4 sierpnia 2017, 22:27:04 - dyrovski
Wisła krakowska lepsza niż płocka

W drugim meczu 4. kolejki Ekstraklasy Wisła Płock przegrała u siebie 0-1 (0-0) z Wisłą Kraków. Zwycięską bramkę w doliczonym czasie gry zdobył Carlitos.

Pierwsza połowa nie zachwyciła. Mało było w niej okazji bramkowych i strzałów celnych. W 23. minucie Patryk Małecki wbiegł w pole karne z lewej strony boiska i uderzył w kierunku bramki, ale piłka odbiła się jeszcze od nogi Cezarego Stefańczyka i poleciała obok słupka. W odpowiedzi Giorgi Merebaszwili podjął próbę z dalszej odległości, lecz nie sprawił tym strzałem problemu bramkarzowi gości. Następnie zaatakowała Wisła z Krakowa - Maciej Sadlok zagrał z własnej połowy do Carlitosa, a Hiszpan poradził sobie z pilnującym go Patrykiem Stępińskim i w sytuacji sam na sam uderzył nad bramką. Trzy minuty później Carlitos oddał jeszcze jeden strzał - tym razem z rzutu wolnego, lecz Seweryn Kiełpin pewnie złapał futbolówkę. Po chwili bramkarza "Białej Gwiazdy" znowu chciał zaskoczyć Merebaszwili, ale nie udało mu się nawet trafić w bramkę.

W drugiej części gry niewiele się zmieniło. W 60. minucie Damian Rasak zagrał w "szesnastkę" do Arkadiusza Recy, a ten uderzył niecelnie głową. Sześć minut później Merebaszwili kopnął sprzed pola karnego, lecz piłkę głową wybił Fran Vélez. W odpowiedzi Carlitos podał w "szesnastce" do Petara Brleka, a Chorwat z dość ostrego kąta oddał strzał. Pomocnik krakowskiej Wisły źle trafił w futbolówkę i ta wyleciała na aut. W 81. minucie blisko było gola dla gospodarzy - Merebaszwili zagrał do Mateusza Piątkowskiego, a ten w niezłej sytuacji nie zdołał pokonać Michała Buchalika, który wcześniej zastąpił kontuzjowanego Cuestę. Kilka chwil później uderzył jeszcze Merebaszwili, lecz Buchalik pewnie złapał piłkę. W doliczonym czasie gry Reca zagrał do Piątkowskiego, a ten uniknął spalonego i z bliska kopnął nad bramką. Chwilę później prowadzenie objęli goście. Jakub Bartosz zagrał głową do Carlitosa, a Hiszpan pewnym uderzeniem pokonał Kiełpina.

4 sierpnia 2017, 20:30 - Płock (Stadion im. Kazimierza Górskiego)
Wisła Płock 0-1 Wisła Kraków
Carlitos 90

Wisła P.: 87. Seweryn Kiełpin - 20. Cezary Stefańczyk, 5. Bartłomiej Sielewski, 17. Damian Byrtek, 95. Patryk Stępiński - 9. Arkadiusz Reca, 8. Dominik Furman, 6. Damian Rasak, 45. Mikołaj Lebedyński (76, 14. Adam Dźwigała), 10. Giorgi Merebaszwili (90, 11. Paul Pârvulescu) - 19. Kamil Biliński (66, 27. Mateusz Piątkowski).

Wisła K.: 1. Julián Cuesta (55, 22. Michał Buchalik) - 19. Tomasz Cywka, 6. Arkadiusz Głowacki, 32. Iván González, 4. Maciej Sadlok - 9. Rafał Boguski (69, 17. Jakub Bartosz), 44. Fran Vélez, 21. Petar Brlek, 88. Patryk Małecki - 10. Carlitos, 23. Paweł Brożek (78, 8. Tibor Halilović).

Buahahahahaha
Parodia klubu czyli płocka Wisła jak zwykle pokazała swoją moc!

ehhh - 4 sierpnia 2017, 22:29:09 - *.class103.petrotel.pl
ku... Reca daj sobie spokoj, Furman trenerze zdejmij go na nastepny mecz, niech chociaz raz nie zagra calego meczu.

