żołądź - 22 kwietnia 2017, 20:02:09 - *.amsterdam-tc.dataweb.net
ale bezsensu jak można było to przegrać żal.pl

p123p - 22 kwietnia 2017, 20:17:35 - *.dynamic.mm.pl
jak to jest remis i wygrana Górnika lepszy bilans bramek a są za piastem?

W - 22 kwietnia 2017, 20:47:05 - *.146.72.232.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Mówiłem że Wisła się nie przylozy i przegra.Mozna było grać STS w ciemno

Bonin - 22 kwietnia 2017, 20:47:16 - *.137.18.30

kibic - 22 kwietnia 2017, 20:47:19 - *.dynamic.chello.pl
,, wczoraj Pan Brożek miał urodziny,,
,,reszta bez komentarza sportowego !!

kibic1989 - 22 kwietnia 2017, 20:47:31 - *.dynamic.chello.pl
Ten wynik obrazuje tylko jak słaba jest ławka rezerwowa Wisły, za co ciężką kase bierze Uryga, Spicić, Brlek i Ondrasek gra pożal się boże. A tego uryge odpalić w cholere w IV lidze lepsza mlodziez gra !!

Bonin - 22 kwietnia 2017, 20:47:32 - *.137.18.30

Leo - 22 kwietnia 2017, 20:47:39 - *.dynamic.chello.pl
Sprawdzić billingi działaczy obu klubów,bezczelna ustawka.Jedni potrzebowali punktów,drudzy pieniędzy(w kasie pustki a lista dłużników długa).

zen - 22 kwietnia 2017, 20:58:13 - *.icpnet.pl
Gratulacje dla Górnika Łęczna z Poznania za walkę i przepiękne bramki Śpiączki i Bonina .Jeżeli chodzi o doliczenie czasu to drużyna Górnika dokonała wymianę jednego zawodnika i dlatego sędzia nie doliczył 3 minuty a tylko dwie czyli Wisła 3 zawodników plus Górnik razem około 4x30 sekunt wychodzi 2 minuty

barfan - 22 kwietnia 2017, 21:14:04 - *.wsieci.pulawy.pl
teraz widać jak daremne było zwycięstwo płocka w lublinie i jak tych punktów brakuje. Przecież gdyby to wygrali byli by na 13 miejscu

bakubaku - 22 kwietnia 2017, 21:20:23 - *.232.140.207.ip.rudna-net.pl
Chyba sezony pomyliłeś jak płock wygrał w lublinie

Yemiol - 22 kwietnia 2017, 21:33:51 - *.nette.pl
Parking za mały przed stadionem juz w Łęcznej było lepiej. Raptem było ok.6 tyś osób. Co będzie jak przyjdzie na mistrzostwa 15 tyś? Gra Górnika super w każdym elemencie. Wisła cienka ze aż szkoda pisać.

Wiślak - 22 kwietnia 2017, 21:44:39 - *.59.72.35
Gol z ostatniej minuty kontrowersyjny. Zawodnik Wisły będąc przy piłce został popchnięty na polu karnym Górnika, sędzia puścił akcję, i po chwili Śpiączka zdobył drugiego gola.

Lbn - 22 kwietnia 2017, 22:05:32 - *.home.aster.pl
Do zobaczenia Janusze jak Legia przyjedzie.

kibic - 22 kwietnia 2017, 22:07:46 - *.dynamic.mm.pl
Frekwencja jak na Lublin już całkiem całkiem, a jakby żużla nie zrobili w tym samym czasie byłaby jeszcze większa.

r@falski - 22 kwietnia 2017, 22:17:58 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
52.bramki stracić w całym sezonie zasadniczym w Lipcu się Liga zaczyna Ot Górnik.Łęczna w Ekstraklasie

janusz - 22 kwietnia 2017, 22:24:45 - *.ennet.pl
@ r@falski a co w tym bilansie takiego zaskakującego? Górnik ma 36-52 i jest ostatni w lidze a Korona ma bilans 39-55 i jest w górnej 8. to jest śmiech na sali.

Maniek - 22 kwietnia 2017, 22:34:47 - *.play-internet.pl
Fajna frekwencja ,kibole płaczą ...

rafi - 22 kwietnia 2017, 22:53:31 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
skad tyle ludzi na trybunach?

lisiasty10 - 22 kwietnia 2017, 23:48:55 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Niesamowite cała kolejka wraz z pierwszą ligą obstawione perfekt w tym handicapy , bramki z obu stron i nawet myśl spółdzielcza nie przyszła mi do głowy , że Franek może zagadać z Wiślakami i bezsensowny x2 .... przejrzyjmy na oczy jednak.

janno - 23 kwietnia 2017, 0:03:15 - *.play-internet.pl
Bezczelna USTawKa>

kibic TSW - 23 kwietnia 2017, 8:12:17 - *.play-internet.pl
No i żyć tu.Kiedy się wygrywa z liderem 3-1 ,a pokonuje cię jakaś Górnik Łęczna co nawet własnego stadionu nie ma.
Kwiatkowski nawet nie chciał zauważyć, że tam był
faul. Gdyby nie ten Llonch , WISŁA nie straciła by gola.

Ryss - 23 kwietnia 2017, 8:59:01 - *.dynamic.mm.pl
Koledzy nie piszcie bzdur Górnik przegrał u siebie z Wisłą Płock 2-3 wygrywając 2-0 ,a co do akcji po której padł gol wcześniej niby faulu to akcja na 3-1 anie na 2-1 jak tu kolega pisze ,oglądałem multi ligę i eksperci w studio nie zauważyli tam faulu .Górnik od 5 meczy gra dobrą piłkę ,przy odrobinie szczęscia można by było więcej ugrać ,a Bonin ośmieszył Wisłę aż żal ,w studio aż piali z zachwytu po bramce którą strzelił zasłużone zwycięstwo inie doszukiwać się podtekstów pozdrawiam

Ryss - 23 kwietnia 2017, 9:04:19 - *.dynamic.mm.pl
do kibic TSW Górnik miał i ma stadion na Extraklasę, inie jakiś Górnik łęczna tylko Górnik który ośmieszył Wielką Wisłę Kraków ,tak mają małe kluby przykład Termaliki która pokonała całą czołówkę ligi pozdrawiam

juchu - 23 kwietnia 2017, 9:53:18 - *.dynamic.chello.pl
śmierdzi ten mecz ąz do dzisiaj,Zdzichu jeszcze dużo może

izydor - 23 kwietnia 2017, 9:59:59 - *.tktelekom.pl (*.16.0.53)
Bardzo dobry występ tego 20-latka Walencji,jest on dużo lepszy od Lyncha, choć grał krótko. Widemont bez szybkości,gra na skrzydle to nie jego pozycja.Czekam na debiut tego drugiego kolumbijczyka.Z Cywki nigdy nie będzie dobry obrońca

Slepeiro - 23 kwietnia 2017, 10:52:15 - *.146.2.232.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Gornik b.dobry mecz,duży plus dla Peruwiańczyka Atoche,Wisła oprócz Małeckiego słabiutko.Fajna atmosfera na meczu.Wraca wiara w utrzymanie.

amarantowy - 23 kwietnia 2017, 11:47:48 - *.centertel.pl
Gratulacje za 3 punkty dla najlepszego Górnika w Polsce i życzę utrzymania.

tellchar - 23 kwietnia 2017, 14:21:47 - *.adsl.inetia.pl
Oczywiście ustawka, gol Bonina też ustawka, to że Wiślacy w ostatniej minucie mogli mieć karnego to też ustawka. Weźcie się ludzie ogarnijcie

zenon - 23 kwietnia 2017, 14:39:41 - *.icpnet.pl
Górnik zrobił 51 procent normy a te 6 meczy zadecyduje o wszystkim.2Pomimo ostatniej pozycji Górnika kibiców w Lublinie było średnio 3.Gdyby Górnik był w środku tabeli to publika by była na poziomie srodka Ekstraklasy 3.Dzięki piłkarzom Górnika Motor zyskuje z takimi piłkarzami jak bramkarz Soch ,napastnik Sycz czy filigranowy Serb czy Chorwat ,w pucharze Polski zdobył 2 bramki

kali - 23 kwietnia 2017, 15:45:27 - *.dynamic.chello.pl
@zenon jaki Soch? jaki Sycz? jaki serb? z ciebie takich kibic jak ze świni kosmonauta. Takich kibiców ma Górnik

mały miki - 23 kwietnia 2017, 18:16:30 - *.90.160.143
"W" jakżeś taki pewien był, że Wisła przegra i można było w ciemno według ciebie stawiać u buka to pochwal się tym wygranym kuponem cwaniaczku ;) Po meczu każdy mądry.

zen - 23 kwietnia 2017, 19:05:42 - *.icpnet.pl
Pozdrowienia od szwagra z Poznania dla Górnika Ł,szwagier życzy utrzymania tej drużyny w Ekstraklasie,bo Górnik wali przeiękne bramki jak Bobin z Koroną ,Spiaczka czy Drewniak z Wolnego paluszki lizać

LEON - 23 kwietnia 2017, 19:06:13 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Chyba jeszcze w Łęcznej będą cuda

zen - 24 kwietnia 2017, 14:07:31 - *.icpnet.pl
Gratki dla Górnika i kibiców ,którzy szanują poziom piłkarski czyli Ekstraklase ,Kibice Górnika i Motoru powinni się nawzajem wspierać bo korzyści są dwustronne jak wypożyczenie dwustronne zawodników .Górniku trzymam kciuki Poznań -Rataje

kibic TSW - 27 kwietnia 2017, 19:53:28 - *.play-internet.pl
do ryss: Ty naprawdę myślisz, że Wisła grała z nimi na całość!? A tak poza tym dlaczego Górnik gra na Arenie Lublin, a nie na własnym stadionie? Tylko nie pisz, że pieniądze za jakie mogliby ufundować swój stadion oddają na cele harytatywne, bo w to nie uwierzę!!! p-)

kibic TSW - 27 kwietnia 2017, 20:05:04 - *.play-internet.pl
do Ryss: Już wiem czemu nie mają pieniędzy na stadion!!! Wydali wszystko na łapówkę, żeby wyjść z okręgówki! Odpuść sobie kibicowanie temu klubowi, i tak SPADNIE tam, gdzie jego miejsce.