PP: KSZO 1929 1-1 pd. k. 3-2 Warta

18 lipca 2017, 17:00 - Ostrowiec Świętokrzyski (Miejski Stadion Sportowy)
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 1-1 pd. k. 3-2 Warta Poznań
Mateusz Mąka 85 - Adrian Laskowski 45 (k)

karne: 0-1 Adrian Laskowski, 1-1 Michał Stachurski, (1-1 Artur Marciniak - poprzeczka), (1-1 Jakub Kapsa - obroniony), (1-1 Bartosz Kieliba - obok bramki), 2-1 Tomasz Persona, 2-2 Krzysztof Biegański, 3-2 Mateusz Mąka, (3-2 Wojciech Onsorge - obroniony)

KSZO 1929: 1. Konrad Zacharski - 4. Michał Stachurski, 6. Kamil Sołtykiewicz, 7. Klaudiusz Łatkowski, 2. Dominik Cheba - 9. Patryk Cheba (72, 23. Mateusz Mąka), 18. Paweł Czajkowski, 17. Radosław Mikołajek (67, 26. Damian Mężyk), 22. Kamil Jakubowski (60, 25. Jakub Kapsa), 16. Tomasz Persona - 21. Michał Grunt.

Warta: 12. Tomasz Laskowski - 21. Radosław Jasiński, 5. Bartosz Kieliba, 2. Tomasz Dejewski, 6. Nikodem Fiedosewicz (118, 4. Wojciech Onsorge) - 19. Krzysztof Biegański, 10. Adrian Laskowski, 17. Artur Marciniak, 11. Filip Brzostowski (82, 18. Bartosz Kalupa), 22. Dominik Chromiński - 13. Adrian Szynka (75, 7. Adrian Chopcia).

żółte kartki: Stachurski, P.Cheba, Grunt - Biegański, Fiedosewicz, Chopcia, Kalupa.

sędziował: Mariusz Złotek (Stalowa Wola).
widzów: 1000.

W I rundzie KSZO 1929 zmierzy się ze Stalą Mielec. Mecz zostanie rozegrany 22-23 lipca.

Zielony - 18 lipca 2017, 19:48:26 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Jak co roku xD Po co walczyć w PP skoro można odpaść.

Halny - 18 lipca 2017, 19:48:58 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Kibice Warty zapraszali fanów Stali Mielec na mecz do Poznania a tu ... beka ! Może innym razem.

dex - 18 lipca 2017, 19:50:04 - *.play-internet.pl
Mecz KSZO - Stal Mielec to ciekawa kibicowska uczta. Fiu fiu.

bumar - 18 lipca 2017, 19:52:32 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Szkoda Warcińki !!! Pozdro Kibice Stali Mielec.

Padaka - 18 lipca 2017, 19:55:36 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Co za dziady i patałachy ta warta to jedno wielkie dziadostwo piłkarzyki pajacyki

??? - 18 lipca 2017, 20:26:42 - *.dynamic.mm.pl
@wartownik- i rozkojarzył swoich własnych zawodników :P

Buli - 18 lipca 2017, 20:27:33 - *.internetdsl.tpnet.pl
Podobno Persona był dogadany z Bronią Radom?

sakwaa2 - 18 lipca 2017, 20:39:07 - *.servers.jiffybox.net (*.246.158.50)
Walczy do końca, Ostrowiec walczy do końca! Teraz trzeba zmielić tych z Mielca

Dario - 18 lipca 2017, 20:39:38 - *.centertel.pl
Jest spora szansa,ze Persi sie dogada i zostanie,wiec nic nie jest jeszcze przesadzone ze odchodzi

KSZO - 18 lipca 2017, 20:45:41 - *.adsl.inetia.pl
Skoro Persona grał w tym meczu to znaczy, że się dogadał bo musiał kontrakt podpisać, bo miał do 30 czerwca. Teraz w grę wchodzi transfer jeśli ktoś go chce.

Kojak - 18 lipca 2017, 20:46:38 - *.dynamic.chello.pl
Brawo Kszo! Arka Gdynia.

K - 18 lipca 2017, 20:53:40 - *.adsl.inetia.pl
KSZO !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ETAN - 18 lipca 2017, 21:15:33 - *.adsl.inetia.pl
Sędzia chciał przekręcić KSZO, ale to mu się nie udało! Brawo piłkarze! Dla niewiedzących o co chodzi - w 75. minucie Warciarz zagrał piłkę ręką we własnym polu karnym, a czterech arbitrów sędziujących ten mecz tego nie widziało. Ponadto Złotek wlepił żółtą kartkę Gruntowi za pyskówkę.

fks SM - 18 lipca 2017, 21:18:59 - *.play-internet.pl
No z Wartą sie udało teraz już nic z tego w Sobote lanie BĘDZIE

sds - 18 lipca 2017, 21:59:32 - *.dynamic-zab-04.vectranet.pl
do fks SM
liczysz na oklep. Da się załatwić.

jerry - 18 lipca 2017, 22:34:08 - *.146.0.92.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Super czworka i podstawa KSZO: Persona Stachurski Maka i Czajkowski. Pozostali chlopcy tez super. Przede wszystkim walka do konca. Jak dobrze ze wrocil trener Krawiec. Az milo patrzec.

dawdi - 19 lipca 2017, 0:12:06 - *.146.36.116.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
jedziemy z mielecka .... heheh czekamy na was

dawid - 19 lipca 2017, 0:15:37 - *.146.36.116.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
sędzia ok 80 minuty powinien dac rzut karny , dlaczego nie zobaczył powtórki ?? zagranie ręką w polu karnym ( żadna osłona mordy )....

Marcin - 19 lipca 2017, 1:16:56 - *.centertel.pl
Poznań wstydzi się za kibiców Warty. Po co wy gracie jak wy kibiców nie macie!!

Mikel - 19 lipca 2017, 6:52:28 - *.play-internet.pl
Puchar to nic trzeba skupić się na lidze tylko Warta nasz KS

walko - 19 lipca 2017, 7:13:05 - *.wroclaw.dialog.net.pl
to że Persi grał nie znaczy że się dogadał w Pucharze może zagrać każdy nawet z ulicy bez przynależności klubowej lub z innego klubu

do lajkonik 22
Prezes nie goni starej. To stara goni Bodo. Gdzie on się podział ?

Albert - 19 lipca 2017, 13:17:39 - *.14.119.185-rev.hti.pl
Do Marcina. Poznań nie wstydzi się za Wartę, bo ma ją w sercu. Jak chcesz widzieć ilu kibiców przychodzi , to przyjdź na najbliższy mecz ligowy.

LEON - 19 lipca 2017, 15:57:46 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl