u44 - 8 kwietnia 2017, 16:59:37 - *.dynamic-ww-10.vectranet.pl

omg - 8 kwietnia 2017, 16:59:55 - *.internetunion.pl
człowieku, w Niepołomicach mają lepszy stadion niż połowa 1 ligi...

zigi - 8 kwietnia 2017, 17:14:49 - *.63.202.152

Zzz@gmail. - 8 kwietnia 2017, 17:23:20 - *.play-internet.pl
Dobrze, gonic radomiaka mieli 10 punktow przewagi a teraz 3 i nawet barazu nie bedzie hahahah

u44 - 8 kwietnia 2017, 17:26:16 - *.dynamic-ww-10.vectranet.pl
Po co to podniecenie od niektórych? Po prostu coraz bardziej widać że Puszcza chce wejść do 1 Ligi, A Radomiak nie chce wejść do 1 Ligi.

puscak - 8 kwietnia 2017, 17:26:30 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Wynik wynikiem ale z taką grą to nie ma sie co pchać do I ligi. Padaka padaka i jeszcze raz padaka oglądać sie nie da. To są męczarnie a gra. Panu Tułaczowi trzeba jak najszybciej podziękować.

p - 8 kwietnia 2017, 17:27:15 - *.opera-mini.net (*.41.224.184)
troche to chyba dziwne jak puszcza praktycznie w kazdym wiosennym meczu zwycięską bramke zdobywa w samej koncówce

posejdon - 8 kwietnia 2017, 17:29:14 - *.radom.k.pl
Liczka czas wracać do Ostrawy, to nie jest przypadek, mieć 9 pkt przewagi a po 6 meczach tracić 3 pkt??? Panie Stempniewski ratuj pan nowym trenerem, boś pan sprzedawał karnety na mecze z napisem "Karnet do 1 ligi",czuje się oszukany....

Broniarz - 8 kwietnia 2017, 17:32:14 - *.play-internet.pl
Wielkie święto w Radomiu rumuniaki zostają w drugiej lidze a za rok spadek.Zaraz tu wylew zielonych duchów że wszyscy wygrywają tylko nasz biedny rumuniak się zaciął na 4tym miejscu a za kolejke będziemy na piątym i po awansie

Żaba - 8 kwietnia 2017, 17:33:32 - *.dynamic.mm.pl
Żeby Radomiak liczył sie w grze po awans Raków musi wygrać z Puszcza za tydzień a Odra Siarkę. Także liderzy grają pod innych.

Rdm1910 - 8 kwietnia 2017, 17:57:03 - *.dynamic-ww-06.vectranet.pl
Jeżeli Radomiak nie awansuje to poprostu na to nie zasługuje i tyle. Po co się spinac jak Broniarz!

haha - 8 kwietnia 2017, 18:10:36 - *.38.130.69
dziecko Bronki hula po necie a jego drużyna rozgrywa mecz ligowy w Radomiu od 17 -ej .haha mama nie puściła cię na zawody ? piszą w relacji ,że ...frekwencja nie dopisała po ostatnich blamażach ...przyszli tylko najwierniejsi a ty gdzie jesteś ?

obserwator - 8 kwietnia 2017, 18:13:23 - *.fiberway.pl
Dobra gra Kotwicy w II połowie.Zmiany taktyczne pod koniec meczu,aby utrzymać remis.Niespodziewany strzał z dalszej odległości młodzieżowca Zawadzkiego dał zwycięstwo Puszczy(jeszcze do niedawna zawodnik Progresu Kraków)

kibic - 8 kwietnia 2017, 18:26:54 - *.10.205.225
jest tu w ogole admin??? ten dzieciak o nicku Broniarz pisze swoje wypociny pod kazdym postem, nic nie wnoszące do tematu, a wrecz przeciwnie, jak rowniez "sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu'. Nie da sie juz tego czytac, wasz portal schodzi na psy.

typo - 8 kwietnia 2017, 18:37:05 - *.fiberway.pl
Brawo Puszcza, gra nie najlepsza ale wynik się liczy.

Beee - 8 kwietnia 2017, 18:40:05 - *.16-3.cable.virginm.net
I dobrze, duchy z Radomia na kolejny rok w 2 lidze a Puszcza z awansem

@kibic - 8 kwietnia 2017, 18:43:28 - *.play-internet.pl
Ble... jaka konfitura. Tatus donosil do UB a tobie w genach kapowanie przekazal?

Blitz - 8 kwietnia 2017, 19:36:57 - *.dynamic.chello.pl
@Ttr tak Radomiak przypomina Raków z ubiegłej wiosny - dowaliles hehe. Przypomnę Raków - Tychy 1:8, a teraz Radomiak - lider 0:0

Kibic - 8 kwietnia 2017, 19:37:06 - *.ipv4.supernova.orange.pl
W Radomiu pewnie mają już mokro...

LEON - 8 kwietnia 2017, 21:14:10 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
W Puszczy nadzieja rozkwita

kolombo - 8 kwietnia 2017, 23:33:29 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
co za wspaniała sobota wisła wygrała i puszcza tez pijemy za lepszy czas za puszcze i wisłe nasz ts

Broniarz - 9 kwietnia 2017, 0:19:07 - *.play-internet.pl
Prosze kolega Beee też potwierdza, że rumuniaki to duchy.Tydzień temu zrobili mega inwazje na Kołobrzeg w liczbie 50oswięcej chętnych nie było? Czy brakło kasy na bilety?
Duchy wolały zostać w mieście i strzec aby Broniarze czasem na miasto nie wyszli

Broniarz - 9 kwietnia 2017, 0:27:39 - *.play-internet.pl
A nasza Broń radomska dzisiaj pyknęła Błonianke 2:1.Byłem na meczu,była super atmosfera.Dobry głośny i kulturalny doping.A nie jak wczoraj u zielonych duchów.Wieczne wulgaryzmy.Prawdziwy lider w Radomiu dzisiaj wygrał 2:1

Rdm1910 - 9 kwietnia 2017, 8:19:41 - *.dynamic-ww-06.vectranet.pl
Głośny doping ?? Kolego było was dziesięciu! !!!! Więcej przychodzi ludzi na Strażaka Wielogóra . Proszę nie pisz już więcej głupot.

bolo - 9 kwietnia 2017, 9:47:17 - *.231.12.251
3 pnkt brawo puszcza...terazRaków pokażcie na co was stać ...1 sza ligaaaaaa

westham - 9 kwietnia 2017, 12:48:53 - *.dynamic.chello.pl
Zurek kontuzja?

mietek - 9 kwietnia 2017, 18:50:41 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
kartki na rakow bedzie gotowy i załatwi ich rakow puszcza 0 1 zrek 78 minuta z wolnego oj co ja widze puszcza jest w 1 lidze