15 lipca 2017, 17:00 - Łomża (Stadion Miejski)
Michał Sadowski 21, Marek Kaliszewski 51 - Janusz Surdykowski 57 (k), 63, Bartosz Biel 85, 90

ŁKS 1926: 12. Paweł Lipiec - 14. Daniel Kacprzyk, 6. Reinaldo Melão, 25. Paweł Wasiulewski, 24. Mateusz Drozdowski - 3. Marek Kaliszewski, 18. Albert Rydzewski (70, 10. Michał Tarnowski), 27. Rafał Zalewski, 8. Marcin Świderski, 17. Michał Sadowski (78, 7. Przemysław Olesiński) - 9. Damian Gałązka.

Bytovia: 1. Mateusz Oszmaniec - 8. Sebastian Kamiński, 5. Krzysztof Bąk, 55. Fran González, 22. Wojciech Wilczyński - 14. Bartosz Biel, 16. Bartłomiej Poczobut (46, 10. Michał Jakóbowski), 6. Michał Rzuchowski (73, 24. Jakub Kuzdra), 28. Kamil Wacławczyk, 17. Jakub Wilk (46, 9. Orlande Kpassa) - 11. Janusz Surdykowski.

żółte kartki: Wasiulewski, Sadowski - González, Wilczyński, Surdykowski, Wacławczyk.
czerwona kartka: Mateusz Oszmaniec (86. minuta, Bytovia, za zagranie ręką poza polem karnym).

sędziował: Konrad Gąsiorowski (Biała Podlaska).

Od 89. minuty w bramce gości stał Wojciech Wilczyński.

W I rundzie, która zostanie rozegrana w dniach 22-23 lipca, Bytovia zmierzy się z Błękitnymi Stargard Szczeciński.

xyz - 15 lipca 2017, 19:39:50 - *.18-2.cable.virginm.net
W 21 min. Kaliszewski przebiegl z pilka 60m I ogral 2 pilkarzy Bytowi jak dzieci,dogral Sadowskiemu i bylo 1-0 dla Lomzy.w 51 min. Kaliszeski strzlil na 2-0.Lomza,bez 4 podstawowych pilkarzy mogla ograc 1 Ligowca)))

lomzaaa - 15 lipca 2017, 19:41:33 - *.146.100.235.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Łomża, zaprezentowała się dobrze, szkoda niewykorzytaanego prowadzenia 2:0, ale Bytovia jest dwie ligi wyżej, więc inny wynik to była by niespodzianka.

Kamil - 15 lipca 2017, 19:44:02 - *.146.133.167.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Brawo Drutex Bytovia! Cóż za debiut Bartka Biela, juz w sparingach bylo widac że to dobry grajek. Oby tak dalej!!!

ŁKS - 15 lipca 2017, 19:50:53 - *.lightspeed.chcgil.sbcglobal.net
Szkoda tego glupiego karnego przy prowadzeniu 2-0. To ewidetnie podłamało chłopaków a doświadczona Bytovia dobrze to wykorzystała, bramka na 4-2 w ostatniej akcji meczu kiedy ŁKS atakował już całym zespołem. Była szansa na 3-3 ale bramkarz Bytovi wybił ręką za polem karnym za co wyleciał z boiska.

fansport - 15 lipca 2017, 20:09:20 - *.dynamic.chello.pl
Szkoda Łomży, niezasłużona porażka.

Petersi - 15 lipca 2017, 21:44:56 - *.15.239.219
Kaliszewski jesteś kawał piłkarza w Wysokim Mazowieckim niedawno gol strzelony z 30 metrów spod linii autowej a dzisiaj rajd 70 m minięcie 2 piłkarzy i to w jaki sposób i podanie na pustą bramkę +gol do tego brawo mam nadzieję że trochę pograsz

nieznany - 15 lipca 2017, 22:53:51 - *.siedlce.domtel.com.pl
Marek Kaliszewski, Pogoń Siedlce pamięta.

Greg - 15 lipca 2017, 23:29:17 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl