8 sierpnia 2017, 19:00 - Chorzów (Stadion Miejski)

Ruch: 33. Libor Hrdlička - 2. Gracjan Komarnicki (80, 5. Dominik Małkowski), 14. Kacper Czajkowski, 66. Miłosz Trojak, 21. Adam Pazio - 25. Łukasz Siedlik (63, 27. Paweł Starzyński), 8. Michał Walski, 17. Maciej Urbańczyk, 10. Bartosz Nowak (68, 34. Artur Balicki), 11. Kamil Słoma - 9. Jakub Arak.

Chrobry: 27. Anatoli Gospodinow - 18. Michał Ilków-Gołąb, 42. Seweryn Michalski, 32. Przemysław Stolc, 8. Karol Danielak - 2. Łukasz Szczepaniak, 21. Michał Pawlik, 10. Marcel Gąsior, 89. Mateusz Machaj (82, 7. Maciej Kona), 77. Serhij Napołow (74, 25. Jakub Bach) - 26. Konrad Kaczmarek (69, 19. Przemysław Trytko).

żółte kartki: Danielak, Kaczmarek, Pawlik.

sędziował: Dawid Bukowczan (Żywiec).
widzów: 3365.

Chrobry w 1/8 finału zagra z Piastem Gliwice. Mecze tej rundy zaplanowano na 20 września.

Puchar Polski 2017/2018

źródło: własne / Niebiescy.pl

LGT - 8 sierpnia 2017, 20:49:17 - *.dynamic-zab-03.vectranet.pl
Czyli sezon narciarski w Chorzowie niezagrożony? Stabilne -5.

RTS Widzew - 8 sierpnia 2017, 20:50:31 - *.dynamic.gprs.plus.pl
He he.Ruch to Chłopcy do bicia !

Kibol - 8 sierpnia 2017, 20:50:41 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Brawo Chrobry druga połowa miazga poprzeczka, słupek dla Chrobrego i mogło być 1:5 zadłużone w 100% zwycięstwo i teraz mecz u siebie z Piastem Gliwice czyli są szanse na kolejny mały krok.
Tylko Chrobry& Stilon Gorzów i Unia Leszno !

Kawi - 8 sierpnia 2017, 20:52:32 - *.dynamic.chello.pl
Jeszcze słupek, poprzeczka i kilka świetnych interwencji bramkarza. Mogło się skończyć nawet i 1:7

Conquista - 8 sierpnia 2017, 20:53:58 - *.dynamic.chello.pl
Wow!
3365 ludzi spragnionych zobaczenia piłkarzy w niebieskich koszulkach.
Szacun.

Hanys - 8 sierpnia 2017, 20:54:16 - *.play-internet.pl
Warzycha to nieudacznik kompletny. Dopóki będzie trenerem dotąd Ruch nie wygra żadnego meczu niestety.

żabol - 8 sierpnia 2017, 20:56:31 - *.dynamic.chello.pl
4 piłkarzy na ławce rezerwowych ... to jakieś jaja mogliście sezon zacząć od 4 ligi na dobre by wam to wyszło

Gr - 8 sierpnia 2017, 20:56:41 - *.dynamic.chello.pl
ruch warszawa II znowu przegrał co za niespodzianka.

Led - 8 sierpnia 2017, 20:57:09 - *.dynamic.gprs.plus.pl
BRANO CHROBRY !!Teraz Witamy Piast Gliwice,ale już w Glogowie

Franek - 8 sierpnia 2017, 20:59:05 - *.dynamic-ww-08.vectranet.pl
W Puławach więcej kibiców niż w Chorzowie.

JohnyKSG - 8 sierpnia 2017, 21:00:22 - *.dynamic.gprs.plus.pl
II liga juz w tym roku?...raczej tak,niezagrożenie.Smialiście sie-MACIE!

76-76 - 8 sierpnia 2017, 21:01:19 - *.ssp.dialog.net.pl
20 września Chrobry pokaże gliwiczanom jaka ta 1 liga jest 'słaba'... Ruch właśnie się przekonał...
Chrobry - Piast 2-1.
Brawo Chrobry za dwa zwycięstwa w Chorzowie!
Trytko nawet strzelił...no no.....
teraz proszę o podobny wynik z Tychami - tylko zwycięstwo!

keksimus - 8 sierpnia 2017, 21:03:42 - *.dynamic.chello.pl
Chyba już czas na przeprowadzkę na Stadion Śląski, bo obecny stadion Ruchu pęka w szwach.

Max - 8 sierpnia 2017, 21:07:41 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Chrobry@Stilon@Unia.L

rozbawiony - 8 sierpnia 2017, 21:08:15 - *.centertel.pl
przez ponad 20 minut Ruch był w 1/8. To tak jak reprezentacja Polski w ME w 1992 roku. Tam bodajże "byliśmy" przez 32 minuty. Gimbo nie pamieto

kks - 8 sierpnia 2017, 21:17:28 - *.centertel.pl
Ruch na razie leci na pysk po równi pochyłej. W lidze baty i solidne -5, w PP można powiedzieć, że niespodzianki nie było, bo Ruch za rok gwarantowana 2 liga, a potem zapewne coraz niżej i bardziej się będzie pogrążał.

Morto - 8 sierpnia 2017, 21:20:28 - *.dynamic.chello.pl
Byłem i jestem wielkim fanem Gucia Warzychy, piłkarz był znakomity ale trener z Niego żaden i to jest fakt. Ile musi zagrać meczy zeby odnieść zwycięstwo ??? Wiem o całej sytuacji, punktach minusowych, długach ale tak nie moze byc zeby dostawać cięgi w każdym meczu... lepiej raz przegrać 0-6 niz 6 meczy po 0-1 !!!. Kiedy chcemy odrobić minusy ??? A co dalej ???

ChG - 8 sierpnia 2017, 21:22:05 - *.dynamic-ww-07.vectranet.pl
Jako kibic Chrobrego życzę by Ruch sie utrzymał a pozniej wrócił na swoje miejsce do EX. Pozdrawiam z Głogowa.

ZKS WP - 8 sierpnia 2017, 21:22:36 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Gratki.Chrobry z Plocka

heinz - 8 sierpnia 2017, 21:22:44 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
pół Śląska niby za ruchem,a na meczu luda jak na III lidze.No ale to i tak 50 % więcej niż na geksie w katowicach..

Stoo - 8 sierpnia 2017, 21:25:29 - *.play-internet.pl
Heinz ,poczekaj kilka kolejek to będzie z 500 osób.Karma wraca brudasy.

Niebieaki - 8 sierpnia 2017, 21:28:18 - *.centertel.pl
Jestem Kibicem Ruchu.. Bardzo szanuje postać naszego trenera był świetnym napastnikiem ale do trenera to mu daleko trochę obawiam się że zamiast walczyć o powrót do Ex to będziemy walczyć o utrzymanie z nim. Pan Pasternak powinien chyba rzucić przyjaźń na bok i poszukać kogoś z doświadczeniem na ławce trenerskiej.

14 - 8 sierpnia 2017, 21:30:49 - *.static.sitel.net.pl
Kibice Ruchu to wiedzą, ale pewnie nie wszyscy co tu zaglądają są kibicami Ruchu - Ruch może przegrać prawie każdy mecz, ale liczy się tylko wygrana z GKS Katowice.
Pożyjemy, zobaczymy.

ZL - 8 sierpnia 2017, 21:37:15 - *.133.219.172
Brawo ChG. Pozdro z Lubina

KKS.Kalisz - 8 sierpnia 2017, 21:51:22 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Gratki Chrobry pozdro od starej zgody z Kalisza

kibollegi - 8 sierpnia 2017, 21:57:37 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Ruch i Widzew nadają się do grania w 2 lidze w końcu będzie mecz zgody chłopaki nie mogą się doczekać !!!

miron - 8 sierpnia 2017, 22:27:35 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Ruch z Chrobrym ma deja vu, ale ja bym Ruchu nie skreślał, po 15 zaczną grać ci których zakontraktował to i jego siła powinna wzrosnąć. No chyba że rzeczywiście Gucio na trenera się nie nadaje. Ale nie mnie to oceniać.

Miki - 8 sierpnia 2017, 22:30:57 - *.40.248.239.threembb.co.uk
Widzew i ruch wojowników w 2 lidze dwóch!

Plush - 8 sierpnia 2017, 22:50:20 - *.ustka.vectranet.pl
W końcu gol zdobyty czyli niesamowity postęp. Jeżeli chodzi o ligę to na plusie będziecie może w połowie września. Na 100 lecie klubu może zagracie derby z Lipinami Gwarkiem i Cidrami. Przejdziecie przez piekło wy jedyni słuszni Hanysy z fanklubami min. w Zawierciu i Staszowie

^^^ - 8 sierpnia 2017, 22:59:25 - *.bielskobiala.vectranet.pl
II liga NRD czeka z czerwonym dywanem ...

BarPulpet - 8 sierpnia 2017, 23:49:56 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Odetnij Ruchowi możliwość robienia szwindli, a zostanie tylko dług, gruz i rdza.

art. - 9 sierpnia 2017, 0:54:09 - *.centertel.pl
I śmieje się z nich świat zwycięski, niepomny,że mądry nie śmieje się z klęski.....

... - 9 sierpnia 2017, 3:48:31 - *.dynamic.chello.pl
@Niebieaki,też jestem kibicem Ruchu i to zaniepokojonym,ale powiedz mi; z czego On ma sklecić ten zespół?!,jak na razie,to jest problem uzbierać "18" meczową!,mam cichą nadzieję,że to się zmieni po 15 sierpnia,ale to wcale nie jest powiedziane. pozdrawiam.

... - 9 sierpnia 2017, 3:51:37 - *.dynamic.chello.pl
@BarPulpet jak w twoim środowisku!

Royberpaka - 9 sierpnia 2017, 6:03:58 - *.215.198.177-internet.zabrze.debacom.pl