NK - 4 sierpnia 2017, 22:29:50 - *.dynamic.chello.pl
BRawo Wisełka! PozdRowienia z ostatniego miejsca w I lidze

wotan - 4 sierpnia 2017, 22:30:00 - *.static.ip.netia.com.pl
ło matko, jaka kopanina. Mecz jako dobra odpowiedź dlaczego w III rundzie polskie drużyny oklep zebrały

fuj - 4 sierpnia 2017, 22:30:19 - *.centertel.pl
a i jeszcze zapomniałem o dwóch wirtuozach piłki-Reca i Merebashvili
to są giga-talenty! właściwie to trzeba się dziwić dlaczego PSG Neymara kupiło zamiast któregoś z tych talenciorów

maniek - 4 sierpnia 2017, 22:30:30 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
co szkoda wisła jest tylko jedna tak samo jak puszcza niepołomice

:-) - 4 sierpnia 2017, 22:30:33 - *.146.3.126.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Wiadomo coś, czy ten gol obudził kibiców?... Przeca taki mecz lepszy niż narkoza.
To se panowie piłkarze pospacerowali... Cud, że sami nie posnęli.
W Bundeslidze za taką grę, to by ich chyba ukrzyżowano.

KCH - 4 sierpnia 2017, 22:32:05 - *.centertel.pl
2010r. Crackovia- Wisła 0-1
Boukhari 90+5.
Mam de ja vu

Baca - 4 sierpnia 2017, 22:32:26 - *.bb.sky.com
Wystawianie Brożka to czysty sabotaż. Bramka padła gdy tego parodysty już nie było na boisku. Kiko przejrzyj na oczy

:-) - 4 sierpnia 2017, 22:33:07 - *.146.3.126.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Tak w ogóle, TAM BYŁO 5000 widzów???... Może na parkingu - bo w tv było widać puste trybuny.

max - 4 sierpnia 2017, 22:33:47 - *.dynamic.gprs.plus.pl
strzelił gość z CBŚP z Belfra ;)

dan - 4 sierpnia 2017, 22:34:57 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
nie 5000 tylko 5001, zgadza się, też policzyłem

zik - 4 sierpnia 2017, 22:35:18 - *.dynamic-ww-06.vectranet.pl
More mi ktos powiedziec co odstawia Piatkowski? To ma byc napastnik? Dwie 100% sytuacje i nawet w bramke nie trafił. Dramat!
Kante wracaj!!!!!!

Jim beam - 4 sierpnia 2017, 22:36:03 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Słaby ten trener Furman...

Figo7 - 4 sierpnia 2017, 22:36:41 - *.play-internet.pl
Po co oni grają i tak później w pucharach kończą przygodę gdy jeszcze wakacje się nie skończą.Nabijanie tylko kasy dla zawodników działaczy dla PZPN i w ogóle i kasą się kręci

Ślązak - 4 sierpnia 2017, 22:36:56 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Jak Wisła gra z Wisłą, to zawsze do końca

Widzewiak - 4 sierpnia 2017, 22:38:55 - *.inm.net.pl
Gratulacje dla Jedynej i prawdziwej Wisły. Płock gdzie macie kibiców? Chyba do Łącka nad jezioro woleli pojechać. Pozdrowienia WRWE

Ci - 4 sierpnia 2017, 22:42:15 - *.centertel.pl
Jak to się stało że Frankowski uznał bramkę w 95 minucie??? Jak on mógł skrzywdzić swój ukochany Płock. Tak mu dobrze sędziował w poprzednim sezonie... I karnego wymyślił i spalonych nie widział... A dziś... to prawie jak zdrada

doWidzewia - 4 sierpnia 2017, 22:43:28 - *.dynamic-ww-06.vectranet.pl
Nie martw sie o Wisłe Płock. Lepiej zbierajcie ekipe na najbliższy ligowy mecz z Victorią Sulejówek LOL

2. - 4 sierpnia 2017, 22:46:03 - *.class101.petrotel.pl
@Ci, wyjdź się przewietrzyć gościu. Jose wracaj, bo niby jest 3 napastników, a Bilińskiego jakby nie było, Lebedyński to chyba nie poziom ekstraklasy, a Piątkowski... ehh. Szkoda.

Pizzeria - 4 sierpnia 2017, 22:47:48 - *.play-internet.pl
Pozdro z Łodzi dla prawdziwej Wisły tej z Krakowa 1906 a nie klubiku o wielu nazwach 1947 płock zapomniał jak kiedyś miał z nami sztame a potem ciężko się płocki obraziły po przegranym PP 1997 hehehe.Ale tak to jest z klubikiem o wielu nazwach hehehehehe

Papagol - 4 sierpnia 2017, 22:48:14 - *.play-internet.pl
Brożek to legenda a nie parodysta.
A co się stało że nagle wszedł Buchalik?

:-) - 4 sierpnia 2017, 22:49:04 - *.146.3.126.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
@dan - wierzę, że liczyłeś widzów, coś musiałeś robić, żeby nie umrzeć, ten mecz był jak potrójna dawka pavulonu.
Ale i tak ci się w oczach troiło...

fan - 4 sierpnia 2017, 22:50:09 - *.19-1.cable.virginm.net
tylko wisla i ruch trzej krolowie sniesznych miast

Pizzeria - 4 sierpnia 2017, 22:50:33 - *.play-internet.pl
Jak tam klubiku o wielu nazwach weszliście stomilowi w tyłek czy nie?Od zawsze ciency byliście kibicowsko nawet w latach 90tych jak byliście naszym FC.Wasze dogs bandy z Hanzelem na czele jeszcze istnieje?

los - 4 sierpnia 2017, 22:53:46 - *.dynamic-ww-06.vectranet.pl
3 napastników 0 skuteczności.
Piatkowski nie jest rasowy napastnikiem, boi sie wziac odpowiedzilanosc albo sie po prostu wyaplił juz.
Bilinski z Kante mogliby cos ugrac.
Lebedyński...juz tyle grał w Wiśle Płock i nic nie pokazał bo to po prostu nie jest zawodnik na ekstrakalse.

Pizzeria - 4 sierpnia 2017, 22:56:09 - *.play-internet.pl
Wy się płocki nadajecie ale co najwyżej do mielenia mięsa.Bo już słoniki z Niecieczy lepiej kibicowsko stoją niż wy.Jesteście pośmiewiskiem tej ligi.Obyście spadli. Błagam

Kołacina - 4 sierpnia 2017, 22:56:44 - *.centertel.pl
Nieudacznik Brzęczek ma spore doświadczenie w przegrywaniu meczów w ostatniej minucie.

los - 4 sierpnia 2017, 23:00:12 - *.dynamic-ww-06.vectranet.pl
Pizzeria ewidentnie ma spory kompleks na punkcie Wisły Płock bo zamaist napic sie piwka i zacząć weekend pisze eseje na jej temat !

chinczyk - 4 sierpnia 2017, 23:01:31 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Kiko Time

urek - 4 sierpnia 2017, 23:19:17 - *.play-internet.pl
Ile czasu Zarząd klubu będzie tolerował RECE i furmana,chyba że są szwagrami Kruchego.Sielewski to prawdziwy nafciarz.Panie brzęczek bez tego zawodnika z nr.11 oraz Recy i Furmana utrzymamy się w Lidze.

zks - 4 sierpnia 2017, 23:24:06 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Frajersko stracone punkty szkoda.
Do pizzeria
Jak tam się chodzi na IV ligę? A Wisle Płock możesz oglądać tylko w tv bo Widzew może o grze w ekstraklasie marzyć przez najbliższe 20 lat

Olsztyn - 4 sierpnia 2017, 23:32:59 - *.olsztyn.vectranet.pl
Brawo ciecie z Płocka, bez pozdrowień ;)

APL - 4 sierpnia 2017, 23:34:25 - *.dynamic.mm.pl
urek skad dojeżdzasz ?

fansport - 4 sierpnia 2017, 23:50:52 - *.dynamic.chello.pl
jaka frekwencja, taki wynik.

Majek - 5 sierpnia 2017, 0:02:25 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Piątkowski oddaj za bilety kaleko- tylko siła nic więcej - kupie napastnika z wykształconym do końca mózgiem !!!! ŻENADA JAK NA TYLE LAT TRENIGÓW

ZKS 1947 - 5 sierpnia 2017, 1:03:19 - *.centertel.pl
Jak sie marnuje tyle 100% to musiało sie zemscic cos mi sie wydaje ze Piatkowski w nastepnym meczu nawet na ławke sie nie załapie po dzisiejszym meczu !!!!😱😱😱

:-) - 5 sierpnia 2017, 2:13:06 - *.146.3.126.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
A co ma do tego Brzęczek? Ma nagle wbiec na boisko i tym przerażonym szansą strzelenia gola drewnianym panikarzom pokazać, jak z bliska trafić w taką dużą bramkę?

viol - 5 sierpnia 2017, 3:56:18 - *.1.108.39.dsl.dyn.forthnet.gr
Jak trener boi się wygrać mecz i piłkarze to widzą to normalka ,że przegrywa się w ostatniej minucie gdy na boisku było TYLKO 2 napastników- Piątkowski i Reca a pozostałych 9-ciu to obrońcy i def pomocnicy !!! Krótka piłka - BRZĘCZEK przegrał mecz !!!

apol - 5 sierpnia 2017, 5:56:54 - *.007.c87.petrotel.pl
Jareniu pecie ładnie masz w rodzinie. Trzeba było na Jar zajechać...Boże że jeszcze takie coś żyje...

T.A.G - 5 sierpnia 2017, 6:57:24 - *.play-internet.pl
Hahahahaha napinacze w plecy;)do tego 5 tys kibiców szok;)

zks - 5 sierpnia 2017, 8:09:48 - *.146.41.105.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Lepsze 5 tys niż Europa Arki

Behemoth - 5 sierpnia 2017, 10:02:17 - *.9.127.73
A co na to jacky??;-) "pseudopresik" powinien już dawno odejść i zabrać Brzęczka ze sobą.

podly73 - 5 sierpnia 2017, 10:18:06 - *.217-171-49.tkchopin.pl
do zks bez napinki pytam jako Arkowiec co masz na myśli o tej Europie czy 1200 osob to mało?

los - 5 sierpnia 2017, 10:24:09 - *.dynamic-ww-06.vectranet.pl
Ranking napinaczy i kompleksiarzy:
1) Olsztyn - gość który pisze w kółko to samo "klub o wielu nazwach"
olewajcie go bo to ewidentny prowokator ktory nie moze przeżyć że Wisła Płock gra w ektraklasie.
2) Behemoth - ten gosc z kolei nie może przeżyć że tyle udało sie osiągnąc Jackowi Kruszewskiemu. czeka na najmniejsze potknięcie Wisły Płock żeby zrzucić wszystko na prezesa.
2) T.A.G - czemu udziela sie na tematy Wisły Płock? Jest kibice innego klubu? 5000? Czemu sie nie czepia Pisata gdzie w wiekszym miescie, nowym stadionie przyszło 4000 ludzi?
3) Pizzeria - swieży hejter, mieszczanin z 40 tysięcznego Kutna, który pisze ,ze 4 razy wiekszy Płock to dla niego wieś. Pewnie często przyjezdza do zoo, na starówke, a moze nawet dojezdza do pracy do Płocka. Zaślepiony Widzewem ktory juz dawno nic nie osiagnał i przez najblizsze 10 lat raczej nie osiagnie.

apol - 5 sierpnia 2017, 10:39:52 - *.007.c87.petrotel.pl
podly73 a ilu was było w Nieczeczy na Sandecji?

