25 lipca 2017, 14:58:45 - dyrovski
Siergiej Kriwiec zawodnikiem Arki

Siergiej Kriwiec został nowym zawodnikiem Arki Gdynia. Umowa będzie obowiązywać do 30 czerwca 2018 roku i zawarto w niej opcję przedłużenia na kolejny sezon.

31-letni pomocnik w poprzednich rozgrywkach Ekstraklasy strzelił dwa gole w 23 meczach Wisły Płock. W przeszłości występował także m.in. w Lechu Poznań.

źródło: Arka Gdynia

Jondek - 25 lipca 2017, 14:59:55 - *.na5.pl
Z ekstraklasy szrotu się łatwo nie wypuszcza.

Baca - 25 lipca 2017, 15:02:34 - *.162.241.242
z Dunczykami zagra?

Vistula - 25 lipca 2017, 15:04:31 - *.dynamic.mm.pl
szkoda że Kaczmarek go wywalil bo w Płocku szans duzo nie mial ale i jego pogonili lol

adam - 25 lipca 2017, 15:06:59 - *.243.76.195
Dziwne.W Płocku nic nie pokazał,a bierze go pucharowicz

2. - 25 lipca 2017, 15:08:22 - *.class101.petrotel.pl
Zawodnik, który "jedzie" już chyba bardziej na nazwisku. W Płocku potrzebował całego sezonu, żeby wrócić do formy, którą cokolwiek był wstanie pod koniec zaprezentować. 2-3 przebłyski świetnego zagrania w ciągu sezonu, to chyba trochę za mało jak na takiego gracza. ;)

adams - 25 lipca 2017, 15:12:30 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Ciekawy transfer , zobaczymy co pokaże , chociaż w Płocku szału nie było

ahdji - 25 lipca 2017, 15:17:51 - *.sileman.net.pl
Ojrzyńskiego słabość do szrotu, odcinek 193820111.

Zajmon - 25 lipca 2017, 15:22:02 - *.146.166.188.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Tak krawiec kraje jak materiału staje. Teraz Kriwiec będzie łatal sam dziury po Szwochu i Hofbalerze.

wero - 25 lipca 2017, 15:25:36 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Widzę, że Ojrzyna przyjmuje szrot od znajomych menagierów. Polaka weź Ojrzyna!

MAG - 25 lipca 2017, 15:43:53 - *.dynamic.mm.pl
a gdzie napastnicy w Arce?

@Vistula - 25 lipca 2017, 15:46:36 - *.dynamic.mm.pl
@Vistula - szanse dostał 23 razy z czego zagrał dwa fajne mecze. Jak na kogoś kto miał najwyższy kontrakt w klubie to za mało...

realista - 25 lipca 2017, 15:54:54 - *.telnaptelecom.pl
Któraś telewizja transmituje czwartkowy mecz?

autor - 25 lipca 2017, 16:18:59 - *.9.124.241
Będziecie mieli z niego pociechę. Musi tylko zdobyć zaufanie i grać.

true - 25 lipca 2017, 16:48:39 - *.dynamic.mm.pl
Zaufanie w Wiśle dostał, ale grał mocno średnio. Było dużo przebłysków, ale nic po za tym. Powodzenia Siergiej!

Bretto - 25 lipca 2017, 17:14:20 - *.play-internet.pl
Polska liga ! Nie masz wyników ? Nie masz formy ? I tak znajdziesz angaż !

Vistula - 25 lipca 2017, 17:27:19 - *.dynamic.mm.pl
tylko ile z tych 23 meczów zagrał od pierwszej minuty z 5 moze 8 ? Reszta to obierniki od 80 minuty

Vistula - 25 lipca 2017, 17:36:08 - *.dynamic.mm.pl
tak wogole to Kaczmar go nie chcial od poczatku jak sie pojawił bo wolał swojego ulubienca Rogala co totalna padake grał !A kto został Kriwiec czy Rogal ? haha

Vistula - 25 lipca 2017, 17:37:43 - *.dynamic.mm.pl
i nie zdziwie sie jak zagra teraz z nami i walnie bramke !

@Vistula - 25 lipca 2017, 17:39:29 - *.dynamic.mm.pl
n=89

Vistula - 25 lipca 2017, 18:24:45 - *.dynamic.mm.pl
16 puchar sie nie liczy ja tam pracuje lol

@Vistula - 25 lipca 2017, 18:36:38 - *.dynamic.mm.pl
Krivets zagrał 17 meczów od pierwszej minuty w całym sezonie w Wiśle, do tego 7 wchodził z ławki, nie ważne czy w lidze czy Pucharze, co daje mu 24 mecze, a Ty piszesz "5 moze 8 ?". To kto jest bliżej prawdy? Tak jak pisałem dobrych meczów miał dwa, może trzy, a Ty się upierasz że nie dostał szans. Pewnie gdyby miał o połowę mniejszą pensję wtedy by został, ale na jego miejscu mogą grać obecnie Wlazło, Varela, Kante czy Lebedyński jak w ostatnim meczu.
Nie ma czego żałować, bo gość młodszy nie będzie, a od kilku sezonów, tak jak ktoś to napisał, "jedzie na nazwisku".

@Vistula - 25 lipca 2017, 19:00:10 - *.dynamic.mm.pl
jeszcze przypominam o tym, że byłoby ich więcej, gdyby nie kontuzja na koniec sezonu, kiedy w końcu zaczął coś grać.

max - 25 lipca 2017, 20:22:24 - *.dynamic.chello.pl
Hej, jak tam kibice Arki na temat najemników?Zmieniliście juz zdanie?

Kazik - 26 lipca 2017, 0:09:45 - *.24.245.68
ja osobiście nie zmieniłem szybko odchodzą,ale chyba o tym wszyscy wiedzą ,ale zapytaj Gdańsku tam tego najwięcej maja duże doświadczenie

Tomek - 26 lipca 2017, 0:48:54 - *.play-internet.pl
@Vistula dzięki za wpis, czytając to co napisałeś taki zawodnik pasuje do Arki, sezon długi, jakiś poziom trzyma (niestety daleki od poznańskiego) i zapewne dostanie dużo szans gry jeśli będzie zdrowy. Z kontraktu pewnie zszedł bo w Gdyni nie ma kominów płacowych tak jak w Gdańsku, jesteśmy biedni, ale wypłacalni. Miasto też ładne więc powinien sie SK zadomowic. Dobrze że Furman u Was zostaje bo wygląda na strasznego mąciwode, a ktoś go w Gdyni niby widział.

LEON - 26 lipca 2017, 0:52:53 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl