11 czerwca 2017, 22:34:59 - Gladki
eMŚ: Ostoja Stjepanović wystąpił w reprezentacji Macedonii

Piłkarz Śląska Wrocław Ostoja Stjepanović zagrał w reprezentacji Macedonii w przegranym 1-2 (0-2) meczu grupy G eliminacji mistrzostw świata przeciwko Hiszpanii. 32-letni pomocnik rozpoczął spotkanie w wyjściowym składzie i został zmieniony po pierwszej połowie przez Elifa Elmasa.

11 czerwca 2017, 20:45 - Skopje (Nacionalna Arena "Filip II Makedonski")
Macedonia 1-2 Hiszpania
Stefan Ristovski 66 - David Silva 15, Diego Costa 27

żółte kartki: Goran Pandev, Daniel Mojsov, Elif Elmas, Vanče Šikov, Kire Ristevski - David Silva, Jordi Alba.

sędziował: Paweł Gil (Polska).

W zespole gospodarzy w 85. minucie na boisko wszedł Ivan Tričkovski (dawniej Legia Warszawa), zmieniając Daniela Mojsova.

Olimpia_EL - 12 czerwca 2017, 2:07:13 - *.59.136.195.intelly.pl
że co :O tylko 2-1 hiszpanie z macedonią :O , może mi ktoś to wyjaśnić, to Hiszpanie teraz tacy słabi ?

ali - 12 czerwca 2017, 7:00:42 - *.25.105.186
Nie, olimpia, Hiszpania jest bardzo mocna, to Macedonia była taka silna, mówi się że wspaniała przyszłość czeka Macedonie

jarekdarek - 12 czerwca 2017, 10:42:44 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Po prostu "gorący" teren dał o sobie znać.

LEON - 13 czerwca 2017, 1:30:40 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl