PP: Ruch Z. 3-3 pd. k. 3-1 Olimpia E.

15 lipca 2017, 17:00 - Zdzieszowice (Stadion Miejski)
Ruch Zdzieszowice 3-3 pd. k. 3-1 Olimpia Elbląg
Konrad Kostrzycki 30, Sebastian Polak 35, Krzysztof Werner 71 - Anton Kołosow 23, Mateusz Szmydt 67, Bartosz Danowski 74

karne: 0-1 Kamil Wenger, 1-1 Jakub Czajkowski, (1-1 Damian Szuprytowski - obroniony), 2-1 Jarosław Wieczorek, (2-1 Piotr Kurbiel - obroniony), (2-1 Denis Sotor - nad bramką), (2-1 Kacper Tułowiecki - obroniony), 3-1 Dariusz Zapotoczny

Ruch: 12. Patryk Sochacki - 7. Sebastian Polak, 15. Michał Bachor, 5. Konrad Kostrzycki, 4. Daniel Nowak - 9. Denis Sotor, 20. Jarosław Wieczorek, 6. Jakub Czajkowski, 3. Dawid Kiliński (113, 17. Adrian Zyla) - 8. Karol Wanat (52, 19. Łukasz Damrat), 10. Krzysztof Werner (81, 21. Dariusz Zapotoczny).

Olimpia: 1. Kacper Tułowiecki - 11. Rafał Lisiecki, 5. Kamil Wenger, 2. Tomasz Lewandowski, 19. Szymon Klepacki (46, 20. Maciej Rozumowski) - 14. Mateusz Szmydt, 24. Bartosz Danowski, 4. Krzysztof Iwanowski (65, 9. Piotr Kurbiel), 13. Michał Ressel, 7. Damian Szuprytowski - 6. Anton Kołosow (88, 15. Krzysztof Niburski).

żółte kartki: Nowak, Bachor, Sotor, Damrat, Zapotoczny, Polak - Iwanowski, Danowski, Lisiecki, Ressel.

sędziował: Rafał Rokosz (Katowice).
widzów: 300.

W 23. minucie Anton Kołosow (Olimpia) nie wykorzystał rzutu karnego (Patryk Sochacki obronił).

W I rundzie Ruch zmierzy się z lepszym z pary Zagłębie II Lubin - Gryf Wejherowo. Mecz zostanie rozegrany 22-23 lipca.