15 lutego 2017, 22:35:49 - bartekwr9
LM: Gol Roberta Lewandowskiego

Robert Lewandowski strzelił gola dla Bayernu w wygranym 5-1 (1-1) pierwszym meczu 1/8 finału Ligi Mistrzów z Arsenalem. Była to jego szósta bramka w obecnej edycji Ligi Mistrzów. Polak dodatkowo asystował przy trzeciej bramce dla swojego zespołu.

15 lutego 2017, 20:45 - Monachium (Allianz Arena)
FC Bayern München 5-1 Arsenal FC
Arjen Robben 11, Robert Lewandowski 53, Thiago Alcântara 56, 63, Thomas Müller 88 - Alexis Sánchez 30

żółte kartki: Mats Hummels, Philipp Lahm - Shkodran Mustafi, Alexis Sánchez, Granit Xhaka.

sędziował: Milorad Mažić (Serbia).
widzów: 70 000.

W 30. minucie Alexis Sánchez (Arsenal) nie wykorzystał rzutu karnego (Manuel Neuer obronił).

Lewandowski grał do 86. minuty, kiedy został zmieniony przez Thomasa Müllera.

Spotkanie rewanżowe zostanie rozegrane 7 marca o 20:45 w Londynie.

Liga Mistrzów 2016/2017

michał - 15 lutego 2017, 22:37:52 - *.96.137.227.neoplus.adsl.tpnet.pl
Ładna asysta.

qwe - 15 lutego 2017, 22:38:30 - *.dynamic.chello.pl
Brexit we wszystkim w Angli

Wiesław - 15 lutego 2017, 22:38:58 - *.leczyca.vectranet.pl
Wczorajsze wyniki w LM były wspaniałe Benfica i PSG wygrały dziś wyniki beznadziejne.

kolo - 15 lutego 2017, 22:44:10 - *.uznam.net.pl
Pognać w końcu tego nieudacznika z Arsenalu - czysta kpina trzymanie tego ćwoka.

Znany - 15 lutego 2017, 22:47:10 - *.adsl.inetia.pl
Moim Zdaniem Arsenal miał szansę tutaj coś więcej wywieźć a nie taką klęskę przy 1:1 była sytuacja pod koniec I Połowy i na początku II ale ekipa z Londynu chyba się przestraszyła prowadzenia w Monachium a Bayern takiej sytuacji nie wypuścił a potem po zejściu Koscielnego całkowicie się rozsypał cóż można mówić o szóstym kolejnym ćwierćfinale dla Bawarczyków zaś dla Arsenalu szykuję się siódmy kolejny raz odpadnięcie w 1/8 finału

vds - 15 lutego 2017, 22:52:53 - *.dynamic.chello.pl
Jak tylko zszedł Kościelny a wszedł Gabriel to się w obronie zrobiła wyrwa, i było po meczu. Gabriel tokopacz na III ligę a nie na Ligę Mistrzów. Lewus 5 razy próbował wymusić karnego!

:) - 15 lutego 2017, 22:56:03 - *.euro-net.pl
a śmiali się że Legia dużo traciła a tu takie wyniki 4:0, 5:1, 3:1

Michaś - 15 lutego 2017, 23:01:39 - *.146.167.103.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Takie drużyny jak Barca i Arsenal nie powinny w ogóle grać w Lidze Mistrzów. xD

Suseł - 15 lutego 2017, 23:10:37 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Kto w ogóle dopuszcza tak słabe drużyny do rozgrywek? Skandal!

Suseł - 15 lutego 2017, 23:18:03 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Jedna wiara, jeden klub, jedna ósma aż po grób!

dd - 15 lutego 2017, 23:20:22 - *.polkowice.vectranet.pl
No rzeczywiście 3:1 to gigantyczna porażka, prawdziwy pogrom hehe.

Suseł - 15 lutego 2017, 23:24:02 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Kolejny eurowp*erdol drużyny z"najlepszej i najbardziej przereklamowanej ligi świata" hehe.

tellchar - 16 lutego 2017, 0:19:03 - *.adsl.inetia.pl
@Suseł - masz na myśli Barcelonę?

BastiFanta - 16 lutego 2017, 0:24:31 - *.dynamic.mm.pl
Bramka głową + asysta piętą = klasa światowa. Szkoda, że Lewy karnego zrobił dla Arsenalu, ale grał bardzo dobrze.

Krzyś - 16 lutego 2017, 0:55:48 - *.adsl-surfen.hetnet.nl
Przecież Robert nie sprokurował tego karnego. To z tym sędzią było naprawdę coś nie tak. Gafa za gafą. Zaczęło się już od momentu, kiedy pozwolił wziąć piłkę dziewczynce którą wyprowadził. On wogóle był jakiś nieobecny. We wspomnianej akcji Robert był atakowany od tyłu nakładką.

Rob - 16 lutego 2017, 6:35:25 - *.146.144.237.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Wielki, Wielki Bayern, Wielkie, Wielkie Monachium!

KCH - 16 lutego 2017, 8:38:32 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Ten mecz to kolejny przykład że niektórzy dużo bardziej mobilizują się na Ligę Mistrzów niż na rozgrywki krajowe.

irek - 16 lutego 2017, 10:33:11 - *.internetdsl.tpnet.pl
ale jak super zagrał zieliński prawdziwy kreator gry piłka mu sie kleiła do nogi ah te przerzuty , jak to mówili bardziej artysta niz piłkarz , wczoraj to udowodnił ........, chyab jest lepiej wyszkolony technicznie od Lewandowskiego .....

LEO - 16 lutego 2017, 18:02:05 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Fajny gol i asysta
Brawo Robert

Encykloped - 3 marca 2017, 13:15:05 - *.10.204.247
Lewandowski strzela bardzo dużo goli. To jest dobry, bramkostrzelny zawodnik obecnie reprezentujący barwy Bayern Monachium.