Oioo - 5 sierpnia 2017, 11:15:04 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Do pizzeria : NazwyWłókniarski Związkowy Klub Sportowy) (WIEŚ Widzew została przyłączona do Łodzi dopiero w 1915 roku przez władze niemieckie) WIEŚ !!! Władze NIEMIECKIE !!! Jeszcze masz coś do powiedzenia ty wieśniaku niemiecko żydowski!

autor - 5 sierpnia 2017, 11:23:16 - *.9.124.241
Potrzebujemy bramkarza, środkowego obrońcy i ofensywnego pomocnika. Szkoda, że przez Brzęczka nie mamy Maka. Przydałby się na skrzydła skoro trener nie widzi Kuna ani Łukowskiego w składzie. Ja bym widział u nas Małeckiego, Szufryna i Budzińskiego. Jak Kante wróci do składu, to spokojnie możemy wychodzić z przodu Bilińskim i Kante. Dwóch walczących cofających się napastników. Dla mnie Lebedyński to zawodnik max na środek 1 ligi. Na tę chwilę powinno to wyglądać tak:
.
Ewentualnie Varela na 10 i wtedy Mereba na skrzydle. Ze Stępińskim na lewej obronie tracimy mocno w ofensywie. Brzęczek zero ogarnięcia. Zmiany tragiczne. Pod koniec meczu graliśmy 5 obrońcami, 3 defensywnymi pomocnikami, Recą i Bilińskim z przodu. To samo było z Arką na wyjeździe. Mam nadzieję, że Brzęczek po kolejnych dwóch kolejkach poda się do dymisji i w końcu zatrudnimy trenera, który podniesie naszą jakość. Gdyby Kaczmarek miał w poprzednim sezonie Rasaka zamiast Rogalskiego to spokojnie byśmy byli w górnej ósemce.

Tb - 5 sierpnia 2017, 11:42:25 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Dlaczego była zmiana bramkarza?

fan Wisła - 5 sierpnia 2017, 11:50:36 - *.023.c64.petrotel.pl
Jeszcze Wam nie przeszło z tym Kaczmarkiem !!!! ogarnijcie się !!! Bardzoa słaby gość i chwała , że go już nie ma !!! ,,tylko żeby nie przegrać", zero stylu, piach, jedynie trochę szczęścia miał do wyników!! Jaki sukces tu odniósł?? utrzymanie to sukces ??? Zasr...y to był jego obowiązek !!! Za to brał pieniądze! A płaczliwy??? Ze wszystkim latał do Nowakowskiego....... ŻENADA !!! Teraz nowy sezon i do boju !!! Chociaż- początek: tragiczny !!!

autor - 5 sierpnia 2017, 12:37:40 - *.9.124.241
Nikt nie mówi, że Kaczmarek to wspaniały trener, ale na pewno nie gorszy od Brzęczka. Jeżeli już była taka sytuacja to można było zakontraktować Bartoszka, Zielińskiego lub Fornalika. Brać Lipskiego lub Budzińskiego. Są pieniądze na kontrakt dla jednego z nich z transferu Szymińskiego i procentu od sprzedaży Góralskiego.

Wisła na w - 5 sierpnia 2017, 13:34:39 - *.play-internet.pl
Widzów: 5000 + 1 z Krakowa. Chyba że było nas więcej ale nie widziałem. Mecz to może kopanina ale kto to bedzie pamiętał. Za to ja będę miał zawsze w pamięci 95-ą minutę meczu. Ważne 3 punkty!!!

Hess - 5 sierpnia 2017, 14:33:25 - *.146.97.132.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Z B. Daleko nie zjedziecie.

kibic TSW - 5 sierpnia 2017, 14:35:51 - *.play-internet.pl
Krakowska Wisła wcześniej się zaczyna i później kończy>

2. - 5 sierpnia 2017, 15:11:11 - *.class101.petrotel.pl
@autor, a bierzesz pod uwagę fakt, że może nie byli zainteresowani pracą w Płocku? Z tego co wiem Bartoszek miał wtedy w planach pracę za granicą, a nie w Płocku, Zieliński był niezbyt chętny i szybciej wyjechał z Płocka, niż przyjechał, a Fornalik od razu odmówił. ;) Swoją drogą chcesz Kryczkę w bramce? Widziałeś co się działo w ostatnich meczach poprzedniego sezonu? Sewer jest jak jest, ale daję dużo większą pewność w bramce, niż niedoświadczony Mateusz, co nie zmienia faktu, że bramkarza potrzebujemy. (Oby nie zakontraktowali tylko Skowrona...) Sielewski wczoraj bardzo poprawnie, a obawiałem się o Niego, choć ciekawe co pokazałby Łasicki. I z jednym się z Tobą zgodzę, że nie rozumiem odsunięcia od składu Kuna i Lebedyński, który poziomu ekstraklasy prezentował nie będzie. ;)

wonsz - 5 sierpnia 2017, 16:44:18 - *.play-internet.pl
Alvaro Soler kontuzję miał, dlatego wszedł Buchalik, jest w opisie nawet wspomniane

@2 - 5 sierpnia 2017, 16:53:21 - *.dynamic.mm.pl
@2 100% racji. Autor myśli, że jak jest jakaś kasa, to już można sobie zatrudnić kogo się chce.... gościu, tak to już nawet w fifie nie ma. Budziński nie po to, chce odejść z Cracovii, żeby przejść do klubu o podobnym potencjale, a nie oszukujmy się, słabszej infrastrukturze. To samo trenerzy, którzy nie robiąc transferów, mają wejść w zespół stworzony przez poprzednika i walczyć o pierwszą ósemkę.

los - 5 sierpnia 2017, 18:26:11 - *.dynamic-ww-06.vectranet.pl
Nie jest zle Panowie. Nie graliscie gorzej niż Wisła krakowska.
Czasami taak jest że jedna akcja ustawia wynik meczu. Szkoda ze Piątkowski zmarnował 2 setki bo zemisciło sie to bardzo szybko.

autor - 6 sierpnia 2017, 13:36:23 - *.9.124.241
Gościu. Budziński odszedł bo zrezygnował z niego Probierz tak samo jak z Kądziora, który miał grać w Cracovii. Bartoszek nie chciał u nas być trenerem? Nie chce mi sie w to wierzyć. Moskal był do wzięcia. Już bym wolał Sobolewskiego niż Brzęczka. To miernota trenerska, która nigdzie nie osiągnęła wyznaczonych celów. Może poza pierwszym sezonem w Lechii. Jest kasa na kontrakt dla Lipskiego, którego po sezonie można sprzedać za minimum 500 tys euro. Po sprzedaży Szymińskiego dużo łatwiej będzie kontaktować zawodników młodych, których można wypromować i sprzedać bez blokowania kariery.

@autor - 6 sierpnia 2017, 20:02:18 - *.dynamic.mm.pl
Budziński mówił o odejściu już w poprzednim sezonie, zanim przyszedł Probierz. Tu cytat czemu się nie dogadali "Prezes Cracovii Janusz Filipiak ani myśli płacić menedżerowi Marcina Budzińskiego 200 tys. zł prowizji za przedłużenie umowy z klubem i pomocnik może odejść....". U nas myślę, że ta kwota nie do przeskoczenia, bo jesteśmy klubem mniej zamożnym, a gdzie pensja dla zawodnika? To było typowe zagranie, żeby z Cracovii odejść do klubu mocniejszego. Podobnie ma się sprawa z Lipskim... chłopaki pokazali się nieźle w lidze, nie po to żeby znowu walczyć o utrzymanie.
Co do trenerów to tez pisałem, to była łapanka na ostatnią chwilę, brali kto był wolny.

Plocensis - 6 sierpnia 2017, 21:34:38 - *.9.125.53
Kocham Wisłę, ale nie komuchów z krakowa. Tylko Płock!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Plocensis - 6 sierpnia 2017, 21:36:36 - *.9.125.53
pizzeria za pizze się bierz bo w przyszłym tygodniu robisz wszystkim kibicom z Płocka pizze w związku z wygraną Muszę jakoś to piwko zagryźć.

Wisła na w - 6 sierpnia 2017, 23:04:02 - *.play-internet.pl
plocensis - komuch to twoja stara

autor - 7 sierpnia 2017, 0:14:57 - *.9.124.241
Może by się udało wypożyczyć Szymińskiego? Chociaż Łasicki też powinien dać radę. Do tego Budziński lub Lipski i bramkarz lepszy od Kiełpina. Kadra spokojnie na pierwszą 5-6 tylko nie z trenerem Brzęczkiem.