[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

 


8 sierpnia 2017, 18:49:38 - euzi
PP: Ruch Z. 2-1 Górnik Ł.

8 sierpnia 2017, 17:00 - Zdzieszowice (Stadion Miejski)
Ruch Zdzieszowice 2-1 Górnik Łęczna
Dariusz Zapotoczny 11, Denis Sotor 21 - Michał Suchanek 44

Ruch: 12. Patryk Sochacki - 7. Sebastian Polak, 15. Michał Bachor, 5. Konrad Kostrzycki, 3. Dawid Kiliński - 9. Denis Sotor, 2. Sebastian Weremko, 6. Jakub Czajkowski (61, 8. Karol Wanat), 20. Jarosław Wieczorek, 21. Dariusz Zapotoczny (70, 16. Dawid Rudnik) - 11. Dawid Czapliński (88, 10. Krzysztof Werner).

Górnik: 30. Dawid Smug - 25. Robert Pisarczuk, 18. Arkadiusz Kasperkiewicz, 21. Łukasz Wiech, 9. Rafał Kosznik - 7. Michał Suchanek, 6. Paweł Sasin, 2. Tomasz Makowski, 22. Sebastian Szerszeń (73, 23. Łukasz Sosnowski), 19. Filip Szewczyk (77, 77. Przemysław Skałecki) - 11. Patryk Szysz.

żółte kartki: Kostrzycki, Czajkowski - Kosznik, Szewczyk, Skałecki.

sędziował: Daniel Kruczyński (Żywiec).
widzów: 600.

Ruch zagra w 1/8 finału z lepszym z pary Wisła Puławy - Legia Warszawa. Mecze tej rundy zaplanowano na 20 września.

Puchar Polski 2017/2018


źródło: własne / lajfy.com / Górnik Łęczna / Nowa Trybuna Opolska

REKLAMA

- 8 sierpnia 2017, 18:50:36 - x55b45871.dyn.telefonica.de
brawo Ruch!

fan - 8 sierpnia 2017, 18:51:06 - 193.238.24.108
jak zwykle szkoda

dark - 8 sierpnia 2017, 18:52:22 - 87-205-19-12.static.ip.netia.com.pl
łęczna jest cienka jak sik węża.Parodia przegrać z zespołem z 4 ligi.

gks - 8 sierpnia 2017, 18:54:38 - abxr11.neoplus.adsl.tpnet.pl
???????????????

REKLAMA

anon - 8 sierpnia 2017, 18:55:24 - dslb-092-073-176-123.092.073.pools.vodafone-ip.de
Jak zawsze ambitnie,gratulacje dla chlopakow i trenera.Teraz zagrac z Legia jak Gornik Zabrze!!!!!Pozdrowienia z Bielefeld

:-)as - 8 sierpnia 2017, 18:55:51 - 89-67-208-192.dynamic.chello.pl
juz chyba kiedys Było Ruch Zdzieszowice - Legia nawet w TV

warwa - 8 sierpnia 2017, 18:58:45 - 5ac2d0c0.bb.sky.com
no chyba jeszcze przed Bońkiem

tołbiasz - 8 sierpnia 2017, 18:59:45 - 89-77-3-89.dynamic.chello.pl
Łeczna wynocha do Łęcznej,w Lublinie tylko Zagłebie duma lubelszczyzny

wtf - 8 sierpnia 2017, 19:00:07 - 89-71-97-236.dynamic.chello.pl
w 2011 roku był mecz ruch zdzieszowice - jaga białystok 3:1

mario - 8 sierpnia 2017, 19:03:20 - 178.43.14.253.ipv4.supernova.orange.pl
Brawo Gornik pogoniony!!!

