Polonia: 12. Dominik Pusek - 4. Marcin Bochenek, 15. Bazyli Kokot, 6. Rafał Zembrowski, 19. Grzegorz Wojdyga - 9. Michał Zapaśnik (58, 23. Przemysław Szabat), 31. Donatas Nakrošius (67, 5. Piotr Ćwik), 14. Michał Oświęcimka, 11. Bartosz Wiśniewski (72, 21. Mariusz Wierzbowski), 17. Marcin Kluska (84, 16. Mateusz Małek) - 44. Daniel Gołębiewski.

czerwona kartka: Arkadiusz Lewiński (po meczu, Kotwica, za obrazę sędziego).

czarny - 27 maja 2017, 16:54:33 - *.play-internet.pl

kibic Polo - 27 maja 2017, 16:57:30 - *.146.79.62.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Jerzy Engel do dymisji!!!! Marzą mu się wielkie stadiony a nie potrafi utrzymać zespołu w 2 lidze. W następnym sezonie szans na powrót do 2 ligi nie mamy.

Tom - 27 maja 2017, 16:58:41 - *.play-internet.pl
jeszcze się tli....Całym życiem za Polonią!!!

Steffen - 27 maja 2017, 16:59:19 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Ježeli Rozwój przegra, to nadzieje nadal pozostają na to utrzymanie, choć ostatni mecz będzie dla KSP bardzo trudny.

Hans - 27 maja 2017, 17:01:50 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Polonia się utrzyma, bo wygra z Rakowem.

czarny - 27 maja 2017, 17:02:45 - *.play-internet.pl
jeśli wygra z Rakowem to się utrzyma bo gryf gra z rozwojem i któregoś pyknie na pewno

do Hans - 27 maja 2017, 17:03:33 - *.leon.com.pl
Rozwój wygra w Gryfie i nawet 10-0 z Rakowem nie pomoże

pipin - 27 maja 2017, 17:05:44 - *.dynamic.chello.pl
Dla mnie to jest III liga a jak ją nazywają to już inna sprawa.
Arytmetyki w podstawówce nauczono mnie dobrze.

czarny - 27 maja 2017, 17:07:34 - *.play-internet.pl
a tak no to trudno Ursus zwolni miejsce dla Polonii

bank - 27 maja 2017, 17:08:27 - *.146.14.99.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Rozwój przegrał i dał szansę KSP...

luka - 27 maja 2017, 17:13:53 - *.centertel.pl
Wróciłem z meczu wnerwiony,92 minuta i karny...nie trzeba nic więcej pisać.Kibice wielkie brawa za oprawę i doping,ogółem na meczu ponad 2 tys.widzów!Z Polonii 15 sztuk!

Jaco - 27 maja 2017, 17:14:37 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Gdyby dzis puszcza wykorzystala tego karnego to gryf by przegrał i Polonia Warszawa wszystko miała by w swoich nogach.a tak to musi liczyć ma gryf że ogra Rozwój.

grzegorzJo - 27 maja 2017, 17:22:39 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Jeśli Rozwój wygra w Wejherowie, Polonia Warszawa nie ma żadnych szans na utrzymanie. Nawet wygrana Polonii nic nie da. Wówczas Gryf i Polonia będą miały po 38 pkt. Przy takim samym bilansie punktowym decydują bezpośrednie mecze pomiędzy Gryfem Wejherowo a Polonią Warszawa. Bilans ma lepszy Gryf (dzięki wygranej w Warszawie 3:1, w drugim meczu było 0:0).

bis - 27 maja 2017, 17:22:39 - *.146.14.99.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Wszystko zależy teraz nie tylko od Polonii. Jeśli Gryf przegra /ma lepszy bilans z KSP i gra o pietruszkę/to... wita 3 liga.

hans - 27 maja 2017, 17:39:20 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
A ktoś wierzy że Polonia wygra z Rakowem który ograł Odre Opole 3:0 i będzie bić się w ostatnim meczu o Mistrza II ligi ?!!! (Odra gra z ostatnią Polonią B).

// - 27 maja 2017, 17:56:41 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Walcz Polonio, nie poddawaj się

zzn - 27 maja 2017, 17:58:17 - *.dynamic.chello.pl
Raków musiałby nie chcieć wygrać, żeby Polonia mogła się utrzymać, szanse na utrzymanie zostały zaprzepaszczone dzisiaj, w ostatniej kolejce będzie już tylko przypieczętowanie spadku do 3 Ligi.

pipin - 27 maja 2017, 18:13:19 - *.dynamic.chello.pl
Czy za wygranie tzw. II ligi jest jakaś premia?
Rozumiem, że Raków awansował do tzw. I ligi.
Mistrz II ligi to brzmi dla mnie zabawnie.

Gravesande - 27 maja 2017, 18:23:30 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
hans @@ Raków już wygrał ligę bo w Opolu na jesień było 1:1 więc nie pisz głupot

hans - 27 maja 2017, 18:32:19 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
@@@Gravesande - jeszcze jedna kolejka a mają obecnie tyle samo pkt. ! Jak Raków by niewygrał to co ma bilans wspólnego Nie spać !

bumar - 27 maja 2017, 19:05:08 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Polonio Wwa musicie się utrzymać !!! Pozdro od Old Warta 1912 Poznań Rodowici.

Marco - 27 maja 2017, 19:08:40 - *.adsl.inetia.pl
Szkoda mi tej Polonii, w zeszłym roku tak ładnie walczyła w III lidze i potem w barażu...a tu w II lidze taka KLAPA

@pipin - 27 maja 2017, 19:44:12 - *.rev.cloud.scaleway.com
Mistrz II Ligi brzmi na pewno dumniej niż wicemistrz

bis - 27 maja 2017, 20:55:58 - *.146.141.141.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Rok temu po ciężkich bojach awansowali. Miała być kasa od sponsorów i ...wyszła klapa po warszawsku.

j23 - 27 maja 2017, 20:57:40 - *.warszawa.vectranet.pl
3 liga 3 liga Polonia witamy w 3 lidze

bis - 27 maja 2017, 21:10:36 - *.146.141.141.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Jakiś procent szansy jest. W Hanysowie po porażce przygnębienie. Nie wiadomo też,czy chcą tam jeszcze 2 ligi?

tomco23 - 27 maja 2017, 22:18:38 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
tutaj nie ma co trenować ,tutaj trzeba dzwonic!!!! trzeba tak zmotywować zespol gryfa by w ostatniej kolejce gryźli trawe!!!!a poza tym nieoficjalne info jeśli polonia się nie utrzyma sportowo ,to ruch nie otrzyma licencji na szczebel centralny....

obserwator - 27 maja 2017, 22:24:13 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
oglądałem transmisję tego meczu i zastanawia mnie ten rzut karny w doliczonym czasie dla Polonii? tam przecież nic nie było (kilkakrotnie oglądałem tę sytuację), napastnik Polonii na linii pola karnego położył się na glebę jakby go ścięło a sędzia tylko właśnie na to czekał.... dlatego jeśli spadnie Polonia nie będzie mi jej żal...., nie lubię naciągaczy i sprzyjających sędziów....

LEON - 27 maja 2017, 23:37:11 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Sytuacja nadal mglista

Łodzianin* - 28 maja 2017, 7:49:55 - *.centertel.pl
Marco nie kompromituj się, ładnie walczyła hahahaha weszli dzięki przekrętom towarzysza Engela i dziś ten karny z kapelusza w doliczonym czasie tylko potwierdza moje słowa. Mam nadzieję, że w tym sezonie awansuje ŁKS Łódź i sprawiedliwości stanie się zadość.

kibic - 28 maja 2017, 10:08:17 - *.CNet.Gawex.PL
Wczoraj w Kołobrzegu byliśmy świadkami przekrętu roku. To co zrobił rasmus w 92 minucie to jest kryminał. Z całego serca życzę żeby ta banda engela poleciała razem z nami do 3 ligi.

adrian - 29 maja 2017, 15:53:31 - *.internetdsl.tpnet.pl
Ciekawe czy z Rakowem będzie normalnie czy kabaretowy piłkarski poker z trzema karnymi dla Polonii w doliczonym czasie gry ?