[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

 


15 lipca 2017, 19:49:37 - euzi
PP: Wisła Puławy 3-2 Raków

15 lipca 2017, 18:00 - Puławy (stadion MOSiR)
Wisła Puławy 3-2 Raków Częstochowa
Alen Ploj 9, Sylwester Patejuk 60, Jakub Smektała 90 - Adam Mesjasz 38, 84

Wisła: 12. Nazar Peńkoweć - 16. Tomasz Sedlewski, 10. Sebastian Głaz, 22. Jakub Poznański, 19. Bartosz Sulkowski - 7. Jakub Smektała, 20. Arkadiusz Maksymiuk, 17. Iwan Łytwyniuk, 3. Alen Ploj (82, 25. Konrad Szczotka), 9. Sylwester Patejuk - 15. Robert Hirsz.

Raków: 1. Mateusz Lis - 88. Łukasz Sołowiej (90, 5. Daniel Boateng), 18. Lukáš Ďuriška, 6. Andrzej Niewulis - 19. Krystian Wójcik, 7. Rafał Figiel, 21. Jakub Łabojko, 23. Tomasz Wróbel (70, 27. Przemysław Mizgała), 77. Hubert Tomalski, 4. Adam Mesjasz - 10. Adam Czerkas (76, 9. José Embaló).

żółte kartki: Głaz, Ploj.

sędziował: Piotr Urban (Warszawa).
widzów: 700.

W I rundzie, która zostanie rozegrana w dniach 22-23 lipca, Wisła zmierzy się z Pogonią Siedlce.

Puchar Polski 2017/2018


źródło: własne / lajfy.com

REKLAMA

Kawi - 15 lipca 2017, 19:50:45 - 89-66-228-209.dynamic.chello.pl
Kolejna niespodzianka

derp - 15 lipca 2017, 19:53:00 - afjk56.neoplus.adsl.tpnet.pl
Raków grał trzema obrońcami? AHA.

derock - 15 lipca 2017, 20:07:09 - 82-132-239-25.dab.02.net (10.146.48.53)
Fatalne rozczarowanie. 3 bramki - 3 błędy obrony. Bardzo złe rozpoczęcie sezonu. Czyżby tylko i wyłącznie walka o utrzymanie? Jak co roku Puchar Polski przegrany. Bardzo, bardzo smutny wieczór. Wiara nadszarpnięta. Pozytywne emocje upadły.

Hubert844 - 15 lipca 2017, 20:09:27 - user-94-254-160-140.play-internet.pl
A czego wy się spodziewaliscie Wisła ma mocniejszy skład niż w 1 lidze zdecydowany faworyt rozgrywek a Rakow slabiutki

REKLAMA

Kolo - 15 lipca 2017, 20:15:44 - 91.231.92.28
Najlepszy zawodnik meczu - Sylwester Patejuk.

dziadek88 - 15 lipca 2017, 20:18:37 - ip-5-172-238-136.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Ilu kibiców Rakowa? Dziękuje za odp.

kendrick - 15 lipca 2017, 20:23:29 - 188.146.32.250.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
@derock - lecz się.

derock - 15 lipca 2017, 20:27:22 - 82-132-239-25.dab.02.net (10.146.48.53)
Huberta relacji wynika, że to nie Wisła była dobra tylko obrona Rakowa dramartycznie słaba. Raczej optyczna przewaga RKS-u. Wiesz wybacz nie interesuje mnie raczej Wisła tylko słaba postawa obrony Rakowa w kontekście ligi, no i który raz już z kolei Puchar Polski przegrany. Raków też znaczne wzmocnienia, nie obchodzą mnie składy tylko styl gry i zasadność gry 3 obrońcami z mocniejszymi drużynami w grze o stawkę. Gra 3 obrońcami jest dobra pod warunkiem, że się ma mocnych dobrych obrońców popełniajacych małą ilość błędów.

art - 15 lipca 2017, 20:28:26 - a24-05-12.opera-mini.net (83.9.16.152)
Czy Raków jest juz rozliczony za wpadke ze Stalowa wola 0:3 pod koniec ligi?

Hubert844 - 15 lipca 2017, 20:36:00 - 185.113.32.138
Do derock byłem na meczu i błędy Rakowa wychodziły z pressingu Wisly

Hubert844 - 15 lipca 2017, 20:37:38 - 185.113.32.138
Wisła była poprostu lepsza to drużyn w którą z tym składem mogłaby walczyć w 1 lidze

KSW1923 - 15 lipca 2017, 20:41:02 - abza154.neoplus.adsl.tpnet.pl
Pozdrawiam osoby które ostro stawiały na Raków. Wisły wzmocnienia bardzo na plus. Mocno Wisła!

Rob - 15 lipca 2017, 20:48:59 - 109.95.30.76
Zero młodzieży częstochowskiej żal muszą szukać klubu a szczycom się. Akademia paranoja i żal

Jjjjrrrrrb - 15 lipca 2017, 20:51:42 - 87-207-127-16.dynamic.chello.pl
Z taka gra w 1 lidze to mozecie podawac.pilki taki gosc jak Solowiej to powinien grac w rezerwach obrona to kryminal gdzie napastnicy ??? Mesjasz obronca strzela gdzie te huczne transfery te wzmocnienia i to co oni graja zimny prysznic malina petrasek i nie ma nas....

REKLAMA

Racovia - 15 lipca 2017, 21:31:08 - cpc99892-brnt2-2-0-cust957.4-2.cable.virginm.net
Dzięki za pozdrowienia od KSW1923
Wisła dzisiaj lepsza bez dwóch zdań bo....
strzeliła jedną bramkę więcej od nas.
Teraz liga musimy się zgrać z nowymi zawodnikami i będzie dobrze. Utrzymamy się.

Marjer - 15 lipca 2017, 22:12:08 - ip-5-172-234-201.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Frajerzy

blendzior - 16 lipca 2017, 0:51:14 - h164139.net.pulawy.pl
Kibiców Rakowa było około 40.

LEON - 16 lipca 2017, 1:35:13 - dit55.neoplus.adsl.tpnet.pl
Mała niespodzianka

Kibic - 16 lipca 2017, 9:57:34 - h-87-199-30-38.dolsat.pl
Teraz w Czwie wiedza na jakim poziomie sa? Haha a po sparingu z wisla sie podniecali i marzyli o kolejnym awansie Haha

Patryk - 16 lipca 2017, 10:39:32 - a04-07-03.opera-mini.net (176.221.120.82)
Najbardziej wkurza to że niektórzy już przewidują niepowodzenie w lidze dla Rakowa po meczu pucharowym. Jest kilku nowych zawodników i potrzeba kilka meczy żeby się zgrać. Dajmy czas a później oceniajmy krytykujmy. Pozdro dla kibiców Rakowa którzy sa na dobre i zle z drużyną

Lch - 16 lipca 2017, 10:43:33 - 89-64-42-128.dynamic.chello.pl
Haha, wiedziałem, że znajdę tu komentarze inteligentnych inaczej, którzy po jednym meczu będą wieścić Rakowowi spadek i nie zawiodłem się. Powiem wam jedno - stuknijcie się w te puste głowy i poczekajcie do rozpoczęcia ligi.

przemo - 16 lipca 2017, 11:00:21 - 80-238-94-170.internetia.net.pl
Graty z Zabrza, wracajcie do I ligi.
P.S.
Nie zapomnimy Wam tego, że wpuściliście nadkomplet naszych kibiców na trybuny w Puławach. Pzdr

damianRKS - 16 lipca 2017, 11:01:04 - public-gprs187027.centertel.pl
Ludzie ogarnijcie drgania łydek !! Sam jestem zawiedziony porażką i stylem ale prawda jest taka że ten skład z konieczności był mega eksperymentalny. Takie gledzenie i wrużenie po jednym meczu że Raków spadnie jest śmieszne i albo ktoś kto tak pisze nie zna sie a tym sporcie ambo jest zawistnym malym ludzkiem. Ja osobiście zamiast Sołowieja dałbym w obrone Mesjasza a na skrzydle ustawil Mizgale lub Warchoła i wcześniej zmienił Czerkasa ale to nie ja jestem trenerem.

Hubert844 - 16 lipca 2017, 11:37:45 - 185.113.32.138
Pozdro dał Górnika Zabrze z Puław

Pseudonim (max 10 znaków):

E-mail: