6 maja 2017, 22:23:27 - dyrovski
Lechia wreszcie zwycięska na wyjeździe

Lechia Gdańsk wygrała z Wisłą Kraków 1-0 (0-0) w meczu 32. kolejki Lotto Ekstraklasy grupy mistrzowskiej. Zwycięski gol padł po pechowej interwencji Łukasza Załuski, który prawą nogą skierował piłkę do własnej bramki. Lechia przerwała serię ośmiu spotkań bez zwycięstwa na wyjeździe i awansowała na drugie miejsce w tabeli.

Już w 2. minucie Flávio Paixão postanowił sprawdzić czujność Łukasza Załuski i oddał strzał sprzed pola karnego. Uderzenie Portugalczyka nie było jednak najmocniejsze i nie mogło sprawić problemów bramkarzowi Wisły. Trzy minuty później groźnie z dalszej odległości kopnął Rafał Wolski, ale ponownie górą był Załuska. W kolejnych minutach utrzymywała się przewaga Lechii, lecz okazje do zdobycia bramki gdańszczanie stworzyli sobie dopiero w 25. minucie - Marco Paixão uderzył sprzed szesnastki, a Załuska wybił futbolówkę do boku wprost pod nogi Wolskiego. Pomocnik Lechii zagrał wzdłuż bramki z lewej strony, a jeszcze jeden strzał - choć tym razem niecelny - oddał Marco Paixão. Tuż przed przerwą Wolski dośrodkował z rzutu rożnego, a w polu karnym piłkę głową trącił Tomasz Cywka. Futbolówka spadła pod nogi Simeona Sławczewa, który zdecydował się na natychmiastowe uderzenie, jednak nie udało mu się pokonać bramkarza gospodarzy. Wisła w pierwszej części gry w ofensywie była kompletnie bezradna.

Kilkanaście sekund po rozpoczęciu drugiej połowy Sławomir Peszko zacentrował z lewej strony boiska, a strzał głową oddał Flávio Paixão. Portugalczyk pokonał Załuskę, jednak ostatecznie sędzia nie uznał bramki, ponieważ skrzydłowy Lechii był na spalonym. W 58. minucie gdańszczanie objęli prowadzenie. Peszko zagrał na prawą stronę do Lukáša Haraslína, a Słowak kopnął mocno na bramkę. Dużo pecha w tej sytuacji miał Załuska - futbolówka trafiła w jego lewą nogę i wychodziła w pole, ale bramkarz Wisły nieszczęśliwie wbił ją do bramki prawą nogą. W 69. minucie do remisu mógł doprowadzić Jakub Bartosz, który na boisku pojawił się kilka chwil wcześniej, ale dobrą interwencją wykazał się Dušan Kuciak. Wisła jeszcze jedną okazję stworzyła sobie w 83. minucie, kiedy Maciej Sadlok dośrodkował z rzutu rożnego, a niecelny strzał głową oddał Iván González.

6 maja 2017, 20:30 - Kraków (Stadion Miejski)
Wisła Kraków 0-1 Lechia Gdańsk
Łukasz Załuska 58 (s)

Wisła: 24. Łukasz Załuska - 19. Tomasz Cywka, 6. Arkadiusz Głowacki, 32. Iván González, 4. Maciej Sadlok - 9. Rafał Boguski (53, 5. Jakub Bartkowski), 29. Krzysztof Mączyński, 7. Pol Llonch, 21. Petar Brlek, 88. Patryk Małecki (69, 17. Jakub Bartosz) - 23. Paweł Brożek (66, 20. Mateusz Zachara).

Lechia: 1. Dušan Kuciak - 17. Lukáš Haraslín (76, 41. Paweł Stolarski), 2. Rafał Janicki, 22. Mario Maloča, 3. Jakub Wawrzyniak - 28. Flávio Paixão, 6. Simeon Sławczew (62, 11. Grzegorz Kuświk), 16. Ariel Borysiuk, 27. Rafał Wolski, 21. Sławomir Peszko - 19. Marco Paixão (69, 30. João Nunes).

żółte kartki: Cywka, Sadlok, Głowacki, Bartosz - Sławczew, Janicki, Maloča.
czerwona kartka: Tomasz Cywka (50. minuta, Wisła, za drugą żółtą).

Janek - 6 maja 2017, 22:25:34 - *.dip0.t-ipconnect.de
Jakos w tym meczu spalone sedziowe lapali, to samo z golem, ale wczoraj to juz metrowego nie widzieli hmm. Karny dla Wisly ?

kibic - 6 maja 2017, 22:26:30 - *.91.231.207
Jak strzelcem gola Załuska? Strzał oddał Haraslin a to, że otarła mu się o noge to nie znaczy, że to był samobój skoro piłka i tak zmierzała do bramki... Brawo Lechia za zdominowanie Wisły w Krakowie. Bardzo ważne zwycięstwo.

szamo - 6 maja 2017, 22:26:31 - *.146.134.142.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
wałek international level

Jatu - 6 maja 2017, 22:27:05 - *.dynamic.chello.pl
Tradycyjnie, gdzie Lechia nie może tam sędzia pomoże.

TS - 6 maja 2017, 22:27:45 - *.ists.pl
A jeszcze mogliśmy się włączyć w walkę o puchary to nasi byli "bracia" tak nas załatwili

bumar - 6 maja 2017, 22:27:49 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Old Warta 1912 Pozdro Old Wisła i Old Lechia SP Duffo Oi Skins!!! A Warta Pozdro Mirek Szymkowiak Olimpia Poznań!! co tam lech z wsi wlkp puchary i mistrz a Na Wildzie Tylko Warta 1912 Rodowici.

Gwe - 6 maja 2017, 22:27:58 - *.47.66.66
Niezła męka !! powinien być karny dla Wisły i czerwona kartka z kapelusza dla wiślaka !!! Z Legią Lechem i Jagą tak wam się nie uda:D

otto - 6 maja 2017, 22:28:11 - *.adsl.inetia.pl
Gil okradałeś Jage w warszawie, dzis Wisłe. Jestes słaby k---sie. Won do 3ligi. Fajny mecz walki gwizdałeś pajacom z Gdańska.

zes - 6 maja 2017, 22:28:17 - *.hsd1.il.comcast.net
Lechia grała jak byłaby z pierwszej ligi, padaka. Sedziowanie na poziomie okręgówki....

oglądacz - 6 maja 2017, 22:28:32 - *.icpnet.pl
Peszko oszuście... za takie udawanie należy się kara zawieszenia.

Borek - 6 maja 2017, 22:28:56 - *.adsl.inetia.pl
Już nie mogę doczekać się meczu Lechii z nalepiej grającą w ósemce Koroną. To może być hit. Korona zdecyduje o mistrzostwie.

Lechia - 6 maja 2017, 22:29:00 - *.dynamic.chello.pl
Buraki z Wisły na czele z Głowackim nie umieją przegrywać

14.03.2027 - 6 maja 2017, 22:29:24 - *.adsl.inetia.pl
Hmm... a kiedy Cywka dostał pierwszą żółtą kartkę tak wogóle ? nie wiem za co Tomek dostał tą czerwoną ogólnie dziwny mecz: Nowak Zasłabł,komentatorzy nie wiedzą i słusznie za co Cywka dostał pierwszą żółtą był karny prawidłowy bo był popychany zawodnik Wisły a sędzia go nie uznaje a przy golu prawidłowym na samym początku drugiej połowy dla Lechii a sędzia dopatrzył się spalonego co najmniej dziwny mecz ale Lechia wreszcie przełamuje klątwę wyjazdową i chyba zamyka definitywnie drogę do Pucharów dla Wisły

bigos - 6 maja 2017, 22:29:43 - *.dip0.t-ipconnect.de
Legio zdobądź proszę to mistrzostwo ,bo będzie tragedia i wstyd na całą Europę! Lechia jest tak cienka,że gołym okiem widać iż nie jest zespołem walczącym o prym w lidze.Kuświk poziomem intelektualnym przypomina typowego "B" klasowca(z całym szacunkiem do zawodników klasy B)

Skąd - 6 maja 2017, 22:29:58 - *.adsl.inetia.pl
Wisła wytrysła?

BrzeszczeL - 6 maja 2017, 22:30:17 - *.adsl.inetia.pl
gdyby lechia miała takiego napastnika jak Prijo lub Niko to by po 4 bramki na mecz waliła, a że ma marnujących setki za setką braci Paixao to wali głową w mur. Głowacki to powinien już dawno karierę zakończyć.

robin - 6 maja 2017, 22:30:53 - *.agg2.rus.blp-srl.eircom.net
1. Karny dla Wisly ewidentny.
2. Druga zolta kartka za Cywki, hmm ladny teatr Peszki,
3. Chyba pierwszy raz Ramirez obral zla taktyke, Wisla powinna w pierwszej polowie presowac Lechie wyzej co pokazali grajac w 10-ke.

artuur,,, - 6 maja 2017, 22:30:59 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
do@TS byli. Teraz macie sztame buuuaaa

ok - 6 maja 2017, 22:31:39 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Sprzedawczyki z Krakowa

zdegustowa - 6 maja 2017, 22:32:35 - *.10.80.175
Ale druk, koń by się usmiał. Zaczeła się runda finałowa i jak co roku wałki w maju. Tak bezczelnie ustawiony mecz. Wisła I polowie żadnego strzału na bramke Lechii o celnych strzałach nie wspominając. Strzaly celne i niecelne 0,0. Co za bezczelny wałek. Po pierwszej połowie bylo wiadomo, że Lechia to dziś wygra, myslałem, że będzie karny dla Lechii, ale Gil widząc, że Lechia w I polowie nie może nic strzelić mimo, że Wisła się stara i nic nie gra, to wywałił jeszcze Cywke, żeb y mieli czas. Jak się Ramirez połapał, że Brożek, Malecki i Boguski nic nie grają to ich wywalił i młodzi Bartkowiak dopiero coś zaczeli gra ale bylo za pozno. Mecz oddany Lechii CHAŃBA!!!!!!

Borek - 6 maja 2017, 22:32:49 - *.adsl.inetia.pl
Lechia - Korona 2:3

robin - 6 maja 2017, 22:33:29 - *.agg2.rus.blp-srl.eircom.net
Lechia - burak to jest z Ciebie, a bracia P. to tylko przewracac sie umieja, Kuswik szkoda komentowac

Sheva - 6 maja 2017, 22:34:20 - *.centertel.pl
Hahahhahahahha wy się Ubeccy do pucharów nadajecie jak Kononowicz na prezydenta. Teraz pajace z Gdańska a rok temu im bez mydła wchodziliscie. Wasza wiernosc to wrwe napinacze

olo - 6 maja 2017, 22:34:37 - *.dynamic.chello.pl
najlepsza scena meczu Głowacki i Kuświk ten drugi cała moc w Głowe a ten ani drgnie hahaha tak sobie myśle że jakby wpuścił do klatki Arka i całą jedenastkę tych panienek z Gdańska rozjechałby ich bez kaszlnięcia hahaha

Janek - 6 maja 2017, 22:35:57 - *.dip0.t-ipconnect.de
Zostaly 4 zespoly na 3 miejsca. Proponuje robic zestawienie od 1-7 kolejki jak sedziowie pomagaja albo przeszkadzaja !!

mk - 6 maja 2017, 22:36:15 - *.dynamic.chello.pl
Ale wałek , he he Lechia milionery kupiła mecz ;
kto da więcej ten wygra .
Ten śmieć Peszko powinien w kabarecie grac a nie w kopaną.

Lechia - 6 maja 2017, 22:36:16 - *.dynamic.chello.pl
robin
Aha czyli ty buractwa i pajacowania Głowackiego i Ramireza nie widziałeś, no cóż każdy widzi co chce widzieć.

BKS - 6 maja 2017, 22:37:27 - *.static.isp.enf.pl
Wywieszanie przez kibiców Wisły flagi "Wierność" to Hipokryzja stulecia.
WKS&BKS na zawsze.

hans - 6 maja 2017, 22:38:10 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Na ten moment Legia 4 po za pucharami.

sloma - 6 maja 2017, 22:38:14 - *.dynamic.chello.pl
Juz kibice wiselki maja ból dupy... wisla nie potrafila nic wykreowac oprocz stalych fragmentow gry ;) pozdro z Gdanska TYLKO LECHIA BKS

STOMIL - 6 maja 2017, 22:38:45 - *.play-internet.pl
Pozdrowienia dla Lechii

kumaty - 6 maja 2017, 22:39:21 - *.10.80.175
W zeszlym roku o tej porze i dwa lata temu też pare meczy w koncowce sezonu bylo ustawionych, ale dziś w bezczelności przeszli samych siebie. Kiedyś w latach 90-tych jak ustawiali mecze to robili to tak profesjonalnie, że człowiek nawet nie mógł się połapać tak się starali i grali niby na serio, doszly za czasów pilkarskiego pokera do perfekcji w symulacji i udawaniu gry, ale dzisiaj zrobili to tak nie udolnie, że obrazili ludzką, kibicowską inteligencje. Widać, że robią wałki od święta i nie mają w tym wprawy, tyl dobrze. Mecz ustawiony aż przykro!!!!! Obrażąją ludzką inteligencję, są niczym jak PIS i "dobra zmiana" zenada i obraza kibiców i wyborców, az zal jakie to nikczemnie nieudolne i bezczelne!!!!!!!!!!!!!!

Miki - 6 maja 2017, 22:40:31 - *.2-4.cable.virginm.net
Pisalem juz wczesniej,ze zaczynają sie przekrety.gilaa wsadzają w takie własnie mecze.

izydor - 6 maja 2017, 22:40:32 - *.tktelekom.pl (*.16.0.53)
Tydzień temu ,pisałem że Cywka to nie jest obrońca,dziś Bratkowski udowodnił że jest bardzo dobrym obrońcom.Brożek iBoguski,powini odpocząć. Bartosz i Zachara powini grać od początku, co widać było jak weszli dogry.

Gts - 6 maja 2017, 22:42:01 - *.centertel.pl
Wislo skończ się osmieszać z ta wasza niby wiernościa bo cała Polska z was toczy beke

kibic - 6 maja 2017, 22:48:01 - *.dynamic.chello.pl
Pan Peszko jak Radovic,,
,,Pan sędzia Gil ,,jak sędzia z Ligi Mistrzów,,
,,mam nadzieję ,, że Pan Brożek już nigdy nie wybiegnie na boisko w barwach Wisły,,
,mam nadzieję że Pan Gil nigdy już więcej nie będzie sędziował w meczu Wisły,,,,,,,,,!!
,,Panie Boniek ,, otwórz Pan okno ,,
,, bo śmierdzi i cuchnie z tym sędziowaniem!

m - 6 maja 2017, 22:49:42 - *.dynamic.chello.pl
lechia ma kupę kasy więc będzie opłacać sędziów aby grać w pucharach bo nie mogą przełknąć tego , że Arka gra w pucharach

mistrz - 6 maja 2017, 22:51:02 - *.dynamic.kabel-deutschland.de
1. Polowa dla Lechii dominacja bez apelacyjna , 2 polowa Dominacja Wisły mimo gry w 10 pokazali serce i charakter cos czego zabraknie Lechii do zdobycia tytulu . Lechia ma taki potencjal kadrowy ze powinna rozdawac karty w tej lidze a momentami ich gra przypomina walke o utrzymanie w lidze. Ciekawe co jutro pokaza reszta stawki

robin - 6 maja 2017, 22:51:34 - *.agg2.rus.blp-srl.eircom.net
Lechia - a Twoja druzyna to umie przegrywac???, przypomnij sobie mecz z Lechem? Savic, Peszko, Kuswic, cos Ci to mowi??

Adhoc - 6 maja 2017, 22:51:41 - *.noc.fibertech.net.pl
Lechia jest tak słaba, ze ledwo gil dał radę . Mam nadzieje ze mistrzem będzie Jaga. Tylko Wisła !!!!

borsuk - 6 maja 2017, 22:53:52 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Lechia lepsza w I połowie, Wisła lepsza w II połowie (i to w 10-tke). Szkoda że Ramirez nie ustawil od poczatku Wisły tak jak w II połowie, zmiany na mega plus. Bartkowski bardzo dobre zawody, to samo Bartosz, Zachara przyzwoicie. Boguski, Brożek powinni odpocząć ... sędziowanie: karny dla Wisły sie należał !!!

kibol - 6 maja 2017, 22:54:10 - *.ppp.as43234.net
BKS. nie sraj ogniem! Flaga WIERNOSC odnosi sie do wiernosci Klubowi Wisle Krakow!!

zico - 6 maja 2017, 22:54:37 - *.dynamic.chello.pl
Lekcja pokory dla Wisły. Lechia was zjadła na kolację.

WRWE - 6 maja 2017, 22:54:55 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Lechia i tak nie awansuje do pucharów a Malinowe nosy spadają do 1 ligi hehe!
Widzew&Wisła&Ruch&Elana !

bumar - 6 maja 2017, 22:55:11 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Na Wildzie Bal Warta 1912 a amica co ko!!!!!!!!!!!

maeas - 6 maja 2017, 22:58:53 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Kocham Peszke, buraka (z twarzy i zachowania)

Dago - 6 maja 2017, 23:02:49 - *.adsl.inetia.pl
Płaczki płaczą, niech płaczą. Nie ma co tu, co tam. Brawo Lechia!

bumar - 6 maja 2017, 23:02:58 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
gdzie puchar dla lecha wlkp wieś w d...!!! Tylko Warta 1912.

lg - 6 maja 2017, 23:04:45 - *.dynamic.chello.pl
walić wisłę , Huliganka Lechii was dojedzie krakusy

Sopot - 6 maja 2017, 23:05:07 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Jacy wy dla nas byli bracia ? jesteście żałośni i nie używajcie słów których znaczenia nie znacie
"Wierność" bo padnę ze śmiechu dla was najważniejsza jest kasa i to cała wasza "Wierność"

Wisełka - 6 maja 2017, 23:06:13 - *.ists.pl
Śląsk mógłby spaść, a Lechia zająć miejsce zaraz za pucharami bo najbardziej boli... hehe
WISŁA&Widzew&Ruch&Elana !

DonCastro - 6 maja 2017, 23:10:07 - *.bb.sky.com
Gil znowu zrobił swoje. Kto tą miernotę trzyma w lidze? Patrząc jak dzisiaj rozdziela kartki - ciekawe, że Maloca nie zobaczył drugiego żółtka, w efekcie czerwieni, a Peszko także, za umyślne stanięcie jednemu z wiślaków na rękę - przypomniał mi się jesienny mecz Wisły z Legią w Krakowie. Legionista Moulin faulował aż osiem razy, do sprawdzenia w statystykach z tego spotkania, ale Gil nie pokazał mu choćby jednego żółtka. Mając tyle fauli Moulin powinien wylecieć z boiska. Przy okazji, w canal+ w ogóle o tym nie wspomnieli, ale za to długo bronili Pazdana, że nie było faulu i karnego dla gospodarzy. Rej oczywiście wodził Stempniewski, który oceniając w kontrowersjach różne zdarzenia, dla wsparcia swoich opinii używa słów kluczy - wygrał walkę o pozycję. Dzięki czemu niejednego faulującego usprawiedliwia.

sebo - 6 maja 2017, 23:11:51 - *.centertel.pl
Jak oglądam tą naszą najlepszą czwórkę to mam obrzydzenie wczoraj jaga, dziś lechia, tydzień temu lech o po nie wspomnę. Wszędzie im sędziowie pomagają. To skandal. Od tej czwórki powinni wymagać więcej. Później przyjadą do Białegostoku z chłopaki z Kazachstanu sypną 3,a pomóc nie będzie miał kto.
Znów kompromitacja. Może zostanie legia tylko le.
A Lechowi za po życzę 4 miejsca.

Uzi - 6 maja 2017, 23:12:01 - *.dyn.telefonica.de
Gratuluje Lechii...jako Widzewiak !!!

l - 6 maja 2017, 23:12:16 - *.dynamic.chello.pl
Lechia razem ze Śląskiem Stomilem i Łks dojedzie Wisłę Kraków juz niebawem.

Mors - 6 maja 2017, 23:12:55 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Lech w nagrodę za blamaż w finale Pucharu Polski poniesie konsekwencje i wogole nie zagra w Europejskich Pucharach. Trzeba płacić za błędy .

WRWE - 6 maja 2017, 23:15:53 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
hahahahhaa, na Wiśle nikt nie płacze po malinowych nosach w Wrocławia i śmiesznej lechii.
Widzew Wisła Ruch Elana a wy śmiecie na kolana

grzechu - 6 maja 2017, 23:24:27 - *.dynamic.gprs.plus.pl
i śmiesznej lechii.
z autokaru twoi koledzy nie wysiedli ?

TS - 6 maja 2017, 23:25:06 - *.ists.pl
Kiedyś Lechia była dla nas bratem, ale teraz jest pośmiewiskiem. WRWE ma 100% rację

Akuku - 6 maja 2017, 23:28:01 - *.21.foxnet.com.pl
Co sie stanie jesli Arka spadnie z ligi?
Kiedys pzpn uchwalil ze tylko druzyny z ekstraklapy moga reprezentowac polske w europejskich pucharach. Bylo to chyba po wygraniu pucharu przez 2 ligowa Miedz.

prorok - 6 maja 2017, 23:38:09 - *.10.80.175
No i prawie wszystko jasne spadają malinowe nosy z volksdeutschami z Ruchu, przy czym ci drudzy aż do IV ligi buahaha, zajmie im dekade zanim wrócą, tak jak Polonia W-wa, Widzew i LKS. Nikt po was plakać nie bedzie, wejdzie za was Zagłębie albo Gks i bedzie gitara!!!!!!!!!!!

agKŚ - 6 maja 2017, 23:41:55 - *.play-internet.pl
pięknie.tak trzeba ogrywać ogórów...
no i delfiny dopieły swego.wzbudzili agresje,ale to jeszcze do was wróci...

asat - 6 maja 2017, 23:55:19 - *.90.160.143
Ale druk, masakra.

@Akuku - 7 maja 2017, 0:09:17 - *.stargard.vectranet.pl
Nwm czy dobrze rozumuję, ale chyba chodzi o to, czy dana drużyna była w EX na początku sezonu, to działało by jak by Arka będąc np. za rok w 1 lidze zdobyła wtedy puchar.

Erxes - 7 maja 2017, 0:23:26 - *.adsl.inetia.pl
Gil to słaby sędzia, same nerwowe nieprzemyślane decyzje. Najlepsza była jak zatrzymał akcje kiedy Paixao wyszedł sam na sam, tylko po to żeby dać wolnego.

zxc - 7 maja 2017, 1:21:04 - *.dynamic.chello.pl
Ciekawe ile jeszcze spotkań musi wydrukować GIL żeby go w końcu zawiesili?

ech - 7 maja 2017, 1:21:24 - *.dynamic.gprs.plus.pl
No i zaczęło się drukowanie, żeby przypadkiem Jagiellonia nie została mistrzem. Lech-Korona, Korona-Jagiellonia, Wisła-Lechia - w każdym meczu wałek sędziowski. Jutro kolejne w Szczecinie i Niecieczy.

messi - 7 maja 2017, 1:42:54 - *.dyn.telefonica.de
Brawo Lechia!!!Tak trzymac!!!
Jak niedawno nadmienilem
Arka puchar!!! Lechia mistrzostwo Polski!!!
Oj,bedzie impreza na calym wybrzezu!!Oby!!
Pozdrowienia z Barceloony i Dortmundu.
Buziaki!!!

king - 7 maja 2017, 7:27:14 - *.85-237-175.tkchopin.pl
Heja BKS Tak trzymamy - teraz czas na Koronę !

bank - 7 maja 2017, 7:41:09 - *.146.9.83.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Gdzie ci bracia???
Tak ryczeli, tak wrzeszczeli, że trzej królowie /BKS,GTS,WKS/to wielka zgoda ,aż do końca świata!!!! Jaka kicha...jaka beka...

TomLG - 7 maja 2017, 8:03:31 - *.hsi07.unitymediagroup.de
Boli ze Lechia wygrala i 3 wazne punkty zdobyla?Bardzo dobrze...Ma boleć

Pan - 7 maja 2017, 8:12:47 - *.dynamic.chello.pl
No cóż Wisła zagrała bardzo słabo, a teraz wini za to świetnego sędziego Pana Gila.

Mario - 7 maja 2017, 8:19:21 - *.135.192.11
Znaczy że gil ma zakaz wjazdu od 2 lat do Białegostoku i od wczoraj do Krakowa.

piotrek - 7 maja 2017, 8:24:10 - *.dynamic.mm.pl
moze ktos mi powie po co marciniak jedzie do pogoni komu ma pomoc jak pogon przed meczem rece do gory i do niewoli bez walki

Swoj - 7 maja 2017, 8:28:12 - *.dip0.t-ipconnect.de
Lechia byla zdecydowanie lepsza , okradli ich z bramki strzelonej prawidlowo , Wisla pilkarsko slaba a w 1 polowie bardzo slaba , czas usunac emerytow i postawic na Mlodych a 3-4 ligowy instruktor z Espani do domu , Lechia czy sie komus podoba czy nie bedzie Mistrzem !!!!!!!!

lol - 7 maja 2017, 8:36:43 - *.dynamic.chello.pl
Korupcja kwitnie!

Pawsik - 7 maja 2017, 9:09:36 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Na ekstraklasa.org i wg C+ bramka zaliczona dla Lukáša Haraslína. Czy redaklacja prawidłowo przypisała bramkę samobójczą dla Załuski??

Ja - 7 maja 2017, 9:21:57 - *.rev.pro-internet.pl
Brawo Lechia...a wałek to co nie którzy powinni wziąć i puknac się w głowę.

WhitePride - 7 maja 2017, 9:29:20 - *.mtnsat.com
Brawo Lechia i tyle w temacie !!!!

z wroc. - 7 maja 2017, 10:08:38 - *.opera-mini.net (*.0.37.233)
z krakowskich klubów szanuje jedynie hutnika kraków a reszta to teatralni lanserzy tozpieszczeni przez bogatych właścicieli

nikt - 7 maja 2017, 10:09:34 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Spalone były ale 2 żółta dla Cywki dziwna. Brak karnego dla Wisły zaskakujący. Wisła będzie w Białymstoku eksperymentalną obronę ale po tym co dziś pokazywali zmiennicy to nie wiem czy to osłabienie czy wzmocnienie Wisły.
PS. Ciekawi mnie czemu po zdjęciu najbardziej znanych ofensywnych piłkarzy z Krakowa gra się Wisły poprawiła. Czy nie byli oni kupieni?
Co do Lechii 1 zwycięstwo wyjazdowe to mało ale zmyka marzenia Wisły przed meczem z Jagiellonią.

Jaga - 7 maja 2017, 10:11:29 - *.opera-mini.net (*.47.19.35)
Zapraszam po całej kolejce do niewydrukowanej tabeli, każdy może ocenić co wyprawiają sędziowie i jak jest krzywdzona Jagiellonia.

Olo - 7 maja 2017, 10:34:30 - *.dynamic.chello.pl
Wisla może sobie teraz sprawdzać tych nowych grajkow. Urwali legii punkty to najważniejsze reszcie będą oddawać. Szkoda tylko że oddadzą punkty Jagiellonii bo nie trawie tego pyszalka probierza który będzie puszyl się po zwycięstwie

piotrek - 7 maja 2017, 10:55:53 - *.dynamic.mm.pl
mysle ze wlasnie dla jagi punktow nikt nie odda a przekonacie sie o tym niebawem i zobaczycie jak to statnio okrzyknieta wielka korona zagra w gdansku jak dzisiaj legia z lechem wygra to biala bialystok bez pucharow zalozyli spoldzielnie tylko nie wiem czemu arce ten puchar podarowali

k - 7 maja 2017, 10:56:57 - *.dynamic.chello.pl
Mecz kupiony przez lechię
potwierdza Cywka.

Wisełka - 7 maja 2017, 11:26:16 - *.ists.pl

Ja - 7 maja 2017, 11:54:06 - *.rev.pro-internet.pl
Boli co nie których Lechia i bardzo dobrze.Ma boleć.

pazerność - 7 maja 2017, 12:03:26 - *.centertel.pl
Up
Pisz jak chcesz i tak kazdy wie ze wisła to zaledwie fc ruch...wiec wykorzystajcie swoje 5minut,bo niedlugo juz tylko fc elana i wisła robote bedzie miec na kolanach...

zico - 7 maja 2017, 12:32:20 - *.dynamic.chello.pl
Bufony krakowskie znowu nie umiecie pogodzić się z porażką. Nie zasłużyliście na ósemkę. Tu trzeba mieć charakter a nie kisiel w majtach.

Miki - 7 maja 2017, 13:07:01 - *.2-4.cable.virginm.net
Gila nie wywalą bo muszą miec takiego sedziego do ustawiania meczow

PolakNY - 7 maja 2017, 13:19:16 - *.nycmny.fios.verizon.net
Ten mecz powinien zakonczyc sie WK 1:2 LG Hamsko z jedej i drugej strony Sedzia mial duzo szarpaniny 2 czesci meczu Polska liga to szarpanina 4 podania i strata pilki el klasyko Kazdy kibic bedzie murem za swoja druzyna Jaga Lechia Legia Lech (Arka-Puchar PL) 1-2-3-4 Walka o puchary Arka juz jest 1-3 ktora z tych LG-LW-LP-JB Mistrzem Wice PL Trzeba umiec godzic sie jeden wygrywa drugi przegrywa lub jest remis Pozdrawiam z Nowego Jorku bye

Do zico - 7 maja 2017, 13:26:41 - *.dynamic.chello.pl
Przygarniał kocioł garnkowi haha a pamiętasz swoją lechie w poznaniu?

kkkk - 7 maja 2017, 13:28:24 - *.play-internet.pl
A to się fluk popisał

Ja - 7 maja 2017, 13:40:18 - *.rev.pro-internet.pl
W Poznaniu to tłuk Trałka faulował ile wlezie,a Marciniak udawał,że tego nie widzi.

pitus - 7 maja 2017, 15:49:13 - *.ipMedia.net.pl
"Pawsik - 7 maja 2017, 9:09:36 - asz13.neoplus.adsl.tpnet.pl"
90minut mają swój własny system oceny strzelców i czasu. Już kilka takich przypadków widziałem. Np 7 kolejka, Ruch - Legia 0-2. Na 90 piszą Grodzicki 76 (s), a na ekstraklasa.org 76. NIKOLIĆ.

kris - 7 maja 2017, 17:07:46 - *.96.218.199.neoplus.adsl.tpnet.pl
Cóż Gil błędy nic nowego!! Boniek i cała klika róbcie porządek z tym "sędzią"!!! Ale nie, nie zrobią, bo mam podejrzenie że on im pasuje. Powinien zostać wywalony od sędziowania natychmiast (razem zresztą ze Stefańskim) Ileż to już drużyn przekręcił ten... (nie wiem kto, ale nie chcę wprost człowieka obrażać) to chyba nikt nie zliczy. Był sędzią międzynarodowym i na całe szczęście już tam się nie kompromituje. Został w Polsce i pozwala mu się na wszystko. Już pewien sędzia pisał do mnie swoje żale, ale jeśli ten też chce proszę bardzo. Prawda jest niestety taka, że sędziowanie jest słabe lub tragiczne i zdania nie zmienię.

Lechista69 - 7 maja 2017, 17:44:24 - *.play-internet.pl
Zagramy w pucharach

Lin - 7 maja 2017, 19:52:49 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Zagracie...na filie. ..nie dla psa kiełbasa.

Pawsik - 7 maja 2017, 20:03:50 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Moim zdaniem to błąd. Strzelcy bramek powinni widnieć Ci sami co w oficjalnych protokolach meczowych. Szczególnie jest to istotne dla osób robiących różne zestawienia statystyczne. W 1.kolejne również raczej nie było swojska Skaby.

LEON - 7 maja 2017, 21:34:22 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Jak tak dalej będą grać to Nowak zdrowotnie nie wyrobi

k - 7 maja 2017, 21:37:38 - *.dynamic.chello.pl
Ja nie wiem czemu sędziowie dają się nabierać Peszce na to padolino , tak jest w każdym meczu ,
kopana to sport kontaktowy i nie można padać ja po rażeniu piorunem jak ktoś delikatnie dotknie,
w Lechi zresztą jest więcej takich magików
ciekawy będzie mecz lechia legia gdzie będzie sporo padolino

KLM - 8 maja 2017, 3:16:58 - *.229.249.104
Przykre, że po tylu latach przyjaźni Lechia ze Śląskiem chcą pobić kibiców Wisły pod ich stadionem:
jke-pseudokibicow/49d2nw7

93 - 8 maja 2017, 6:32:49 - *.gdansk.vectranet.pl
@KLM Przykre to jest że wiślacy zasadzają się z maczetami na A4

kibic - 8 maja 2017, 11:54:54 - *.multimedia.pl
KLM - trochę za późno na tego typu rozkminkę taki wasz wybór

@KLm - 8 maja 2017, 20:12:36 - *.dynamic.chello.pl
No zasadami się hahaha była Lechia nie ma Lechii ich mi szkoda ale WKS haha no cóż kiedyś dojdzie do konfrontacji.... i nie będzie marudzenia

PBB - 8 maja 2017, 23:27:47 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Niech sprawiedliwości stanie się zadość za Podbeskidzie w ubiegłym sezonie i Lechia zakończy sezon poza podium.

PBB - 8 maja 2017, 23:35:15 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Niech sprawiedliwości stanie się zadość za Podbeskidzie w ubiegłym sezonie i Lechia zakończy sezon poza podium. I nie chodzi mi o afront dla kibiców i zawodników których szanuję a dla włodarzy klubu... Pamiętamy

Na Wałka - 11 maja 2017, 7:57:37 - *.ap-south-1.compute.amazonaws.com
Poza podium ? Lechia zdobędzie mistrzostwo.