Kawi - 8 sierpnia 2017, 19:06:36 - 89-66-228-209.dynamic.chello.pl
Jak ja uwielbiam niespodzianki w Pucharze Polski
Był kiedyś mecz Rozwój Katowice - Legia, ale Ruch Zdzieszowice - Legia, raczej nie

Guano - 8 sierpnia 2017, 19:07:51 - public-gprs363652.centertel.pl
To nie nieapodzianka. Zdzieszowice to miasto a Łeczna to wies

needle - 8 sierpnia 2017, 19:14:39 - afot86.neoplus.adsl.tpnet.pl
@Anon
Tak na logikę nic 2 x się nie zdarza ...
GÓRNIK zagrał wówczas w PP naprawdę niezły mecz ale i LEGIA słaba tam nie była; obejrzałem sobie ten mecz 2 razy. Spójrz na gole a szczególnie ten ostatni Kopacza.
Wpadło jak za przeproszeniem ASTANIE do bramki Malarza a LEGII do bramki Madrytczan.
Tak czy owak dopingujesz w ładnym, kulturalnym stylu to życzę Ci najlepszego na obczyźnie
A co do RUCHU Z to napiszę tyle: gdańska LECHIA też na początku tego wieku grała w A-klasie a dziś rok po roku w czołówce ekstraklasy; być może dobry wiatr i do nich zawieje; zaplecze ekstraklasy jest możliwe
@:-)as
Może i tak było ale ja już nie pamiętam szczegółów; zainteresowało mnie co innego:
znalazłem w necie artykuł:
"Dawid Czapliński z Ruchu Zdzieszowice został zawodnikiem Legii Warszawa" sprzed ponad 2 lat tymczasem nie widać w jego biogramie zmiany klubu...
Koniec wywiadu jest taki:
W jakim więc klubie będzie pan występował w następnym sezonie? - Nie powiem (śmiech), ale wierzę, że będzie to przynajmniej klub z 1 ligi.
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Podobno wiara czyni cuda ale tu w niczym nie pomogła
IGła

Franek - 8 sierpnia 2017, 19:14:45 - 178235043088.dynamic-ww-08.vectranet.pl
Zagłębie tylko w Sosnowcu a nie jakimś Lublinie.

REKLAMA

:-) - 8 sierpnia 2017, 19:17:17 - 89-67-208-192.dynamic.chello.pl
a Nie...... to chyba było z Ruchem Chorzów

haparoiden - 8 sierpnia 2017, 19:21:39 - 89-67-182-138.dynamic.chello.pl
@needle - wywiad był z 2 czerwca 2015, informacja o transferze z 20 czerwca 2015. Na stronie Legii żadnej informacji nie było, a 21 czerwca strony kibicowskie informowały, że zawodnik zrezygnował, bo nie był gotowy, by zrobić tak duży krok w przód w swojej karierze.

Olo - 8 sierpnia 2017, 19:58:52 - 89-76-199-136.dynamic.chello.pl
Jak Górnik to tylko Zabrze...a to tylko Łęczna...

Toma - 8 sierpnia 2017, 20:06:59 - host-89-230-208-22.dynamic.mm.pl
A Guano to Ć.pa kolego dziwny

ANTON - 8 sierpnia 2017, 20:21:12 - 188.146.37.97.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Katastrofa co ten Zarząd + Matejak wyprawiają z tą drużyną.Jesteśmy pośmiewiskiem pod szyldem Kopalni.Panie Prezesie Stachowicz niech Pan ratuje Klub przed dyletantami.

fan - 8 sierpnia 2017, 20:33:33 - cpc120588-sutt6-2-0-cust179.19-1.cable.virginm.net
a w Lublinie wszscy placza bo pucharu nie zobacza

- 8 sierpnia 2017, 20:44:14 - 188-114-85-1.toofiber.pl
Zdzieszowiaki trafieni przez motor u siebie. Flaga traci wlasciciela. Tak to jest jak flagi pakuje sie do auta.

nalejpolej - 8 sierpnia 2017, 21:24:39 - 87-205-118-73.adsl.inetia.pl
Ej,zarząd nie było chociażby Polaka z krwi i kości chętnego na Prezesa-wstyd,hańba i brak odpowiedzialności za klub.Panie Stachowicz gdzie jest ten słaby,ale nasz patriotyzm. Oddać klub na padakę,5 piłkarzy meczów nie będzie wygrywać. A ci piłkarzynki z niby regionu za 5 lat, tylko gdzie Górnik wtedy będzie? Oto jest pytanie.Serb drodzy Państwo robi karierę-Łęczna oniemiała,województwo zresztą też.Doszło do tego, iż emigranci zaczynają rządzić-śmiech.

raf - 8 sierpnia 2017, 21:25:23 - d82-87.icpnet.pl
Wstyd i Niechlujstwo Górnika Łęczna ,brak ambicji czy uiejętności

@Hae - 8 sierpnia 2017, 21:29:42 - ip-5-172-236-170.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
ale konia to,pisz jak co o meczu a nie o jakiś troglodytach

1962 - 8 sierpnia 2017, 22:02:38 - apn-95-40-32-11.dynamic.gprs.plus.pl
Brawo Ruch !
Pozdrowienia od GKS JASTRZĘBIE my równierz ich załatwiliśmy w 3 lidze w PP.

Igor - 8 sierpnia 2017, 22:25:52 - public-gprs358580.centertel.pl
Jeśli mnie pamięć nie myli to Górnik grał 2 lata temu z Legia w PP. Baaaa .... nawet na stadionie w Łęcznej
No ... Ale najważniejsze że Kapelko odszedł...
He he he .... velko ... co Ty na to ? Serio? Z 4-ligowcem? Serio?

sbl931 - 8 sierpnia 2017, 22:30:16 - 176.100.195.71.studiowik.net.pl
Zdzichy rewelacją PP !!!

Apollo - 8 sierpnia 2017, 22:47:04 - 91-233-72-128.henet.pl
Brawo Zdzichy!

snm - 8 sierpnia 2017, 23:20:49 - a04-08-05.opera-mini.net (94.254.166.215)
Ja od razu wiedziałem że Łęczna umoczy, zobaczcie jakimi slabeuszami grają Smug dzieciak który nie powinen grać w tej lidze jego poziom to A Klasa, pozatym tak naprawde poza Kosznikiem i Sasinem to zlepek dzieciarni reprezentującej poziom co najwyżej III ligowy. Z takim składem Łęczna spadnie z I ligi z hukiem. Jedynie Sysz cos tam z tych dzieciaczków gra stara sie przynajmiej.

REKLAMA

Tb - 9 sierpnia 2017, 0:01:24 - ip-5-172-237-83.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Ruch grał z Górnikiem, no no

Falubaziak - 9 sierpnia 2017, 4:45:01 - ip5f5bf3dc.dynamic.kabel-deutschland.de
Gratulacje dla Ruchu!

LU - 9 sierpnia 2017, 6:11:28 - apn-77-114-74-3.dynamic.gprs.plus.pl
Leczna spadek!
Pewne info.

arpol - 9 sierpnia 2017, 7:37:21 - 212.109.146.253
A w zeszłą sobotę Falubaz Zielona Góra ich w lidze pokonał - normalnie szok...

J-BIE 62 - 9 sierpnia 2017, 9:17:51 - host-93.179.211.131.static.3s.pl
Brawo Zdzichy, tak trzymać i dalej jazda w PP. Pozdro z Jastrzębia-Zdroju.

Irishman - 9 sierpnia 2017, 10:33:59 - 87-207-107-38.dynamic.chello.pl
Brawo Darek! Masz chłopie talent - nie zmarnuj go!

fansport - 9 sierpnia 2017, 13:13:28 - 89-72-16-135.dynamic.chello.pl
cóż za wspaniała frekwencja ! a na mecz z legią ilu w zdzieszowicach przyjdzie, ośmiuset, dziewięciuset ?

dziadu - 9 sierpnia 2017, 18:00:15 - afrc175.neoplus.adsl.tpnet.pl
No to trzeba przyznać, że Górnik nieźle dał ciała, mogła być Legia, jedna z nielicznych ekip w tym sez., na którą podobnie, jak w Puławach mogła być super frekwencja na meczu, a tak nic nie będzie. Spore wpływy z biletów przeszły koło nosa...

LEON - 9 sierpnia 2017, 19:46:24 - erw17.neoplus.adsl.tpnet.pl
No mamy sensacje

Kaniosz - 11 sierpnia 2017, 0:54:58 - nova-078-040-249-239.corp.nova.is (10.42.172.45)
Kuwa Dareczek jak tym razem strzelisz gola i awansujecie z legia to Krapkowice czeka by nosic Cie na rekach a jak nic nie zrobisz i nie awansujecir to bedzie wszystko na Cb i powiesimy Cie za jaja przed blokiem kolo twojego balkonu hehehehe

Pseudonim (max 10 znaków):

E-mail: