31 sierpnia 2017, 22:36:27 - koofel
eMŚ: Zawodnicy z polskich klubów zagrali w kadrze Łotwy

Valērijs Šabala (Podbeskidzie Bielsko-Biała), Vitālijs Maksimenko i Vladislavs Gutkovskis (obaj Bruk-Bet Termalica Nieciecza) oraz Deniss Rakels (Lech Poznań) wystąpili w reprezentacji Łotwy w przegranym 1-3 (1-2) meczu z Węgrami w ramach eliminacji mistrzostw świata. Drugi z nich rozegrał całe spotkanie, a Gutkovskis w 87. minucie zmienił Šabalę. W 73. minucie Rakels wszedł za Dāvisa Ikaunieksa.

31 sierpnia 2017, 20:45 - Budapeszt (Groupama Aréna)
Węgry 3-1 Łotwa
Tamás Kádár 6, Ádám Szalai 26, Aleksandrs Solovjovs 68 (s) - Gints Freimanis 40

żółte kartki: Ádám Szalai, Ádám Nagy, Barnabás Bese - Ņikita Koļesovs, Gints Freimanis, Aleksandrs Solovjovs, Dāvis Indrāns.

sędziował: Jewhen Aranowśkyj (Ukraina).
widzów: 20 000.

Na ławce rezerwowych gości cały mecz przesiedzieli Igors Tarasovs (Śląsk Wrocław) i Pāvels Šteinbors (Arka Gdynia).

W kadrach meczowych obu zespołów znaleźli się również zawodnicy grający w przeszłości w Polsce. Wśród gospodarzy Tamás Kádár (Lech Poznań) rozegrał 90 minut i strzelił gola, Richárd Guzmics (Wisła Kraków) zaliczył całe spotkanie, a Gergő Lovrencsics (Lech Poznań) w 86. minucie zmienił Rolanda Vargę. W ekipie gości Aleksejs Višņakovs (Cracovia, Widzew Łódź) w 72. minucie zmienił Jevgeņijsa Kazačoksa, a cały mecz na rezerwie spędzili Roberts Savaļnieks (Jagiellonia Białystok) i Kaspars Dubra (Polonia Bytom). Poza kadrą meczową Łotyszy z powodu pauzy za żółte kartki znalazł się Oļegs Laizāns (Lechia Gdańsk i ŁKS).

Nbv - 1 września 2017, 6:05:02 - *.216.30.170
No to teraz widsc jakie zchaby graja w polskiej lidzei dlaczego w pucharach taki oklep na stepach.euroazji.

LEON - 1 września 2017, 20:34:21 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl