15 lipca 2017, 18:56:01 - koofel
PP: Podhale 0-1 Siarka

15 lipca 2017, 17:00 - Nowy Targ (Stadion Miejski Letni im. Józefa Piłsudskiego)
Podhale Nowy Targ 0-1 Siarka Tarnobrzeg
Jan Grzesik 65

Podhale: 93. Mikołaj Gorzelański - 20. Wojciech Kobylarczyk (60, 16. Mateusz Hreśka), 22. Michał Bedronka, 6. Daniel Mikołajczyk, 33. Peter Drobňák - 19. Rafał Komorek, 7. Sebastian Świerzbiński, 10. Adrian Ligienza, 11. Przemysław Piwowarczyk, 17. Michał Czubin (78, 23. Grzegorz Silczuk) - 8. Michał Nawrot.

Siarka: 1. Karol Dybowski - 2. Piotr Witasik, 4. Dawid Kubowicz, 10. Konrad Stępień, 13. Jan Grzesik - 8. Mateusz Janeczko (77, 9. Krzysztof Ropski), 19. Dawid Witkowski, 20. Grzegorz Płatek, 7. Konrad Zaradny (90, 17. Tomasz Przewoźnik), 16. Mateusz Czyżycki - 11. Mateusz Broź (84, 6. Michał Dawidowicz).

żółte kartki: Kobylarczyk - Witasik, Ropski, Witkowski.
czerwona kartka: Daniel Mikołajczyk (90. minuta, Podhale, za uderzenie przeciwnika).

sędziował: Daniel Kruczyński (Żywiec).

W I rundzie Siarka zmierzy się z GKS-em Katowice. Mecz zostanie rozegrany 22-23 lipca.

Puchar Polski 2017/2018

źródło: własne / Siarka Tarnobrzeg / Echo Dnia / Podhale Nowy Targ / Sportowe Podhale

pedros - 15 lipca 2017, 19:01:22 - *.tsm.tarnobrzeg.pl
Gratulacje dla Siarki za awans widać, że jeszcze chłopacy muszą bardziej na treningach zachrzaniać, żeby efekt bramkowy był lepszy
Za tydzien wielki mecz jesli chodzi o poziom piłkarski ale tez kibicowski - gramy zespołem , który o mały włos by teraz grał w ekstraklasie

Siarka - 16 lipca 2017, 0:47:12 - *.dynamic.chello.pl
Z tymi kartkami to wszystkiego nie napisaliście - w drugiej połowie razem z żółtą kartką dla Ropskiego była czerwona kartka dla zawodnika Podhala (chyba z numerem 7), chyba za uderzenie zawodnika Siarki. W pierwszej połowie zaś żółtą kartkę otrzymał w Siarce Witasik, a w Podhalu jeszcze jeden zawodnik został ukarany.
Co do meczu, zasłużony awans Siarki, Podhale ambitnie, walecznie, ale potencjał zawodników był marnowany przez złą taktykę. Siarka mogła wygrać nawet 3:0, 4:0, ale skuteczność jeszcze jest na słabym poziomie. Musimy się poprawić, inaczej z GKS Katowice na bank odpadniemy. Podhale nie oddało ani jednego celnego strzału na bramkę, rozegranie i środek pola ładnie się pokazał, również bramkarz nowotarżan bardzo dobry jak na 3. ligę - wybronił wiele strzałów Siarkowców.
Na trybunach spokojna atmosfera, w zasadzie sami kibice Podhala, poza nielicznymi-ukrytymi Siarkowcami. Bez żadnych bluzg, kulturalnie i z poszanowaniem dla przeciwnika.
Mam nadzieję, że Siarce uda się nie przegrać z GKS Katowice. Plusem Siarki jest silna obrona, niestety wykończenia nie ma - to jest duży minus. Między innymi dlatego z Podhalem padła tylko jedna bramka.

Kenzi - 16 lipca 2017, 11:42:15 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl