PP: Tychy 1-1 pd. k. 1-4 Cracovia

9 sierpnia 2017, 19:30 - Tychy (Stadion Miejski Tychy)
GKS Tychy 1-1 pd. k. 1-4 Cracovia
Daniel Tanżyna 81 - Adam Deja 52

karne: 0-1 Krzysztof Piątek, (0-1 Piotr Ćwielong - obroniony), 0-2 Jakub Wójcicki, 1-2 Kamil Zapolnik, 1-3 Michał Helik, (1-3 Maciej Mańka - słupek), 1-4 Michal Sipľak

Tychy: 53. Marek Igaz - 4. Marcin Biernat, 27. Daniel Tanżyna, 14. Remigiusz Szywacz - 13. Mateusz Grzybek (65, 33. Dawid Abramowicz), 24. Adrian Łuszkiewicz (46, 6. Łukasz Matusiak), 17. Wojciech Szumilas, 10. Piotr Ćwielong, 5. Maciej Mańka - 9. Michał Fidziukiewicz, 19. Dawid Rogalski (46, 25. Kamil Zapolnik).

Cracovia: 29. Grzegorz Sandomierski - 26. Deleu, 39. Michał Helik, 3. Michal Sipľak, 46. Lennard Sowah - 11. Mateusz Wdowiak, 13. Radosław Kanach, 21. Adam Deja, 6. Sylwester Lusiusz (97, 8. Milan Dimun), 9. Tomáš Vestenický (86, 7. Jakub Wójcicki) - 32. Krzysztof Szewczyk (79, 99. Krzysztof Piątek).

żółte kartki: Fidziukiewicz, Grzybek, Biernat, Zapolnik, Matusiak - Wdowiak, Kanach.
czerwona kartka: Michał Fidziukiewicz (101. minuta, Tychy, za drugą żółtą).

sędziował: Zbigniew Dobrynin (Łódź).
widzów: 6109.

W 71. minucie Adam Deja (Cracovia) nie wykorzystał rzutu karnego (Marek Igaz obronił).
W 109. minucie Krzysztof Piątek (Cracovia) nie wykorzystał rzutu karnego (Marek Igaz obronił).

Cracovia zagra w 1/8 finału z Zagłębiem Lubin. Mecze tej rundy zaplanowano na 20 września.

Puchar Polski 2017/2018

źródło: własne / GKS Tychy

Cracovsky - 9 sierpnia 2017, 22:10:53 - *.196.214.230
Ale dziadostwo z tymi karnymi, ale mecz mógł się podobać.

71 - 9 sierpnia 2017, 22:11:01 - *.play-internet.pl
Szkoda gadać. Sędzia drukarz.

paw - 9 sierpnia 2017, 22:12:30 - *.dynamic.kabel-deutschland.de
No to się Probierzowi ślizgnęło... Coś czuje że on chyba jeszcze zatęskni za Białymstokiem.. Chyba że ważne byle kasa się zgadzała...

zdzichu - 9 sierpnia 2017, 22:13:01 - *.dynamic.chello.pl
Podobno przekręt sędziowski?

Led - 9 sierpnia 2017, 22:14:03 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Teraz Becki z Chrobrym!!!

Tychy - 9 sierpnia 2017, 22:14:14 - *.123.105.183
Fidziukiewicz faulowany w polu karnym krakowi a sedzia daje mu druga zolta kartke no i niestety czerwona a zaraz karny dla Cracovii z kapelusza lol

Borubar - 9 sierpnia 2017, 22:20:14 - *.play-internet.pl
Jest wreszcie ekipa w Tychach, mozemy namieszac w nice lidze!

irecki - 9 sierpnia 2017, 22:20:32 - *.centertel.pl
WOW , mecz jakich wiele, wstępna runda PP, środek tygodnia a tu ..... 6109 kibiców !!!
Wspaniale Tychy, szkoda, że takie kluby z kibicami nie grają w EX zamiast klubów bez kibiców...

luq - 9 sierpnia 2017, 22:20:51 - *.static.ip.netia.com.pl
W sobote wisla poplynie. Tylko CRACOVIA!

Golbi - 9 sierpnia 2017, 22:23:51 - *.dynamic-zab-01.vectranet.pl
Piłkarze Wisły mogą być zadowoleni Cracovia na własne życzenie grała 120 minut a derby dzień wczesniej niz miały być

Dogolbi - 9 sierpnia 2017, 22:27:05 - *.centertel.pl
Taaaa..... drugim garniturem

max - 9 sierpnia 2017, 22:32:13 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Szkoda że karnych nie strzalali matusiak i fidziukiewicz , tak by nie strzelili bo przecież obstawili w fortunie zwycięstwo cracowi. Cóż znowu są do przodu finansowo!

do wRWE - 9 sierpnia 2017, 22:33:57 - *.ists.pl
Tak dziecko, będą was siedzenia boleć w sobotę wieczorem, zapłacze cała stocznia! Zresztą kiedy gorsza strona Błoń ostatnio wygrała derby? Już nie pamiętam nawet ;)

Operator - 9 sierpnia 2017, 22:36:30 - *.play-internet.pl
Dobrynin oszust zlodziej i drukarz

P - 9 sierpnia 2017, 22:36:32 - *.centertel.pl
Sędzia gwiżdże 2 karne przeciw Tychom z kapelusza a jak faulowany jest w polu karnym Fidziukiewicz zamiast karnego dostaje drugą żółta i wylatuje z boiska. Sedzia był pierwszoplanową postacią niestety i prawdopodobnie wypaczył wynik meczu. Tychy w 10 dotrawały do karnych a tam niestety już słabo. Ale za walkę z Cracovią i sedziami przez 120 minut WIELKI SZACUN!

Domsky - 9 sierpnia 2017, 22:40:30 - *.15-1.cable.virginm.net
Bardzo ladnie Cracovia ♥

heinz - 9 sierpnia 2017, 22:50:15 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
widzów 2 razy więcej niż w chorzowie,ale spoko,przecież cały Śląsk niebieski buhahhaah

Golbi - 9 sierpnia 2017, 22:53:48 - *.dynamic-zab-01.vectranet.pl
Nie wiem jaki jest wasz drugi garnitur czy pierwszy bo w obronie co mecz inny skład. Wiec do tego nie zgrana obrona

Żwaków - 9 sierpnia 2017, 23:08:06 - *.centertel.pl
Tychy bez pomysłu, gol ze stałego fragmentu gry. Cracovia niewiele lepsza.
Mnie szczególnie zaintrygował Matusiak, który nie biegał, nie potrafi podawać, nie potrafi odebrać piłki w inny sposób niż ryzykowny wślizg. Dramat - kto go zatrudnił.
Ćwieląg natomiast widać, że ma potencjał, ale brak zgrania i sprecyzowanej roli w zespole.
Mańka w pierwszej połowie opanował całą swoją część boiska - potem opadł z sił.
Napastnicy kiepskawo.

Pozdro - 9 sierpnia 2017, 23:09:04 - *.rev.ndi.net.pl
Sędzia to był przegigant...chyba dostał "zlecenie" na Tychy.

kibic - 9 sierpnia 2017, 23:10:44 - *.play-internet.pl
te hindz czy kens jak ci tam leci tys jast ten ketchup puliszek

Riki - 9 sierpnia 2017, 23:14:42 - *.tychy.vectranet.pl
Żwaków ty chyba na innym meczu byłes buahhahaha, manka opanował co opanowal?? Bo ani razu nie przejal pilki hehe , Matusiak i Abramowicz wszedl i calkiem inna gra, najlepsze transfery.
A gieksiarze tak sie cieszyli buahahahah najlepszy nasz transfer i te jego katapulty

Żwaków - 9 sierpnia 2017, 23:18:52 - *.centertel.pl
@Riki
Mańka ciągnął całą grę w pierwszej połowie.
Matusiak grał dramatycznie, unikał gry, zero podań, biegał bez sensu i bez celu. Czasem Weszł pokazuje takich "udających grę".
Wg mnie brak zgrania jeszcze.

tyszanin2 - 9 sierpnia 2017, 23:23:24 - *.play-internet.pl
Sędzia drukarz jak nigdy ciekawe skąd tyle tuszu wziął

kibic - 9 sierpnia 2017, 23:27:16 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
@Żwaków Jeśli według Ciebie Mańka w którymkolwiek momencie meczu ciągnął gre, to twoje oglądanie tego widowiska było na poziomie sędziowania pana Dobrynina, po prostu jesteś niewidomy ;) Brawo Tyszanie za walkę w 10 na 12 !

Piter - 9 sierpnia 2017, 23:31:36 - *.dynamic.chello.pl
Panie ŻWAKÓW to był mecz na Edukacji 7,
a nie na Borowej.Pozdrawiam .

Żwaków - 9 sierpnia 2017, 23:41:47 - *.193.55.156
Wg mnie Mańka napierdzielał w pierwszej połowie po całym skrzydle i chciało mu się - dawno go takiego nie widziałem. Po drugiej stronie był kiepski dziś Grzybek.

wigor - 10 sierpnia 2017, 0:09:08 - *.centertel.pl
W hokeja zabraliscie złoto, w piłkę
zabieracie puchar... Bracia jak żyć ?

gks71 - 10 sierpnia 2017, 0:21:49 - *.play-internet.pl
Brawo dobrynin niezły z ciebie drukarz nie pierwszy raz w Tychach tak sedziujesz totalna z ciebie porazka

trener - 10 sierpnia 2017, 0:25:24 - *.play-internet.pl
Cracovii gratuluję sędziów!!! Jak w hokeja tak i w piłce.

Tyski - 10 sierpnia 2017, 1:01:53 - *.play-internet.pl
Na meczu było więcej kibiców niż to co podal klub. Niestety, mamy slaby system obsługujący bramki tak jak w Zabrzu i na meczu doszło do awarii kołowrotów. Prawdziwa liczba to 7.000 potwierdzone przez kasy.

Jusik2002 - 10 sierpnia 2017, 1:08:12 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Z całym szacunkiem dla Pasów ale mecz ładnie przekręcony Takiej stronniczości to już dawno nie widziałem. Tu się nie ma co cieszyć, tu się należy wstydzić, że w taki sposób się awansuje.

igol - 10 sierpnia 2017, 3:07:57 - *.146.161.123.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Hej Żwaków, ja na Kolejowej mieszkam

Sps - 10 sierpnia 2017, 9:26:42 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Brawo GKS za walke mamy w koncu druzyne walczaca do konca :-), temat sedziego pozostawiam bez komentarza, gralismy w 10 na 12. Takiej druzyny jeszcze w Tychach nie bylo, w nice jeszcze mozemy wiele zwojowac z Grzeszczykiem po kontuzji. BYL, BEDZIE, JEST.

karlik 21 - 10 sierpnia 2017, 9:28:47 - *.150.147.110.internetia.net.pl
Dawno nie widziałem tak mocno drukowanego meczu dwa karne i czerwona kartka ty chyba za dużo przeciw GKS-owi za rudego wróciły stare demony .Brawo zawodnicy GKS-u za walkę za determinację za nie poddawanie się takiej drużynie warto kibicować
no cóż z PZPN-em się nie wygra

ksena - 10 sierpnia 2017, 10:27:50 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Tyszanie, brak wam logiki. Karne z kapelusza? Trudno, nie widziałem, ale nie wykorzystane, więc nie miały wpływu na wynik. Dziwi mnie dlatego ten Wasz kociokwik.

Sps - 10 sierpnia 2017, 10:44:37 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Do ksena a czerwona kartka, faule z kapelusz tez nie ma wplywu na wynik. Zejdz na ziemie. Sedzia zlodziej!!!!!!!!

seen - 10 sierpnia 2017, 10:53:39 - *.177.207.30
Brakło zimnej krwi przy karnych, Cracowia minimalnie lepsza, jednak wynik mógł być inny gdyby nie dramatycznie niski poziom sędziowania, co by nie pisać o sędziowaniu w ostrzejszych słowach. Zdarza się ale przykre że jeden człowiek może zepsuć piłkarskie święto. Gramy dalej, jestem dobrej myśli.

ksc - 10 sierpnia 2017, 14:01:15 - *.play-internet.pl
mecz przekrecony ? przeciez my powinnismy z samych sytuacji wygrac 6-1 najnizej, Tyszanie zejdzie na ziemie z tymi sedziami bo czy hokej czy pilka to wszedzie Was oszukuja, z taka gra w ekstraklasie bez szans bedziecie ale zycze awansu bo atmosfera byla dobra

Gks - 10 sierpnia 2017, 14:30:28 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Ty też zejdź na ziemie. Jeżeli tak sądzisz że powinno być 6:1 a jak piszesz słabej drużynie która nie bedzie miała szans w ekstraklasie twoja drużyna nie potrafi strzelić tych 6 goli. Czyli z tego co piszesz jest pierwsza do spadku.

seen - 10 sierpnia 2017, 16:47:02 - *.177.207.30
@ksc; @Gks - chciałbym tylko przypomnieć że oficjalny wynik po 90 minutach to 1:1 oba zespoły nie rozpoczęły w podstawowych składach.
Dużo bym dał aby za rok zobaczyć oba zespoły na tym samym szczeblu. Oby na wyższym

xyz - 10 sierpnia 2017, 17:45:33 - *.adsl.inetia.pl
@ksc
@ksena
Śmieszni jesteście krakersy. Jak w każdym meczu ligowym powinniście mieć 6 z przodu, tylko do tego trzeba mieć 100% skuteczności.
Ten sędzia to typowy amator, gwizdało się mu akurat pod was , więc i ludzie wkur..... Karne z kapelusza,czerwo z kapelusza,każda wywrotka krakersa faul.W przeciwną stronę już mniej widział. Jak twierdzicie ,że jest inaczej to polecam wizytę u okulisty.

ksc - 10 sierpnia 2017, 19:24:20 - *.play-internet.pl
znani jestescie z plakania, na hokeju juz to widzielismy a wczoraj w Tychach, graliscie w rugby a nie w pilke i na boisku malo pokazaliscie oprocz woli walki, gdzie tu wypaczenie wyniku ? tego nie wie nikt, ZLODZIEJE ZLODZIEJE

xyz - 10 sierpnia 2017, 20:29:40 - *.adsl.inetia.pl
Oj krakersie,dziecko.Ja o jednym ty o drugim. Nikt tu nie płacze tylko obiektywnie patrzy na to co się działo na murawie.Widzę, że naoglądałeś się konferencji prasowej i powtarzasz frazesy swojego "super" trenera o rugby a on mówił to o twojej drużynie.. Wy za to rozegraliście super zawody,niczym RM w LM? Nie ośmieszaj się. Słabi i przereklamowani jesteście.Każdy rok coraz niżej. Możliwe że za rok lub dwa zamienimy się miejscami albo spotkanie w 1 lidze.
O hokeju nie wspomnę, bo tam to mecze finałowe są przekręcane od lat w każdą stronę, poziom sędziowania gorszy od tego wczoraj.

LEON - 10 sierpnia 2017, 21:49:19 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
No gorąco było

Rocky - 11 sierpnia 2017, 7:06:09 - *.play-internet.pl
Cracovia słaba Tychy słabsze sędzia nasłabszy Drugi karny z kapelusza czerwona pochopna i wiele fauli na pajacyku z nr 11 w Cr. Do teatru ten facet a sędzia do 4 ligi

axl86 - 11 sierpnia 2017, 8:38:35 - *.unregistered.media-com.com.pl