7 marca 2017, 22:35:28 - bartekwr9
LM: Gol Roberta Lewandowskiego

Robert Lewandowski strzelił gola dla Bayernu w wygranym 5-1 (0-1) rewanżowym meczu 1/8 finału Ligi Mistrzów z Arsenalem. Była to jego siódma bramka w obecnej edycji Ligi Mistrzów. Rzut karny dla Bayernu został podyktowany za faul na Polaku.

7 marca 2017, 20:45 - Londyn (Emirates Stadium)
Arsenal FC 1-5 FC Bayern München
Theo Walcott 20 - Robert Lewandowski 55 (k), Arjen Robben 68, Douglas Costa 78, Arturo Vidal 80, 85

żółte kartki: Theo Walcott, Alex Oxlade-Chamberlain, Granit Xhaka - David Alaba, Javi Martínez.
czerwona kartka: Laurent Koscielny (54. minuta, Arsenal, za faul taktyczny).

sędziował: Anastássios Sidirópoulos (Grecja).
widzów: 59 911.

Lewandowski rozegrał cały mecz.

Bayern w pierwszym meczu wygrał 5-1 i wywalczył awans do ćwierćfinału Ligi Mistrzów.

Liga Mistrzów 2016/2017

siwewłosy - 7 marca 2017, 22:36:24 - *.dynamic-ww-11.vectranet.pl
pojechałem z dziadkiem na mecz, a dziadek zapił.

g - 7 marca 2017, 22:36:26 - *.eaw.com.pl
Arsenal widać gra powtarzalnie

wichura - 7 marca 2017, 22:42:19 - *.146.69.9.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Gol... Ale powinno być ich 5 lub 6! Tyle, co Lewy dziś zmarnował, to się w głowie nie mieści! Ale to w sumie tylko sparing był ;)

Mądry - 7 marca 2017, 22:47:05 - *.166.131.92
Wszyscy dzisiaj strzelali a lewus z karnego, bo przecież inaczej by nie strzelił. Słaby mecz w jego wykonaniu i swoje 5 minut ma już chyba dawno za sobą.

Boooyah - 7 marca 2017, 22:49:23 - *.147.48.144
@madry
Okej, a ty swoich 5ciu minut nie miałeś i nigdy mieć nie będziesz ;)
Brawo Lewy!

STULEJKA - 7 marca 2017, 22:49:27 - *.rdsnet.ro
Lewandowski zmarnowal kilka setek. Najslabszy na boisku z graczy Bayernu

Michaś - 7 marca 2017, 22:55:15 - *.146.1.215.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Legia straciła 14 goli w dwumeczu z niemiecką drużyną, a Arsenal - 10. Czyli wstydu nie ma skoro nawet przedstawiciel podobno najlepszej ligi świata traci dwucyfrową liczbę goli, takie rzeczy po prostu się zdarzają.

Mądry - 7 marca 2017, 22:56:33 - *.dynamic.gprs.plus.pl
NIE podszywaj się...ale fakt.

a - 7 marca 2017, 22:57:37 - *.146.8.39.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Żal było patrzeć na ten Arsenal po czerwonej kartce.
I żal - albo raczej nuda i marnowanie czasu, na czytanie wciąż tych samych bździn różnych s/rajtków o "najsłabszym Lewandowskim" w każdym meczu.

jas - 7 marca 2017, 22:59:45 - *.uznam.net.pl
Dziwny ten Arsenal

futbolista - 8 marca 2017, 0:04:13 - *.bois.qwest.net
teraz miejmy nadzieje,ze za ciosem pojda kraje UE i ustrzeli takze pan D.Tusk,na zlosc zywym !!

dziadeksiw - 8 marca 2017, 1:32:38 - *.dynamic.kabel-deutschland.de
Niestety zawiodłem wnuczka. Zapiłem pałe i na kacu zamiast kupić bilet do Londynu kupiłem do Lądka Zdój.

a - 8 marca 2017, 2:49:10 - *.146.8.39.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Bo Londyn to w Anglii jest - trza było sprawdzić na mapie.

bo NIE - 8 marca 2017, 7:33:00 - *.222.75.194.dyn.plus.net
no to kto nastepny do golenia ?

geo573 - 8 marca 2017, 7:47:24 - *.146.133.167.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
A propos jaka drużyna gra w Lądku-Zdroju,najstarszym uzdrowisku na terenie należącym do Polski?

z - 8 marca 2017, 8:34:10 - *.adsl.inetia.pl
a niby te dobre kluby cos mowily ze kluby z Polski i podobnych krajow nie powinny grac w LM bo po co wygrywac 5-1 czy 4-0 w takim razie Arsenal i angielskie kluby tez nie powinny skoro sa slabe

Mądry - 8 marca 2017, 8:50:08 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
czemu sie podemnie wszyscy podszywają

Mądry - 8 marca 2017, 8:58:19 - *.etop.pl
@Mądry powyżej, jeśli się nie przestaniesz podszywać to zgłaszam do prokuratury, kradzież tożsamości to przestępstwo jakbyś nie wiedział!

Głupi - 8 marca 2017, 9:29:21 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Mądry przedemną dobrze mówi

Mądry - 8 marca 2017, 9:40:38 - *.class100.petrotel.pl
Psze pani! Wsyscy sie pode mnie podsywaja, zgłasam to do phokuratury.

Mądrzejszy - 8 marca 2017, 9:51:11 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Pseudomin na 90minut nie jest tożsamością więc nie podlega Ust. o ochronie danych osobowych.
Natomiast a 188.146.8.39. jesteś chyba za młody, że nie wiesz, że "Nie ma takiego miasta, jak Londyn. Jest Lądek, Lądek Zdrój.
@geo573 - KS Trojan, wałbrzyska A-klasa

d - 8 marca 2017, 9:59:33 - *.110-244-81.adsl-dyn.isp.belgacom.be
wedlug 90minut, KS Trojan aktualnie nie bierze udizalu w zadnych rozgrywkach. Wycofal sie z ligi w poprzednim sezonie z powodu "nieskompletowania skladu"
Milego dnia dla wszystkich...

irek - 8 marca 2017, 10:37:42 - *.internetdsl.tpnet.pl
a jak wspaniale grał Piotr Zieliński nowy Iniesta jak pisali niektórzy hahhaa dostał 15 minut , ten wspaniale wyszkolony zawodnik

Marcin - 8 marca 2017, 11:06:44 - *.dynamic.mm.pl
Z ladka Zdroju to był pewien niedorobiony koleś, co przyjechał robić karierę do wisbech ,był niski gruby i chciał grać w lidze angielskiej ,bramkarzem był marnym,kumplem tez

kibic - 8 marca 2017, 13:06:23 - *.interblock.pl
Zieliński ten geniusz? Te 70 mln na boisku dostał do gry ogony gdy już było wszystko roztrzygnięte.. taka z niego gwiazda.. niech dalej media o nim trąbią. A wkrótce wyląduje na ławie na dobre i bedzie wchodził po 10 minut i się skończą bajki o gwiezdzie. A druga gwiazda jeszcze nie strzeliła gola i prędko nie strzeli. Ten drugi Higuain wg mediów dostaje tak samo jak jego kolega odpady gdy już wszystko jest wyjaśnione.. a poza tym wczoraj nie było ich widać na boisku nawet jak weszli, nie wiem czy piłkę dotkneli.. dlatego pompujcie dalej o gwiazdach i 70 milionach.. Zieliński pokazał ile jest wart w 1-szym meczu z Realem. Milik po kontuzji też nic nie wnosi..

Rdm1987 - 8 marca 2017, 13:49:02 - *.web.vodafone.de
Ale wy jesteście wszyscy poje..ni !!! Tylko chora antypatia ! Zamiast się cieszyć i kibicować naszym zawodnika to tylko czekacie jak Hieny aby któryś słabiej zagrał by mieć się do wartosciowac
A weź jeden z drugim się do uprawiania jakiegoś sportu i sam siebie oceniaj !! A nie pewnie jesteście super przed kompem i tv .

LEO - 8 marca 2017, 15:51:57 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Tak słabego Arsenalu dawno nie widziałem ale Robert zrobił swoje

qwe - 8 marca 2017, 16:20:17 - *.dynamic.chello.pl
Arsenal zagrał na poziomie angielskim

Klondike - 9 marca 2017, 0:36:12 - *.247.245.15
Gdyby Lewandowski otrzymywal tyle pilek w trakcie meczu ile Aubameyang otrzymuje to by prowadzil w Bundeslidze przynajmniej z 30-toma bramkami . .. W Bayernie graja wybitni samolubi, ..a Roben to ma sie przekreca z bolu, ze Lewandowski wyprzedza go az 11-nastoma bramkami, ( w jednym z wywiadow powiedzial, ze Lewandowski strzela gole, bo T. Muller sciaga na siebie obroncow i tym samym robi mu miejsce, .. tylko ze Muller w wiekszosci grzeje lawe, a czasami trener daje mu szanse gry na pozycji srodkowego napastnika i wowczas Lewy jest rezerwowym ) .. Prawdopodobnie Lewandowski przejdzie do Realu Madryt w miejsce Benzemy !!!

Adi - 9 marca 2017, 1:14:08 - *.adsl.inetia.pl
Postrzelali sobie do kaczek z przereklamowanej ligi angislkiej... Gdzie jej tam do hiszpańskiej i niemieckiej - nie ta klasa!

Pacan - 9 marca 2017, 15:04:04 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Ciekawe, czy ten śmieszny gość (Sergio Ramos), który źle życzył Barsie, mógł dobrze spać w nocy na myśl o tym, że BARCA gra dalej! Mam nadzieję, że teraz wszystko się obróci przeciwko Realowi, a Ramos jeszcze gorzko pożałuje tego, co powiedział... Niech teraz LM wygra ktokolwiek, tylko nie ten Real, bo znów będą "gwiazdki" chodzić z głowami w "chmurach"...