53:38 - *.146.173.79.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Bardzo dobry mecz w wykonaniu Wisełki. Teraz powinno być już z górki i trzeba szykować wszystkie siły na Ruch! Hej ZKS!

" - 3 grudnia 2016, 10:45:09 - *.146.171.247.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Bawia mnie te komentarze ze byl to bdb mecz wisly,Legia mecz odpuscila bo nasrawia sie na sporting i miliony za awans,jakby chciala to by wisle zgniotla 5:0.ale wazniejszy jest sporting a wisla i tak spadnie.

oponka - 3 grudnia 2016, 10:51:24 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Legia nawet slabego Plocka nie umie ograc taki Sporting rozwali ich marzenia o lidze europy i trzecim miejscu w grupie.

devlieger - 3 grudnia 2016, 11:31:30 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Nie rozumiem jednej rzeczy. Oglądam piłkę nożną od 15 lat. I 15 lat temu bramkarze łapali prawie każdą piłkę. Dzisiaj jest jakiś idiotyczny trend, żeby piąstkować co się da. Nawet najprostsze piłki wypluwają przed siebie. Przecież to co zrobił Malarz to był kryminał. Ta piłka to był jakiś balonik, wystarczyło ją nakryć dłońmi od góry i po kłopocie. Dołem nie miała prawa by przejść bo blokował ją ciałem. A co on zrobił? Zabawił się w siatkarza? A może udawał, że łapie gorącego ziemniaka? Przecież to wyglądało tak jakby on świadomie tę piłkę wyrzucił przed siebie. To nie wyglądało jak błąd techniczny tylko jak idiotyczna decyzja. Nie wiem kto tych bramkarzy dzisiaj szkoli - ale dawniej łapało się co się dało i nie dochodziło do takich kuriozów. Żenada po prostu.
Legia jeżeli chce o coś grać na wiosnę, to tak: Zakładając, że odejdzie Pazdan - potrzebuje 2 sensownych środkowych obrońców i do tego bramkarza. Bo Malarz pomimo niektórych interwencji na dobrym poziomie - często wpuszcza babole. Bramkarze na poziomie - mają być solidni przede wszystkim i nie przeszkadzać zespołowi. To tyle w kwestii defensywy - bo jest w opłakanym stanie.

Radinho19 - 3 grudnia 2016, 12:14:21 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Suepr mecz szczególnie w drugiej połowie w naszym wykonaniu. Dobre zmiany trenera Kaczmarka i mamy cenny punkt. Super doping. Oby tak dalej!

P - 3 grudnia 2016, 13:40:52 - *.dynamic.mm.pl
A mnie bawią słoiki, które piszą że legia odpuściła, bo we wtorek gra w LM. Zagraliście zawodnikami, którzy mogli w tym meczu zagrać, bo przypominam, że Rado czy Guilherme pauzowali za kartki.

123 - 3 grudnia 2016, 13:42:02 - *.162.c87.petrotel.pl
@" - dziękujemy za uwagę, kogo to interesuje czy Legiuni się nie chciało? Wynik idzie w świat, a o mały włos Legia nie przegrała z beniaminkiem na własnym stadionie. Wisła i tak spadnie? Skoro taki pewien jesteś na tyle kolejek przed końcem, to graj u bukmachera za grube $$.

W.Andzel - 3 grudnia 2016, 13:50:04 - *.centertel.pl
Brawo Legia, juz nie ma przegranych przed ligą mistrzów u siebie jak z Arka 1:3 -
a do tego strzela wiecej niz 1 gol (ze Slaskiem 0:0 , Jagielonia 1:1)
Mozna zalowac tylko , ze po awansie nie zainwestowala w kibicow i ma chyba najgorsza ochrone na swiecie .
Na staż do Olimpii nie jest za pozno, tam sie robi oprawy i bez zadnych ekscesow .
Mimo , ze brak calego stadionu .
Na Łazienkowskiej finansowe rozwiazanie jest - przy frekwencji 15 tys to za duze obciazenie dla klubu , ale 20 tys. to ponad 50 tys zł. wiecej .
A komplet trybun to okolo miliona kasy razem.
Raczej w wiekszosci ekstraklasy wola polowe na marne i dlatego nie uczestnicza w europejskiej wystawie . Polityka nieekonomiczna jak przyciąganie inwestorów w regionie . Ucierpią na tym samorządy , kiedy społeczność coraz bardziej światła.

romek - 3 grudnia 2016, 13:58:24 - *.160.125.47
brawo Wisła z Płocka wynik niemalże wszystkich cieszy bardzo ładnie

Paolo KKS - 3 grudnia 2016, 14:42:14 - *.centertel.pl
Jeśli komuś się wydawało, że Legia będzie do końca sezonu wygrywać wszystko jak leci po 4-5:0 to jest w wielkim błędzie. Moim zdaniem mimo 7 - kolejkowej dogrywki nie zdobędzie MP a o miejsce na pudle też będzie trudno.

Paolo KKS - 3 grudnia 2016, 14:57:12 - *.centertel.pl
Jeśli Legia odpuściła mecz przed Sportingiem to rozumiem że puknie Lizbończyków przynajmniej 8:0

kibiccc - 3 grudnia 2016, 15:19:09 - *.10.208.81
Teraz Leszek pojedzie z Jagą i podium

Kutno - 3 grudnia 2016, 15:44:39 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Na Mazowszu kibicowsko Legia musi zwrócić uwagę na Płock.Petra pokazała duży potencjał. Cieszy ze jest w tym województwie poważna siła antylegijna.

TAS - 3 grudnia 2016, 16:08:25 - *.class99.petrotel.pl
No Wisła ma swoj charakter. Nie wchoda w dupe Legi, Widzewowi czy ŁKS-owi jak wieksozść podobnych miast w promieniu 100-200 km.
Dla przykladu:
Radom = FC Legii
Włoclawek = FC ŁKS
Pozdro dla kibicow Petry z Sierpca, Kutna, Gostynina i okolic!!!!

kibic - 3 grudnia 2016, 16:30:18 - *.play-internet.pl
Krawaty próbował wygrać mecz najmiejszym nakładem sił i się zesrało
Brawo Wisła Płock na trybunach niezła ekipa

P - 3 grudnia 2016, 17:20:29 - *.dynamic.mm.pl
Magiera jakoś nie twierdzi, jak co niektóre słoiki, że oszczędzał zespół na LM: "- Nie chciałbym sytuacji, żebyśmy się oszczędzali i trzymali siły na kolejne spotkanie. Kiedyś miałem taką sytuację w juniorach. Trener chodził po szatni i mówił, że oszczędza siły. Na drugą połowę już nie wyszedł. Nie kalkuluję i nie chcę by robili to zawodnicy. To tanie usprawiedliwienie i ja go nie przyjmuję. Nie sądzę, byśmy w ten sposób myśleli na boisku. Chcieliśmy grać, strzelać bramki, ale nie wyszło."
"- Nie chcę mówić, że brakowało Gui i Rado, bo dostali czwartą żółtą kartkę i nie mogli wystąpić. Nie ma miejsca na usprawiedliwienie. Zagrali inni zawodnicy, którzy mieli okazję się pokazać. Hamalainen, grając na pozycji Rado, strzelił bramkę. Piłkarze walczyli o zwycięstwo."

Jankes - 3 grudnia 2016, 17:57:39 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Brawo Wisła.kante na kamczatke

Zaki - 3 grudnia 2016, 18:13:29 - *.dynamic-ww-07.vectranet.pl
Legii prowadząc 2:0 wydawało się widać, że Wisłę puknie lekko, łatwo i przyjemnie, a tu się okazało, że nie ma tak dobrze... I tak dobrze, że nie było jeszcze gorzej, bo w ostatniej akcji meczu Kante wyraźnie mógł lepiej zagrać.

LEO - 3 grudnia 2016, 18:55:22 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Tak Sportingu Legia nie zdobędzie

daro GKSa - 3 grudnia 2016, 19:28:01 - *.centertel.pl
bravo wisła tak trzymać szymiński ziomek trzym sie pzdr.

