10 czerwca 2017, 22:34:45 - euzi
eMŚ: Gol Arvydasa Novikovasa i występ Fedora Černycha w reprezentacji Litwy

Fedor Černych i Arvydas Novikovas z Jagiellonii Białystok zagrali w reprezentacji Litwy w przegranym 1-2 (0-1) meczu grupy F eliminacji mistrzostw świata przeciwko Słowacji. W doliczonym czasie gry Novikovas dał swojej drużynie kontaktową bramkę z rzutu wolnego.

10 czerwca 2017, 20:45 - Wilno (LFF stadionas)
Litwa 1-2 Słowacja
Arvydas Novikovas 90 - Vladimír Weiss 32, Marek Hamšík 58

żółte kartki: Nerijus Valskis, Linas Klimavičius, Darvydas Šernas - Martin Škrtel, Milan Škriniar, Ján Ďurica.

sędziował: Manuel Gräfe (Niemcy).

Černych i Novikovas rozegrali całe spotkanie w barwach Litwy, a na ławce Słowacji pozostał bramkarz Zagłębia Lubin Martin Polaček.

Razem z zawodnikami Jagiellonii cały mecz zagrali byli zawodnicy polskich klubów - Tadas Kijanskas (Jagiellonia Białystok, Korona Kielce), Darvydas Šernas (Widzew Łódź, Zagłębie Lubin, Wigry Suwałki) i Emilijus Zubas (GKS Bełchatów, Podbeskidzie Bielsko-Biała). Nerijusa Valskisa (Wigry Suwałki) w 72. minucie zastąpił Deivydas Matulevičius (Odra Wodzisław Śląski, Cracovia), a na ławce pozostali Georgas Freidgeimas (ŁKS) i Vytautas Lukša (Polonia Warszawa).

W Słowacji w 90. minucie boisko opuścił Ondrej Duda (w przeszłości Legia Warszawa), a zastąpił go László Bénes.

kibic - 11 czerwca 2017, 9:05:20 - *.231.6.69.koba.pl
Po weryfikacji UEFA bramkę strzelił Novikovas.

zzz - 11 czerwca 2017, 11:12:35 - *.wad.pl
Anglia odjechała poza tym wciąż 4 zespoły mają realne szanse na 2 miejsce,wyrównana grupa,poza Anglią i Maltą które odstają in plus i in minus

Pronek - 11 czerwca 2017, 14:21:08 - *.opera-mini.net (*.134.171.133)
Słaba grupa podobnie jak nasza. Dobre losowanie to połowa sukcesu

Ricardo - 11 czerwca 2017, 14:23:36 - *.231.4.102.koba.pl
Wspomnicie moje słowo ze w nowym sezonie Novikowas namiesza w naszej lidze . Końcówkę sezonu tez miał dobra .

andy3284 - 11 czerwca 2017, 15:02:46 - *.icpnet.pl
Komu Anglia odjechała. 2 punkty można zniwelować w jednym meczu. Ostatni mecz ze Szkocją ledwo zremisowali.

LEON - 11 czerwca 2017, 20:00:59 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl