Miło łatwo i przyjemnie. Pogoda plażowa. Relaks. No to czekamy na nowy sezon i Ruch

relax - 28 maja 2017, 15:26:52 - user-94-254-243-113.play-internet.pl

berg - 28 maja 2017, 15:29:22 - 095160152168.dynamic-ww-09.vectranet.pl
Brawo za dobry mecz. Dlaczego w tabeli Zagłebie S jest przed Miedzią?

gandi - 28 maja 2017, 15:31:26 - ip-109-43-1-27.web.vodafone.de
no za pewne dlatego ze ma lepszy bilans meczy z Miedzią...

ble - 28 maja 2017, 15:40:21 - 80.107.119.66
Ale wałek Sosnowiec przed nami

Miedziak26 - 28 maja 2017, 15:50:28 - 176-109-163-210-dolnet.pl
Sosnowiec nie bedzie przed nami tabela jesrt błedna wygralismy z nimi 2-1 i 2-0

piterek - 28 maja 2017, 15:50:40 - dynamic-78-8-56-153.ssp.dialog.net.pl
Nie wałek tylko sieroty straciły w doliczonym czasie gry gola i zamiast 2:0 było 2:1 z Zagłębiem. Na wyjeździe to Zagłębie wygrało 1:0. Mają lepszy bilans w bezpośrednich meczach.

xD - 28 maja 2017, 15:50:42 - user-94-254-241-221.play-internet.pl
Nie wałek tylko gol honorowy dla Zagłębia w 90 minucie swoje zrobił.

Wy w ogóle źle patrzycie, bo sytuacja jest taka, że Miedzi zabraknie 1 pkt do awansu. Gdyby miała 55 pkt to lepszy bilans meczów z Górnikiem i Chojniczanką. Tego 1 pkt można szukać wszędzie, np. prowadzenie że Stomilem 2:0 a na koniec 2:2. Gol Chrobrego w 90 minucie. Puławy...

Miedz - 28 maja 2017, 21:43:39 - dynamic-78-8-52-189.ssp.dialog.net.pl
Zabraknie nam punktow za ten mecz przerany trzy kolejki temu, ale walczycz do konca .WIARA czyni CUDA

Ala - 29 maja 2017, 0:10:41 - 185.69.145.5
Miedz co to jest? To klub jakis pilkarsko obyty? Czy taki internetowe pasożyty Pozdrawiam kluby prawdziwe