M.Kaczmare - 3 grudnia 2016, 20:13:35 - *.dynamic.mm.pl
Kruszewski ! Co z moim kontraktem? Zremisowalem na Legii to jakbym w Finale LM zagrał. Nie rób jaj bo znów pójdę się poskarżyć-wiesz komu......

on - 3 grudnia 2016, 20:18:08 - *.class99.petrotel.pl
Wisła oprócz pierwszych 20 minut to grała co najmniej na równi z Legia.
Tak jedziecie na Kante ale zobaczcie ze sam zrobil akcje mijajac Rzeźniczaka jak tyczke. Fakt ze zle podal do Furmana w dobrej sytuacji ktora sam wykreował i sam bylem na niego za to zły. Przyznajcie jednak ze inaczej sie oglada w Tv jak gra na żywo. Każdy z was kto gra w piłke nożna to wie o co chodzi. Kante to lux gość!! Jeżeli Wisla kupi rasowego napastnika to Kante i jego walka o pilke i utrzymanie jej bedzie kluczowe.
Sylwestrzak nie powinien tak sie zachowywać. To nie jest profesjonalne. Nie tak buduje sie drużyne!!!
Dla mnie Furman to jest gość. To jest profesjonalista w 100%. Powiedzial że szkoda ze Kante żle zagrał ale po prostu chyba mnie nie widzial. I ze mimo ze remis nie jest zly to i tak to moze byc za malo punktow bo grajac dobrze mozemy byc na ostatnim miejscu.
To jest gość z klasą!!!

ruski - 3 grudnia 2016, 21:27:30 - *.ennet.pl
to ta legia co wg gwiazdorow jest "poziom wyżej od reszty" ?

www - 3 grudnia 2016, 22:38:17 - *.146.172.115.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Wielu sie zastanawia dlaczego Petrochemia albo Wisła, mało kto wie , że kibice Petry vel Wisły to byl jeszcze na początku lat 90 tych FC Widzewa, jeszcze przez całe lata 90 te byli zgodą dopóki RTS nie zrwał wszystkich zgód min z bylym FC z Plocka a także ze Stalą Rzeszów, Stilonem Gorzów i Chrobrym Głogów i KKS Kalisz.

@www - 3 grudnia 2016, 23:46:10 - *.class99.petrotel.pl
Tak. Dokładnie. 5 osób pojechalo na mecz Widzewa w latach 80.
Człowieku wiem że zżera cie zazdorść że na Legie przyjechało wiecej kibiców z Płocka niż chodzi teraz kibiców na 4 ligowy nędzny Widzew.
Specjalnie dla ciebie cytat z portalu:
"Legia Warszawa, piłkarski mistrz Polski 2013, rozpoczyna nową kampanię reklamową, poprzez którą chce zachęcić łodzian do kibicowania stołecznemu zespołowi."
Dla mnie cała Łódź to jeden wielki dramat. Zapomniane miasto.
Z reszta cytat z jednego z portali:
Za Widzew był w stanie zabić. "Za pieniądze przeznaczone na pogrzeb matki spędził noc z prostytutką. Pokonał go alkohol. Nadzieja przyszła, kiedy był na samym dnie."
Jeżdża z Elanami, Ruchami, Rekinami i innymi przydupasami. Sami g.. znaczą jak na takie wielkie miasto.

autor - 4 grudnia 2016, 1:23:47 - *.074.c90.petrotel.pl
Grając cały mecz bez prawego skrzydła, bo Wlazło nic nie dawał w ofensywie, a w defensywie też nie nadążał, a na dodatek oczywiście bez napastnika (tak jak i cała rundę), to wynik jest naprawdę bardzo dobry. Wielka szkoda ostatniej akcji meczu, ale dotrzymywaliśmy kroku rozpędzonej Legii. W przerwie zimowej 3 konkretnych nowych zawodników i spokojnie się utrzymamy w środku tabeli. Czy mamy opcję pierwokupu Furmana? Coraz lepiej Kriwiec i Reca. Mam nadzieję, że z Ruchem Wlazło zagra w środku z Furmanem, a na prawym skrzydle zagra Mereba lub Kun. Kante jakby grał na 10 przy dobrym i skutecznym napastniku to byłby rewelacją ekstraklasy.

Kol - 4 grudnia 2016, 9:57:59 - *.146.80.133.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Juz lizusy sie uaktywniają
Ten grał dobrze ,ten za wolny , Reca wraca do formy itd
Czekam meczu z Ruchem

pol - 4 grudnia 2016, 10:34:26 - *.class99.petrotel.pl
Sywestrzak robił sceny po meczu jak w tv show!!
A paradoskalnie powinna to być ostatnio osoba ktora wypomina cos Kante. A to z dwoch powodów:
- Sylwestrzakowi wpadla pilka pod nogi po strzale glowa Kante!! Dzieki Kante zdobyl gola choc za duoz nie musial robić.
- W ostatniej akcji meczu Kante sam wypracował akcje i mogl zwyczajnie nie zauważyć kolegi bedąc w ostrym biegu.
Furman to zorzumial choc to on wlasnie nie otrzymal piki.
Jak kupią rasowego napadziora to bedize mial duzo pozytku z Kante.

fan Wisła - 4 grudnia 2016, 10:58:21 - *.154.70.0
Super wynik !! Ale to nie znaczy,że znowu będziemy Kaczmarka nosić na rękach !!!
K-K-M : WOOOON !!!!!!

zks - 4 grudnia 2016, 11:30:24 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
do kol
Idz do kepiniaka eksperta od piwka

Neutral60 - 4 grudnia 2016, 12:40:09 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Nawet sędziowanie dla legii (szczególnie widoczne w pierwszej połowie)nic a nic nie pomogło .Szkoda egoistycznego zachowania Kante bo mogły być 3 punkty dla Orlenowców w ostatniej akcji meczu .legia słabiutka (braki kondycyjne i kiepskie przygotowanie fizyczne) !!!!Na każdym kroku piłkarze z "L" żebrali u sędziego o rzuty wolne i karne(Śmieszne padalina).Przy bramce Judasza z Finlandii wspaniałe padalino pokazał król spalonych i padalin nikolić !!!!Uśmiać się można nad naiwnością i niskim poziomem inteligencji tego kopacza. Hitem tego meczu było staranowanie liniowego przez mającego ogromne trudności z koordynacją ruchową tego piłkarza o Rubensowskich kształtach. Sporting szybko upokorzy piłkarzy z łazienkowej i sprowadzi ich na ziemię(do realu).

wislak - 4 grudnia 2016, 20:22:09 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Wisła mocna siła antylegijna na Mazowszu i z każdym meczem rośnie w siłę. Bardzo dobrze i juz widać coraz więcej osób na meczach w Płocku z Kutna, Włocławka czy Płońska. Pozdro i super wynik!

@wislak - 5 grudnia 2016, 10:02:14 - *.itsa.net.pl
Potwierdzam

@Neutral60 - 5 grudnia 2016, 16:21:14 - *.59.177.126
A jak Twoj Lech Neutralu hihi

@wislak - 5 grudnia 2016, 16:23:56 - *.59.177.126
Mistrzu drogi od kiedy Kutno I Wloclawek sa w mazowieckim? Mistrzu zloty jedynie Plonsk trafiles.
Geograf z ciebie slaby misiu pysiu

@@wislak - 5 grudnia 2016, 18:53:00 - *.dynamic-ww-12.vectranet.pl
To nie z niego geograf jest słaby tylko ty masz problemy z czytaniem.
Napisał ze Wisła jest mocna sila antylegijna na Mazowszu. Pisał tez że coraz wiecej osob jest ma meczach Wisły z innych miast ale nie sa z Mazowsza.
A tak prawde mowiac to ani czytac nie umiesz i geograf z ciebie słaby mysiu pysiu, bo Mazowsze to nie Mazowieckie.
"Mimo że województwo mazowieckie jest często określane jako Mazowsze, nie jest nim w całości. "