11 czerwca 2017, 19:49:16 - koofel
eMŚ: Kasper Hämäläinen zagrał w reprezentacji Finlandii

Kasper Hämäläinen wystąpił w reprezentacji Finlandii w przegranym 1-2 (0-0) meczu eliminacji mistrzostw świata z Ukrainą. Pomocnik Legii Warszawa rozegrał całe spotkanie.

11 czerwca 2017, 18:00 - Tampere (Tampereen stadion)
Finlandia 1-2 Ukraina
Joel Pohjanpalo 72 - Jewhen Konoplanka 51, Artem Biesiedin 75

żółte kartki: Moshtagh Yaghoubi, Thomas Lam - Jarosław Rakićkyj, Jewhen Konoplanka, Wiktor Kowałenko, Wołodymyr Szepelew.

sędziował: Alon Yefet (Izrael).

Na ławce rezerwowych gospodarzy cały mecz przesiedział były gracz Widzewa Łódź Riku Riski.

Dlaczego on tak mało gra w Legii?

Qlty - 11 czerwca 2017, 20:29:54 - *.opera-mini.net (*.176.154.123)
Bo Finlandia jest gorsza od Kosowa

gb - 11 czerwca 2017, 20:47:22 - *.dynamic.chello.pl
Dlaczego Litmanen na lawce cały mecz? Mógł wejśc w końcowce

Muansar - 12 czerwca 2017, 11:55:42 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Dramatyczna ta Finlandia. Co mecz to rywal sie cieszy. Ale stok. Klubowo tez mizeria. Mariehamn mistrzem z Wysp Aalandzkich . Gdzie te czasy co HJK gralo w LM z Mika Nurmela?

LEON - 13 czerwca 2017, 0:55:30 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl