11 czerwca 2017, 19:52:52 - bartekwr9
eMŚ: Bramki Giorgiego Merebaszwiliego i Waleriego Kazaiszwiliego w reprezentacji Gruzji

Giorgi Merebaszwili i Waleri Kazaiszwili zagrali w reprezentacji Gruzji w zremisowanym 2-2 (0-2) wyjazdowym meczu eliminacji mistrzostw świata z Mołdawią. Pomocnik Wisły Płock strzelił pierwszą bramkę dla swojego zespołu, a piłkarz Legii Warszawa wyrównał stan meczu.

11 czerwca 2017, 18:00 - Kiszyniów (Arena Zimbru)
Mołdawia 2-2 Gruzja
Radu Gînsari 15, Alexandru Dedov 36 - Giorgi Merebaszwili 65, Waleri Kazaiszwili 70

żółte kartki: Vitalie Bordian - Giorgi Arabidze, Dżaba Kankawa.

sędziował: Andreas Ekberg (Szwecja).

Kazaiszwili w przerwie zmienił Murtaza Dauszwiliego. W 65. minucie na boisku pojawił się Merebaszwili, który zastąpił Wladimera Dwaliszwiliego (w przeszłości Polonia Warszawa, Legia Warszawa i Pogoń Szczecin). Poza kadrą meczową gości znalazł się grający w przeszłości w Śląsku Wrocław Lasza Dwali. W reprezentacji Mołdawii cały mecz na ławce rezerwowych spędził Maxim Potîrniche (kiedyś Energetyk ROW Rybnik).

Bolek - 11 czerwca 2017, 21:01:31 - *.centertel.pl
Dvalishvili ma podobno wrocic znowu do ligi polskiej do Wisly Plock badz Arki Gdynia

Spaghetti - 11 czerwca 2017, 21:40:09 - *.ssp.dialog.net.pl
Dwali ma ważny kontrakt ze Śląskiem. Był na wypożyczeniu. Teraz ma wrócić.

zks - 11 czerwca 2017, 22:31:00 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Brawo Mereba!

Wisła P - 11 czerwca 2017, 23:02:35 - *.as13285.net
A na co on Wiśle?

Zajmon - 11 czerwca 2017, 23:35:00 - *.146.144.221.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
@Wisla P
ponoć macie modernozowac stadion a Gruzini to robotny naród to bedzie nosił gruz

3cytryny - 12 czerwca 2017, 0:53:30 - *.play-internet.pl
Przecież to jest grupa śmiechu.

mgmg - 12 czerwca 2017, 10:51:04 - *.dynamic.chello.pl
Czy dobrze rozumiem? Merebaszwili wchodzi na boisko w 65 minucie i od razu strzela bramkę?

@3cytryny - 12 czerwca 2017, 11:01:47 - *.static.ip.netia.com.pl