31 marca 2017, 22:22:21 - dyrovski
Zadyszka Lecha

W drugim piątkowym spotkaniu 27. kolejki Lotto Ekstraklasy Wisła Kraków zremisowała u siebie z Lechem Poznań 0-0. Dla gości był to drugi bezbramkowy remis z rzędu. "Kolejorz" zrównał się liczbą punktów z liderującą Jagiellonią Białystok, która swój mecz rozegra w niedzielę.

Pierwsze zagrożenie pod bramką Lecha miało miejsce w 4. minucie, kiedy to Semir Štilić dośrodkował z rzutu rożnego, a strzał na bramkę zdołał oddać Arkadiusz Głowacki. Parę chwil później w podobnej sytuacji znaleźli się piłkarze "Kolejorza", jednak i tym razem piłka nie znalazła drogi do siatki. W 8. minucie Rafał Boguski znalazł się w dobrej sytuacji bramkowej po podaniu Štilicia, ale nie opanował futbolówki na tyle dobrze, aby zagrozić bramce strzeżonej przez Matúša Putnockiego. Dwanaście minut później piłkarze Wisły w wyniku nieporozumienia sprezentowali Lechowi rzut rożny, po którym Maciej Gajos oddał strzał na bramkę, lecz Łukasz Załuska wyszedł cało z opresji. W drugim kwadransie gry tempo spotkania nieco spadło, a obie ekipy grały dość zachowawczo, sporadycznie zagrażając bramce rywala. W 42. minucie zakotłowało się pod bramką Lecha. Patryk Małecki zagrał piłkę do Boguskiego, który jednak oddał bardzo niecelny strzał nad bramką.

Druga połowa rozpoczęła się od mocnego strzału z dalszej odległości Abdula Aziza Tetteha, z którego obroną poradził sobie Załuska. W 59. minucie próbę sprzed pola karnego podjął Radosław Majewski, ale ponownie pewnie interweniował bramkarz Wisły. Gospodarze odpowiedzieli w 68. minucie - futbolówka po wybiciu Tomasza Kędziory spadła pod nogi Małeckiego, a ten przyjął piłkę i oddał strzał, lecz nie udało mu się trafić w bramkę. W 80. minucie mocno i niecelnie uderzył Petar Brlek. Pięć minut później Darko Jevtić zacentrował z lewej strony boiska, a z bliska instynktowny strzał oddał Nicki Bille Nielsen, ale piłka poleciała nad poprzeczką.

31 marca 2017, 20:30 - Kraków (Stadion Miejski)
Wisła Kraków 0-0 Lech Poznań

Wisła: 24. Łukasz Załuska - 19. Tomasz Cywka, 6. Arkadiusz Głowacki, 32. Iván González, 4. Maciej Sadlok - 9. Rafał Boguski (84, 17. Jakub Bartosz), 29. Krzysztof Mączyński, 21. Petar Brlek, 18. Semir Štilić (70, 7. Pol Llonch), 88. Patryk Małecki - 23. Paweł Brożek (61, 14. Zdeněk Ondrášek).

Lech: 30. Matúš Putnocký - 4. Tomasz Kędziora, 35. Jan Bednarek, 3. Lasse Nielsen, 22. Wołodymyr Kostewycz - 17. Maciej Makuszewski (79, 8. Szymon Pawłowski), 55. Abdul Aziz Tetteh, 14. Maciej Gajos, 86. Radosław Majewski (66, 18. Mihai Răduț), 10. Darko Jevtić - 11. Marcin Robak (70, 19. Nicki Bille Nielsen).

kaba - 31 marca 2017, 22:23:47 - *.dynamic.chello.pl
kibice Wisły słabo, dawali radę przez 20 min. później Lech i Craxa dobrze słyszalni

barti - 31 marca 2017, 22:24:13 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Szybki Bille Wisła zero gry w drugiej połowie lech z gry lepszy ale nie skuteczny Załuska ratował Wisłe

Janek - 31 marca 2017, 22:26:02 - *.dip0.t-ipconnect.de
94 minuty gry i Wisla oddala 0 celnych strzalow, brawo TY

Baca - 31 marca 2017, 22:26:36 - *.bb.sky.com
Ach te ligowe klasyki, napinka przed meczem a potem kopanina i piłkarskie szachy

tsw1906 - 31 marca 2017, 22:28:18 - *.centertel.pl
Mecz bez polotu, najważniejsze że Twierdza przy R22 obroniona ;)

@barti - 31 marca 2017, 22:28:23 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Hehe Załuska ratował Wisłe?? barti co brałeś lub jaki mecz oglądałeś?? Zarówno Lech jak i Wisła bez 100% okazji na bramkę. Nie ma mowy, żeby któryś z bramkarzu uratował wynik

gf - 31 marca 2017, 22:34:15 - *.173.33.220.tesatnet.pl
W serio z ta zadyszka? Łęczna zagrała najlepiej ze wszystkich dotychczasowych rywali Lecha dzisiaj ciężki teren na Wiśle a za chwile kolejny ciężki mecz z Legia poprzedzonym meczem z Pogonią w PP. Tak się terminarz ułożył i tyle.

bis - 31 marca 2017, 22:44:41 - *.146.73.10.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Norma wyrobiona czyli hit E-klapy wykonany w stylu znanym i widocznym...

Widzew - 31 marca 2017, 22:58:47 - *.146.66.212.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
RTS Bałuty!!!

sgd - 31 marca 2017, 23:04:17 - *.205.27.1
Zadyszka Lecha? a może inteligentna gra Wisły, która wypunktowała rywala. Co to za tytuł newsa? czemu z góry faworyzujecie Lecha? Zadyszka Lecha.. bo wielki Lech nie mógl pokonać tej slabej Wisły więc usprawiedliwiający tytuł.

gds - 31 marca 2017, 23:12:55 - *.255.235.111
@sdg prawda jest, ze wisla to ligowy sredniak i nic po za tym. nie oszukuj sie.

TsW - 31 marca 2017, 23:23:04 - *.dip0.t-ipconnect.de
WisŁączki to ligowy średnia tak to prawda ale pnie się do góry i wszystko idzie w dobrym kierunku niestety twój faworyt to też ligowy średniak który ma już zadyszkę i lepiej nie bedzie

lucek - 31 marca 2017, 23:37:53 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
druzyna która myśli o pucharach bez strzału w światło bramki przez 90 minut ŻENADA

gds - 31 marca 2017, 23:41:27 - *.255.235.111
jak dla mnie to oba te kluby moga zleciec z ligi, wiec pudlo kolezko. Warszawa mnie tez nie grzeje, choc mysle ze legia wygra lige.

JW - 31 marca 2017, 23:43:13 - *.146.7.129.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Na koniec sezonu mistrzem Lech lub Legia trzecia Wisła, spadek Łęczna i Piast Puchar Arka

Zajmon - 31 marca 2017, 23:49:41 - *.146.74.27.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Jw
Co do spadku tez tak chce piast i Łęczna w dół
Awans Gieksa i Miedź

Zajmon - 31 marca 2017, 23:54:48 - *.146.74.27.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Tez bym chciał Wisły w pucharach ale jak tracą punkty to może ich braknac na korzyść głupiej Jagi

KCH - 1 kwietnia 2017, 0:00:04 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Ten mecz to jakiś dramat był. Kolejna kopanina dobitnie pokazująca gdzie kibiców mają piłkarzyki. Bezładne 90 minut przebijania piłki z jednej na drugą. Tylko kibice dopisali pojawiając się (niemal?) w komplecie. Nie dziwmy się potem że jesteśmy tam gdzie jesteśmy w piłce klubowej po takich meczach.

Nikt - 1 kwietnia 2017, 0:18:01 - *.146.71.50.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
I się skończyło czyli wszystki wraca do normy...może za rok kto wie...

wisełka - 1 kwietnia 2017, 0:52:13 - *.beskidmedia.pl
Panowie, troszkę z innej beczki. Co to się działo od Cholerzyna? Pełno policji, wiele poznańskich rejestracji cz też nagrywanie samochodów przez funkcjonariuszy. Korek niemiłosierny. Czyt to możliwe, że chcieli utrudnić kibicom dotarcie na stadion?

BI - 1 kwietnia 2017, 0:52:52 - *.centertel.pl
Zadyszka Lecha, ale to we Wrocławiu padło więcej goli. I bede to przypominał Mogielowi do znudzenia.

Arek - 1 kwietnia 2017, 0:57:09 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Ale syf! A ten Gajos, czy jak on tam, to powinien polecieć po tym faulu na Mączyńskim.

Ted - 1 kwietnia 2017, 7:56:30 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Oj wy krzykacze i pieniacze. Wiadomo, że pierwsza czwórka już jest ustalona, jedynym problemem ich kolejność. Prawdziwe walka rozpocznie się w drugiej fazie rozgrywek. Tak to stety/niestety zostało wykombinowane/zorganizowane Co do "słabości" Lecha, no wypada każdemu życzyć tak "słabej" serii czyli ile porażek zaliczył Lech w tej rundzie
Aha, prawdziwą wartość Lecha będzie można zobaczyć w meczu z Legią w Poznaniu. To może być mecz o majstra.

znawca - 1 kwietnia 2017, 8:45:28 - *.170.203.241
Można wiedzieć co robi Gumny w pierwszej lidze?Wczoraj oglądałem mecz Podbeskidzia i Kędziora to się przy nim chowa.Nigdy tego nie zrozumiem,jesteśmy jedynym chyba krajem na świecie co nie stawia na swoich chłopaków.

luka - 1 kwietnia 2017, 8:55:49 - *.centertel.pl
Nie było sędziego Marciniaka to Lech nie wygrał!A najlepsze jest to że Szymon Marciniak poprowadzi w ten weekend mecz w IV lidze:Tomasowia-Chałmianka!

SG 1945P - 1 kwietnia 2017, 9:05:20 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
@JW - spadek to Nieciecza oraz Cracovia,a puchar dla
Lecha.

Lech - 1 kwietnia 2017, 9:05:21 - *.151.71.237
W Pakości Tylko KKS Lech Poznań!!!!

Polo - 1 kwietnia 2017, 9:16:51 - *.146.129.70.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
I Lech ma nas reprezentowac w pucharach???dramatyczny poziom ligi,nie mamy kogo wystawic w pucharach,wszyscy odpadna w rundzie przedwstepnej.w polskiej lidze nie mamy napastnikow.

zamerhof - 1 kwietnia 2017, 10:05:35 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Mizeria Lecha zmeczony zaczyna byc.Wisla odbudowana po przyjsciu sponsora.

? - 1 kwietnia 2017, 10:33:35 - *.173.33.220.tesatnet.pl
Nie wiem czy kibice pozostałych klubów z czołowej czwórki zauważyli ze ich drużyny z Krakowa wyjeżdżały z porażkami albo remisem.

rafalski - 1 kwietnia 2017, 12:11:25 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Dobry żywy mecz zwłaszcza w II połowie Brakowało tylko goli Świetny doping kibiców!

Edzio - 1 kwietnia 2017, 13:00:11 - *.58.14.152
3 razy przysnalem, juz wole ogladac mecze i walke z 2 ligi

kONE - 1 kwietnia 2017, 14:01:21 - *.dynamic.mm.pl
LEGIA dziś 3 punkty i będzie OKey ;)

Jagafan - 1 kwietnia 2017, 17:41:28 - *.play-internet.pl
Lech niestety gra syf, Wisła stara się podnieść, Jaga dziś 3 punkciory i znowu będzie płacz

LEO - 1 kwietnia 2017, 20:51:42 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
A Zapowiadało się dobrze

bumar - 1 kwietnia 2017, 21:44:52 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Warta 1912 RODOWICI OI !!!!

OE - 2 kwietnia 2017, 17:03:11 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Probierz nie zapomnij pogratulowac Lechowi mistrzostwa Polski i PP.Prosze cie rób to przed kazdym meczem .