20 lipca 2017, 21:19:24 - bartekwr9
eLE: Utrecht potencjalnym rywalem Lecha

Holenderski FC Utrecht wygrał 3-1 (1-0) w rewanżowym meczu II rundy eliminacyjnej Ligi Europy z maltańskim Valletta FC i awansował do kolejnej fazy rozgrywek. W III rundzie rywalem Holendrów będzie lepsza drużyna z pary FK Haugesund - Lech Poznań. W pierwszym meczu Norwegowie wygrali 3-2.

20 lipca 2017, 19:30 - Waalwijk (Mandemakers Stadion)
FC Utrecht 3-1 Valletta FC
Sean Klaiber 18, Willem Janssen 76, Zakaria Labyad 83 - Juan Cruz Gill 88

Utrecht: 1. David Jensen - 2. Mark van der Maarel, 14. Willem Janssen, 23. Wout Brama (85, 3. Ramon Leeuwin), 28. Edson Braafheid (86, 18. Urby Emanuelson) - 17. Sean Klaiber, 22. Sander van de Streek, 8. Yassin Ayoub - 7. Gyrano Kerk (62, 11. Cyriel Dessers), 9. Simon Makienok, 10. Zakaria Labyad.

Valletta: 1. Henry Bonello - 42. Uchenna Umeh, 4. Steve Borg, 5. Ryan Camilleri, 19. Joseph Zerafa (87, 16. Jean Borg) - 8. Santiago Malano, 6. Juan Cruz Gill, 23. Claudio Pani - 90. Romeu Romão (58, 10. Roderick Briffa), 27. Maximiliano Velazco, 9. Michael Mifsud (71, 14. Kyrian Nwoko).

żółte kartki: Janssen - Zerafa, Mifsud.

sędziował: Ian McNabb (Irlandia Północna).

W pierwszym meczu padł bezbramkowy remis. Ewentualny pierwszy mecz III rundy eliminacyjnej odbędzie się 27 lipca w Holandii, a rewanż zostanie rozegrany tydzień później w Poznaniu.

Liga Europy 2017/2018

raf - 20 lipca 2017, 21:35:17 - *.3-1.cable.virginm.net
slabi z druzyna z Malty 3-1 w dwumeczu

gch - 20 lipca 2017, 22:32:02 - *.214.193.203
wiadomo czy mecz będzie znowu w Waalwijku czy już w Utrechcie? Przypomnę że w Holandii trwają mistrzostwa europy kobiet i stadion w Utrechcie z tego powodu był niedostępny na mecz z Valettą, czy wiadomo co z meczem z Lechem?

yogi - 20 lipca 2017, 23:01:16 - *.sigma.jaslo.pl
25 lipca jest ostatni mecz w Utrecht. Więc możliwe , że już w tym mieście zagramy.

gch - 20 lipca 2017, 23:11:29 - *.214.193.203
Znalezłem na oficjalnej stronie Utrechtu że mecz odbędzie się na stadionie Galgenwaard w Utrechcie. Super bo stadion jest duży i nowoczesny 24.000 miejsc, informacja o biletach będzie jutro rano. Na pewno się wybiorę

Stan - 21 lipca 2017, 13:22:50 - *.internetdsl.tpnet.pl
"W pierwszym meczu Norwegowie wygrali 3-2."